Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj cos czuje ze Daiwdek jako ostatni u nas na forum zebiska dostanie 😁 pewnie pojdzie w slady siostrzyczki 😉 chyba juz wszystkie maluszki maja po za Maxymem i Zuzka (ktora zaraz z trojcy wypadnie 😉)...achas chyb a Sylwi Igusia jeszcze tez nie ma. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze Stasiek nic nie ma, ale on to poza konkurencją w czerwcówkach występuje 🙂 3 tygodnie temu pani doktor powiedziała że idą zębiska i są już blisko, ale teraz mówi że jeeeeeszcze. Laaf, ja bym się nie martwiła, podobno czym później tym lepiej z punktu widzenia przyszłych problemów z próchnicą.

Kartofel uparowany, dziś Stasiek zje pierwszego w swoim życiu. Za tydzień startujemy z glutenem a za dwa z mięsem, więc chcę mu w ciągu tego tygodnia zdążyć wprowadzić jeszcze chociaż kartofla i marchewkę (a może i pietruchę albo selera?) bo potem będzie chwila przerwy w jarzynowych nowościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja sie nie martwie tym absolutnie, wszystko w swoim czasie ale Ann nie powiedziałabym żeby to było lepiej bo jak juz kiedys pisalam Kamiska dostala w wieku 11 miesiecy zebiska ale pozniej byl problem przy wypadaniu mleczakow, tzn stale juz rosly a mleczaki nie chcialy wypasc. W sumie nie mam pewnosci czy to przez fakt poznych pierwszych mleczakow taki problem powstal ale jakos mi sie to laczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No może ekstremum też niedobre, ale nam w każdym razie powiedziała dentystka że późniejsze mleczaki są silniejsze i mniej podatne na próchnicę więc lepiej żeby wychodziły jak najpóźniej. No ale może nie chodziło jej aż o 11 miesięcy 😉

Ranyyyyy ale pyszna ta dynia z kartoflem 🙂 Jak Stasiek pogardzi to sama zjem ze smakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego naj naj dla Antosia 🙂 Buziaki od cioci Ani oraz Olci

Zajrzałam na chwilę, bo zaraz idziemy na spacerek. Wczorajszą postową produkcję może nadrobię później. Wczoraj późnym popołudniem i wieczorem tak kiepsko czułam się, ten okres zaczyna mnie osłabiać i nie chce skończyć się, zamiast coraz mniej lecieć to coraz więcej - już 18 dzień 😞

Dzisiaj na 17.40 jedziemy na szczepienie pneumokoki i żółtaczkę. Przy okazji może na chwilę zajrzę do gina, miałam się pojawić jak skończy się, ale to już tyle trwa i końca nie widać.

A ząbki to u każde maluszka w swoim czasie, u Olci druga jedyneczka wybija się i wybić nie może, zauważyłam też, że po prawej stronie z tyłu szoruje sobie dziąszełko i nie wiem czy tam coś wyjdzie, bo ciężko mi tam zajrzeć, a na wyczucie może mi się zdawać, że coś tam jest rozpulchnione.

Dzisiaj Olinka pierwszy raz dostanie jabłuszko z dynią, może bardziej podpasuje niż same jabłuszko.

Zmykam, bo moje dziecko krzyczy LEE czyli chce cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka, idź idź do gina. Ty to masz przeboje - jak nie z piersią, to z okresem 🤢

A u mnie dalej okresowa cisza. Jak nie dostanę w przeciągu miesiąca, to też się do gina wybiorę. Chociaż w sumie tak czy inaczej się wybiorę, bo cytologię muszę w końcu zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bartek śpi a ja zmykam poprawic urode i jedziemy na spacerek 🙂 choc nie wiem jak z wózkiem sobie poradze bo drogi i chodniki nie bardzo na wsi odsniezone... uroki zimy

I wszystkiego naj naj najlepszego dla kolejnych polroczniaków 🙂 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja juz dzis od ranca zaliczyłam spacer bop bylismy w przychodni robiłam sobie wkoncu badania , mam nasdziejwe ze wyjda ok szczegulnie te tarczycowe 🥴
Gerdzio ma 3 zabki ostatnio wyszła gorna dwujeczka i juz idzie nastepny bo w nocy same pobudki 🤔
Anulka a bierzesz witraminy dla karmiacych zebys sie anemi nie nabawiła 😞
AANTOSIU ZDRÓWKA ZYCZYMY 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po kontroli bioderek. Wszystko w porządku więc już nie trzeba tam jechać. Marysia w poczekalnie była jak w raju 😉 wszystkich czarowała, rozdawała uśmiechy a ludzi tylko hihihi i coś komenntowali między sobą. Zabawnie było 😁 Szkoda tylko, że jak dr dotknęła nóżek małej podniosła wrzask (albo miała zimne ręce albo coś za mocno ją chwyciła)- nie wiem dlaczego. Teraz położyłam ją do łóżeczka i jeszcze coś marudziła, ale chyba usnęła.

Kicia, Twój Bartuś miał chyba skaze białkową- czym się to objawiało?? Marysia ma czerwone i chropowate plamy na policzkach, rączkach i nóżkach myśleliśmy że to od proszku ale chyba nie 😞 I tak zastanawiam się nad tą skazą...

Coś Wam miałam napisać ale wyleciało mi z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
Komsi, WB, jaką wodę dajecie do gotowania na parze dla młodych? Ja daję na razie źródlaną ale mnie naszło że to może przesada?


Z kranu 😉


Maxym szczerbolini sztame trzyma z pozostalymi 😉 Pierniczy gryzc... Ja tak jak Ann jestem zdania ze im pozniej tym lepeij odnosnie tej prochnicy, no ale 11miesiecy ach spoko nawet jak, oby nie wszystkie na raz bo to maskara.... Opowiadlaa mi kumpea, ze jej corci na raz szly zeby to taka goraczke miala 40* i mdlala jej prawie na rekach... brrr...

U lekarza ok. Dal syropek na ten kaszel odsluuzowujacy, kazal zakraplac troszke ten nosek, no i polecil mi termometr taki jak on uzywa w gabinecie. w 10sekund pokazuje temp. ma taka wygibajaca sie koncowke miekka 😉 spoko zakupilam i jest 😉

A ten odnosnie tego sluzu ktory czasami w kupce sie pojawia, powiedzial ze to jest tak ja karmie i mlekoiem i papkami i kaszkami itd, i czasmai jak jelia sie oczyszczaja i powstaje kupczak ji jest za twrdy to sam organizm (tu jelita) produkuja ten sluz zeby latwiej pozbyc sie smierdzacej sprawy, i czasami jest go wiecej i go widac a czasmi mniej wiec spoko, mam zyc w spokoju.

Kindzio w domu, bo czesci nie ma ;/ kurde mam nadzieje ze do konca grudnia troche jeszcze popracuje w morde jeza...

dla nas zakupialm tabletki siekiera dzitsu, wyleczyc nas maja natychmiast!!! Bo inaczej mlody nigdy nie poczuje sie lepiej w morde jeza 😠

rosol w garze sie podgrzewa (wczoraj juz go zmontowlam) Maxymo dostanie tez 😉

Aaaa mialam zapytac ten caly gluten to w czym jest i dlaczego pozniej sie go daje, tak w skrocie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaa dostalam okres 😉)) No to juz chyba zaraz "wyschne" do konca z pokarmem 😉 Koniec cycoszczenia. Niuniusiek dzis z rana sobie pocyckal, wczoraj nic. No wlasnie ciekawe czy ja tak moge mu dawac pocyckac, hmmm czy to mleko tam np po calym dniu nie jest jakies wykrecone? zeby mi zakrecony potem typu pijany nie smigal. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...