Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Abby super, że usłyszałaś serduszko 🙂 Ja byłam ale nie wiem czemu nie słyszałam podejrzewam,że sprzęt badziewny może dlatego bo mówił, że z dzidzia wszystko ok, że zdrowo rośnie... Następną wizyte mam 6 czerwca więc wtedy zapytam czy była by możliwośc usłyszenia serduszka 🙂

Abby a byłaś prywatnie czy na kase ?
/no i ja mam termin jak juz pisałam na 29.12 wiec też niewiadoma jestem, że tak powiem hehe 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Odpowiedziałam na Wasze zaproszenia dziewczyny.

Nie wiem czy mój brzuch nadaje się do pokazywania, bo jak wspomniałam i bez ciąży wygląda na 6 miesiąc. Postaram się jednak coś poczynić.

Pozdrawiam Was, życząc dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek, a no teraz z tego co pamiętam to różyczka, tarczyca, wr i toxo coś tam 😜 także standard. o wr się już nie martwię bo zrobiłam powtórkę na własną rękę i wyszedł ujemny 🙂 . Teraz czekam na wizytę, będę już w 14 tygodniu 😁 ale ten czas leci 🙂 potem jeszcze trochę i połówkowe prenatalne mnie czeka 😁 😁 😁 . Wyliczyłam że coś w połowie lipca 🙂 . Fajnie, że jest nowy wątek ze zdjęciami, tylko zdjęć na razie brak 😁 teraz już za późno trochę (godzina 0.45 😁 ) na dodawanie fotek, ale jutro coś dodam, bo mam na drugim kompie 🙂 mam dwa zdjęcia, z przed miesiąca i z przed 5 dni 🙂 tylko jedne w majtkach to nie wiem czy wypada 😁 😁 😁 hehehe
No lecę spać, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Abby super wiadomosc!!! Gratulacje 🙂
Wikarynka kazdy brzusio sie nadaje do pokazania bo ma w sobie cos cudownego 🙂 Malego lokatora 🙂
Ifyouliftmeup ja w sumie tez mam zdjecie golego brzusia z tym ze bez majtek heh :P ale spoko procz brzusia nic nie widac 😉
Ale wole wklejac fotki dostpne tylko dla znajomych 🙂
Fajnie ze masz ponownie wizyte. Moja bedzie 10tego pozniej 12stego a pozniej dopiero jakos w koncu lipca poczatku sierpnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Kobitki 🙂
Dziś dałam czadu i pospałam dość dośc bo wstałam po 9 o_O 😁 ale co chwile cos mnie budziło a to pies szczekał na kogoś jak przez balkon zobaczył a to telefon i takie spanie na raty :/

ifyouliftmeup no ja pierwsze badania krwi miałam na toksoplazmozę i pisze Rubella czyli to pewnie różyczka.
Jutro ide na mocz, wr i jakieś tam jeszcze wtedy za tydzień wyniki i do lekarza od razu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmeup napisał(a):
Anitek, a no teraz z tego co pamiętam to różyczka, tarczyca, wr i toxo coś tam 😜 także standard. o wr się już nie martwię bo zrobiłam powtórkę na własną rękę i wyszedł ujemny 🙂 . Teraz czekam na wizytę, będę już w 14 tygodniu 😁 ale ten czas leci 🙂 potem jeszcze trochę i połówkowe prenatalne mnie czeka 😁 😁 😁 . Wyliczyłam że coś w połowie lipca 🙂 . Fajnie, że jest nowy wątek ze zdjęciami, tylko zdjęć na razie brak 😁 teraz już za późno trochę (godzina 0.45 😁 ) na dodawanie fotek, ale jutro coś dodam, bo mam na drugim kompie 🙂 mam dwa zdjęcia, z przed miesiąca i z przed 5 dni 🙂 tylko jedne w majtkach to nie wiem czy wypada 😁 😁 😁 hehehe


Hej twoj brzusio juz pewnie pomalutku sie uwidacznie 🙂 sie nie obejrzycie a bedziecie obciazone duzym bagazem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia fajnie Ci z ta wizyta :P ja w sumie przelozylam niby na 3ciego po czym za pare min dzwoni telefon i babka mowi ze sie pomylila i ze lekarz bedzie dopiero 10tego heh...
Zrobilas focie brzusia???
Kurcze czekamy na wysyp ospy... MIelismy kontakt z kolezanki corka i ja wysypalo zaraz na drugi dzien... Ja ospy nie mialam ale mialam opryszczke na ustach i wyszlo w badaniu krwi ze mam antyciala wiec po telefonie do lekarza i szpitala powiedzieli ze moge byc spokojna. Najgorsze to to ze 18 czerwca jedziemy autem do PL i jak mi Synka wysypie to sie wkurze na maxa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napisalam do kolezanki jak zrobic aby foty nie byly widoczne dla wszystkich..Myslalam ze to bedzie jakos przy opcji wklejaniu fotek a to w profilu trzeba zmiec ze zdjecia maja byc widoczne tylko dla znajomych 🙂
No to wrzucam fotke swojego brzuszka w nasz nowy watek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie zauwazyłam wasz wątek.. moj starszy synek jest z grudnia 2007 🙂 mlodszy z sierpnia 2010 termin co do starszego to mialam na 10 stycznia a on urodzil sie 26 grudnia... 🙂 wiec swieta w szpitalu. rozwija sie dobrze ale jednak roznica jest miedzy dziecmi z grudnia a tymi chociazby z lutego to jednak rok roznicy. a niestety w przedszkolu i szkole nia patrza na miesiac tylko rocznik sie liczy. pozdrawiam i zycze milych chwil z brzuszkiem. a tak z ciekawosci to czy jest jakas mama z poznania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek pytalas u nas wiec odpowiedam:
Jak umieszczać zdjęcia z dysku twardego na naszym forum?

Ponieważ wielu nie wie jak to zrobic, oto krótki kurs.

1. Należy wejść na stronę www.tinypic.com
2. Następnie kliknąć na PRZEGLĄDAJ i wybrać zdjęcie z dysku
3. Potem trzeba kliknąć na UPLOAD NOW i PRZEPISAĆ SŁOWO Z OBRAZKA i wcisnąc jeszcze raz UPLOAD NOW izdjęcie sie wgra
4. Po tych zabiegach, trzeba poczekać aż otworzy sie nowa strona z linkiem do zdjecia...
trzeba zaznaczyć cały kod IMG Code for Forums & Message Boards
(drugi od góry)
5. ... i ten kod wkleić na stronę brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny!
u mnie to jakaś masakra, wczoraj od rana do wieczora wymiotowałam, co zjadłam lub wypiłam po chwili lądowało w kibelku, chyba się czymś zatrulam, dzisiaj już lepiej, tylko żołądek mnie boli i jestem strasznie słaba, teraz akurat odpoczywam z laptopem, bo synek śpi.
Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj oj oj Justyna to sie porobilo 😞 obys szybciutko wrocila do sil 🙂 Zdrowka!!! 🙂
Tak sobie teraz patrze do urodzin zostalo rowne 200dni!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ciekawe kiedy wyjdzie tak naprawde :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki ;D

co u was dziewczyny slychac?? 😉 u mnie wporzadku 😉 zaraz bede jadla spagheti no juz tak za mna chodzilo;p ze hohoh;p od 1wszego do was wroce 😜 teraz raz na jakis czas wchodze 😉

3majcie sie rosnijcie zdrowo buzkaa, paa ;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny po maratonie komunijnym. Nareszcie już po wszystkim 😁 Impreza w domu więc robota podwójna, ale wypadło super, no i catering sie spisał na medal.
W piątek byłam u mojej ginekolog i dzidzia rośnie super, serducho bije więc szczęśliwa jestem strasznie. A jutro mam badania USG genetyczne o którym już kiedyś pisałam. Nie mogę się doczekać.
Wikarynka nie martw sę mój brzuchol też jakby w 6 miesiącu bo do drobnych kobitek nie należę 😞
Basiu również miałam infekcję na samym początku ciąży i ginekolog zapisała mi PIMAFUCIN i pomogło, już taką mam urodę, że podatna jestem.
Ifyoulifemeup gratuluję laptopa i przyszłego męża, że tak dba.
Anitek lecę na nowy wątek, zobaczyć brzusie, super pomysł!
Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 😘 😘 😘

karolattt super,ze sie udala impreza 🙂 i ze jestes zadowolona 😉

ja tez musze wstawic zdjecie brzuszka, zaraz sie za to biorę 😉

jak sie czujecie dzisiaj ? ja dobrze 😉 i oby tak dalej;... uhhh 🙂 buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Dobry brzuszki 🙂
Ale mnie zmuliło stałam po 6 żeby iśc oddać tą krew i mocz, na miejscu mierzyła mi też cukier mam 95, wiec w normie a reszta wyników i wizyta za tydzień, no i jak wrociłam zjadłam pączusia wypiłam kawke i sie położyłam, przysnełam i teraz wstałam hehe 😁
Czas do pracy się brać za porządki bo goście się zapowiadali 🙂 - brat mojego dziadziunia świętej pamięci którego niestety nigdy nie poznałam a tak bardzo chciałam, i jestem tak podniecona tą wizytą że cała chodze 😁 może wydawać się dziwne ale mimo, że nie poznałam dziadka czuję że to będzie bardzo interesujące spotkanie z jego bratem ale zawsze coś, najbliższa rodzina 😁

Ale sie rozpisałam hohooo 😁 uciekam kochane do później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Rowniez dorzucilam fotke z dzisiaj 🙂
Paula kiedy wracasz na dluzej ? 🙂
Basia fajna taka wizyta 🙂 ja niestety juz nie mam Dziadkow ani Babc i do dzisiaj tesknie...Minelo w sumie 3lata ale jakos ciezko mi sie pogodzic. Dziadek byl dla mnie jak Tata szkoda ze swojego nie poznalas no ale Brata poznasz wiec zycze udanej milej wizyty 🙂
Wikarynka witaj 🙂 jak sie czujesz? 🙂 jeszcze chwila do usg 🙂 super 🙂
Karollat brawo za udana komunie teraz bedziesz mogla zagladac czesciej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek wroce dopiero 1wszego dzisiaj wieczorem wlacze neta tego swojego bezprzewodowego i bedee caly czas z wami, tylko sprawdze czy mi odblokowali;p jak tak to odrazu napisze;d a teraz siedze dopoki mam dostep do neta;p

milego dnia mojee laski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulkaa1990 napisał(a):
właśnie zauwazyłam wasz wątek.. moj starszy synek jest z grudnia 2007 🙂 mlodszy z sierpnia 2010 termin co do starszego to mialam na 10 stycznia a on urodzil sie 26 grudnia... 🙂 wiec swieta w szpitalu. rozwija sie dobrze ale jednak roznica jest miedzy dziecmi z grudnia a tymi chociazby z lutego to jednak rok roznicy. a niestety w przedszkolu i szkole nia patrza na miesiac tylko rocznik sie liczy. pozdrawiam i zycze milych chwil z brzuszkiem. a tak z ciekawosci to czy jest jakas mama z poznania?

My mielismy termin na 31.12 ale maluszek zdecydowal wyjsc 26.12, tak jak u Was 🙂)) takze roznie to bywa. Troche sie boje wlasnie tej roznicy w szkole, ale ja tez jestem z listopadada i zawsze dawalam sobie rade! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie szukam w necie imion 🙂
wiem ze wczesnie jeszcze ale wiem ile to trudu ostatnio mi sprawilo znalezienie co lubie :P
Nie lubie popularnych imion wiec tym bardziej mam problem :P bo nie chce tez przesadzic w druga strone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt, imię zostaje na całe życie. Z jednej strony fajnie nie być sztampowym, z drugiej nie można ośmieszyć dziecka. Ja na razie nie szukam imion, wpierw chcę dociągnąć przynajmniej do 26 tygodnia (wtedy urodzone dziecko może przeżyć), ale... już wiem, że to będzie niezła walka między mną, a mężem.

Znowu mnie mdli od 2-3 dni i to nie tylko rano. W zasadzie non-stop. Problemem jest to, ze jak jem, to mnie nie mdli, więc prawie cały czas się objadam. 🤢

Poza tym chciałam się trochę poskarżyć. Mam koleżankę, którą lubię i na której mi zależy, ale nie poukładała sobie ona życia w relacji partnerskiej, co jest dla niej dużym problemem. Staram się ją wspierać, podpowiadać, ale koleżanka zachowuje się jakby miała do mnie pretensje, że wyszłam za mąż. Myślę, że zawsze identyfikowała się ze mną (znamy się długo), a teraz... Ona nie wie jeszcze o mojej ciąży i aż boję się jej powiedzieć, bo obawiam się, że to może być dla niej problemem. Przez to trochę jej unikam, ale nie czuję się z tym dobrze. Mam nadzieję, że rozwiązanie jakoś do mnie przyjdzie.

Życzę Wam dobrego wieczoru! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wikarynka mdlosci wrociliy ech i tak zle i tak niedobrze niestety musimy przetrwac 🙂
Walka o imie powiadasz no ja wybieralam dla Synka a Maz aby mowil tak lub nie 😜
Co do kolezanki to ja rowniez bylam w takiej sytuacji przykre...To kolezanka zaczela mnie unikac bo zaszlam w ciaze z pierwszym dzieckiem...Nie oddzywala sie do mnie ponad pol roku przykre to bylo, z tym ze ona sama miala problemy z zajsciem w ciaze i tym to tlumaczyla. Przykre sa takie sprawy niestety ale nie mam na to wplywu wiec nie czuj sie winna bo jestes szczesliwa.
Z objadaniem sie tez tak mam co chwile co jem bo wtedy nie czuje tego dziwnego posmaku w ustach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...