Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anula super wieści o dzidzi !
Edithd również, tylko się cieszyć 🙂 !
Megan a paka ciuchów boska! sama będe musiala się porozglądać w najblizszym czasie za jakimiś ciążowymi spodniami i bluzeczkami, bo jak na razie mieszczę się w spodnie z przed ciąży, ale nie potrwa to już dlugo 🙂
Ja miałam miec w tym tygodniu, dokładnie jutro ale pani dr. wyjeżdża i mam USG przełożone na następny tydzień 😞 a tak nie mogłam się doczekać środy , no cóż zrobić 🙂.
Ja w końcu od jutra będę mieć więcej wolnego czasu dla siebie, mała przerwa w pracach przy budowie domku i ogolnie spokojniejsze dni 🙂, dopiero od pon znowu zacznie się kwestie z weselem ufff.

Btw u mnie dalej króluje arbuz, choc pomalutku ustepuje miejsce czereśniom 🙂 plus obowiązkowo codziennie kalarepa !
Z wagą na razie nie mam wzrostów, ten 1kg gdzieś tam krąży wieczorami 🙂!
Dziś maleństwo mi cały dzień filge plotło, bo co zaczęłam coś robić czułam jak się rusza to tu to tam , niesamowite 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja juz na nogach, dzis na 7 do pracy. kari tez przed chwila wstała, wlasnie pije ukochane meme (mleczko), to jedyna pozostalosc w mowie po czasach 'dziudziusia'.
baiser, kurcze, zazdroszcze ci tej wagi, u mnie juz brzuszek pokazny, waga tez w góre poszla, mimo ze nic w jedzeniu nie zmieniałam.... a brzuch na serio okazaly 🙂 choc do wagi porodu Karoli brak mi dokladnie 10kg 🙂
dobra. lece sie ubierac
bede popołudniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!! Dziś obudziłam się po 4. Zrobiłam siusiu i już usnąć nie mogłam. Dokończyłam książkę. w końcu wstałam bo w brzuszku burczało. Zjadłam już śniadanko, zrobiła mężowi 2 do pracy i oglądam TVN24. pogoda za oknem nie ciekawa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas słonce ale chyba zimno 🙂 ide teraz na poczte i do warzywniaka bo pewnie w piatek nie bedzie otwarty przez mecz i kibiców...... bo my mieszkamy tuz obok strefy kibica 🙂

Wiki poszła dzisiaj do żłobka w koszulce Hello Kity grającej w piłkę czerwono białej z napisem POLSKA 🙂 i oczywiscie czerwonych spodniach i bluzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, pisalam rano ale nmi zeżarło posta, wiec zanim nadrobię to napisze

baiser, trochę ci zazdroszcze ze nic nie przytylas, ja juz od bardzo dawno chodze w ciuchach ciążowych...w sumie d wagi równej dniu porodu z Karolinką brakuje mi dokładnie 10kg... 🙂 mam nadzieje ze tego juz nie przekrocze...

a teraz ide was doczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o dziwne, widze ze post jest....
wiec sie powtórzylam

ja mam od dzis L4 (na tydzien), ale musialam dzis isc do szkoł, powysylac zgrożenia, pozałatwiac petentów pt"chce cos zaliczyć'
muszę załątwic Kari nowy paszport, bo chcemy na Chorwację 30.06 jechac. doktorek powiedzial NO PROBLEM, wiec o ile paszport bedzie to jedziemy!!!! na tymczasowy czek sie ok 2-3 tyg, ale wcz jak bylismy w delegaturze to kolejka byla ogromniasta, jedziemy w piatek jeszcze raz

u nas pogoda pochmurna ale ciepło. kari pozrywała dzis z niania juz nasze czeresnie, sa przepyszne. ja dzis ide na ost lekcje do językowki na 18.30 wiec mam duzo czasu zeby wreszcie sie zrelaxowac w ogórku.
a teraz ide na pomidorówke!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edithd do Chorwacji nie potrzebujesz paszportu. Nie ma problemu z przekroczeniem granic. Wiem bo dwa lata z rzędu jechaliśmy. W tym roku nie jedziemy z powodu zagrożonej ciąży. Zakochaliśmy się w tym kraju. No chyba,że chcecie jechać do Dubrovnika no tam już paszport trzeba mieć, bo trzeba przejechać przez Serbie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wIDZE ZE NIE TYLKO JA DZIS MIALAM CIEZKA NOC JA OD 4 RANO SIE PRZEWRACALAM POZNIEJ ZADZWONIL BUDZIK WSTALAM LEDOW ZYWA ZROBILAM DLA MEZA SNIADANKO DO PRACY I ZNOW DO LOZECZKA ALE NIC Z TEGO NIE BYLO BO NIE USNELAM POZNIEJ WSTAC MUSIALAM I FUL LATANIA POZALATWIAC PARE SPRAW ZAKUPY-KUPILAM 2 KG TRUSKAWEK BO JUTRO SWIETO WIEC WIEKSZOSC SKLEPOW ZAMKNIETA WIEC ZAPAS NA 2 DNI 😉 WROCILAM ZJADLAM MISECZKE FASOLKI PO BRETONSKU TAKIE MIALAM NA NIA CISNIENIE I USNELAM JAK MALE DZIECKO WSTALAM I MUSZE DOKONCZYC ROBIC POMIDOROWECZKE DLA MEZULKA ALE CHODZE JAKAS WYPLUTA PRZEZ TA POGODE CHYBA.KIEDY BEDZIE WRESZCIE TO SLONECZKO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Edithd do Chorwacji nie potrzebujesz paszportu. Nie ma problemu z przekroczeniem granic. Wiem bo dwa lata z rzędu jechaliśmy. W tym roku nie jedziemy z powodu zagrożonej ciąży. Zakochaliśmy się w tym kraju. No chyba,że chcecie jechać do Dubrovnika no tam już paszport trzeba mieć, bo trzeba przejechać przez Serbie.


kochana, nie chodzi o nas, tylko o karolkę, ona potrzebuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...