Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuziek, to wlasnie w klinice wczoraj mowila pani doktor o tym. I nic nie bylo o cenach no ale juz znalazlam wiec gra gitara jutro poiwem niech biora.
A nie robili tajemnic z kosztow dodatkowych np, pokoj jednoosobowy 60€dziennie trzeba doplacic, a rodzinny 100€ za dobe wiecej. A juz dwujka za darmoche. Wiec ok, dwuosobowy pokoik to razniej czlowiekowi niz samemu. W kazdym pokoju lazienka z prysznicem i wc, ach mowie wam chcialm zostac i rodzic juz wczoraj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej czerwcówki , cukrzycy nie mam ale mimio wszystko do konca ciazy mam byc na diecie zero cukrow w szczegolnosci słodyczy i słodkich soków . dobrze ze to tak sie skonczyło nie inaczej bo byłam w strachu 🤔 🤔 🤔 . NOI NAJLEPSZE bedziemy mieli synka Gerarda mały jest zdrowiutki i warzy 1, 520kg . ciesze sie ze wszystko z nim wpozadku . pozdrawiam buziaki. A po tym pobycie w szpitalu stwerdziłam ze nie bede placic za poród rodzinny za osobna sale czy cos podobnego tylko opłace połozna która zemna bedzie od poczatku do konca i wie jak morze mi pomuc zebym szybciej urodziła. 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki 🙂

We Wrocku przymrozek ale slonko swieci i ani jednej chmurki 🙂

Wczoraj bylam u lekarza (nie u ginki) i mierzyla mi cisnienie bylo 125/90 czyli w miare dobre ale mierzyla mi na tradycyjnym cisnieniomierzu i powiedziala ze mi bardzo skacze...na automacie tego sie nie wylapie. Dzisiaj ide do ginki i zobaczymy jakie znow bedzie na automacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
laaf u nas firma na męża dziś już wstępnie pytał w biurze rachunkowym to się gość śmiał że już trzeci dzisiaj he he i ma sie dowiedzieć co i jak


Sylwia jak cos bedziesz wiedziala to pisz, ja jak sie cos dowiem tez napisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂

Wczoraj złapały mnie pod rząd 3 skurcze przepowiadające, na dobrą sprawę chyba było to pierwszy raz - myślałam, że padnę, ale przeszło i dzisiaj jest ok. Na wszelkie W wspomnę o tym ginowi we wtorek.

Dzisiaj mam mega dobry humorek, bo jadę z mamą do dzieciaczkowych sklepów i pewnie coś kupimy, a jutro z mężulkiem będziemy oglądać łóżeczka i inne gadżety 🙂

Laaf, obowiązkowa spowiedź 🙂 po wizycie u ginki.

Angela, trzymam kciuki, żeby z wynikami było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...