Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A to co innego... 🙂 Ważne że córcia sie dobrze bawiła robiąc je z Tobą.
Ja teraz nie toleruje ani słodyczy ani mięsa w żadnej postaci choć przed ciążą zdecydowanie byłam za słodkościami.
A tarta czekoladowa z przepisu wygląda super 🙂 ale 3 szklanki śmietanki kremówki mnie przerażają - to jak bomba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

nadrobiłam wszystko, a ostatnio mam tak malutko czasu ze względu na budowę domku i wszystkie kwestie do załatwiania przed weselem ufff...

Megan sliczne dzieciątko na USG 🙂 ! Ja mam usg we środę, już nie mogę się doczekać może poznamy płeć 🙂 Dziewczyny ile płacicie za USG?? Ja chodze do ginekologa prywatnie i na kazde USG też, tylko teraz się zastanawiam ile takie usg 3D/4D będzie mnie kosztować, bo za ostatnie płaciłam po 180/200 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak chodzę prywatnie to płacę 150 zł za wizytę. W tym mam badanie usg normalne i 3D/4D. Jak mam pendriva za sobą to mi na niego wrzucił filmiki z Maleństwem 🙂 🙂 zdjęcia 🙂 🙂 wykresy dot. jego wzrostu i wszystkie dane dot. wymiarów. fajna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po jednym z trzech egzaminow weekendowych i jak narazie jestem do przodu 😉)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ja chodze do lekarza na nfz i robi mi zawsze usg i za nie nic nie place tak samo bedzie z usg polowkowym 4d nie bede nic placic bo ide do jego znajomego-zalatwil mi 😉)) i 200 zl w kieszonce 😉))) ja do slodyczy to mam odrzut wiec nawet przepraszam przepisu nie czytam bo mnie na sama mysl mdli-a przed ciaza moglam jesc slodycze tonami wedliny mieso jem ale ostroznie najlepiej wchodzi mi ser zotly pomidory jajka i ziemniaki 😉)) a jedyna czekalode jaka trawie to w rogaliku 7 days 😉 ok ide odpoczac bo nozki w tylek wchodza jakos 😉 a jutro z rana kolejna dawka egzaminow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ceny USG pewnie różnie w zależności od miasta. Ja lekarza prowadzącego mam na NFZ i teoretycznie Usg też mogłabym robić na fundusz u siebie w pracy bez problemu ale lekarz robiący usg lekarzowi nie równy 🙂 wiec akurat to badanie wole zrobić prywatnie i miec pewność że jest zrobione dokładnie z czym jest rożnie jesli chodzi o badania z "panstwówki" 🙂 Wiele razy sie o tym przekonałam po błędnie stawianych diagnozach w obrazie USG. Prywatnie za samo Usg 3D/4D płacę 250 zł. Ale nawet moja pani doktor mówi ze jest "pięknie opisane" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja płace 100-120zl za wizytę z pełnym 'serwisem' + USG 3D/4D. dzis wpadłam do gina na 5 minut między pacjentkami, więc było za free.

potem wizyta w centrum handlowym gdzie królowała Swinka Peppa. Kari w 7 niebie - ma zdj z Peppa, serie gazet, wybawiła sie, tylko dzieciaków mnówstwo, głośno, tłoczno, przyjechałam wymęczona...
a jutro kierunek czeska Ostrava i super ZOO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moich okolicach usg 3/4d koszt miedzy 200-250 zl a czy w Warszawie taka roznica to nie wiem bo moja siostra byla na usg prywatnie i zaplacila w Warszaiwe 300 zl to roznica 50 zl to niewiele.Ja dzis znow egzamin do przodu jutro ostatni i wakacje najgorszy i nawazniejszy lipa bo siedze na pierwszej lawce bez mozliwosci przesiadki wiec niz sciagnac nic 😉)) wiem wiem nie wolno ale czasami sicaga pomaga uzupelnic luke w pamieci 😉.wrocilam padnieta-owalilam pol arbuza razam obiadzik schaboszczaki mlode ziemniaczki i salatka rzodkieweczka i smietanka ale sie objem mniami 😉)) pozniej chwila odpoczynku i poprzerzucam karteczki lulku i spac i taki to oto dzien sie zapowiada a raczej jego druga polowa.deszcz leje i leje to nawet odstresowac nie ma jak bo strach psa wypusic a gdzie tam samemu nos wystawic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂
bylismy dzies na targach mather and baby i było super 🙂 Wiki była zachwycona zabawami dla dzieci, piosenkami i tetrzykiem.....byłam zdziwiona że potrafi tak długo wysiedziec przed teatrzykiem 🙂

kupiłam jedna eco wielorazowa pieluche która rosnie wraz z dzieckiem...... nwyprubuje ja jako pieluche na noc u Wiki i jak mi sie spodoba to kupie wiecej dla nowego bboasa 🙂

na targach było sporo wózków..... no i bardzo podobał sie nam Xlander xp i jak uda mim sie znalezc gdzie tanio to chyba taki kupimy 🙂 no i były super staniki do karmienia Alles.... bo tym razem nie chce kupowac takich zwyklych bawełnianych tylko chce jakies fajne seksi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
PaaTinkargu swój interes ma swoje plusy no i niestety minusy. Ciężko znaleźć uczciwych ludzi.
Ja dziś padam. Ogarniałam domek po remoncie. sporo jeszcze zrobienia,ale nie mam na to siły. Brzuszek mnie pobolewa, więc lepiej poodpoczywam.


no niestety... teraz sklep zamkniety bo ja niestety musze leżeć.. po kolejnym usg dowiedziałam się, że z maluszkiem pływa krwiak i nie moge dopuścić by pękł ... bo zaatakuje dzieciaczka.. 😞 ale czuje sie dobrze... do tego małe problemy z narzeczonym ... tragedia...
wazne, że ja czuje sie dobrze i staram sie dbac o nas jak najlepiej.. a co do wagi o ja już mam +6 kg... strach po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patinkagru co dokładnie jestzz tym krwiakiem?? Zmartwiłam się, mam nadzieję, ze skoro czujesz się dobre wszystko będzie jeszcze lepiej!
A on narzeczonego to głowa do góry, w każdym związku są wzloty i upadki, ważne żeby się wzajemnie wspierać i konflikty razem rozwiązywać. Ja 1,5 miesiaca przed weselem też mam sporo stresu i mój narzeczony również, plus do tego budowa więc u nas o konflikt nie problem 😁 ale staramy się nie denerwować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...