Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kwasiek ja używam pampersów pampers i jestem z nich mega zadowolona. /Moi nie śmierdzą no chyba ze jak np. przez noc dużo nasika to siłą rzeczy musi trochę podryfic. A może Agusia zaczyna puszczac cichacze bo Piotruś bo obiadkach takiego daje czadu.
Co do kukurydzy to ja mam tak samo jaka zjem taką oddam. A jaką masz grupę krwi bo podobno Ludzie z grupą B nie trawia kukurydzy. Ja mam właśnie B.
A wycinał Ci tą gradówke? Czy wczesniej sama pękła?
Kwasiek nie wiem czy mi się wydaje czy Agusia bardziej podobna jest do taty

Ann ja mam to samo ostatnio z Piotrusiem i też kupiłam te czopki. Tylko teraz daje mu herbatkę że sliwek. /dziewczyny pisały żeby dac dzoecku deserek ze sliwkami więc twierdziłam ze pokroje sliwkę suszoną i zaleje wodą. Io powiem Ci że naprawdę dobra herbatka wyszła musiałam dac tylko troszkę glukozy. I kupka jak malowana bez płaczu się obeszło. Spróbuj może Stasiowi tez pomoże.
A co do koperku to przeciez po 1 miesiącu jest herbatka koperkowa to tym bardziej można zrobic zupkę koperkową.

Anulka współczuję Ci takiej sytuacji staracie się i robisz tyle koło niej a ona zamiast być wdzięczna to jeszcze oczernia. Ale taki już jest ze starszymi ludzi z reguły są z nimi same problemy. Ale lepiej już raczej nie będzie bo wiek robi swoje. Tylko mogłaby by być choc trochę wdzięczna za to że się nia opiekujecie.


Wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Gerardzika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madalena, dzięki za pomysł, spróbujemy z tą herbatką - może uda się upiec dwie pieczenie 🙂 Wczoraj deserek Gerbera był już w pogotowiu, ale w końcu nie było potrzeby uruchamiania go 🙂

Kwasiek, dla mnie te pampersy też śmierdzą i to takim zapachem od którego budzi się moja alergia (tak jak od zapachu lilii). Ale mimo wszystko jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, więc używamy. Mają poza tym bardzo duży zakres - Stasiek właściwie powinien nosić jeszcze rozmiar 3 ale ponieważ 4 też już pasują to mogliśmy kupić duży zapas po promocyjnych cenach (sklejamy mu sporo pod obrazkiem, ale się bardzo dobrze trzymają).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dużo zdrówka i uśmiechu dla Dawidka i Gerdzia! 🙂 🙂

Ale rosną te nasze Szkraby 🙂 🙂

U nas nocka standard - 3/4 pobudki 🙂 My wstałyśmy po 9, a mąż jeszcze śpi 🙂 niech się wyśpi, bo w tym tygodniu łącznie spał może z 14 godzin... 🤢

Komsi, szerokiej drogi! 🙂 🙂 będziesz nas odwiedzać, prawdaaaa? 😉

Laaf
jak nocka? Pewnie już do pracy się szykujesz...

Ann, Aga nie pije herbatek, więc Ci nie doradzę 😉 ja ją cycem przepajam i to wystarczy, bo kupy ładnie robi, nie pręży się, wszystko jest cacy 🙂

Madalena, gradówka sama mi pękła 🙂 🙂 oko mi przez 3 dni ropiało i było podrażnione, ale teraz już jest git - i ani śladu nie ma, a była wielkości dużego ziela angielskiego 🙂 tak więc miałam farta 😜 Co do grupy krwi, to mam A albo AB - cholera, zapomniałam 🤢 a Aga bardzo podobna do mojego męża jest. Po mnie ma tylko kolor włosków 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropos jeszcze królika i koperku: wczoraj zrobiłam potrawkę w taki sposób, że mięsko ugotowałam w wodzie z dodatkiem suszonego koperku. Smak był wyraźny, a sam koperek został w wywarze, mięsko z niego opłukałam przed dodaniem do warzyw (ziemniaczek, marchewka, kawałek selera i odrobina brokuła). Wyszło bardzo smaczne, Staśkowi też chyba smakowało jak mu dałam odrobinę na palcu do skosztowania. No ale dziś zdecydowaliśmy się nie dawać mu jeszcze tego królika ze względu na wczorajsze problemy i jutrzejszą rehabilitację na której dobrze żeby był lekki. Damy jutro a resztę sama zjem (no bo chyba 2,5 doby od ugotowania to już za dużo, szczególnie na pierwszy raz?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale nowina dzisiaj Adam miał dzwonić o decyzje w sprawie tych pieniędzy z MOPR-u dosłownie wmurowało mnie jak babka powiedziała że dostaliśmy ponad 800zł 🤪 🤪 🤪 🤪 (za dotacje na żywność węgiel i jakaś okresówka) normalnie nam szczęka opadła i cieszyliśmy się jak głupki jakieś pieniążki bedą na święta bo teraz tylko korzystamy z dobroci teściów 🥴 ale się ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
kwasiek my mamy pampersy Sleep&Play i one są wręcz pachnące a jak zrobi kupkę to od razu wyczuwam bo inaczej pachną o takie http://www.pampers.pl/pl_PL/proddetail/baby-products/pampers-sleep-play/id/4
a przy tym są chyba najtańsze z pampersów orginalnych my płacimy tak ok 35 zł za 78 szt

Natka gratulacje dla córci!!!

[size=5]Wszystkiego najlepszego dla Dawidka i Gerardzika !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego dla Dawidka Gerardzika:* życzy Julcia z ciocia Wają:*

Dziewczyny ja chyba mam spozniona depresje poporodowa.Jest mi cholernie nie tak 😞Wszystko i wszyscy mnie tak wkur..., ze sobie nie wyobrazacie. Z mezem ostatnio nie moge sie dogadac zupelnie, jakbysmy byli na zupelnie dwoch roznych planetach.I sobie mysle, ze ja chyba nie wytrzymam z nim cale zycie...smutne, ale prwdziwe 😞

Wczoraj mielismy masakryczny dzien, pojechalismy do mopsu, ale nic nie zaltwilismy, bo nie zebralismy odpowiednich dokumentow, ale akurat polska biurokracja mnie jakos nie irytuje zdazylam sie przyzwyczaic, pozniej z Julka na basen(pierwszy raz) moja corka plywakiem nie bedzie, krzyk byl niemilosierny, zachlystnela sie woda i stracila oddech na kilka chwil, na szczescie nic sie nie stalo, ale skutecznie nas to odstraszylo.Pozniej na parkingu wjechalismy w slupek, ktory byl zakopany w sniegu i cos nam sie oderwalo.Zdenerwowanie mojego slubnego siegnelo zenitu i przy okazji wkurzyl mnie do tego stopnia, ze juz potem mialam zupelnie dzien do dupy.On z kazda chwila wkurzal mnie coraz bardziej i na to wszystko jeszcze pojechalismy do tesciow w sumie on tam byl, bo ja po raz pierwszy od pol roku zrobilam cos wylacznie dla siebie poszlam do kosmetyczki i z siostra na saune- o minie tesciowki nie wspomne...Jak wrocilam to mowi, zwracajac sie do Julki"musialam Ci posmarowac dupke kremem nivea, bo mama(czyli ja) zapomniala wzac dla ciebie Twojego kremu"oczywiscie musiala to powtorzyc dwa razy.

Nie wiem moze ja przesadzam, powaznie nie probuje sie nakrecac, ale wyprowadza mnie z rownowagi ta kobieta.Niby tak miliutka a tak powaznie to jest falszywa do potegi, a tego to ja naprawde nie lubie.

Wlasnie dzowil maz, jest na antybiotyku, wczoraj sie przeziebil, bo lezal na sniegu naprawiajac cos w tym cholernym samochodzie.Kaszle i w ogole do dupy z tym wszystkim...

Jest mi kurna zle, jakos nie moge sie poukladac z tym wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja ja parę dni temu miałam to samo wszystko się sypało allegro poczta z babcią coraz gorzej z załatwianiem papierów na budowę zastój bo jakaś pizda pszła na urlop a tylko ona coś tam może podpisać z blenderem cisza a jakby nie patrzeć to 150 zł i z mężem się kłuciłam coraz częściej i on też chory i nic mi się nie chciało...
ale są gorsze i lepsze dni my już wychodzimy na prostę allegro otworzyliśmy nowe ale nadal czekamy na stare bo tam dużo komentarzy mamy a tu nic z babcią troszkę lepiej dziś mają być gotowe mapki bo wraca ta z urlopu i mężulo też już zdrowy wczoraj sprawdziłąm 😉 i mam nadzieję że już będzie coraz lepiej
z teściową na szczęście nie mam problemów tzn czepia się czasami ale obracam w żart i też jej zawsze coś żartem wypomnę żeby nie myślała że jest taka idealna he he i ogólnie się dogadujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wajeczko, to tylko taki malutki bejbi blusik 🙂 chyba każda z nas raz na jakiś czas go ma 😉 zwłaszcza, jak się martwe rzeczy zezłośliwią... I tak sobie myślę, że chyba po prostu czasami musimy mieć kilka chwil dla siebie - pójść gdzieś bez dziecka (chociażby na zwykłe zakupy do spożywczaka), chwilkę odsapnąć, pozwolić sobie na nicnierobienie. Bo my przecież nie jesteśmy robotami, nie? 🙂 a powiem Ci, że jak miałam takie gorsze dni, to się zastanawiałam nad znalezieniem jakiejś pracy... może to by mnie wyrwało z tego "odrętwienia", jakie ostatnio czuję. Ale nie mam z kim Małej zostawić, więc siedzę w domu...

Ty pisałaś, że też się będziesz za nową pracą rozglądać. Jaka u Was jest sytuacja na rynku pracy? Bo u nas chyba teraz znów są przyjęcia do szpitali... i cholera nie wiem co robić ;(

Zuziaku, jakbym Agę widziała! 😁 Tylko Agę ostatnio bardziej interesuje podnoszenie pupy do góry, niż przemieszczanie się 😉

Jedziemy zaraz z mężem po choinkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja takie akcje to jak kwasiek pisze, czasmai maja miejsce. U nas tez 😉 Kindzio na mnie nieraz dzaial tak, ze myse sobie co ja tu z nim kurna jeszzce robie!!!!

No ale teraz jeszcze taki czas, swieta, sranie w banie, snieg, pogoda ogolna, i czlowiek nie wytrzymuje. Mnie nosi ze ja pintole, kinol uciekl do kumpla, tzn wywalilam go 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja się wkur... mąż dzwonił do DHL i mu powiedzieli że z przyczyn złych warunków pogodowych obsługują tylko osoby które mają podpisane z nimi umowy i się rozłączył 😠 😠 😠
no krew mnie zaleje dzisiaj (dosłownie i w przenośni bo okres mi się zaczoł a mężulkowi obiecałm coś dzisiaj i lipa) ale wracając do tematu już 3 tyg minęło moje dziecko jedzie na słoikach i nie wiem czy iść kupić drugi czy czekać na wyjaśnienie... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...