Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, obudzil mnie bol brzucha...
skurcz jesli to skurcz w dole brzucha wlansie pojawil sie o 5:45 potem o 6.00 potem 6.10 6.15. 6.25 6.35 czyli nieregularnie. galertka podbarwiona brazem, potem pomieszany sluz z krwia. czekam dalej... co dalej moze si ekurna zaczelo... nie chce dzwonic jeszcze po daniela bo nie wiem czy to na stowe pierwsza faza odczekam jeszcze troche...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie tak spanikowal chlopak 😉 mam te nieregularne skurcze nadal. no czekam czekam na co nie wiem sama ale czekam, 😉
niech sie troszke sprawa dalej posunie, bo jak mi zaraz wszystko zniknie to bedzie cyrk, a tu kindzio pod drzwiami... wiec czekam zanim zadzwonie do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi na bank sie zaczelo bo wczesniej nie mialas tak w miare regularnej. I teraz kobieto dobrze ze nie panikujesz ale do Kindziola dzwon bo nie wierze ze to Ci przjdzie. mówilas ze on troche ma z tej pracy drogi. Trzymam kciuki za rozrketke 🙂 🙂

Gratulki dla Madalenki no ona to kawal chlopa wyklula....ciekawe jak jej poszlo pewnie dowiemy sie jak wroci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi trzymamy kciuki 😉 U mnie też sie tak zaczęło, misiek przyjechał koło 15 z pracy i pojechaliśmy do szpitala, a już o 19 Jula była z nami. Po prostu supcio 😉 A u mnie jeszcze te skurcze do 15 były bardzo nieregularne, zmieniała się tylko siła skurczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no Komsi coś się zaczęło 🙂 hihihi oby się rozkręciło 😉

a moje maleństwo daje czadu i troche za bardzo się przyzwyczaiło do mamy 🤢 cały czas na cycu mimo że jest najedzona i spać nie chce sama odrazu jak ją kłade do łóżeczka się budzi i płacze 😞 mała porażka wychowawcza ale może potrzebuje być przy mamuni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Komsi podziwiam Cie za ten spokoj 😘 ja niby taka rozwazna i wiecznie madrzaca sie ale jak przyjdzie co do czego to sama nie wiem jak zareaguje. Dzisiaj mialam w miare spokojna nocke(po za okolo 8 razami na siusiu) 😜
tak dizisaj mam termin ale jak same wiecie to nic nie oznacza 😜
Komsi Krusza bardzo dobrze mowi. Staraj sie oddychac przepna bo to i lagodzi bol ale przede wszystkim duzo lepiej dotlenia malucha. A jak bedzie mial duzo tlenu to i spida dostanie i szybciej wylezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...