Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kwasiek, dobrze pamiętałaś, mam małego fioła na punkcie Kubusia Puchatka mam, ale mała będzie miała z nim z ciuszków tylko bluzeczkę, pajacyk, wanienkę i mąż przyszłościowo kupił z Puchatkiem małą miseczkę i 2 łyżeczki- przynajmniej narazie 😁 Acha ma jeszcze te body z Tygryskiem 🙂 Z mojej kolekcji trafi do jej pokoju budzik i ramka z Kubusiem. A sukienusia prześliczna, może zamówię przez internet - zastanowimy się 🙂

Ania, Angela i Kicia dobrze że po wizytach wszystko w porządku. I niech maluchy spokojnie posiedzą w brzusiach.

Dzisiaj kupiłam sobie w aptece lewatywę, bo w moim szpitalu podobno nie robią i trzeba sobie w domku zrobić. Ciekawe czy skorzystam z niej i czy zdąże...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena, dla mnie akurat łóżeczko z szufladą będzie praktyczną rzeczą, bo mała będzie miała pokoik średniej wielkości i wstawimy tam na pewno łóżeczko, komudkę i sofkę, zawiesimy jeszcze ze 2 półeczki na ścianie i to będzie na tyle, żeby swobodnie poruszać się po pokoiku. A do szuflady łóżeczkowej zawsze można wrzucić pampersiaki, kocyki, zmianę poscieli itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ANulka widze ze zdajtko udalo sie dodac i to jakie fajniuche ale po Twoim brzusiu widac dziewczynke. Faceci ukladaja sie jak pilki, dziewczyny na boczki 😉
U mnie tez bedzie malo miejsca, tak wiec napewno polka nad lozeczkiem na podreczne przedmioty i poprsotu szafka dla mlodego. Zadnych komodek ani takich tam - brak miejsca. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Mamusie 🙂

W Gdańsku pochmurno i deszcz pada od czasu do czasu 😞
Oby majówka była ciepła i słoneczna, bo mamy w planach żużel i grilla u znajomych 🙂

Laaf, no to trzymam za Kamiskę kciuki 🙂 Będzie dobrze 🙂

A ja dzisiaj do gina na 11.00, zobaczymy czy dowiem się coś więcej czy tylko sprawdzi tętno Olci. Mam mnie skierować jeszcze na badania - ciekawe jakie? Na pewno będzie morfologia i mocz. Mógłby mnie skierować też na hbs, czy co tam jeszcze potrzeba - no ale w jego kompetencje nie będę wchodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki 😉 No ja myslę Anulka,że nawet ginek nie wie kiedy maleństwa raczą wyjśc 😉 mi mówił,ale ja nie wierze,że tak szybko 😉 on chyba woli mój brzuszek he he;D
U mnie deszczowo pochmurno a wczoraj tak ładnie;/ pogoda w kratke, no wkoncu jeszcze kwiecien 😜 przeplata...
ja zawsze o 7 sie budze i nie moge spac;(

Buziaczki dla waszych dzidziusiów;D


[URL=http://www.naobcasach.pl]









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, za dobrze byłoby gdyby lekarze byli dodatkowo prorokami 🙂 Może dowiem się, że ciąża wygląda na starszą albo że wszystko po staremu i bez zmian tc lecą. I tak nasze maleństwa wybiorą swój dzień urodzinek, bez względu co lekarz powie na podstawie usg, wielkości brzucha itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki!!!

U mnie dzisiaj pochmurno i pewnie będzie padać a ja muszę iść do Urzędu Skarbowego a tak mi się nie chce 😞.
Ja dzisiaj w ogóle nie mogłam spać. Co chwila się budziłam. Adaś całą noc gimnastykowała się w brzuszku a jak już przysnęłam to śniły mi się jakieś idiotyzmy. Może dlatego że przed snem zdenerwowałam się na swojego męża.
Widzę że Anulka zmieniłaś zdjątko. Powiedz mi w końcu jak to zrobić bo ja już nie wyrabiam bo chyba na wszystkie możliwe sposoby próbowałam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
U nas chyba będzie lało, a ja właśnie wybieram się na badania i po odbiór pierwszej tury spadku dla Młodego 🙂
Wczoraj mnie po raz pierwszy od rozpoczęcia diety złapało jakieś potężne zaparcie - nie sądziłam, że się można przy tym czuć aż tak beznadziejnie. Na szczęście dziś już jest w porządku.
Nie mogę się doczekać czwartku, idziemy na mierzenie Młodego, zobaczymy, jakie są obecne prognozy co do daty porodu 🙂 Wczoraj na szkole rodzenia potwierdzili mi, że ze swoją cukrzycą to raczej wyląduję jako czerwcówka, w czwartek zobaczymy co Młody na to 🙂
Laaf, wszystko będzie dobrze z Kamiską 🙂 Matki denerwują się zwykle dużo bardziej niż ich zdające dzieci 😉
Dobrego dnia, dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra, siostra zmieniła mi fotke, bo ja mam u siebie przeglądarkę Internet Explorer (na razie admin pracuje nad tym problemem) i przez nią w żaden sposób nie wchodzi fotka, a ona ma Mozille Firefox i przez nią udało się jej bez problemowo. Jak nie masz takiej przeglądarki to możesz ściągnąć albo poprosić dziewczyny o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja mialam w II trymestrze straszne problemy z zaparciami i w sumie nic nie chcialo pomoc ani owoce kandyzowane ani jakies mleka itp. po kilka dni potrafilam sie meczyc...ustapilo nagle i w sumie nie wiem po czym...

Pewno ze tak wlasnie z rodzicami jest. Niestety czesto jest tak ze ambicje rodzicow przerastaja te dzieciece i trzeba troszke panowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zresztą niech mała siedzi - najszybciej mogłaby urodzić się w ostatnim tygodniu maja, ale niech lepiej trzyma się czerwca - da rodzicom załatwić wszystkie sprawy i spokojnie się przeprowadzić. Zresztą na pytanie teściowej co zrobimy jak urodzi się szybciej (chyba to jakaś obsesja) to powiedzieliśmy, że na te kilka potrzebnych dni wyniesiemy się do mojej babci, zrobi się miejsce na łóżeczko, odda babcia kilka półek na rzeczy nasze i małej i jak mówi Komsi - grra gitarra (chyba jakoś tak 🙂 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ HEJ WITAM WITAM I O ZDÓWKO PYTAM ??? Umnie pogoda nie morze sie zdecydowac 😁 Anulka brzusio super i na buzce tez ladnie wygładasz jak na ten tc , ale nam bedzie brakowało tych brzuszkow 😉 😉 😉 Laaf trzymam kciuki za Kamiske , bedzie dobrze 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj, Kkasia będzie brakować brzuszków. Mój mąż zastanawia się, czy po porodzie zostanie mi odruch łapania się za brzuch i głaskania go - pewnie przez najbliższy czas tak będzie, potem odzwyczaję się i tak będzie do następnej ciąży - no już planujemy, żeby następna dzidzia pojawiła się za jakieś 3-5 lat - zobaczymy jak to wyjdzie...hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeśli chodzi o zaparcia to ja w pierwszej jak i w tej ciąży męczyłam się z nimi. Teraz pomogły mi pestki słonecznika i pistacje. Może po prostu sobie wmówiłam że po nich będzie dobrze albo rzeczywiście na mnie tak działały 🙂

Mamuśki a słyszałyście może coś na temat czopu który ma nam odejść przed porodem? Kiedy to mniej więcej ma nastąpić? Czy razem z wodami czy wcześniej? Nie pamiętam z pierwszej ciąży ☺️

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...