Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to fajnie,że Kruszynka już z nami;D
Moja bratowa miała na wczoraj termin i dzis wyladowała w szpitalu, bo dziecko od wczoraj nic się nie ruszało i zle się czuła i karetka ją zabrała i ma miec jeszcze dziś cesarkę z tego co wiem, mam nadzieję,że z mała bedzie wszystko dobrze, może za nią nie przepadałam, ale nikomu zle nie zyczę, bo wiem jak to jest oczekiwać dzidziusia;D


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kruszyna a to byla az potrzeba hospitalizacji??? Wazne ze wszystko oki 🙂

Angela no ale co z malenstwem bratowej??? Rozumiem ze zyje ale czemu sie nie rusza???

a ja teraz zgłupialam...bo w telewizorni powiedzieli ze we wrocku ma byc fala jutro nad ranem...eeeeeeeeeeeee...o co tu chodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna to dobrze, że wszystko porządku przynajmniej będziesz spokojniejsza.
Laaf ja też jestem rybka, która wyszła za rybaka 🙂 tylko że ja uwielbiam rybki i wszystko zjadam co mi mąż złowi w wolnym czasie.

Faceci z dzidziusiem na rękach są przystojni ale gorzej z nami. Ostatnio jak szłam przez miasto to miałam taką sytuację. Zauważyłam,że ogląda się za mną jakiś facet ale jak dostrzegł,że mam brzuszek to momentalnie zmienił tor patrzenia. A mówią, że kobieta w ciąży jest bardziej atrakcyjna na własnej skórze się przekonałam, że raczej nie 🤨 Ważne, że mężusiowi się podobam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi rozumiec ale u mnie problem raczej techniczy, Mirek wraca ostatnio po 23 😜 ale wyreczam sie moja zgagą bo w koncu mlode kosci ma niech lata 😜
Madzia Ty też masz na nazwisko Rybak? 😁 bo tylko tyle laczy mojego m. z połowami, generalnie nie znosi wedkowania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf wydaje mi sie ze nie bylo takiej potrzeby zeby do szpitala jechac moze tylko o badania chodziło??? Wiesz tam jak sie przychodzi to na dzien dobry krew, wymazy, ktg, usg i badanie ginekologiczne i inne. Ale jest gitara, wiec czekamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi, ciśnienie może niskie i każdy pada na ryjek. Ja jakoś wstałam i idę mojej rodzince (czyli dziecku i mężowi) usmażyć omlecik na kolacyjkę 🙂 ja głodna nie jestem, ale ostatnio niewiele jem, więc trzeba coś na siłę wcisnąć w żołądek 🙂

Spokojnej nocy, dwupaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek jak to fajnie brzmi, ide usmazyc omlecik mojej rodzinie;D
Ja tam jestem niskocisnieniowiec ale ostatnio zakonczyalam akcje chodzenia spac o 20.00 choc na poczatku ciazy i dlugo potem tak mialam. Teraz markuje razem z synkiem;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dzisiaj wrzuciło mojego posta do marcówek 🙃

A nawiązałam w nim do widoku naszych lubych z dzieckiem na ręku...

Coś w tym jest, ja też nie mogę doczekać się widoku mojego męża z małą na rękach.

Ja nie załapię w tym roku na obchody Dnia Matki, bo z Olcią w brzuchu nie liczy się, ale Sebek już będzie miał tę okazję i mam pomysł na prezent 🙂 Ulubionym ubiorem do spodni mojego męża są T-shirty, czasami śmieje się, że mógłby mieć osobną szafę lub półkę, gdzie mógłby je trzymać 😁 Wybiorę fajną fotkę jaką będzie miał z córcią, podjadę do sklepu z usługami ksero i innym i poproszę o zrobienie t-shirta z napisem Najlepszy Tata na świecie i z tą foteczką - taki będzie "pierwszy prezent" od córci dla tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja dopiero zaraz zmykam spać 😉
Byłam na lodach, potem u szwagierki z nią po jej rzeczy dla męza, bo u nas nocują a potem w barze, ale się wykapałam i czekam na męza, bo ja byłam z dziewczynami a on z kumplami terazi zaraz wraca;D


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to dobranoc dziewczyny, dopiero niedawno się znowu podłączyłam do świata, bo zmieniamy internet i dziś przez pół dnia walczyłam ze znikającym sygnałem. Teraz już chyba wreszcie działa.
My też będziemy dziś w nocy nerwowo wyglądać przez okno, kulminacja w Warszawie jeszcze chyba nie doszła, a i tak brakuje podobno tylko 20 cm do szczytu najniższych wałów. Zresztą i tak podobno nie ma ryzyka, że się przeleje górą, ale jest, że w końcu wały przesiąkną, bo kulminacja u nas ma trwać do niedzieli wieczorem. Śmiejcie się, ale mąż ewakuował samochód do innej dzielnicy, gdyby go też szlag trafił, to byłoby ciężko. Niech se tam postoi przez weekend. Jakoś nadal to dla mnie abstrakcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann dobrze zrobiliście 🙂 u moich teściów cały dom ludzi - niemal cała rodzinka mojego męża mieszka w okolicy ujścia Sanu do Wisły, więc wszyscy zostali ewakuowani. A że teściowie bezpieczni, bo mieszkają w Stalowej Woli - i to na górce - to wzięli do siebie kilkanaście osób z małymi dziećmi.

Jutro jedziemy z mężem do jakiejś hurtowni z artykułami dla dzieci 🙂 może uda nam się kupić wózek albo łóżeczko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

Ja już też po jedzonku 🙂

Czy was też w nocy tak strasznie bolą biodra w stawach ? ja myślałam że dzisiaj oszaleję , już od kilku nocy mi dokuczają , ale dzisiaj to była kumulacja !!!!!
Może to po wczorajszym maratonie zakupowym ? ...
Swoją drogą to w sklepie czułam jakby mi miało całe "podwozie" odpaść , aż się pani w kasie zestresowała ze urodzę 😁 😆 😉

Ania się nie odzywa .... ja do niej napiszę i zobaczymy , co tam słychać 🙂

Buzki Mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...