Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AAA i któras pisała ze nauke na niekapku morzna zaczac juz po 4miesiac, ja jeden dostałam jak sie tylko maly urodził i wczoraj zapodaje go malemu a on ciach za uchwyty i zabawa na calego ze sie morze pobawic jak poceluje to popic soczku takze mu podpasiło i juz bede dawac chociaz napoje z niekapka a puzniej kupie wiekszy na mleczko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGNIESIU STO LAT -rośnij duża , piękna zdrowa to ładna będzie z Ciebie synowa !!!!!! 😉 😉 (no proszę jak mi to poetycko wyjszło!!! hi hi hi )

mój Antek jeszcze nie potrafi pić z niekapka , ja mam z firmy mOmma , to jest taka butelka którą przerabia się na niekapek a potem na kubek z rurką... póki co młody jest zachwycony samą butelką i z innej pić nie chce !!!

A ja zarwałam dziś noc , młody chyba miał jakieś ząbkowe sensacje bo marudkował okropnie ...
dam mu dzisiaj na noc czopek na wszelki wypadek i może pośpi ...
Mężaty zabrał go teraz na spacer a ja uciekam odespać troszkę :0)

miłego dzionka mamuśki !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku - na Allegro znalazłam przypadkiem 🙂 ... według mnie jest super , do butelki na przykład zamontowałm uszy od niekapka i młody pije mleczko i sam se je trzyma ... troszkę drogi jest ten zestaw ale ja osobiście polecam !!!!

http://allegro.pl/momma-rozwojowy-zestaw-do-napojow-gratis-i1277357272.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja muszę sie rozejrzeć za tymi niekapkami bo mam w domu z canpola taki zwykły od kuzynki ale ona już duża była i wiedziała jak pić :P a musze kupić taki z gumowa końcówką i mniejszymi dziurkami 🙂

ale Natka fajne te butelki coś w stylu TT też takie okrągłe :P

obiados (zapiekanka) już w piekarniku 🙂 za 15 min bedzie gotowa 🙂 mama wróciła ale młoda spała jeszcze to na ogródku dalej się luftuje 🙂 a mama luka z okna czy się nie obudziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf u nas babcia ma już 1 wnuka ma 2 latka i 1 wnusie

Igusia już po spacerku a rodzinka po obiadku dzisiaj były placki po węgiersku z sosem pyychaa !!!

Natka fajny ten Twój zestaw

mam pytank dziwczyny karmiące piersią w czym zamierzacie póżniej dawać mleko? w butelce czy w niekapku?

i jeszcze jedno pytanko w czym, jak karmicie swoje maluchy chodzi mi czy macie już jakieś krzesełka do karmienia bo są i takie w których można karmić na półleżąco a jak nie macie to jakie zamiezrzacie kupić?

I powiedzcie mi jaką mać macie na ząbki bo nie chce mi się grzebać w posatach a męża i tak wysyłam do apteki po tabsy anty to może by kupił bo rączki cały czas w buzi a ślini się niemiłośiernie

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf u nas babcia ma już 1 wnuka ma 2 latka i 1 wnusie

Igusia już po spacerku a rodzinka po obiadku dzisiaj były placki po węgiersku z sosem pyychaa !!!

Natka fajny ten Twój zestaw

mam pytank dziwczyny karmiące piersią w czym zamierzacie póżniej dawać mleko? w butelce czy w niekapku?

i jeszcze jedno pytanko w czym, jak karmicie swoje maluchy chodzi mi czy macie już jakieś krzesełka do karmienia bo są i takie w których można karmić na półleżąco a jak nie macie to jakie zamiezrzacie kupić?

I powiedzcie mi jaką mać macie na ząbki bo nie chce mi się grzebać w posatach a męża i tak wysyłam do apteki po tabsy anty to może by kupił bo rączki cały czas w buzi a ślini się niemiłośiernie

http://pl.lennylamb.com/nodes/2_nosidelka_mei_tai#nosidełko/konkurs/2329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja mam dentinox N 🙂
ja karmie w tym bujaczku ale przyznam że lepiej położyć pieluche tetrową na niego :p bo mała łapami wszystko upaprze a ale można go tez zdjąć 😉 i wyprać bez problemu u mnie już 2 razy był prany ☺️

a jak już bedzie siedzieć to mam krzesełko od sąsiadki ze stoliczkiem 😉 zrobione prawie własnoręcznie przez sąsiada :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja go narazie karmie w foteliku samochodowym mamy fajny fotelik wiec wygodnie mu sie w nim siedzi. Rączkę od niego można tak ostawiać ze fotelik leży w wygodnej pozycji. . Jak tylko będzie większy to kupie mu siodełko do jedzenia ale narazie jest za wcześnie.
Pewnie mi się od Was dostanie za ten pomysł z fotelikiem ale nie mam go jak karmić wiec muszę sobie dawać radę. I tez przykrywam go pieluchą albo ręcznikiem bo jak je to wszystko wokół niego jest ubabrane.
Zrobiłam mu dziś zupkę według Waszych rad ale nie zbyt chętnie ją jadł. Może 80 g jej zjadł i pluł nią. Deserki ładnie je ale zupka mu nie siadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...