Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciekawe czy to nasz wątek ktoś podczytuje i te oklaski zabiera. Spoko, Zuziek, za miesiąc na mnie się przerzuci, bo ja będę spamować 😁 😁 i zaraz dam Ci 200 oklask - po raz drugi dzisiaj spotka mnie ten zaszczyt 😁 😁

Aga wypiła znów trochę herbatki 😮 kubek niekapek robi furorę. Mój mąż siedzi na góralskiej imprezie. Dobrze, że jutro wraca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dupa, nie dam Ci Zuziaku 200 oklaska. Ktoś mnie uprzedził 😮 😮 bez kitu ktoś czatuje na te Twoje oklaski, bo zabrał Ci go dokładnie po 120 minutach... 😮 😮

Może to Admin jakiś "automat" na usuwanie oklasków ustawił? 🤢 🤢 Bo to mało prawdopodobne, żeby jakaś jedna zołza się uwzięła i zabierała oklaski, pilnując tak dokładnie czasu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, zastanawiałam się nad tym technikiem informatykiem i sama nie wiem. W moim środowisku technik by pracy nie dostał, chyba że by miał studia w trakcie. Ale nie wiem, jak jest w małych firmach, być może ze względu na koszty tam da się zatrudnić. Z pracą dla informatyków to jest tak, że teoretycznie jest jej dużo, ale dla ludzi o określonym profilu. Znam kilku niezłych informatyków, którzy musieli się przekwalifikować, żeby znaleźć pracę, bo dla ich specjalności nie było w ogóle sensownej. Po studiach to jest łatwiej zrobić bo się ma podstawę z wielu tematów a potem się wybiera ten w którym się specjalizuje. Wyobrażam sobie, że taki technik uczy się raczej od razu konkretnej specjalności, więc na pewno będzie mu trudniej jeśli ta specjalność okaże się niewypałem albo jeśli po kilku latach okaże się, że już się zdezaktualizowała - w tym zawodzie pewne jest tylko to że to czego się nauczysz, w większości po kilku latach jest już nieaktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do technikow to wogole porazka w kazdej dziedzinie....w tej chwili licza sie wylacznie studia, nikt nikogo nikogo nie pyta o umiejtnosci, wazny paier...wiem bo u nas ostatnio rekrutacja za rekrutacja i co???? przychodza takie po studiach a ni hu hu zeby skumaly temat...niestety tak to jest...Angela pomysl o stydiach przynjamniej trzyletnich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, fakt, teraz liczy się tylko papierek. A później wychodzą różne kwiatki, bo ktoś bez wyższego wykształcenia wie dużo więcej, niż ten z tytułem magistra...

kolega mojego męża, student matematyki [sic!] na 5 roku studiów nie potrafił wyciągnąć minusa przed nawias 😮 i co? Teraz pan mgr. A mój mąż powiedział, że nie będzie pisał pracy mgr, bo to pic na wodę i to bardziej umiejętności się liczą, a nie wykształcenie. No niby fakt, ale do pracy przyjmują osoby zwykle z wyższym wykształceniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego naj dla Antosia z okazji 7 miesięcy - zdrówka i uśmiechu!!!Całuski od Olci i cioci Ani

Madalena, ja czasem kupuje pieluszki z Rossmanna i są ok. Olcia nie ma żadnych odparzeń,ani razu jeszcze nie przeciekły.Nim kupisz całą paczkę, to możesz wypróbować kilka sztuk, bo sprzedają po ok. 2 zł 2 szt. tych pieluszek z każdego rozmiaru.

Kurcze brakuje mi ostatnio jakoś czasu, żeby na spokojnie nadrobić te wszystkie strony i cokolwiek napisać. Może dzisiaj się uda, ale pewnie i tak nie wszystko.

Przypomniało mi sie jeszcze, Ann, dobrze robisz narazie wracając do samego karmienia piersią, z tego co czytałam i słyszałam to nic na siłę,może Staś nie jest jeszcze w 100% gotowy, żeby jeść inne jedzonko niż Twoje mleczko. Pamiętam jak próbowałam Oli zacząć dawać samą marchewkę, a potem z masełkiem, miała 4,5 m-ca kiepsko było, nie podchodziło ani jedzonko mojej roboty ani słoiczkowe, zrobiłam przerwę i poczekałam aż skończy 5 m-cy, nadal nie było rezultatu,znowu chyba z 1 tydzień odczekałam i o ile dobrze pamiętam zaczęło jej smakować jedzonko jak miała ok. 5 m-cy 3 i tyg albo już miała skończone i teraz wtrzącha wszystko aż serducho raduje się. Odczekaj troszkę, może z tydzień i znowu spróbuj.A może po mamusi taki Tadek niejadek, sama chyba pisałaś, że tak miałaś. A do przypbierania na wadze, to wydaje mi się, że może być jego taka uroda i może nie trzeba go futrować, głodem nie przymiera,ale to moje takie gdybanie.

Ok muszę dokończyć śniadanie,potem muszę sprzątnąć, bo dzisiaj kolęda, na szczęście wczoraj nagotowałam wielki gar sytego żurku,więc obiad na weekend mam z głowy. Wszystko na mojej głowie,bo mąż 1 h temu pojechał już do pracy i będzie późnym wieczorem,wczoraj jak wyszedł przed 7 to wrócił po 23, mają tyle teraz roboty,ale już bliżej końca z tą nowymi siedzibami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek ;*
a jednak nie pierwsza ale za to zapominalska 😁
Wszystkiego najlepszego dla Antośka z okazji 7 miesiączków 🙂 ;*

eee myślałam że już bede mieć gdzieś ze 190 a tu dalej 199 :P hehe nie postarałaś się dziewczyno!!!

u nas nocka super chociaż skończyła się wcześniej niż zawsze bo o 7:23 😉 uspałam młodą jeszcze położyłam koło męża a jak tylko się oddaliłam od łóżka to się obudziła z rykiem 🤔 no cóż teraz bawi się na podłodze a ja pije kawoszczaka 🙂 i słucham Rock Your Baby na VH1 mimo że tam codzienne te same piosenki lecą :P hehe ale Zuza je lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Antoś, 100 lat w zdrowiu i szczęściu! 🙂

Zuziaku
, a udzielasz się teraz na jakimś innym wątku?

U nas nocka ok 🙂 Aga zasnęła koło północy, ale obudziła się przez cholerny grzejnik w pokoju (zapowietrzony chyba, bo strasznie słychać przelewanie się wody) i do 1 próbowałam ją uśpić. Na jedzonko budziła się o 3 i 6, a o 8:30 już wstałyśmy 🙂 teraz bąbelek się bawi, a ja piję kawkę i zaraz polecę sobie śniadanie zrobić 🙂

Dziś moi rodzice do nas przyjeżdżają, więc pewnie nie będę miała czasu siedzieć na brzuszku. Odezwę się wieczorem 🙂 miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Dawidek dzisiaj niespokojny byl w nocy, tzn. spal ale sie krecil...mysle ze za cieplo bylo w domu, dzisiaj na noc otworzymy okno.
Zuziaku bedziemy nadal polowac 🙂

achas,

sto latek dla Antosia na siedmiomiesiecznice
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek udzielam się jeszcze na dwóch
http://www.brzuszek.net/forum,odp_zapraszam_wszystkich_z_katowic_i_okolic,74,154933.html,str=0#592980
http://www.brzuszek.net/forum,odp_mamusie_i_przyszle_mamusie_rocznik_89_d,17,382627.html,str=0#592977

ale już o wiele wcześniej niż zaczęły mi oklaski znikać i wiem że to nie dziewczyny z tamtych wątków bo same polują żeby mi dodac oklaski a nie je zabrać...
no i teraz (przed chwilką) tylko zapytałam na lutowych o info. o koleżance bo jest w szpitalu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 ja bym sie tam nieprzejmowała jakimis tam oklaskami, mi tam moze wszystkie zabrac, nawet nie patrze ile mam. Kubus spał do 8 a ja zjadłam 2 kromki wasa i jogurt i pije kawe lae inke 😜 lubie taka najbardziej;D maz jechał auto obejrzec bo chyba zmienimy 😉 chce nasze zamienic na inne, a mam pytanie czy kaszke codzinnie dajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...