Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
agniesia20 napisał(a):
Powiem Ci Daguza, że ja też chyba zacznę wcześniej pakować bo tak jak mówisz różnie to bywa 🙂

U nas pogoda ładna słoneczko świeci, ale zimnoo tak, że szook 🙂
Ja dzisiaj na obiad robię paluszki rybne, fryteczki i suróweczkaa mniaaam 🙂



no dokładnie tak 😉 duzo dzieci wyskakuje w 8 miesiacu.Ale bardzo chce urodzic w terminie 😉 bo w tym 8 to zagrozenie sie zdarza...
No a ja zrobilam pieczonki pyszniutkie dzis aki smak mnie złapał 😉


daguza ale mi smaka zrobiłaś 🙂
fakt różnie to bywa, np moja niunia z początku się śpieszyła ale ją uspokoili i później to tydzień po terminie dopiero się pojawiła.
Ciekawe jak tym razem to będzie, mam nadzieję tylko że synuś wytrwa w brzuszku chociaż do 1 stycznia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agniesia20 napisał(a):
No właśnie moja koleżanka urodziła w 8 miesiącu w sumie w końcówce, ale zawsze w 8... Ja też bym bardzo chciała do terminu dotrwać 🙂 Ale będzie co będzie to nie my wybierzemy kiedy tylko maluchy 🙂 hehe



no wlasnie roznie to jest,wiec lepiej sie przygotowac. 😉no tak,wyskocza kiedy beda chciec 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza ale mi smaka zrobiłaś 🙂
fakt różnie to bywa, np moja niunia z początku się śpieszyła ale ją uspokoili i później to tydzień po terminie dopiero się pojawiła.
Ciekawe jak tym razem to będzie, mam nadzieję tylko że synuś wytrwa w brzuszku chociaż do 1 stycznia 😎



oby,tez chce urodzic w styzniu 😉 zaprasszam na obiadek 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przypomniałyście mi że pora się brać za obiad :/ a że wymyśliłam sobie barszcz z pasztecikami to trochę roboty przede mną :P Też kiedyś próbowałam z latarką, ale Mikołaj to olał :P Idziemy dziś do lekarza to podejrzymy co ona tam w ogóle porabia bo średnio ruchliwy jest... po tatusiu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
Agniesia20 i Abby... widzę że mamy ten sam termin porodu :P ciekawe jak to wyjdzie 😉


Właśnie też to wczoraj zauważyłam hehe 🙂 Miałam pisać, ale jakoś wyleciało mi z głowy hehe 🙂 Może na porodówkę będziemy parami śmigały hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka napisał(a):
Ja na szczęście chodzę na NFZ, ale do prywatnej kliniki położniczej także bardzo sobie chwalę. Lekarz super, usg na każdej wizycie, masa badań... no właśnie - dziś mam wyniki HIV\\\'a.... strach trochę :P


Mnie się pytała czy dawać skierowanie, ale jak powiedziałam, że jestem w stałym związku to powiedziała, że nie ma potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michasia mój synek też jest ułożony pośladkowo..ale jestem przy dobrej wierze że się obróci.. 🙂 Ja test na Hiv miałam robiony jakoś w maju.....no i oczywiście wszstko dobrze.. 😉 Teraz mamy do zrobienia glukoze krew i mocz... i wizyta na 24.10.. 😉 Już sięnie mogę doczekać.. 🙃 Ja wczoraj na obiad zrobiłam rybkę i surówkę ale i tego i tego zostało więc dziś tylko kartofelków dogotuje.. 😉
Idę dalej sprzątać bo bałagan mam niesamowity....i sprzątam sprzątam i końca nie widać...;
🤢 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale naskrobalyscie 🙂 🙂 pare stron do nadrobienia 😁 a wiec: ja dzis na obiadek mam jogort 🙂 hehe nie chcialo mi sie gotowac 😁 no a co do czasu ktory leci nie ublaganie... 🙃 to macie racje coraz mniej czasu nam zostalo 😁 a teraz coraz szybciej sie sciemniac bedzie wiec dni krotsze i jeszcze szybciej 😁beda umykac nam te dni. co do pakowania torby hmm ja najpierw musze je kupic 🙂 jedna taka wieksza a druga mniejsza dla malenstwa. tak pomyslec dla nas duzo tez nie trzeba ale sam szlafrok duzo miejsca zajmuje 😮 ja dla malego na wyjscie kombinezonik przygotuje w domu a moj M potem dowiezie bo szpitalne szafeczki to takie wypasione sa ze szok 😁 ale mnie dzis glowa boli.. niewiem czy cisnienie slabe czy co.. moze nie wyspana jestem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej no widze ze tu pogaduszki jak sie patrzy ja jestem nowa wiec musze sie jakos wgryz w wasze tematy 🙂 wiecie co ja jestem w ciazy po raz pierwszy i troche panikiuje ze wszytskim ale mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie Michasia też strasznie głowa boli to pewnie przez tą pogodę.

A co do pościeli która mi dzisiaj przyszła to jest troszkę inna niż na zdjęciu, ale jest ładna 🙂 Mojemu G się bardzo podoba 🙂

Malutki co chwile się przeciąga i wypycha nóżki albo rączki hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
vipewcia napisał(a):
hej no widze ze tu pogaduszki jak sie patrzy ja jestem nowa wiec musze sie jakos wgryz w wasze tematy 🙂 wiecie co ja jestem w ciazy po raz pierwszy i troche panikiuje ze wszytskim ale mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok


Spokojnie tutaj też jest sporo dziewczyn które są pierwszy raz w ciąży tak jak Ty hehe 🙂 Między innymi ja, Michasia, Daga 🙂 Także damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...