Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Marysia wczoraj na dobranoc ciągła 200ml i o 22:30 obudziła się i krzyczała jeść 🥴 😲 byłam w szoku, że po takiej ilości jeszcze chciała cokolwiek wypić!!


Agulka a Ty jeszcze karmisz piersia? jak pamietam....dzieciaczki piersiowe maja jak widac problem zze spaniem, ja mysle ze one tak naprawde krzycza za cycem ale nie z glodu ale potrzeby bliskosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, ja też chciałam mieć choinkę na kolędzie, a że była w sobotę to udało się ją dotrzymać, bo jakby była później to mogłaby nie wytrzymać.

Laaf, z tym częstym budzeniem u dzieci piersiowych możesz mieć rację, że czasem to może być potrzeba bliskości, chociaż Olcia tak jak nasłuchuje to przełyka mleczko, więc może jej chce się poprostu pić, chyba skręce jeszcze bardziej kaloryfer u niej, obecnie jest na 2. Nie wiem możliwe, że jej gorąco, ale pokój wietrzony jest w ciągu dnia, porządnie wywietrzone przed snem, dodatkowo nawilżacz włączamy, żeby nie było za sucho w powietrzu. Nie wiem, zobaczymy jak dalej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
U nas nocka troche kiepska, bo do 1 rozmawialam z mezem, i kurde zaskoczyl mnie masakrycznie bo powaznie mysli o powrocie do wojska 😲 😲 😲
Z jednej strony jest to dosyc kuszace bo kasa dosyc spora a z drugiej to wszytsko trzeba bylo by zmienic, czyli przeprowadzka do Świnoujscia badz Dziwnowa i to nie troche niepokoi...
No namieszał mi w glowie bo tez ja mam pomyslec i powiedziec mu jak to widze...
Ehhh.....
A z drugiej strony fajnie miec meza marynarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 u nas nocka standardowa - częste pobudki, ale przynajmniej bez płaczu po odłożeniu do łóżeczka 🙂

Kicia,
a powrót do wojska wiązałby się z czym jeszcze? Wyjazdy na misje itp? Jeżeli tak, to ja bym za cholerę faceta nie puszczała. Kasa kasą, ale chyba za duże ryzyko... 🤢 ale jeżeli minusem byłaby tylko przeprowadzka, to bym tą opcję rozważyła. Z Twoją rodziną jest, jak jest. Mieszkacie z teściami. Z tego co wiem, to wojsko w jakimś stopniu pomaga w zdobyciu mieszkania (nam mówili, że od stopni oficerskich, ale czy to prawda, to nie wiem).
Ja zawsze się bałam zmian, kiedyś przeprowadzka do innego miasta byłaby dla mnie przeprowadzką na drugi koniec świata, teraz chyba podjęłabym takie ryzyko...

Zuziaku, kopnij ode mnie męża na szczęście 🙂 I nie martw się, szybko zleci 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh mieliśmy właśnie w domu małą "awarie" bo teściu pod wpływem wyrzucił wszystkie ubrania teściowej na balkon... masakra. Musiałyśmy wszystko pozbierać i posegregować na czyste i nadające się do prania (prawie wszystkie). A teściowi powiedziałam co o tym myśle i wypchnęłam go z pokoju, szkoda tylko, że po pijaku nic do niego nie trafia 😞

Za to Marysia jak to też w nocy z zegarkiem z ręku kładzie się dzisiaj spać co dwie godziny i w prawdzie na 30 min ale zawsze coś 😉

Pisałam dzisiaj do hipp i gerber o próbki kaszek ale nic z tego. Zależało mi na tym bo ostatnio kupiłam bananową i nie chce jej jeść 🤔

Dobre mykam cosik poprasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My byliśmy na chrzcinach wczoraj. I nawet było fajnie. Ja prowadziłam więc mąż mógł sobie wypic piwko wiec wyszliśmy jak jedni z ostatnich. Piotruś o dziwo był grzeczny. Miał wiele rak do noszenia co mu pasowało.

A tu jedna fotka z chrzcin z Piotrusiem a druga ta malutką co było do chrztu.
[URL=http://img17.imageshack.us/i/magfaaghag.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2600/magfaaghag.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img254.imageshack.us/i/img4368modyf777.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8784/img4368modyf777.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniel był już w wojsku i konczac służbę wojskowa otrzymal stpoien starszego marynarza, ale jego powrot do wojska nie wiazal by sie z rejsami (bo byl na kompanii ladowej, a nie morskiej) jego praca wiazala by sie z szkoleniem poborowych, a tez z tego co gadal chcialby isc do szkoly oficerskiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow 🙂 Udało się klasnąć Zuziakowi 🤪
Po pediatrze mam mętlik już totalny, bo generalnie zalecenie jest: ROBIĆ WSZYSTKO ŻEBY JADŁ.
A moja intuicja matki i byłego niejadka mówi że to jest najprostsza droga do tego żeby w ogóle nie chciał jeść. Będziemy się radzić jeszcze jednego lekarza, a potem i tak trzeba samemu zdecydować. Kupiłam dziś dwie nowe kaszki (ryżową z marchewką i ryżową z malinami), zobaczymy, może któraś podejdzie. A dziś oprócz cyca jedziemy na chrupach (w sumie 6), kilku kawałkach jabłka przeżutego wstępnie przez mamusię oraz pokrojonych w bardzo drobną kosteczkę warzywach i mięsku z rozciananym ziemniakiem, wkarmianych rękami z naszego talerza przy okazji naszego obiadu. Ech... No i te normy: ma zjeść 3 razy dziennie po 180ml - do tej pory najwięcej kaszki której zjadł to było ok. 70ml, obiadku pod słoiczek, czyli niecałe 100ml, a owoców jeszcze mniej. Chyba bym go musiała karmić 24h na dobę, żeby wyrobić te normy 😮
A poza tym mamy skierowanie do pulmunologa bo coś się paprze blizna po gruźlicy - ma już średnicę koło 2cm i łuszczy się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

no zapewne to byl wyskok jednorazowy Dawida z tym spaniem ale i tak nie mam na co narzec 😉

Kicia jak praca na ladzie to spoko bo jakby plywal to ja bym za chiny ludowe nie pusciala...po co kusic los 😁

Madalena pierwsze zdjecie zobaczylam te dolne i normalnie kopara mi opadla skad Piotrus ma tyle wlosow 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena, Piotruś fajnie ząbki pokazał 🙂 my jeszcze nie mamy ani jednego zębatego zdjęcia Agi - skubana ma takie duże usta, że nawet w najszerszym uśmiechu ząbki są schowane 😁 😁

Kicia, jak mąż by siedział na lądzie, to super sprawa 🙂 zastanówcie się na spokojnie, rozważcie plusy i minusy, zorientujcie się ile kosztuje utrzymanie itp. (swoją drogą - mam nadzieję, że Twój mąż nie zamieni się w typowego mundurowego, bo z nimi dość ciężko się żyje... 🤢)

Aga zjadła przed chwilą 100 ml mleka zagęszczonego kaszką 🙂 zaraz będziemy ją kąpać. Rachunki popłaciliśmy i g..no zostało z pensji męża, a nawet już na minusie jesteśmy 🙃 sweet...

Zapłaciłam dziś za chustę (AŻ 20 zł 😁) i będziemy teraz czekać na kuriera 🙂 🙂

a i kupiliśmy wczoraj pampersy Bella Happy - całkiem niezłe 🙂 🙂

ok, lecę wykąpać Agę. Odezwę się za chwilę.

Zuziaku, jak żyjesz...? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z jednej strony nawet bardzo bym chciala aby z ta praca wypalilo, oczywiscie na poczatku ok 2 miesiace musialabym byc tutaj a Daniel by nas wtedy urzadzil w nowym mieszkaniu...
Musimy jeszcze dokladnie pogadac...
I na 100% byla by to praca na lądzie 😉
Bartkowi kiełkuja zabki i jest mega marudny, tylko na spacerze jest spokojny, wiec dzis nasz spacer trwal 3 godziny...
Teraz spi a maz jeszcze pracuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...