Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Acha jeszcze apropo allegro. Jesli w opisie przedmiotu (jego nazwie) jest napisane ze to np. posciel 3-elementowa to sprzedajacy dobrze okresla to jako sztuka poniewaz przedmiotem sprzedazy jest 1szt poscieli 3-elementowej. natomiast gdyby w tytule nie bylo info o ilosci elementow to blad sprzedawcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No do takiego dźwięku trzeba będzie się przyzwyczaić. A może będziemy podczas kąpieli miały tak...hehe http://www.youtube.com/watch?v=dQFluZd2Ok4&feature=related

Ogólnie do porodu podchodzę optymistycznie, tylko boję, że jeżeli wody najpierw mi nie odejdą, to czy bedę wiedziała, że to już. Czy poznam, że to skurcz właściwy, podobno da się odróżnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobiety 🙂

Wczoraj od poludnia 22 strony do nadrobienia, nie dalam rady, przyznaje sie 🙂
Ale wczoraj mialam wieczor bylam na rodzinnej imprezce, przywiezlismy z mezem karaoke i tak sie wyspiewalam za wszystkie czasy.Jestem ciekawa co moje dziecie na to tak ryczacej mamuski to jeszcze Mala nie slyszala 😉
Dzisiaj za kare chyba zrobila mi pobudke ok 5 rano probujac wypchac jak przypuszczam kolano przez pepek 🙂
A co do filmiki to sie wzruszylam troche bo te dzieci sa slodziutkie 🙂Jednak ja bym nie proponowala smarowania dziecka oliwka przed kapiela, bo latwo o to, ze dziecko sie najzwyczajnie w swiecie wyslizgnie tym bardziej, ze rodzice, ktorych to jest pierwsze dziecko nie maja jeszcze opanowanego pewnego chwytu.Jak zauwazylam to baka stosowala Oilatum emulsje do kapieli to nie kumam po jaka cholere smarowac najpierw dziecko jak to sie wlewa do wody 😮

Ok uciekam zaniesc mezowi sniadanie do pracy, bo oczywiscie niegdy mi sie rano nie chce tego robic.Mam do przejscia 800 metrów a wracam umeczona jakbym miala zywota konczyc 😉buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaginelam na godzinke kolezanka z pracy(ta co ma synusia z czerwca z tamtego roku) zadzwonila. Siostra juz w autokarze, okolo 22.00 dojedzie. Kawal drogi kupa czasu ale spoko da rade 😉 posciel juz dla niej wietrze 😉 na balkonie 😉

co do ochraniacza slyszalam ze nie tylko taka funkcje pelni czyli ochronna, ale jeszcze taka zeby dziecka nie rozpraszalo nic, typu zeby sie nie rozgladal za wszystkim tylko lulal 😉 kupilam wiec w kolorze bialym spokojnym czystym, do niebieskiego lozeczka pasi idealnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak, Oilatum to wlewa się do wody, a nie smaruje dziecko. Ja raczej nie odważyłabym się namydlić dziecka obojętnie czym na przewijaku, a potem do wody opłukać, już wolę chwilke dłużej w wodzie potrzymać i tam namydlić.

Waja, to wczoraj wyśpiewałaś się...hehe, a Małej chyba różnicy nie zrobiło czy mama mówi czy śpiewa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
ja piernicze 3 dni mnie nie bylo a tu 70stron czy wyscie oszalały

jak wam minela nocka dzis bo ja dostawalam szalu dosyc ze 8 razy bylam sikac to ledwo moglam sie ulozyc brzuchol zawadza jak jz sie ulozylam to znowu te skurcze szlak mnie juz trafia
moze latwiej by mi bylo gdybym tyle nie przytyla hahaha a poszlam 25 kilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

Angela - jak często masz te skurcze , to znaczy co ile minut ?

A u mnie spokój w domku , mąż ma dzisiaj urodzinki , ale niestety pojechał do Warszawy o 4 nad ranem i nie wiadomo o której wróci ... Uczynię mu jakiś torcik , to może uda się wieczorem poświętować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja bardzo sluszna uwaga z ta oliwka, mimo ze to moje drugie dziecko to i tak bym sie bala ze sie wyslizgnie 😉

Komsi to pewnie w miejscu truchtasz z niecierpliwosci 🙂 Przynajmniej jakas odmaine bedziesz miala na tej banicji 😉

Przede wszystkim Anulka jesli odejda CI wody to ty babo na skurcze nie czekaj tylko zasuwaj bo maluch nie moze na sucho lezec 😉 a jesli beda sie saczyc to juz troszke na luzaku 🙂 i bez obaw napewno poznasz skurcz. Poprsotu boli podbrzusze jak na okres (na poczatku to moze byc malo bolsne) tak okolo powiedzmy 2 min puszcza na np 20min i powtarza sie przez ponad 2h. Jesli pozniej odpusci to zostajesz w domku jesli przerwy sa coraz krótsze to szpital na spokojnie przy przerwach 7 min. Chyba ze masz kawal drogi to troszke wczesniej.
Ja pojechalam jak mialam co 10 min i to troszke bylo za wczesnie bo jeszcze miedzy skurczami czytalam ambitna lekture (czyt. harlekina) 😁 babki na porodowce sie ze mnie smialy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie Anulka jakis dziwny ten link 🤨 Ale jesli mozesz to wpisz sobie recznie bo to chyba najfajnieszy imiennik na jaki kiedykolwiek udalo mi sie tafic 🙂

Kicia ja przezylam remont, chociaz chcac nie chcac narobilam sie jak glupia to Ty przezyjesz przeprowadzke, bede trzymala kciuki 🙂I pamietaj tylko spokoj nas moze uratowac 🙂

Ja mam takie pytanie czy ktos jeszcze oprocz mnie ma" sucho" w piersiach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela a powiedz jak długo juz masz te skurcze? a w krzyzu cie boli czy cisnie? i poczekaj jeszcze moze az beda co 5minut bo moze ci przejdzie a powiedz mi jeszcze czy w miare nasilania sie czestotliwosci te skurcze trwaja dłuzej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...