Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jeszcze te ruchy mam nieregularne. więc albo jak się zginam albo jak kucam albo jak leżę na wznak to czuję bobasa, a tak to niestety nie...liczę na to, że wkrótce będę go czuć częściej i silniej. wolałabym, żeby mi żebra obijało niż żeby było takie grzeczniutkie. chociaż jak słucham przez detektor to to jest mały rozrabiaka 🙂 cały czas kopie w urządzenie i bębenki mi pękają 🙂 czasem aż się przestraszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć

Jaka ja znowu głodna jestem o 7 zjadłam śniadanie, później jeszcze owocki, a teraz znów mnie ssie, jak bede w takim tempie jadła, to pensji mi zabraknie 🙂
Ostatnio apetyt mi dopisuje nie ma co, nie wiem czy to przez te leki rozkurczowe, żeby nie czuć kołatania serca(skutek uboczny) łagodze drgawki przekąskami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też detektor u położnej wskazywał na liczne akrobacje, ale w tamtym momencie to fizycznie nic nie czułam. U mnie też najpierw przy kucaniu i schylaniu, oraz leżeniu na wznak coś czułam, ale ostatnio od paru dni już czuję w innych pozycjach i bardziej regularnie. Nawet raz jak byłam w sklepie z kafelkami i nagle zadzwonił im telefon, to dzieć zareagował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę Kasiu że dziś mamy te same menu 🙂
a co do ruchów , to słabo je czuje , najczęściej wieczorkiem jak leże już w łóżku 🙂 wtedy maluszek szaleje 🙂 uciekam szykować kotleciki ,bo mizerie i ziemniaczki już mam zrobione 🙂
to smacznego wszystkim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
Aniu u mnie jak zrobili jakąś re-instalację a nie było mnie w pracy to wszystko straciłam :/

A to chamy! U nas ludzie z ITC tez tak potrafia wywinac, ale przerzucilismy sie ostatnio na Mac'i i wszystko robi jeden kolega, kt ory dzis jak tylko wszedl od razu powiedzial do mnie "Ale juz masz gruby brzuch"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi ostatnio kolega powiedział, że dobrze się trzymam bo tylko taka piłeczka z przodu 🙂 ja do niego, że już niedługo tak będzie, ale zawsze to miło usłyszeć komplement..
no po tym formacie czy co to było nieźle się wściekłam.
Aniu_ust ja szykuję obiadek na 15 więc mizeria jeszcze w polu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już po obiadku. Dziś rybke miałam z frytkami ale z piekarnika i sałatką z selera naciowego. Ostatnio odkryłam sklep rybny koło pracy i maja tam naprawdę duży wybór ryb, jak zobaczyłam halibuta to ...... musiałam go mieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia napisał(a):
A ja już po obiadku. Dziś rybke miałam z frytkami ale z piekarnika i sałatką z selera naciowego. Ostatnio odkryłam sklep rybny koło pracy i maja tam naprawdę duży wybór ryb, jak zobaczyłam halibuta to ...... musiałam go mieć 🙂

Doncia jaki zdrowy obiadek 🙂 ja niestety rybnego nie mam blisko 😞 ale staram się zjadać rybki...ostatnio zajadałam się śledziami po kaszubsku przepyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AniaF napisał(a):
Oj sledzie, dobre. tutaj niestety tylko solone sa, ale mam taki patent na salatke z kawalkow sledzi, jablka w kostke, cebulki, kawaleczkow ogorkow konserwowych, to wszystko zalac smietana, sol, pieprz, mniam 😉

dodaj jeszcze jajeczko gotowane starte na dużych oczkach i troszkę gruszeczki 🙂 pychotka...moja mama robi takie od kiedy pamiętam 🙂 a no i marcheweczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...