Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej. No rmalnie płakac mi sie chce jak to przeczytałam, czy ten facet oszalał?
Ja nie wiem co bym zrobiła, moje zdanie jak raz tak zrobi, to drugi też , zdarzaja sie wyjątki, najlepiej go wyeksmisuj do WA-WY. Miałaś juz takie małżeństwo i wiesz jak jest, facet ma szanowac kobiete, przecież wiedziałą jak miałąąs z ztamtym i co sprawdza Cię czy co? Może chce tego rozstania, pijany czy nie nie ma usprawiedliwienia bo wie co robia, LAAF jestesmy z Toba i bądz dzielna. Nie odpuszczaj mu, gadka szmatka jemu nic nie da, ani przeprosiny, najpierw niech robote zmieni a potem pogadanie, przez kolegów może się zmienic i kazdego to moze spotkac, moj tata tez tak skonczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, bidaku, dobrze że jesteś.
Nie wiem, jaki masz układ w pracy, czy jesteś się w stanie sensownie wytłumaczyć, nie mówiąc za dużo o co chodzi.
Z jednej strony lepiej nie jechać, bo nie wiadomo co i jak, poza tym pewnie skutecznie byłoby mu od razu dać w łeb (chociaż ja nie mam doświadczenia z porankami po piciu, może to jeszcze za wcześnie na przemówienie do rozumu?).
Z drugiej strony jak pojedziesz to trochę się oderwiesz i może będziesz roztropniej potem działać.
Ech, chłopy... Walcz o to swoje małżeństwo choćbyś go miała wysłać na Święta na księżyc, ale nie daj sobie zrobić krzywdy ani dzieciom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobity, jak czytam znowu o takich akcjach, to mnie po raz kolejny nachodzi pytanie, jak wychować tych naszych farmazonów, żeby nie robili kiedyś swoim babkom takich numerów?
Ja jestem właściwie wychowana w warunkach cieplarnianych, nie było nigdy u nas problemu alkoholu, przynajmniej w najbliższej rodzinie, mój też ma dobrze we łbie poukładane, więc nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii. Podświadomie liczę na swojego męża, że w razie czego będzie potrafił postawić synalka do pionu, ale przecież nie można na niego zwalać całego wychowania faceta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylwia85 napisał(a):
Laaf a Twoja mama nie może Dawidka wziąć do siebie? miogłabyś wtedy spokojnie nawrzeszczeć na niego żeby nie wystraszyć małego


Sylwia krzyczeć nie bede bo to nie przyniesie zadnego skutku. Zastanwiam sie jak to rozegrac ale musze zobacczyc w jakim stanie sie obudzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WB no to masz nadzieje, ze bedzie git juz caly czas 😉 oby kochana oby. bo farmazonio, to jak noworodek, 20spac, 23 jesc 3 jesc 8 wstac 😉 spoko ja juz sie przyzwyczailam, choc na poczatku pierwsza pobudka po 20 byla o 4 no ale. zmieny chlopak tez bywa 😉

dzieki za zyczenia dla maxymka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, nie wiem jaki jest Twój Mirek (w sensie: honorowy?, obrażalski?, olewacki? itp.)
Ja bym chyba szukała takiego rozwiązania żeby on rzeczywiście wiedział że jeśli to był jednorazowy wybryk to ma dokąd wracać, a jeśli nie, to nie może na nic liczyć.
Chodzi mi o to, żeby mu zostawić drogę do powrotu z twarzą i nie dopuścić do sytuacji w której Wam się rozpadnie mimo że żadne z Was w gruncie rzeczy tego nie chce, tylko jakiś głupi honor nie pozwala mu wrócić. No ale dobrze tej drogi równocześnie pilnować żeby się nie przemknął bez spełnienia podstawowych warunków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wc zoraj bylam wsciekla i latwiej bylo mi rzucac tekstami ze go wypieprze itp....ale dzisiaj jestem zdolowana i zrezygnowana...totalna rozsypka...Ann mysle wlasnie tak jak T mowisz ale zastanwiam sie czy nie kazac mu isc do psychologa....ona ma czasami problemy z emocjami i w roznoraki sposob to okazuje...nie wiem czy nastapila w nim jakas kumulacja zlych emocji....nie wiem poprostu...jestem calkowicie wyprota....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laaf trzymaj się dzielnie...

Kurcze to ja przez tyle miesięcy nawet się nie zorientowałam, że Maxym tak jak Antoś urodził się 16 🙂
Także wszystkiego najlepszego od Nas dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...