Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
e_miilka napisał(a):
Pierwsza 🤪 melduje sie w 2paku..później do was napisze narazie poki co..padam po nieprzespanej nocy....


Sprostowanie.
Ten post jest pierwszy ale tak naprawdę drugi bo Skwara pisala dłuzej gdyż jej post zawiera więcej literek niż mój co obliguje mnie do ustąpienia pierwszeństwa w kolejności postów na tym forum.
Z poważaniem
wciąż w 2paku e_miilka

😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki! ja tez sie melduje w dwupaku 🙂 dzisiaj raczej nie zajrze bo do wieczora bede u rodzicow z Dominisiem, przynajmniej dzien mi zleci 🙂 Jutro mezus ma wolne, tak sie ciesze ze cale dwa dni bedzie w domku 🙂
Pewnie dopiero jutro sie odezwe, no chyba ze jak wroce wieczorem to chociaz sie zamelduje 🙂
Milego dzionka!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łał Emiilka to się nazywa fair play 🙂 🙂 🙂

Ja to jestem umęczona dzisiaj.....całą noc bolał brzuch nie na tyle żebym nie spała ale kręciłam się z boku na bok a o 6ej złapał mnie taki skurcz że wyć mi się chciało trzymało mnie ze trzy minuty i bolało jak przy najgorszym okresie...ale pamiętam jak mi siora mówiła żebym sobie wyobraziła najgorszą miesiączkę jaką miałam w życiu i że to będzie silniejsze od tego bólu...więc to jeszcze nie ten poziom ale było blisko no i już się nie powtórzyło...na moje oko to się Miki usiłuje przekręcić bo UWAGA! był w poprzek teraz jakby wracał na miejsce 🙂 więc trzymajcie kciukasy za mojego akrobatę żeby muu się udało...ja się zaraz kładę żeby mu nie przeszkadzać tylko kawkie dopiję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Heh dobre przywitanie z oswiadzeniem o postach 😁
Ja sie tylko melduje bo Siora na skypie dzwoni zas wpadne do Was 😜
Zaciskac nogi wszystkie bo dzis juz ostatni i od jutra GRUDZIEN 🤪 🤪 🤪
P.s. jutro jedziemy po choinke 😁 hurrrra! bo u mnie sztuczna nie przejdzie i co roku mamy piekna zywa z hodowli no i jakos tak miala byc za tydzien ale boje sie ze nie dotrwam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ee ze skwara to był żart 😁 🤪
Dorotex mialam taką samą noc w bólach.. koszmar.. ból od kregoslupa do podbrzusza. Nie zmrużyłam ani chwile oka.
Balam sie wstac na siku bo mialam wrazenie ze mi wody odejda..ja wiem ze niedospanie i atmosfera nocy robią swoje na wyobraźni i potem bije na palme ale dzis w nocy to bylo COS..
Teraz siedze i popijam kawke, i o dziwo nic mnie nie boli i czuje sie normalnie..ja nie wiem jak to jest ze zawsze dopada w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kobietki 😉

Ale sobie dzisiaj pozwoliłam ze spaniem pierwszy raz od niepamietam kiedy , powiedzialam moj idzie do roboty na ranke tospie poki sama nie wstane i nie nastawialam zegarka, obudzilam sie po 9 ale mowie nie no za wczesnie i dalej sie polozylam ale taki bol z lewej strony promieniujacy na nerke ze myslalam ze sie zesram zwijalam sie z bolu az w koncu po dobrym ulozeniu troszke minelo...

A sniły mi sie takie głupoty ze niewiem, ze odpadł mi ten czop i wygladal jak slimak bez skorupki hahahha takazolta podluzna galaretka no i pozniej oczywiscie ze mialam skurcze wlasnie promieniujace na ten krzyz ze sie wykrecalam jak głupia...

dorotex moja to w ogole nie wiem co wyprawia , kregoslup ma z lewej strony bo czuje caly czas twarde a prawa pusta glowka na dol a kopie ze wszystkich stron nie iwem jak ona to robi... a najlepiej jak wstane z nocy to bije wszystko ulozy sie pod samymi zebrami ze gore mam jak kamien napompowaną a dol miekki ozchodze to wraca do swojej pozycji hehe

skwara wytrzymaj do 12 i rodzic mozesz bo to juz grudzien hehe 😁

biologia plany na nadrzejki ? zartujesz... ? :P moj to pewniepowie z juz mam mnie i nie musi wrozyc srac itd dupeele dla niego to tylko pewnie wiec beedzie wieczor jak kazdy inny...

anitek choinka hmmmm piekna sprawa kocham ubierac i w ogole dom stroic na swieta ja przewaznie amm sztczna ale w tym roku musze kupic bo mialam taka mala pizdke 160 a dom ponad 2-5m i kupie albo sztuczna albo zywa ale kolo 2 metrow na pewno 😁

pije kawusie poszperam w netku i biore sie za obiadzik, dzis łazaneczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny znów forum nie będzie działać mam pewien pomysł ale nie musi on wypalić pomyślałam ze dobrze być w kontakcie 🙂 jeśli chcecie założyłam "czat" dla nas

http://xat.com/Grudniweczki_2012

jak tam wejdziecie wyskoczy wam zielony nick kliknijcie na niego i wpiszcie własny, nie musicie się rejestrować ani nic..tylko wystarczy ze zmienicie nick tymczasowy o dziwnej nazwie na swój prywatny. ten czat to taka rezerwowa opcja jakby znów coś nie działało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Znowu forum ma nie dzialac....masakra 😞
Juz po tych ostatnich kombinowaniach admina musialam przegladarke zmienic zeby wogole tu wejsc...
e_miilka swietny pomysl z tym forum. RESZTA DZIEWCZYN DOLACZAC 🙂 🙂 PRZEPROWADZAMY SIE 🙂
Skwara : co do seksiku, to ja to robie nie dla jego przyjemnosci tylko zeby szybciej urodzic 🙂
Anitek : kumpele juz byly na serniczku? 🙂
Czy Paula juz nas wypisala z grona swojej grudniowej rodziny? 🙂 IfYpu zaglada, Wikarynka i Ania tez, tylko Paula cos milczy....
Wikarynka : gdzie to zdjecie??
Basia : nakrecilas sie z tym czopem i widzisz jakie od razu masz sny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yo melduje sie znow 😁 kolezanki beda dopiero po 2giej wiec jeszcze mam chwilke 😉
Biologia jak sie czujesz?
Co do Pauli pisalam z nia na FB i pytalam czemu nie zaglada mowila ze nie ma za bardzo czasu bo Maly cos tam poplakiwal z powodu brzuszka (zjadla pomidory)no i spi wtedy kiedy on spi, wiec za bardzo czasu nie ma. Ale zapewne jak sie pozbiera i zorganizuje to wleci do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek odstawilam magnez, na razie nie jest zle....z rekami w nocy nawet nie bylo tragicznie 🙂 ale skurczy brzucha jak na razie tez zadnych nie mam 🙂 Jak juz pisalam na naszym nowym forum dziewczynom, wedlug terminu ostatniej miesiaczki powinnam urodzic 1 grudnia, czyli jutro 🙂 🙂 tak mam nawet wpisana pierwsza date w karcie ciazy 🙂 ALe wedlug USG dopiero na 15, wiec zobaczymy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helluuuuuu kobietki 🙂

ale mnie głupawka dzis dopadła heh z wszystkiego sie smieje i zartuje no jak wariatka jakas hahaaha xD

ten czat dobry dobry 😁 juz sie tam zapisalam i dodalam do zakladki zeby pozniej nie szukac itd 😁

wypije kawusie ogarne sie i do kuzynki 😁

trzymajcie sie kuleczki do wieczorka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeeeeej!!!! 😁
Nie dam rady nadrobić ale wpadam się pokazać tylko. Ogólnie to spodziewałam się że będzie kolejna rozpakowana ale nic z tego!
Ja ogólnie juz po woli wymiękam. 😞 Zaraz idę prawdopodobnie spać na troche bo ledwo co siedzę. Mała od kilku dni daje ładnie popalić. Non stop ma kolki. Jutro chcę z nią jechac do lekarza aby inne mleko nam polecił i kontrolę. :/ Ogólnie to myślalam że łatwiej będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeeeeeej!!!! 😁
Nie dam rady nadrobić ale wpadam się pokazać tylko. Ogólnie to spodziewałam się że będzie kolejna rozpakowana ale nic z tego!
Ja ogólnie juz po woli wymiękam. 😞 Zaraz idę prawdopodobnie spać na troche bo ledwo co siedzę. Mała od kilku dni daje ładnie popalić. Non stop ma kolki. Jutro chcę z nią jechac do lekarza aby inne mleko nam polecił i kontrolę. :/ Ogólnie to myślalam że łatwiej będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Mi juz smiga 😉
Dzis rocznice mamy 😁 zaraz jedziemy po choinke 😉
W nocy bolesne skurcze mialam... a do tego oba biodra dretwialy jak chcialam spac wiec ogolnie nocka srednia... No nic pora dopic kawke zjesc cos i po choinke hurrra 😁
Ania wspolczuje kolek Malej 😞 juz pisalam na FB Pauli ze suszarka tez troche pomaga. Musisz nagrzewac brzuszek i masowac zgodnie z kierunkiem wskazowek zegara. Nagrzewac oczywiscie przez spiszki z ok pol metra odleglosci co by nie poparzyc brzusia.
Do tego procz ciepla dzwiek suszarki uspakaja dziecko - naukowcy twierdza ze ten dzwiek przypomnnia dzieciom przeplyw krwi za czasow jak jeszcze byly w lonie 🙂
Sprobuj.
Biologia i jak??? bo Ty mialas chyba ciekawa nocke??? albo juz tulisz dzidzi heh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Działaaaaaaaaaaaa 😁 no w koncu !! rano tak łyso, nie bylo co czytać do kawy hahaha
Oficjalnie zaczyna sie nasz miesiąc wiec.... noooo....... kobietyy rodzimy rodzimyyy hahahah

Anitek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy 😘

Przespałam cala noc.. az sie dziwie jak to możliwe nawet siku nie byłam..to chyba zmeczenie i kiepski dzien wczorajszy 🙂 ale dzis czuje sie mega wyspana ! 🙃 z energia na caly dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Wikarynka śliczną masz córeczkę 🙂
Anitek wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!
No i mamy grudzień. Wczoraj zbałamuciłam męża, myślałam że oksytocyna zawarta w spermie coś dopomoże do tych skurczów, ale jakoś chyba mnie bardziej uśpiła 🙂 Skakanie na piłce też nic nie dało. Jak ja chciałabym już urodzić, dzisiaj jadę po prezenty mam zamiar się zmęczyć i w końcu urodzić.
Bo jak patrze na te małe Skarby dziewczyn które już urodziły to zazdroszczę z całego serca bo swojego Franusia też bym chciała tulić w ramionach.
Ciekawe jak tam Skwara, bo ona też chciała dziś urodzić.
Miłego dnia, zajrzę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za komplement. 🙂

Czuję się całkiem nieźle. Dziś mieliśmy wizytę położnej, która udzieliła mi parę fajnych rad i podpowiedzi. Póki co nie mogę wychodzić z małą na spacery i nie wiem jak będzie dalej. No bo jednak coraz zimniej jest, ale mam wietrzyć sypialnię, w której śpi z nami.
A dla dziewczyn obawiających się o kilogramy. Przybrałam do tego swojego 35 tygodnia 11 kg i nie mam już ani jednego. Naprawdę mnóstwo to woda. 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...