Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zanikanie pokarmu może być spowodowane stresem 🥴 ja zauważyłam mniej pokarmu przez to że mała w szpitalu i że zaczęłam odciągać a mała nie jest przy cycu non stop i regularnie nie opróżnia cycorków... mam nadzieje że to wróci do normy bo jutro wraca do domu 😉 ale się ciesze 😜

Kicia moja mała też nie miała krewki w moczu...

a i mam wiadomość dzisiaj przyszły wyniki z matur pisemnych 😁 ZDAŁAM 🤪 🤪 🤪 już mam świadectwo dojrzałości hehe 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zuzioluuuuuuuuuuuuuu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zobacz jak sie dzielnie spisalas 🙂 🙂 🙂 🙂 ten rok mozesz zaliczyc jak dotychczas do najbardziej pracowitych, czyz nie tak?? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
NO i superasnie ze jutro bedziecie znow w komplecie 😁 😁

Cosik sie Komsi nie odzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

ZUZIAKU - GRATULACJE ABSOLWETNKO Z MATURĄ!!! Widzisz wszystko ułożyło się jak należy, Zuzia dała mamie napisać maturę, pojawiła się na świecie, mama zdała maturę, a niunia wychodzi jutro do domku 🙂 No to same dobre wiadomości 🙂

Milka - GRATULUJE SYNKA 🙂

Olcia też nie ma żadnych moczanów w siuśkach.

Ja też nie dokarmiam, ale piję tę herbatkę HIPP dla matek karmiących wspomagających laktację, ale nie dlatego że mam mało pokarmu, bo go mam aż czasami nadmiar, tylko dlatego że jest tam m.in. koperek włoski, meliska, no i małej znowu ustąpiło męczenie się przy puszczaniu bączkow lub robieniu kupki.

Ale ten czas leci dziewczyny jutro Olcia skończy 4 tyg. a w sobotę minie miesiac od porodu...ahhhhhh.

Idę do małej bo coś tam marudkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż na Dzień Dziecka kupił dla małej pluszaka kota 🙂 śmieje się, że to jest jej przyjaciel Pan Kot, jak położy się go koło niej to nawija po swojemu i robi minki, że ubaw po pachy 😁

Zamieszczam 3 fotki z tych konwersacji...hehe

[URL=http://img534.imageshack.us/i/p1060201v.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4508/p1060201v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img718.imageshack.us/i/p1060202n.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6559/p1060202n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img713.imageshack.us/i/p1060203m.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4776/p1060203m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka to ja widze że Twoja Olcia już sie smieje swiadomie 🙂 I juz taka duza 🙂 🙂 🙂 🙂
Wlasnie czytalam ze od 4 tygodnia mniej wicej nasze mlauchy juz panuja nad minkami, zwlaszcza swiadomym usmiechem 🙂 A powiem Wam ze ja jak trzymam Dawidka i gadam do niego z usmiechem to juz zaczyna usmieszki puszczac, jeszcze nie za kazdym razem ale widze ze robi to swiadomie 🙂
Ale najbardziej rozbraja mnie ta mina jak sie naje, patrzy na mnie i wisi jak zdechlaczek na rekach i taka blogosc na buzce no normalnie bym go zjadla 🙂

Katinka gratulacje 🙂 Prosimy o wiecej szczegołów 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam tego problemu już jestem w wadze z przed ciążą mała fałda na brzuszku ale przed ciążą też była hehe 😜 w spodnie mieszcze się wszystkie nawet w 8 miesiacu potrafiłam się wcisnąć w spodnie z przed ciąży 😁

jeju jutro moja kruszynka wraca do domu ale już taka duża jest maskara cały czas była w rożku a dzisiaj już nie i ją wkońcu normalnie wzięłam na ręce i taka już fajna duża i mało giętka 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
My na razie znowu w domu (nadal brak miejsc na patologii), jutro rano kolejne podejście. Młody spał kamiennym snem na ktg, gdyby go nie ruszyło na samej końcówce, szukaliby dla mnie miejsca na patologii w innym szpitalu. No i powiedzieli, że woleliby żebym przyszła już z rozbujanym porodem, bo na porodówkę łatwiej jest się dostać niż na patologię. Idę pobiegać po schodach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka a napisz do producenta laktatora, moze cosik to pomoze 🙂

Ann a seksik nie chcesz wyprobowac? 😁 Fakt ze akurat mnie ruszyla wizyta i gina i badanko ale mysle ze z menzolkiem bedzie przyjemniej 🙂

Ja niestety napewno nie waze tyle co przed ciaza ale mam nadzieje to zrzucic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuśki,

kurcze komp mi się popsuł i wieczorami tylko Was czytam i czasami mam czas coś napisać.

Mały Antoś dzisiaj kończy 2 tygodnie. Normalnie na okoliczność ominie go dzisiaj kąpiel bo jak zasnął o 18 (a zawsze się koło 19 później budził i była kąpiel) to śpi do tej pory. Nie mam sumienia go budzić. Jeden dzień bez kąpieli nic mu nie będzie. Dzisiaj wogóle jest grzeczniutki. Właściwie je i śpi. Chyba wszystko zaczyna się pomału stabilizować. Zobaczymy jaka będzie nocka.
Czekamy aż pępuszek odpadnie. Już trzyma się na włosku.
W piątek rano idziemy do pediatry więc się dowiemy ile waży.

Ja po porodzie zrzuciłam dopiero 12 kg, zostało mi jeszcze 11 bo tak strasznie przytyłam, no a do tego chciałabym zrzucić jeszcze dodatkowe 10 które przybrałam jakieś 2 lata temu po tabletkach. A wtedy w końcu ważyłabym tyle ile na studiach... Ach ale mi się marzy!!! Brzuszek też jeszcze mam. No i cellulit. A myślałam, że to ten ciążowy i zejdzie. Ale póki co jest. Wszędzie. Poczekamy zobaczymy. Póki co nie mieszczę się w żadne ubrania, nie mam w czym chodzić i muszę się wybrać na zakupy.

Gratulacje dla wszystkich nowych Mamusiek.

Pozdrawiamy i życzymy odrobiny wytchnienia w te upalne dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a ja mam pytanie, szczególnie chyba do Kwaśka. Przy okazji dzisiejszej wizyty wyszło, że mam wąską miednicę: MK 22, MG 24, MK 28, Sprzężnia (?) 21. Powiedzieli mi, że 3300 się przeciśnie, ale większe to już nie wiadomo i jeśli bym się bała rodzić sn to raczej by mnie zakwalifikowali do cc (w szpitalu, który cc unika jak ognia i ma generalnie niskie statystyki). Chciałabym spróbować sn mimo wszystko, ale jeśli by to miało nie mieć sensu albo groziło jakimiś poważniejszymi komplikacjami, nie będę się upierać. O ile pamiętam, Kwasiek, jednym z Twoich wskazań do cc była właśnie wąska miednica. Nie orientujesz się może, czy przy tych moich wymiarach jest sens w ogóle próbować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, Ann, to pytanie raczej do Waji, bo ona położna, a ja zwykła pielęgniarka. Miednicę mam wąską, owszem, ale ze względu na masę innych wskazań do cc, miednicy już nikt nie oglądał, po i po co? 😉
My dziś mamy męczący dzień - nie wiem czy to przez te upały, ale Mała cały czas na cycku wisiała i ani chwili sama nie spała w łóżeczku. Padnięta jestem. Teraz sobie zrobię kolację i chyba daruję Młodej kąpiel, bo po spacerku z tatusiem (od 19 do 20) śpi jak zabita. Wstanie, nakarmię ją i spróbujemy zasnąć.
Mam kryzys laktacyjny, autentycznie. Cyce miękkie, małe. Boję się trochę, że Agniesia się nie będzie najadać jak tak dalej pójdzie. Poczekamy - zobaczymy. Jutro może mąż kupi jakąś lepszą mieszankę w razie wu.

Spokojnej nocy, jednopaki. Dwupakom życzę nocy niespokojnej 😉

Katinka, gratulacje! więcej informacji poprosimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

ja jutro rano zbieram się do szpitala kładą mnie na oddział mam nadzieje że polece od razu na położniczy i będą mi wywoływać bo na patologie już nie chce,,,

Jutro 1 lipiec więc już raczej mnie ma szans żebym została czerwcóweczką chyba że lipcową he he

jak się mała wykluje to dam znać

uciekam się wyspać ostatni raz he he buźka papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja Laski 😉
Nie za bardzo szlajam sie po jeziorach;] sama nie dam rady jeszcze, w weekendy z mezatym owszem;] Pogoda jest wrecz niemilosierna 32*juz jest na term. masakra... zaluzje rolety pozaciagane i czekam az przejdzie slonce na druga strone... Malemu w poniedzialek po posypaniu jakims magicznym puderkiem odpadl pepo 😉 nie do konca bo cos tam w srodku zostalo, ale to znaczylo kapiel!!!!!!! Wiec we wtorek zdolna mama zapakowala synka w nosidelko wozek do bagaznika, i pokjechalismy po nowa wanienke, bo pani polozna powiedziala ze w tym wynalzku co kupilam wczesniej (fisher price dla mlodych rodzicow z nakladka do kapieli) to maly nie bedzie sie pluskal. Bylismy sobie na zakupach razem 😉 pierwszy raz;] Potem odwiedziny, odwiedziny itd. i czlowiek wksakiwal tylk oczytal co tam sie dzieje na brzuchatym i wypad...
Zuzku ciesze sie ze Zuzia juz z Toba, no i gratulacje zdania matury !
Ann Ty sie dobrze doinformuj czy warto cc moze jednak ogarniesz naturalnie, ja teraz bede wszystkim odradzac cc, po tym jak fajnie moze przebiegac porod naturalny nie maco sie pchac na cc, no chyba ze faktycznie masz ta miednice waska i faktycznie nidyrydy to trudno,oj juz Ci wspolczuje tego czasu po...
Sylwia rozpedzaj sie i gazu rodzic, cholera juz bedziecie lipcoweczki! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zobaczcie jaki ze mnie zakretzaczelam o pepku kapieli i zapomnialam napisac ze w srode polozna wykapala Maxymka pokazala nam jak, i wczoraj juz tata kapal synka 😉 ale sie mlodemu podoa 😉hoho 😁
a sluchajcie ptanko mam, bo jemu teraz kosci sie wydluzaja i mearudzi dzis w nocy nie sal mi dwie godziny bo tylko do cycunia chial. bidulek, ale pytnko nie o tym, tylko o kapieli, przed kapiela jak sie mlody obudzi musze dac mu troche podjesc choc z jednego cycunia toszke, bo marudny jest, potem kaiemy i rezsta spa i karmienie porzadne.jak wy robicie czy na glodnego wrzucacie malenstwa? maxym z glodu by sie zakrzyczal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak moj maly dlugo spi przed kapiela i nie pil z 3 godz to daje mu cycka bo na glodnego nie bylo by szans zeby wykapac a tak to jest spokojniejszy.

dzis jedziemy do lekarza bo Bartuś dostal jakiejs wysypki na buzce, podejrzewam ze to bedzie skaza bialkowa bo tez zaczal robic pieniste kupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😉

Komsi jeszcze małej nie ma ale za niedługo jade po moje maleństwo 😉 i tak jak ty też polecam rodzić SN bo troche poboli a potem jak młody bóg się czuje człowiek 😉

Sylwia i jednak lipcóweczką przyszło ci zostać 😉 ale najważniejsze żeby maleństwo zdrowe się urodziło ;* szybkiego rozwiązania życze 😉

ja z kamieniem przed kąpielą też robie tak że jak długo śpi to troszke dam cyca ale jak mało pospała to normalnie kapie a potem cycuch i do wyrka 😁 ;] chociaż przeważnie mała wtedy zaczyna dopiero rozrabiać czyli oczy jak 5zł i pedałowanie rączkami i nóżkami się dziwie że panie w szpitalu mówiły że ona je i śpi... bo w domu przeważnie wieczorem i w nocy zaczynała rozrabiać :P ale może już tak nie bedzie wkońcu 7 dni jej nie było a to dla małego dziecka to bardzo dużo czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...