Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ciekawe jak to jest z tym sloncem.Ja dzisiaj posiedzialam na sloneczku, Julka w cieniu, a mama na slonku sie grzala i nawet sie opalilam 🙂Ale sobie mysle, ze chyba ze wzgledu na hormony opalanie moze zakonczyc sie jakimis plamami, ale nie wiem, moze byc ze obudze sie i bede w ciapki

Madalena a jak wyglada sprawa z piersiami u Ciebie?Sama nie wiem, moze powinnas sobie zrobic badanie CRP z krwi to wykaze czy jest w organizmie stan zaplany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena, ja bym na Twoim miejscu n izbę przyjęć zajrzała - nie zaszkodzi. Cholera Wie, może w środku coś Ci się babrze? Po Twoich przejściach wszystko jest możliwe. Wadą serduszka się nie przejmuj - przegrody często samoistnie się zamykają. O ile dobrze pamiętam do 1 roku życia dziecka serduszko ma czas na "naprawę" 🙂

ja dziś mam małego aktywnego bobasa. Oczy jak 5 zł, krzyk sygnalizujący "mamo, nudzi mi się!". I nie mieścimy się w ubranka 56! 🤪 rośnie Aga jak na drożdżach 🙂 albo jak na mleczku, jak kto woli 😉

spróbuję qwpaść później, bo dziecku się nudzi 😉 pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Mój mały tez nie mieści sie już w ubranka 56, tylko 62 i niektóre 68, ma juz 4100 😉 w pt go ważyłam w przychodni 😉
No Ania fajnie,że zajrzałaś. Dziewczyny, ja karmię piersią ciągle, a butelką chciałam sprawdzić czy niej będzie mu się ulewało i jest trochę lepiej, nie wiem od czego to zalezy, odbije mu sie po jedzeniu a potrafi po 2 godz jeszcze ulać;(




[url=http://www.suwaczki.com/][/url


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 😉

a moja mała już waży ponad 3500g 😜 ładnie przybiera i w domu się okaże czy się mieści jeszcze w 56 rozmiar bo niektórych ciuszków ani razu nie miała na sobie 😜

zbieram się do szpitala... ;* buźka i miłego dnia mamuśki i dwupaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie jednak coraz ciężej, widać ta weekendowa zwyżka formy była wynikiem euforii, że już nie trzeba leżeć 😉 Podbrzusze boli coraz bardziej, ale nadal jest to do wytrzymania. Poza tym to nie jest ból typu skurczowego, czyli rosnący i opadający, tylko ciągły np. przez kilka godzin. Cholera wie, może to te wody naciskają? Wczoraj pytałam co to znaczy, że na ostatnim usg wyszło ich mniej niż na dwóch poprzednich - może się to podobno zmieniać, ale raczej stawiają na subiektywność pomiaru, zależy nawet od tego, jak się dziecko ustawi.
Jutro kolejne podejście na patologię - ciekawe, co tym razem powiedzą (mają być inni lekarze, bo ci co byli tydzień temu, są teraz na urlopach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann, ciekawa jestem jak to z Wami będzie 🙂

Angela, moja Aga też tak ulewa. Miałam powiedzieć o tym lekarzowi, ale zapomniałam. Położna mówiła, że lepiej sprawdzić, ale najprawdopodobniej wynika to z niedojrzałości układu pokarmowego. W sumie widzę pewną poprawę w ciągu ostatniego tygodnia, więc... wizytę lek. mamy 6 lipca - czyli już niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziisaj zrobilam tescik (nie ciazowy 😜), sciagnelam pokarm 100 i sprawdzilam ile maly zjade. Zjadl 50 a cyca i tak szukal ale bardziej dla przyjemnosci 🙂
Mam teraz troche czasu to porobie cosik w domku bo maly z siostra na spacerku 🙂
A i dziisaj moja gwiazda odbiera nagrode czyli jedzie przebic sobie jezyk 😉 Boi sie jak cholirka ale juz nie moze sie doczekac 😜
dziewczyny te ktore mialy pasek na brzuszku po jakim czasie Wam zszedl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Moja mała miala wczoraj dzien spokojnosci a dzisiaj czyste szalenstwo, jedynie na spacerze troche zdrzemnela oko, a tak to nawet o tym nie pomysli.dzisiaj ciezka noc za nami, bylo wszystko i glutki w nosie, i pierdziochy i kupa i jeszcze sie odbic nie chcialo, ale jakos dalysmy rade 🙂

laaf ja sie zoorientowalam dzisiaj ze Ci zly nr podalam na usg koncowka ma byc 84.bardzo przepraszam:*
dzwonilam tam dzisiaj udalo sie na 5 lipca zarejestrowac Julke cena wizyty plus usg bioder 120 zl.jak dasz rade to zadzwon jeszcze dzisiaj bo rejestruja do 14.30.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki

ja nadal w dwupaku dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej rozwarcie mam na 2 cm i cisza 😠

jak się nic nie wydarzy to w czwartek rano mam się zgłosić na oddział i zobaczymy czy mnie położą na patologi czy mnie wezmą na wywołanie mam nadzieje że to drugie bo już się zaczynam bać że za długo i żeby wody nie zrobiły się zielone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Olcia dzisiaj mega grzeczniutka - je i śpi, a myślałam przez upalną pogodę i duchotę będzie ciężko, nawet w nocy byłam w szoku, bo ostatnio budziła się pomiędzy 0.00 a 1.00 lub po 1.00, a potem tak mniej wiecej 4.00 lub 5.00, a dzisiaj po 3.00 i ok. 7.00, oby tak dalej 🙂
Mała co prawda zasnęła, ale na śpiku ubiorę ją i śmigniemy na spacerek.

Wogle zastanawiamy się nad podaniem małej butelki z moim pokarmem, żeby zobaczyć czy będzie chciała z niej pić, bo jak będzie potrzeba, że zostanie z tatusiem, to i problem będzie z głowy i ja spokojniejsza 🙂 Bez próby to mogłaby być kaplica.

Ja nie miałam tej pręgi/kreski na brzuchu i nie mam. A najbardziej cieszę się, że nie mam po ciąży rozstępów na brzuchu, niestety mam na piersiach 😞

My też w czwartek jedziemy zobaczyć ile mała mierzy i waży, przy okazji oczyscimy nosek, bo coś tam charczy jak nie śpi, a szczególnie jak je i po jedzeniu, no i przy okazji zobaczy ją pediatra. No i zapiszę się na za 2 tyg. do gina.

Usg bioderek mamy za darmo na skierowanie, a za usg brzuszka płacimy 130 zł.

Lęcę małą ubierać i idziemy dotlenić się 🙂

Aha, wysłałam maila do Kkasi, ciekawe czy odpowie mi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Byłam w szpitalu na ginekologi. Zbadał mnie lekarz, który mnie prowadził w szpitalu. Zapalenia piersi nie mam, zbadał mnie ginekologicznie ( ale bolało ) 🤢 Wszystko jest w porządku ale skoro mam taką gorączkę to znaczy że jest gdzieś stan zapalny więc muszę przez tydzień brać antybiotyk. Po czopkach temp mi trochę spadła.

Byłam dzisiaj z Piotrusiem u pediatry i niestety przez mój stan zapalny spadł z wagi. Kazała mi go dokarmiać. Mam najpierw dawać z cyca a potem robić mu 60 ml bebika i dawać do picia glukozę. Do tego w ciągu miesiąca mamy zaliczyć kardiologa, okulistę i neurologa. Pocieszyła mnie, że Piotruś jest w bardzo dobrym stanie i nie widzi u niego nic złego.

Znacie może kogoś kto urodził dziecko z takim krwiakiem poporodowym jak ma mój Skarbek.?
Zastanawiam się jak on długo znika i czy są jakieś skutki uboczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena ja pracuje na noworodkach i dosc czesto widzi sie ze dzieciaczki rodza sie z krwiaczkami.Zobaczysz z dnia na dzien krwiaczek bedzie sie wchlanial.Jezeli jest na kosci to sie wchlonie i juz...badz dobrej mysli 🙂Dobrze ze zostalas zbadana ginekologicznie i w sumie wszysko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf rodzilo mi sie super 🙂Nie chcialabym rodzic nigdzie indziej. Smiac mi sie tylko chialo bo myslalam, ze bede rodzila w spokojnej atmosferze nocy, a trafilam na zmiane poloznych bo na lozko porodowe polozylam sie rowno o 7 rano, wiec wtedy kiedy nocna zmiana idzie do domu a przychodza "dzienne" w ten sposob przy porodzie bylo 6-7 poloznych, kolezanka do noworodka, lekarz do noworodka, lek ginekolog i pani salowa jeszcze sobie przyszla no i oczywiscie moj Wojtek.nie wiem sama dlaczego ale najbardziej sluchalam mojego meza, on z kolei sluchal poloznych i odnotowywal kiedy mam przec i jakos tak sobie dalismy rade 🙂Pozniej trafilam na sale na ktorej lezalam sama przez 3 dni bo po mnie do porodów jakos chetnych nie bylo 🙂Ogolnie bardzo milo wspominam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...