Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a my swieta w wawce. Juz widze jak ta wyprawa bedzie wygladac 😁 ja juz rozmyslam o wszystkim (mirek ma ze mnie ubaw). Np. czy mam jechac z malym z tylu czy on sobie tam sam a ja z przodu 😉 Drajwerem pewnie bedzie tatus ale i to jeszcze zobaczymy 😉
Wczoraj z tesciowka gadalam i mowila ze dziadek juz lozeczko dla Dawisia zalatwic (a mielismy brac turystyczne), przynajmniej jedna rzecz mniej do auta ktore i tak bedzie totalnie zapakowane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A w tym roku my święta robimy u siebie, w Wigilię będziemy z męża babcią (w końcu z nią mieszkamy) i zpraszamy też moich teściów, I dzień świąt spędzimy prawie cały u moich rodziców, a w II dzień laba w domu bez żadnych odwiedzin.

Laaf, Ty obmyślasz podróż do Wawki itd., a ja wczoraj sporządziłam pierwszy raz w życiu listę przedswiąteczną ze względu, że jest Olcia i że robię Wigilięi coś tam na święta - co przygotuje z potraw i ciast na święta, lista prezentów, co mamy kupić do domu na święta i kalendarz co pokolei będzie się robiło, że na ostatnią chwilę nieumordować się i miło spędzić święta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my też w Wawie, z moimi rodzicami i dalszą rodziną. Nie wiemy jeszcze u kogo który dzień, ale praktycznie na pewno nie u nas. W mojej rodzinie jest zwyczaj dużych rodzinnych imprez - będzie nas w sumie 15 osób 🙂 Do Wrocławia do rodziny męża pojedziemy może na Wielkanoc, jeśli Stasiek do tej pory polubi jazdę samochodem.
Ja bardzo lubię tę przedświąteczną krzątaninę i stanie przy garach, ale w tym roku raczej na zbyt wiele sobie nie będę mogła pozwolić, chyba że znajdę chętnych do zajęcia się w tym czasie Staśkiem 🙂
Grrrr..... zirytowałam się. Zaktualizowałam właśnie swoje dane (zmiana nazwiska) w OFE - ponad 2 lata po ślubie. Wcześniej już mi wychodziło z zestawień że nie mam na koncie wszystkich składek, ale miły pan z infolinii mnie bajerował że to dlatego że nie mam aktualnych danych. Dane wreszcie zaktualizowałam, a składek dalej nie ma. Teraz miły pan mi mówi że muszę się pofatygować osobiście do ZUS i złożyć reklamację i że mu bardzo przykro, ale to się zdarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek -dzęki 🙂

no jakoś będe musiała przeprowadzić tę nocną antymlekową kampanię ... generalnie lekarce chodzi o to że Młody jest cięzki , duży , a nie gruby ... on wygląda jakby miał 10 miesięcy ;
... ale mama mi mówi że ja w jego wieku też taka byłam (mam swoją książeczkę zdrowia z resztą , w wieku 6 mcy ważyłam 9100)

W nocy po prostu będzie dostawał herbatkę, albo soczek póki co , i ostatnie jedzonko postram się dać mu tak ok 22-giej.

On niewiele je w ciągu dnia ostatnio , podejrzewam więc że to dlatego dojada w nocy ... dzisiaj np. zjadł rano danonka (lekarka pozwoliła ! 🙂 ) , potem o 12ej -60ml mleka , i o 15ej owoce ze słoiczka ...czyli teraz wypadało by dać mu mleko jako następny posiłek ... (o ile zechce w ogóle)

Ja tam uważam że baba przesadza , Antek jest duży i ubity ,po mnie i choćby skały srały to inny nie będzie !



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf chrupki zwykłe kukurydziane ale takie długie paluchy wtedy młoda sobie fajnie go trzyma i w 1min. chrupka nie ma 😁 hehe a jaka ma frajde przy tym i ćwiczy koordynacje ruchową :P
o takie http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.eurosnack.pl/images/media/229.png&imgrefurl=http://www.eurosnack.pl/produkty-2.html&usg=__LVfSN4cD4VI3yY6m7QsqTIT7hUI=&h=364&w=270&sz=166&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=GrKRCKbRjF-gNM:&tbnh=168&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dchrupki%2Bkukurydziane%2Bbolek%2Bi%2Blolek%26um%3D1%26hl%3Dpl%26biw%3D1024%26bih%3D608%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=288&vpy=79&dur=420&hovh=189&hovw=140&tx=103&ty=151&ei=BIXuTI6SIs6Aswaj-dnsCQ&oei=BIXuTI6SIs6Aswaj-dnsCQ&esq=1&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:1,s:0
mimo że tak pisze bezglutanowe to i normalne jej daje 🙂
a i moje dziecko dzisiaj jest kochane troszke marudkowala ale malo i duzo śpi 🤔 zobaczymy jak nocka 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wyjebiste te chrupki bolek i lolek aaaa !!

Jutro polece do Polaka kiedys kupilam chrupki ale takie normlane, zobaczymy jak maxymo bedzie sie ksztusil... 🤪
Jak mu dalam biszkopt to wszystko cacy smakuje ale wtedy jak maminka trzyma w raczce a on tylko oblizuje leniwiec jeden!

My na swieta do Polski!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Wigilia u mnie a potem do bytowa. Zastanawiam sie nad sylwiekim w bytowie, i chyba sie skusze i zaczne namawiac meza. Bo bedzie mozna mlodego babci zostawic 😁 i u dnaiela siostry go spedzic 😉bo chyba robi jakas domowa party, a jak nie to na wkreta gdzies sie zawsze wkrecimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi możesz biszkopcik polać herbatką i zmiękczyć łyżeczką ja tak daje Zuzce wcina dwa takie duże biszkopty 😉 albo 4 małe 🙂

a Sylwka chyba spędzimy u znajomych kumpela robi domówke a powiedziała że osobny pokój dla nas (młodej) bedzie żeby sobie spokojnie pospała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela jesli tylko bedzie taka mozliwosc 😉 to jasne! Kawke mozna spic i chlopakow sobie przedstawic 😉

Zuziek next time tak zrobie, bo ☺️ biszkoptow nima wtranzolil wszystkie kindziooo ☺️ ide budzic tego synka mego bo przegina ze spaniem... najpierw zrzeda zeby zasnac a teraz kima jak szalony. a za pol godziny rozmowy w toku, to sobie obejrzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrna chcialabym socialnego pedagoga zrobic tu, i kuzwa kaza przedstawic dokument ze mialam cos do czynienia z pomoca dla mlodych lub dzieci... no to po co mam isc do szkoly skoro juz cos takiego robilam. kurde musze isc gdzies gdzie mi kos powie co moge zrobic, bo chcialabym cos tu miec jakis papier tu i teraz chyba byloby ok cos porobic... jakis kurs jakies uzupelniajace...bo nie mam pojecia co i jak. wrrr....
u nas jest pelno reklam roznach szkol matura studia zaoczne liceum a tu qrwa mac nic nie moge wyczaic... pojde chyba do urzedu pracy i moze tam jakas menda mi powie... musze pokombinowac dalej...


a tak w ogole masakryczne rozmowy w toku z tymi brzuchami itd... aaajajadzis pocwicze 😉 chyba se to nagram i bede wlaczac codziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a propos spania to ja nie wiem co sie mojemu dziecku dzisiaj stalo, ale spala od 11.30 do 15.30.Nie wiedzialam co mam zrobic z tym wolnym czasem 😉teraz to nawet nie marze, ze zasnie.Wczoraj padla o 24.myslalam, ze po kapieli zasnie, ale nic z tego jeszcze miala sily na 2 godzinna zabawe.W moncu zasnela przyczepiona do szczebelek w lozeczku... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od stycznia bedzie uznany, ale chcialabym cos u nich zrobic, jakis kurs albo te cale ausbildung czyli wyksztalcenie zawod, do socjologa pedagog socjalny to blisko,wiec cos dodatkowego zeby ten pedagog sie tam przed tytulem przyplatal. oj musz epokminic poszukac popytac.
Mlody lezy na podlodze, ogladam se dalej pudlo i zabawiam go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM pod mega wrażeniem że trzymacie się razem!!! brawo dziewczyny.

Ciekawa jestem jak śpią Wasze dzieci? Bo u nas tragedia. Anka w wieku 4 miesięcy miała tylko 2-3 drzemki po pół godziny. A teraz - juz od miesiąca- spi tylko dwa razy w ciągu dnia. Przed południem o 9.00 zasypia w łóżeczku na 0.5-1h i po 12.00 na godzinkę, czasami półtorej. Potem nie spi już do 19.00 (:angry 🙂 o 18.00 jest myta, potem pierś i tak przed 19.00 zasypia. Budzi się około 4 w nocy na karmienie a potem spi do 6.00.

wczoraj kiedy mi zasnęła na 2,5 godziny po południu (po dwóch godzinach spania poszłam sprawdzić czy żyje) obudziła się rano o 5.00 gotowa do akcji. Więc już chyba generalnie wolę kiedy śpi krócej w ciągu dnia..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

witamy z powrotem wiejska babo

moja już śpi ciekawe jak długo bo ostatnio ma tak że kimnie się pół godzinki po kąpaniu i cycu i gotowa do zabawy i tak do 10-11 ciekawe jak będzie dzisiaj

co kupujecie maluchom na mikołaja?
bo ja dziś znalazłam tak matę muzyczną ze zwierzątkami że jak leży na brzuszku i naciśnie pieska to szczeka itp i niedroga a bardzo lubi na brzuszku leżeć i chyba się na nią skuszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez takich Zuziwk nie widzialam ale kukurydzine to kukurydziane 😉
WB ales nas opuscila na cale miesiace 😉 Dzieciaczki roznie spia, moj jedna pobudka na jedzonka i spanko do oklo 7 rano 🙂

Zuziaku a po co ja budzic?? jak zasnela okolo 19.30 to jej odpusc i juz, niech spi dziewczyna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...