Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justynakreft mi tutaj jest dobrze, a dla małej wiadomo, że lepiej więc się nie kłóciłam ze nie chcę... Poza tym sama nie jestem, mąż jest ze mną prawie cały dzień, a jak nie ona to siostra albo mama. 🙂) Czasami jeszcze ktoś wpadnie więc się nie nudzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

biologiaap2 ladne texty dowalila o tych krowach ... no to niezle

Ifyou ojjj wazne ze juz wszystko amsz za soba a Alusia taka sliczna ;p
tak samo Pauli synek normalnie sie na wasze pociechy napatrzec nie moge !!

Paula wracajcie szybko do formy i domu !!! wszystkiego dobrego !!

Ania92 ajj dopadla cie grypa ;/ kurde mnie cos gardlo dzis pobolewalo ale chocby przeszlo zdrowia duzo !!! dobrze ze mezus przy tobie ciagle 😉

wiecie co ja tu tak mowie swietnie sie czuje i wogle ale cos od dwoch dni jakis bol krocza czy miednicy mnie dopadl cholera;/ to jest tak jak sie rpzekrecam w lozku to boli , jak wstaje boli , jak chodze to boli i przez to laze jak kaczuszka ;/ kurde a na dodatek gdzie na necie wyczytalam ze to cesarka grozi ...;/ albo sie nakrecam albo sama juz nie wiem ! ;/;/
ma ktos cos podobnie z objawow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylek ja mam bol krocza od okolo 2 miesiecy, juz sie nawet do tego bolu przyzwyczailam, pewnie dzidzius schodzi coraz nizej i dlatego masz taki bol.
Ania to dobrze ze ciagle ktos z Toba jest w szpitalu.
Anitek a co dokladnie Ci lekarz powiedzial, szyjka Ci sie skraca, czy co jest, ze masz juz torbe pakowac?
Emilka mi ten bol plecow nie promieniuje na podbrzusze, chociaz brzuch mi sie stawia co jakis czas, ale to pewnie skurcze przepowiadające 🙂
Moi rodzice w poludnie zabrali Dominisia, ja pojechalam po zakupy spozywcze i odebralam wynik na paciorkowca, na szczescie jest ujemny,potem byla u mnie kolezanka, a teraz mam jeszcze poltorej godzinki na odpoczynek, wtedy mezus wroci z pracy i jedziemy po Dominisia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Motylek ja mam podobne objawy, też mnie boli w kroku i dodatkowo chodzić nie mogę, z tym że jak ja byłam u gin. to powiedzial ze mały jest dobrze ułożony i ze ma małe szanse zeby sie przekrecic, więc raczej cesarka mi nie grozi... Ja to sie zastanawiam, czemu mi waga się zmniejsza, a każdy niby mówi ze teraz najwięcej się tyje. Wyskoczyły mi dwa rozstępy na brzuchu z boku i mam koszmary, że cały brzuch mam w rozstępach...tragedia jakaś! Jeszcze troche i będziemy miały bobaski przy sobie tak jak Paula i Renia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia_26 ja slyszala ze w 9 miechu i na wadze stracic mozna a nie przybrac 😉
wiec sie nie martw.
a co do rostepow kobietko 2 wooow chcialabym tyle miec ! ja mam caly brzuch w nich ! i co mam zrobic musze sie pogodzic z tym robilam co moglam kremy itd nie pomoglo trudno ! ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylek na poczatku bylo ciezko z tym bolem wytzrymac, ale tak jak mowie juz sie po prostu przyzwyczailam, lekarz mowil ze to normalne w ciazy, najgorsze ze ciezko nawe z lozka wstac i przewrocic sie z jednego boku na drugi...ale jeszcze troche, wszyscy mi mowia ze juz brzuch mi sie obniza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mama mi zdawkowo napisala ze wyniki ok ale ze 29listopada idzie uzgodnic terminy radioterapii i ze raczej nie przyleca tego 16grudnia. Martwie sie czy czegos nie ukrywaja... do tego mam nadzieje ze zdaze urodzic poki Tesciowa jest... czyli do 16grudnia... a z torba to lekarce chodzilo o ten incydent co bylam w szpitalu w zeszlym tyg... wlasnie sie spakowalam bo od poludnia boli mnie brzuch jak na okres i leze... juz jeste o tyle spokojna ze torba gotowa. A jutro jest plan zeby isc do kina mam nadzieje ze samopoczucie bedzie lepsze bo czekalam na ten film miesiacami.... lece po jakas herbatke ciepla moze bol minie w koncu. Aaaa zapomnialam Wam pisac we wtorek mam fizjoterapie na to bolace krocze a jednak sie miejsce znalazlo 😉 za darmo... zaraz przed wizyta w szpitalu mam to fizjo. Choc z kroczem lepiej bo moge chodzic w miare a nie to co bylo w zeszlym tyg jak nawet nogi podniesc nie moglam... ech jeszcze chwila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale sama nie wierze w to co, się stało. Trafilam do szpitala 13 listopada - ciśnienia coraz wyższe. Chcieli mnie jakoś przetrzymać, ale w KTG tętno małej zaczeło spadać i miałam cięcie 14 listopada po decyzji w przeciągu pół godziny. Nie miałam czasu nawet zadzwonić do męża albo mamy. Dowiedzieli się po fakcie.
Jaśmina urodziła się w 34/35 tygodniu z masą 1800, ale z Apgarem 10. W tej chwili jest w inkubatorze i zostanie tam jeszcze 2-3 tygodnie. Ja po cięciu czuję się tak sobie, ale jakoś daję radę. Żal mi jest jej strasznie, ze jest taka malutka i jeszcze musi się męczyć. Pozdrawiam Was i nie wiem kiedy zajrzę, bo nie mam kompa w szpitalu i nie mam też do niego głowy. Pamiętam jednak o Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiakrynka ale wieści....:O
My wszystkie myslalysmy ze jestes w szpitalu i po prostu nie masz dostepu do neta, a ze nikomu nr tel nie dalas to nikt nie wiedzial co sie dzieje :/ Dobrze ze lekarze zareagowali na czas.
Jaśmina....ladnie 🙂
Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Jestesmy z Toba 🙂 Gratulacje mimo wszystko :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justynakreft dzieki za pocieszenie czyli niema co sie martwic na zapas 😉
jeszcze troche damy rady ;D

Wikarynka ;OOO dobrze ze zaregowali tka jak mowi Biologia kurde takie wiadomosci nikt nic nie wiedzial ;O

anitek dobrze ze na krocze masz cos przynajmiej mniej bolu;/
wynik napewno ok ! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIKARYNKA ALE WIESCI!!! SERDECZNE GRATULACJE I ZYCZE CI SZYBKIEGO POWROTU DO FORMY A JASMINIE SZYBKIEGO WYJSCIA Z INKUBATORKA I DO DOMKU!!!! Super ze wszystko z nia w porzadku 🙂 to najwazniejsze!!! Tzymajcie sie tam mocno :*:*:*:*:*:* zakladam watek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale wiesci. Widze ze grudniowki niecierpliwe 😉 Wikarynka bardzo dobrze ze trafilas do szpitalai wszystko sie dobrze skonczylo!!! 1800g to nie az taka tycia nie martw sie. Jasmina przeeeeeeeeeeeeepiekne imie!!!!!!!! Zawsze mi sie podobalo!!!! Wracajcie do domku szybciutko i czekamy na fotko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ale wiesci. Widze ze grudniowki niecierpliwe 😉 Wikarynka bardzo dobrze ze trafilas do szpitalai wszystko sie dobrze skonczylo!!! 1800g to nie az taka tycia nie martw sie. Jasmina przeeeeeeeeeeeeepiekne imie!!!!!!!! Zawsze mi sie podobalo!!!! Wracajcie do domku szybciutko i czekamy na fotko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie jak tak pojdzie to bedziemy jakies pseudo grodniweczki ;D hahaha nie no zarcik ;D?
!!!
ale fantastycznie ze po koleji sie rozpakowujemy i ze wszystko w miare dobrze z pociechami !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szybko to leci no nie? 😁 śmiać mi sie chce bo calkiem niedawno pisałysmy ze sie boimy porodu a to juz 3 😁
a ja cos dzis nie mam apetytu siedze od rana i w sumie nic nie zrobilam ehh 🤢 zjadlam sniadanie i dalej nawet nie czuje głodu..tylko mnie dalej cos ściska tam na dole. do jutra popoludnia jestem sama...mialam piec ciasto na weekend ale nie mam sił..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...