Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
..I wkońcu po Świętach... 😁 Hey 🙂
Ja dojadam świąteczne jedzenie....Ale już prawie nie zostało nic.. 😁 (Chociaż się nic nie zmarnowało) 🙂
Ja również nadal 2w1 😁 🙃
Później z moim będziemy rozkładać łóżeczko, bo przed świętami zbrakło czasu... 🙂
Jade dziś do rodziców zajrzeć jak się oni po świętach mają... 😜
Jutro do doktorka...muszę się go zapytać co dalej w sprawie seksu...już mojego uprzedziłam że jak się zgodzi to będzie miał ze mną nie ciekawie. 😁 😁 😁 🤪
A on stwierdził że już tyle czekał to i miesiąc dla niego już nie robi żadnej różnicy.. 😮 🙂.Chociaż on ma dobre podejście w tej sprawie 🙂
Być może to już będzie ostatnia wizyta z brzuszkiem 🙂
Trzymajcie się dalej 2w1 😉 Może te 5 dni jeszcze wytrzymamy 😉
ja tez bym chciala miec taka ochote na mojego jak ty 🤪 😁 😁 😁
moj mi troszke na swieta trul ale jakos ja nie mialam ochoty 😮 🤢 az mi glupio bylo ze co chwile mu odmawiam 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej !!!
I my witamy sie w 2paku 😉 na szczescie ..staram sie trzymac mała do stycznia.Zostało tylko 5 dni wie damy rade!!! Musimy by styczniowkai z prawdziwego zdarzenia.
A tak to nawet dobrze spalam,tylko przejedzona jestem.Haha;D no i jeszcze dretwieje mi cos noga i pulsuje krzyz. Ale juz niedlugoooooooooo!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze , że wszystkie nadal w dwupaku 🙂
Do stycznia już tylko parę dni i można zacząć się rozpakowywać 😁
Choć powiem Wam , że wolałabym donosić Kubusia do terminu 🙂
choćby ze względu na córcię - więcej czasu dla niej i dłużej na macierzyńskim w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja bym chciała urodzić 1-go... 😁
Już mi jest normalnie tak ciężko... 😞 🤨
Musiałam sobie kupić nowe buty i to w rozmiarze 40 a zawsze miałam 37/38 !!! 😠 😮 🤢 Tak mi nogi popuchły że kostek to wogóle nie widać i się śmieje mój że mam nóżki jak serdelki.. 😉 ☺️ 😮
Ale już naprawdę ciązko... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi nogi nie puchna ale palce u rak 😮 ☺️
jutro sie poloznej zapytam czemu to... ciekawa jestem ile przytylam przez swieta 🤨 😮 az strach sie bac 😁 😁
no ciekawa jestem kiedy nowy watek bedzie na mamusiach dla nas... 🤨 ale podczyt 🤨ywalam dzis grudniowki i one maja problem z zalogowaniem.. mam nadzieje ze my nie bedziemy miec takiego problemu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po Świętach 😁 Jeszcze podwójna 🙂 I mam przeczucie, że dotrwam do terminu, ale co ja tam wiem :P Różnie może być :P
Dziś na wizycie ktg miałam tylko, na szczęście serduszko ładnie bije, skurczy nie widać, jak nie urodzę wcześniej, to 04.01. na kontrolne ktg...
Jeszcze jakoś się kulam, nocki są ciężkie, bo po kilka razy budzę się na siusiu obolała, zdrętwiała... W dzień jak więcej pochodzę, to sapię jak lokomotywa :P Aż nie do wiary, że za parę dni będę już tulić swojego Dzidziołka 😁
Fajnie, że jeszcze jesteśmy w komplecie 😁 Może uda nam się doczekać do stycznia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, widzę, że ospa opanowana 🙂 Fajnie, że Oskarek już tyle rozumie i dzielnie znosi choróbsko!
Pytałam lekarza o te mroczki, ale tak jak się spodziewałam za wiele mi nie wytłumaczył... powiedział, że to przez burzę hormonalną i teraz, zwłaszcza pod koniec może się zdarzać, ale jeżeli mam ciśnienie w normie, to nie mam czym się martwić, to akurat najmniejsze zmartwienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja taka jakas apatyczna, nic mi sie nie chce, energii brak...
A dzis wieczorem, nie wiem dlaczego, taki lekki stresik mnie opanowal i do teraz czuje... Tak, jak przed egzaminami i motyle w brzuchu...
Moze dlatego, ze dochodzi do mnie to, ze naprawde juz malo czasu zostalo i mnie nie ominie 😁 😆 😲 🤪..Nie wiem...Ide chyba spac, zeby o tym nie myslec za bardzo. Jutro polozna.

Fruzia - zaloze sie, ze jak sie ja jutro poloznej zapytam o te mroczki, to powie mi dokaldnie to samo, co Tobie lekarz powiedzial 😉 Ale dam znac 🙂 A przy okazji, masz wizyte w dzien mojego terminu heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie od rana zaczęło się dziwnym pobolewaniem brzucha... delikatnie jak na okres i tak cały dzien... Wieczorkiem na KTG okazało się że to skurcze i na dodatek dość regularne.... sam pan doktor się zdziwił :P Rozwarcie na 2 palce więc też nieźle, szyjka tylko wciąż niedojrzała... dlatego czekam aż mężuś się wykąpie i bierzemy się za nią tak jak polecił lekarz....
USG pokazało że młody ok 3850 więc może lepiej niech się już rodzi :P
zobaczymy co noc pokaże 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie dziewczynki z wami z rana 😁
kurde przebojawa nocke mialam 😁
nagle dostalam dosc regularnych skurczy 😮 i bolesnych (ale nie takich jak na okres i bolowo nie az takich mocnych) tylko ze z kazdym nastepnym skurczem bylo mi bardzo ciezko, nie bolalo ak mocno ale promieniowalo na caly brzuch i przy tym az mi nie dobrze bylo myslalam ze w lozku momentami wymiotowac bede 😮 🥴 bylam pewna ze to dzis 😮
a najlepsza byla moja reakcja na t 😮 wszystko uswiadomilam sobie ze w sumie to moze byc juz i rece lataly mi jak u paralityka 😮 🤢 doslownie mialam ze strachu lzy w oczach 😮 🤢
nie jestem psychicznie chyba na to gotowa jeszcze 🤢 😮
na szczescie minelo i zasnelam, 2 razy bylam w nocy siku i zaraz po siku jak sie polozylam czulam malego bardzo niziutko doslownie jakby na samym pecherzu lezal 😮
dzis musialam wstac z moim on do pracy a ja do lekarza, na szczescie mnie zawozi 😁 zebym gdzies w pociagu czasem rodzic nie zaczela 😁
nie chce mi sie dupska z wyrka sciagnac 😁 😁
a w sumie juz bym musiala 😁 bo u mnie z ubieraniem to ciezko 😁 ciuchow pelno ale jak cos do czegos nie pasuje to sie przebierac bede 😁 😁
ciekawe kiedy bede miec nastepna wizyte i czy jakies skurcze na ktg beda 😮 bo jak narazie nie czuje ich nieraz (ale to chyba mi maly jakis nerw uciska) takie mocne ale krotkie ukucie poczuje
ja jeszcze poszperam po netku troszke i spadam sie szykowac wroce i napisze co i jak 😁
trzymajcie sie cieplutko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej z rana, ja dziś nockę miałam ok.
Każdy mi mówi że 31 w szpitalu wyląduje 🤪 mam nadzieję że do 3 pochodzę,... się zobaczy.. brzuch mi już mega wissi że mój się już śmieje 😜
Strasznie mnie już wszystko boli..
Dobra będzie co ma być 🙂

Arnulka działajcie działajcie 🤪

Pa mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z ranka
Kazda juz widze jakies skurcze i pobolewania ma.Ale nie ma co sie dziwi,to juz konowka.Ale jeszcze chociaz 4 dni,pamietajcie!!! Je bede wciskac haha 😁
Nie no zeby tak zle nie bylo 😉 moze sie dzidziusie posluchaja.
A moja malutka szaleje i rozpycha sie od rana.Ale ma roze dni,bo ostatnio chyba duzo spi.
Dzis leniuchuje.Chce sie oszzedza przez te 4 dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...