Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny jestem tu nowa półtora tygodnia temu dowiedziłam się że zostanę mamusią staralkiśmy się z mężem 3 lata moje zaskoczenie było nieziemskie jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście 🙂 zaraz pobiegłam na bete i wyniki rosły co 48 godzin od 37 potem 95 potem 234 i na koncu 838 myślę że beta przyrasta prawidłowo 😁 martwi mnie tylko ciągły ból brzucha jak na zbliżający się okres jutro idę do lekarza na pierwsze USG strasznie się boję że z dzidzią może być coś nie tak czy któraś z was też ma taki ból pomóżcie dziewczyny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kara1 nie przejmuj się tym bólem brzucha to normalne 🙂 ja też tak mam i nie tylko ja 🙂 lekarz powiedział, że jeżeli ból jest taki jak przy miesiączce to normalne no chyba że jest mocniejszy to trzeba coś z tym zrobić...obecnie biorę luteinę ona pomaga na bóle brzucha być może że twój lekarz też ci to zaleci na "w razie w" żeby nic dzidzi się nie stało 🙂na pewno wszystko będzie dobrze 🙂 trzymam kciuki i od razu pisz po wizycie u lekarza co z twoim maleństwem 🙂 pozdrawiam i życzę miłego słonecznego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Witam wszystkie przyszle listopaowe mamuski 🙂
Ja wlasnie leze w szpitalu od piatku 😞 Jestem w 6 tc , moja pierwsza ciaza 🙂
Dowiedzialam sie w sumie juz w 3 tygodniu robiac test wczesnociazowy.
Dostalam krwawienia w piatek i narazie zaden lekarz nie wie z jakiego powodu? Na Usg bylo wszystko wporzadku. Czekam na wyniki badan krwi i kolejne Usg -jak bedzie wszystko dobrze to dzis wyjde do domciu, ale najadlam sie strachuuuuu.Mam nadzieje ze to bylo spowodowane stresem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczysz że wszystko będzie dobrze 🙂 ja w czwartym tygodniu dostałam plamienia lekarz przepisał mi luteinę i mi po 2 tabletkach przeszło ...co prawda nie miałam krwawienia ale te tabletki mi pomogły 🙂 kolejna wizyta 23 kwietnia 🙂 jaka nasza dzidzia będzie już duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny troche żeście mnie uspokoiły mam juz syna 8 letniego pamietam ze przy nim tez bolał mnie brzuch ale wydaje mi sie ze szybko ból ustąpił 😉 napewno dam zanc co jutro powie lekarz mam nadzieje ze wszytsko jest ok i juz za 8 miesuecy bede sie cieszyc z narodzin zdrowego dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! ciężko mi dziś funkcjonować, bo jakaś zmęczona jestem, na szczęscie chwilowo bez mdlości, a jeszcze zajecia mam po południu. Ojjj nie chce mi sie..... ;/
A mam pytanie do was. czy ktoraś z Was bierze FEMIBION NATAL 1 i OMEGAMED PREGNA 500??
Mi lekarz polecił je i jestem ciekawa czy też bierzecie. Ten femibion to zamiast folika, podobno lepszy bo zawiera jod. A to drugie to kwasy omega z alg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I nadal nic konkretnego nie wiem, ciezkie zycie w niepewnosci.Jestem juz w domku, oszczedzam sie bo nie wiem co lepszego moge zrobic. Pani ginekolog byla okrutna i daje nam 50 % szans, poza tym dzidziusiowi za wolno bije serduszko 😞 😞 😞 Zalamka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karinka trzymaj sie napewno wszytsko bedzie dobrze lekarz mowi ze za wolno bije ale bije i to jest teraz najważniejsze także nie załamuj się duzo odpoczywaj i staraj sie myśleć pozytywnie choz wiem ze nie jest to łatwe sama strsznie sie boje jutro ide na to pierwsze USGi i mam nadzieje ze ja równiez zobacze serduszko trzymajcie sie cieplutko 🙂 🙂 🙂 dam znac jak tylko bede cos wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!Jak tam minął wekend?Ja kisiłam się cały wekend na uczelni-tragedia, myslałam że nie wytrzymam, zmęczona nie wyspana ale wysiedziałam.Dzis na 13:30 mam wizyte ale sie boje normalnie szok od 4 już sie w łóżku przewracałam.A co najlepsze jak wstałam rano niby nic zjadłam śnadanko i co?I sru do łazienki-zaczęło się a już myslałam że mnie ominie.A jak tylko sobie wyobrażę jakiś smak lub zapach od razu zle mi sie robi.Odezwe sie po wizycie co i jak tam mi odkrył ciekawego w brzuszku doktorek.Pozdrawiam i zycze miłego dnia.Acha i witam nowe koleżanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny ja juz po pierwszej wizycie pęcherzyk tworzy się ładny ale na serduszko pani doktor mowi ze jeszcze za wczesnie ale jak narazie mowi ze wszytsko jest jak należy 😁 pzepisała mi luteine i nospe na bóle brzucha i kazała odpoczywac nastepna wizyta na tydzien 😁 mam nadzije ze kruszynka urosnie juz nieco żeby zobaczyc pięknie bijące serdusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiara1 napisał(a):
jak myslisz andziucha od czego to jest zależne jak ja byłam w pierwszej ciązy to serduszko było juz widac w 5+3 a teraz nic

Kazda ciaza jest inna 🙂 wiec moze teraz trzeba dac czas dzidzi mi nawet gin powiedzial ze czasme sie zdarza ze w 8 tyg. nic nie widac i tym tez nie mozna sie zrazac bo dziecie w brzuchu samo wie kiedy ma sie pokazac!moze potrzebuje jeszcze wiecej czasu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiara1 napisał(a):
No nic trzeba uzbroić sie w cierpliwoc nic mi nie zostało 😁 grzecznie brac luteinke i stosowac sie do zalecen lekarza 😁 dziekuje ci ślicznie

Polecam sie na przyszlosc 😉
Tak trzeba jeszcze troche poczekac! ja to juz nie moge sie doczekac kolejnego USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...