Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Angela1987 napisał(a):
hej. Wiecie co okres sie mi spoznia juz 3 dzien aalbo i dzien, sama teraz nie wiem, bo mam co 26 dni zawsze a teraz 3 dzien nie ma, amiałam regularny, a do tego wwalentynki, dni płodne miałam i troche sie moj maz zapomniał i teraz nie wiem co myslec, a jak do jutra nie dostane to kupie test. Zobaczzymy co z tego wyniknie. Boje sie.


Angela, Ty na męża nie zwalaj winy 😉 jeszcze niedawno tu na niego marudziłaś, że bez gumek nie chce 😁

ja tam bym do jutra nie czekała, tylko od razu dzisiaj test zrobiła - dla świętego spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obudzil sie nasral tak ze po same pachy, woda doslownie z kawalkiami jedzenia...
teraz pije i widze ze powolutku ale chetnie zaraz dostanie kaszke z lyzeczki o ile bedzie mial sile jesc...

ja jade do pracy z dusza na ramieniu ale powiedzialam mamie ze jak tylko sie zle poczuje ma do mnie dzwonic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż cholerstwo krąży w powietrzu no 😠 😠 Laaf, ucałuj od nas Dawidka. Mam nadzieję, że nie będziecie musieli iść do szpitala... 🤢 Podobnie jak Ann jestem ciekawa - czy szczepiliście Dawidka na rotawirusy? I w ogóle jak mogliście się zarazić tym cholerstwem? 😮 🤢

no już drugi nasz forumowy bobas z rotawirusem, what the fuck?! 🤢

A tak w ogóle to zapomniałam się przywitać ☺️ hej dziewczyny 🙂 🙂 ja dziś pełna energii, bo Aga w nocy zrobiła tylko jedną pobudkę 🤪 🤪 i suma summarum Młoda spała 11 godzin, a ja prawie 10 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.

Laaf wiem co czujesz bo wlasnie to przechodze. wczoraj siedem razy go przebieralam ale chyba to juz ostatki bo to takie posraktywania i wszystkie kolory teczy.
Mi lekarz powiedzial zeby nie bac sie koloru ale konsystecji i obserwowac jak sie dziecko zachowuje. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości od razu do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, Ann - znalazłam coś dla Was 🙂 🙂 http://www.brzuszek.net/forum,zywienie_niemowlat_pytania_do_ekspertow,340,681455.html,str=0
Zuziaku, zapytaj o to, jak przemycić mleko w diecie Zuzki. Ann - może wyjaśni się sprawa tej nieszczęsnej alergii Staśka? Próbujcie!

Aleksandra, masz rację - tutaj konsystencja jest najważniejsza. Bo im bardziej wodnista, tym gorzej...
oj, kiepsko to widzę, Laaf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Wszystkiego najlepszeo dla Oleńki 🙂

Laaf trzymaj się tam i oby Dawidek wyzdrowiał jak najszybciej!!!!!

U nas kaszlu, kataru ciąg dalszy, doszła do tego ciężka noc i mega zielona kupa (zielone się zdarzają, ale tak bardzo ciemno zielona pierwszy raz). Czytałąm że to reakcja na coś nowego albo bardzo tłustego a to by się zgadzało bo rosół który pije jest tłusty.
Dzisiaj pierwszy raz zauważyłam że Marysia ma bardzo suchą skórę 🤪 niby płyn do kąpieli jest z oliwką ale to chyba za mało. Więc zaczynamy od dzisiaj się balsamować 😉

Nie wiem skąd we mnie takie pokłady energi skoro ledwie na oczy widzę, ale podoba mi się to. Zastanawiam się jednak kiedy padnę na pyszczek i nie drgnę. Upiekłam dzisiaj faworki 🙂 mniam mniam, szkoda tylko że tak mało wyszło (a trzeba było mniejsze robić 🙂)

Aha mój m. w końcu awansował, tylko się nie przeprowadzamy 😞 😞 😞 😞 przemyśleliśmy to i byłby problem dość że z moją pracą to jeszcze z Marysią. A więc zostajemy 😞 🥴 🤢 ale bierzemy się ostro za budowę 😆 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Kwasiek nie dwoje ale najprawdopodobnie troje dzieci ma rotawirusy.Julka od powrotu ze szpitala je mniej i sra moze nie calkiem woda, ale robi kupe mocno papkowata i w mega ilosciach.Lezala na sali z dziewczynka z bolami brzucha i sraczka...
Dajemy jej priobiotyki i jest troche lepiej, ale niedoskonale.Od czwartku spadla z wagi 100g .
Dodam, ze Julka byla szczepiona na rota. Wlasnie maz rozmawial z pediatra i mamy jej podawac Enterol.
Dziewczyny martwie sie niesamowicie, niby jest o 100g lzejsza ale tak to po niej widac.mam nadzieje, ze bedzie okej.

Olcia wszystkiego dobrego i dla Ciebie Zuziu tez(troche spoznione):*

Angela zrob test, bo w koncu lepiej wiedziec od samego poczatku.

Ju juz kilka razy mialam przypuszczenia, ze jestem w ciazy, ale na szczescie mylne.Na razie nie planujemy dziecka i zastanawiamy sie czy nie skonczymy tylko na Julce, ale moze za kilka lat znowu zaczniemy tworzyc 🙂

A co do kolczykowania to ja Julka przyjdzie pewnego dnia i powie, ze chce kolczyki to sie jej zrobi, ale bez jej wlasnej woli nie zamierzam ingerowac w jej uszy.

Dziewczyny czytalam Was tak po lepkach wiec, nie pamietam wszystkiego, bo ostanio zakrecona chodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ostatnio pierwszy raz zamawiałam z allegro (puzzle piankowe), wybrałam przesyłkę kurierską za pobraniem i dostałam 2 maile: 1 - potwierdzenie zamówienia i tam było napisane,że potwierdzić platność na mail sprzedającego, ale 2 mail przyszedł z info jaką wybrałam przesyłkę. Nic nie potwierdzałam i tak zastanawiam się czy powinnam czy nie? Co o tym sądzicie?

Zamawiałam we wtorek wieczorem. Za pobraniem wysyłają od razu (tutaj pewnie na drugi dzień z racji wieczornego zamówienia)), a firma kurierska ma 1-2 dni na dostarczenie (chyba jakoś tak), więc może będzie dziś może jutro. I tylko tak zastanawiam sie czy wszystko ok z zamówieniem zrobiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Dziewczyny, ostatnio pierwszy raz zamawiałam z allegro (puzzle piankowe), wybrałam przesyłkę kurierską za pobraniem i dostałam 2 maile: 1 - potwierdzenie zamówienia i tam było napisane,że potwierdzić platność na mail sprzedającego, ale 2 mail przyszedł z info jaką wybrałam przesyłkę. Nic nie potwierdzałam i tak zastanawiam się czy powinnam czy nie? Co o tym sądzicie?

Zamawiałam we wtorek wieczorem. Za pobraniem wysyłają od razu, a firma kurierska ma 1-2 dni na dostarczenie (chyba jakoś tak), więc może będzie dziś może jutro. I tylko tak zastanawiam sie czy wszystko ok z zamówieniem zrobiłam.


Zawsze możesz zadzwonić i się zapytać czy wysłali przesyłkę 🙂 tak będzie najprościej 🙂

[size=3]No i szystkiego najlepszego dla Olci 🙂 🙂

Młoda marudna, zabieram ją na spacer.

Waja, cholera 🤢 no oby to nie był rotawirus... 🤨 ale z tego co piszesz... 🤢

az zaczelam sie bac wychodzic z Aga do ludzi 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze z tym rotawirusem to masakra, oby nasze dzieci to omineło;/ a dzis test zrobie o 17 u kolezanki bo ma kupic i do niej pojde, my mamy dosc miejsca i damy sobie rade, wszystko dla dzidziusia w sumie jest, Kubus by miał połtora roku prawie, to mleka pic pewnie nie bedzie juz tyle, a wiecej innych rzeczy. A my na gumkach ale zawsze zakładał a w walentynki troche wypił i tak sie stało, a to nawet nie był seks, tylko tak na chwile, bo go ochrzaniłam, ale zawsze jakies nasienie jest. I dni płodne były. powiem wam wieczorem jaki wynik 😉 ja nszczerze to bym chciala jedno za drugim i byłoby juz 😉 ale zdrugiej strony boje sie jak dam rade, ale tesciowa jest i mi pomoze. zobaczymy pozniej. Na razie cicho sza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 ja dzisiaj tez w dobrym humorku bo poburzyłam po miescie.Kupiłam czapeczke dla Piotrusia i piżamke i majtusie z hello kity pół miasta za tym przeszłam.
Piotrus ma dostac autko takie tylko użyawane http://allegro.pl/chicco-autko-jezdzik-quatro-autko-4w1-bonus-i1467438221.html i chciałam cos kupic kuzynki corece a chciała pizamke to musiałam sie troche uchodzic.

O jejku biedny Dawidek oby obyło się bez szpitala 😞 Duzo zdrówka życze dla Dawidka

[size=3]Wszystkiego najlepszego dla Olci 🙂

Anulka nie obraź sie ale strasznie Wam ta babcia przeszkadza ale z tego co piszesz to jest nie do wytrzymania więc się nie dziwie.

Ja szczepiłam na rotawirusy chyba jako jedyna

No Angela zaszalałas, mój sobie tak chcial wczoraj poszalec ale mu to wybiłam z głowy z gumka albo wogule bo nie ma warunków 🙂 chyba bym musiała w łazience spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak mogę swoje dziecko nazwać niejadkiem jak ona właśnie zjadła całą miche krupniku i całe jedno skrzydełko? 🤔 🤢 z uśmiechem na twarzy 🤨

a i jeszcze pytanie pozwalacie swoim maluszką tak siedzieć?

moja Zuzka od kilku dni tak zaczęła mi siadać i nie wiem czy jej zabraniac tego czy nie ja osobiście sama tak siedziałam w dzieciństwie i do teraz czase też... 🤔 co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku, na mnie ortopedzi strasznie krzyczeli, jak tak siadałam... I może dlatego te moje biodra działają tak, jak działają 🤢 nie wiem... ale ja Adze będę starała się zabraniać siedzenia w ten sposób. Tym bardziej, że ja chyba przez to krzywe nogi mam (kolana do środka).
Póki co Aga tak nie siądzie, mimo chęci 😉 ma za duże fałdki i jak tak siądzie, to jest to bardziej klęczenie na kolanach, niż siedzenie "na piętach" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech ja jak narazie nie mam tego problemu 😉 Marysia jak narazie nie ma zamaru samodzielnie się przemieszczać a co za tym idzie siadać w taki sposób. Jednak z tego co pamiętam sama tak siedziałam w dzieciństwie i też mam krzywe nogi, tzn. kolana do środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze widzicie ja nie mam kzywych nóg a tak potrafiłam siedzieć godzinami 🤔
za to u mojego Adama w rodzinie genetycznie mają krzywe nogi ale nie do środka tylko na zewnątrz... jak to się mówi choćby na koniu jeździł :P więc jak ona odziedziczy to po nim to i tak bedzie miec krzywe i tak! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena ja tez szczepilam, a jednak Julki nie ominelo paskudztctwo 😞czytalam jednak, ze omian rota jest bardzo duzo i szczepienie nie chroni prdzed wszytkimi, ale dzieci szczepione lepiej znosza chorobsko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
waja napisał(a):
Madalena ja tez szczepilam, a jednak Julki nie ominelo paskudztctwo 😞czytalam jednak, ze omian rota jest bardzo duzo i szczepienie nie chroni prdzed wszytkimi, ale dzieci szczepione lepiej znosza chorobsko.


To tak jak z grypą. Tak czy siak się zachoruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Anulka81 napisał(a):
Dziewczyny, ostatnio pierwszy raz zamawiałam z allegro (puzzle piankowe), wybrałam przesyłkę kurierską za pobraniem i dostałam 2 maile: 1 - potwierdzenie zamówienia i tam było napisane,że potwierdzić platność na mail sprzedającego, ale 2 mail przyszedł z info jaką wybrałam przesyłkę. Nic nie potwierdzałam i tak zastanawiam się czy powinnam czy nie? Co o tym sądzicie?

Zamawiałam we wtorek wieczorem. Za pobraniem wysyłają od razu, a firma kurierska ma 1-2 dni na dostarczenie (chyba jakoś tak), więc może będzie dziś może jutro. I tylko tak zastanawiam sie czy wszystko ok z zamówieniem zrobiłam.


Zawsze możesz zadzwonić i się zapytać czy wysłali przesyłkę 🙂 tak będzie najprościej 🙂


Ok. już problemu nie ma, bo kilka minut po napisaniu postu zadzwonił kurier sprawdzić czy jestem w domu i powiedział, że będzie za 5 min. No i puzzelki już są. Dopiero będę je układać, bo wróciłyśmy z ponad 2 godzinnego spaceru - pogoda piękna. Wreszcie zmienię na spacerówkę i mam nadzieję,że już mrozy nie wrócą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena napisał(a):

Anulka nie obraź sie ale strasznie Wam ta babcia przeszkadza ale z tego co piszesz to jest nie do wytrzymania więc się nie dziwie.


Madalena, nie no spoko. Zresztą to nie moja babcia hehe. No niestety przeszkadza nam już pod wieloma względami. Jak już nieraz pisałam - decydując się na zamieszkanie razem myśleliśmy, że będzie jej z nami dobrze i vice wersa. Naprawdę nie ma źle, bo sprzątamy, załatwiamy jej prawie wszystkie sprawy, pogadamy. Oprócz kupienia sobie coś do jedzenia (chociaż korzysta z ziemniaków, cebuli, mąki, makaronów naszych, my nie mamy nic przeciwko temu, ale niech powie że sie skończy, bo my pewni że jest a tu nie ma), czasem jakiegoś kosmetyku, dorzucenia się trochę do czynszu to na nic nie wydaje do domu - chemie i różne potrzebne rzeczy my kupujemy. Jedynie gdzie napycha kasę to zamawia różne msze w kościele i wysyłam na trwam lub radio maryja. My od niej nic nie chcemy, ale trochę przykre jest, że ją nic nie obchodzi. Zresztą czasami jak coś odpierd... to aż mi wstyd pisać i mówić, ach trzeba przeżyć.

Zuziek, moja Olcia tak czasem siada, nie wiedziałam, że to źle.

Mała znowu nie zjadła mi obiadu, był z mięskiem trochę mniej rozdrobniony - nie pasowała, zmiksowałam bardziej też nie, wreszcie po ok 1h walki, żeby coś zjadła dałam jej cyca.

Syrena marudna włączyła się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...