Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):

Madalena to Piotruś jest aż tak wyrośnięty?? 😉


Własnie nie z tego co piszą dziewczyny największy jest Bartuś 🙂 a Piotruś jest duży bo 97 centylu ale czy aż tak. Prędzej bym powiedziała ze Piotruś jest duży jak na swój wiek a ta dziewczynka była mała jak na 8 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój zębaty niejadek wrąbał dziś z marszu trzy chrupy (denerwując się strasznie, że mu próbuję pomagać), a potem z mojego talerza pół ziemniaka, tylko lekko rozciapanego widelcem 😮
Miałam ochotę mu dać trochę łososia, ale jeszcze się nie odważyłam.
A, no i dogadałam się z panią z rybnego na naszym bazarku, ze mi będzie dawać najświeższego pstrąga jakiego ma, bo przecież wie, że dla dziecka trzeba bardzo świeże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Kubusiowi wychodzi powoli 2 dwójka z prawej strony, ale marudny bardzo jak ma isc spac, a chodzi co 3 godz a nawet 3,5 jeszcze niedawno co 2, no ale szkoda mi mojego maluszka, ale razem to jakos przetrwamy, no i maz mowil,ze nie jedzie do Holandii, teraz trzeba zacisnac pasa, damy rade, obym staz dostala jak urzad dostanie pieniadze, to chociaz to 820 zł dostane +n rodzinne to zawsze cos i maz gdzies dorobi to damy rade, na 2 mies mamay jeszzce odłozone, wyjazd by byl dopiero w maju jak juz, a gdzie do maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem, teraz jak Stasiowi zeby ruszyly, bedzie wcinal wszystko! Fajnie, ze babka mila i bedzie swieza rybka. Ja musze z facetem pogadac z edeki, ale ten to bajerant i bajera mu we lbie, ale pojade z maxymkiem nastepnym razem i pokaze mu ksiecia dla ktorego ma by ryba to moze przestanie lovelasic a zajmie sie sprzedaza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justi dzieki za info 😘

Kwasiek a jak Ty Agusie karmialas na lezaco??? 😮 😮 😮 😮 jakos nie wyobrazam sobie tego 😁 😁 😁 Kwasiek wiszacy z cyckiem na Agusia 😁 😁 😁

Zielona mile ogladalam ze 3 razy ale pamietam jak sobie ja nagralam i stwierdzialm ze koniecznie musze najpierw ksiazke wciagnac...Kwasiek wiesz ile ksiazka ma stron..no i wciagnelam w 3 wieczory i jak ogladalam film to wlasnie nie moglam uwierzyc ze rezyser tak wiernie odtworzyl akcje w filmie tak jak mowisz Kawsiek ale zakonczenie jest inne...

KOchane mam nadzieje ze Wasze dzieciaczki szybciutko wyzdrowieja, Dawis poki co tfu tfu zrowiutki 🙂

Ale Wam sie te zeby sypia...u nas tez cisza tak wiec Zuziaku, Komsola spoko nasze chca pozniej gryzoniowac 😜

jesli oczyms zapomnialam to pozniej dopisze 🙂

Zaraz Zuziak i Komsi dostana po oklasku bo kurna musimy im nadrobic (oczywsicie reszta tez dostanie 😜) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po kąpieli, po kaszce, po drzemce. Teraz czas na zabawę i mam nadzieję, że za jakieś 3 godziny przyjdzie czas na sen 🙂 i że będzie lepiej, niż wczoraj... Aga wypiła dziś 60 ml herbatki koperkowej, co jest mega osiągnięciem 🙂 i dziś intensywnie próbuje sama usiąść z leżenia na brzuszku 🙂 tyłek już siedzi, ale Młoda nie wie jak ma tułów podnieść do góry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas dzisiaj po kąpieli była powódź w łazience:P Maja tak chlapała, że wszystko jest mokre, łącznie z nami 😉 Efekt wrzucenia kaczek do wanienki 😁 a i wody też się napiła, mam nadzieje, że nic jej nie będzie 🤔

No mężulek ogląda teraz projekty domów a ja mykam do kąpieli a potem czas na seans filmowy ("Dla niej wzystko").

Spokojnych snów mamusiom i dzieciaczkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziewiąte wrota" są jeszcze wierną ekranizacją książki. Tyle, że główna bohaterka w książce ma ciemne i krótkie włosy, a w filmie jest długowłosą blondynką. No ale jak w filmie gra żona reżysera to się niektórych rzeczy nie da przeskoczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzka w pozycji przeze mnnie nazwanej "na plaza" 😉 grate! a moze mozna wyczaic ktora to sie bawi w zabieranie oklaskow od admina? on na stowe bedzie wiedzial 😉 😠

Aaa! I polzylam Niuniuska spac bez smoczycy po jedzeniu, no izasnal z pielucha na twarzy!!!! bez smoczycy 😉 dzis jak sie budzi w nocy zaserwuje mu wode...a co bede gnatka uczyc spac w nocy a nie jesc 😉 ciekawe czy nie skapituluje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuzka zjadła cała michę kaszki popiła herbatką i nie chce spać a taka śpiąca była 🤔

właśnie Laaf że jej się chce 😮 😮 😮 😮 pewnie w ciąży jest bo ma za dużo czasu... poczekamy aż urodzi to już tego czasu nie bedzie miała za wiele... 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...