Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, dziewczyny 🙂
Wróciłam z ktg w nowym miejscu, czyli tam gdzie chcę rodzić. Zupełnie inny świat - nie trzeba tyle czekać pod gabinetem, nie panikują bez sensu, co więcej, powiedzieli mi, że jeśli nie urodzę sama 2 tygodnie przed terminem (co wątpliwe przy mojej krótkiej szyjce), nie będą wywoływać z automatu, tylko przeanalizują mój konkretny przypadek i aktualne badania i dopiero ewentualnie wtedy. Jestem zapisana do ordynatora na 28.06 na kwalifikację, czy rodzimy, czy jeszcze czekamy. No i tym razem sprawdzali mi skurcze (nie ma), a nie tak jak w tym poprzednim szpitalu 😎 Ogólnie jestem bardzo zadowolona i dużo spokojniejsza 🙂
Trzymajcie się Mamusie i Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kwasiek super tabelka 😉 a Aleksandra urodziła przez CC jak dobrze pamiętam 😉

co do bananów to mi położna mówiła że mogę raz dziennie zjeść tylko z mocno odciętymi końcówkami i znowu kogo tu słuchać 🤔
ja tez jadałam z dwa śniadania (płatki miodowe z mlekiem potem jakieś kanapki) obiad miedzy czasie jakieś jabłko, danio albo petitki z miodem jadłam już nawet kruche ciasto z rabarbarem i zupełnie nic małej nie było...

miłego dnia mamuśki i dwupaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
Anulka no miała problem z jedzeniem z obu, ale udało mi sie 🤪 -odpukać w nie malowane zaczeła ładnie jesć- tak sie cieszę 🤪 🤪 🤪
Tylko troszkę małą przyzwyczaiłam i.... najlepiej spi sie jej na kolankach u mamuni 😁
Niom ciekkawe co u kici i angeli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia milczy Angela milczy jasny gwint babole! Co jest?
No ja wrocilam od giny, ona jak i pielegniarka jak mnie zobaczyly to tylko wzdechly ooo dzien dobry, oj pani biedna, synek nie slucha nikogo... ctg super, jeden porzadny skurcz trzy drobniaste. szyjka miekka na maxa, ale sysyko pozamykane. Powiezdialam do giny ze juz zmeczona jestem, to powiedzila ze jak do srody nie urodze a w srode mam wizyte to wypisze mi skierownaie na wywolanie. Wiec zaraz zabiore sie za czytanie o wywolywaniu, w razie gdyby sie udalo to w srode bedzie Niunius 😉 rowniutko miesiac przezd mamuski urodzinkami 😉 😘
Laaf Schumacherze ciazowy tylko spokojnie po tym wrocku autem nie szarzuj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poiwem Ci Kruszynko, ze sie ciesze. I ze mam nadzieje ze jak podadza mi kroplowke czy tam wysmaruja jakas mascia nie wiem konkretnie co zrobia najpierw... to ze to sie skonczy cudownym finiszem tego samego dnia 😉 Bede marudzic ile wlezie 😉zeby tak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO Komsi do końca tygodnia mlody juz musi byc 🙂 rzeczywiscie tak dziko zaczy byc ze jakby tematy nam sie pokonczyly. Jak wszystkie sie juz rozpakujemy to bedzie znow jak dawniej 🙂
ja w srode ide do lekarza ale nawet jak da m skierowanie do szpitala zaraz po terminie (to bedzie 1 dizen) to sie nigdzie nie wybieram. Normlane jest ze dzieci rodza sie po terminie nawet do 2 tygodnia a ja (jesli nie bede musiala) nie chce decydowac sie na wywolywanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam problem z Agniesią... cały dzień wymiotuje... chce jeść, je i zaraz wszystko zwraca... teraz bidulka zasnęła, może jej trochę ulży...

żeby się tylko nie odwodniła, cholibcia... jak jej do jutra nie przejdzie, to rano jedziemy do lekarza.

ja dopiero jem 'śniadanie' - biszkopty. Mała cały czas na rękach, boję się ją zostawiać w drugim pokoju - wolę ją widzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek moja malutka wymiotowała jak się przejadała, Ale jak nie przejdzie tto lepiej jechać.
Teraz Jula je już tylko z cyca więc nawet jej sie nie ulewa 😉 będzie dobrze. Kiedy waszym maleństwą odpadły kikutki od pępowiny. Bo mojej Julci chyba już powoli odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela wkońcu się pojawiłaś wielkie gratulacje ;* śliczny synuś 😉 dobrze że z tą pępowiną się skończyło dobrze moja Zuzia miała węzeł z pępowiny tez mogło to się źle skończyć 🤢

mojej Zuzi kikut odpadł po ponad tygodniu 😉 teraz troszke krwawi ale lekko i przemywam rano i wieczorem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena urodziła synka 🙂

o to sms od niej:
"Urodziłam dzisiaj syna 3955g i 56cm. Dostałam bóle o 1 w nocy a dopiero o 15:25 urodziłam. Poród miałam ciężki. Ponad półtora godz. miałam bóle parte. Madalena "

gratulacje dla kolejnej mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela Gratulacje!!!

Dobrze że wszystko dobrze się skończyło 😉 Jak się troszkę pozbierasz to czekamy oczywiście na szczegóły 😉

To dobrze dziewczynki, bo mojej małej też chyba odpada, a myślałam że to może za wcześnie. Dr nic nie mowiła, ale zawsze lepiej się zapytać.
Angela się odmeldowała, ciekawe co z Kicią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela, Madalena, gratulacje 🙂 🙂 🙂 Wreszcie i chłopaki ruszyły do działania 🙂
A ja właśnie wróciłam z usg, Mały na już 3kg i pan doktor nie ma do niego żadnych zastrzeżeń 🙂 Szyjka nadal krótka, ale się nie zmieniła w ciągu ostatnich dwóch tygodni, więc przynajmniej wiem, że nie skraca się w oczach. Natomiast mam za dużo wód płodowych (AFI 23, poprzednio było 19,5), co oznacza, że prawdopodobnie jednak będę rodzić wcześniej. Mały już wg lekarza gotowy, więc dla pewności każe doczekać jeszcze do końca tego tygodnia, a potem hulaj dusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BRZUCHOLKI

ANGELA GRATULACJE ŚLICZNY CHŁOPCZYK

JA DZISIAJ POSZALAŁAM UMYŁAM OKNA UPRAŁAM I POPRASOWAŁAM FIRANKI WSZYSTKO POODSUWANE POODKURZANE I WYMYTE JAK NA BOŻE NARODZENIE HE A MNIE JAK NIC NIE RUSZAŁO TAK NIE RUSZA NADAL...

WÓŻECZEK DZISIAJ PRZYSZEDŁ TATUŚ JUŻ GO DLA CÓRCI SKRĘCIŁ TYLKO NASZEJ KSIĘŻNICZCE SIĘ NIE ŚPIESZY WCALE...

NO CÓŻ CZEKAMY DALEJ JUTRO PRANIE RĘCZNE HE HE


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...