Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Julke chyba niezle wkurzaja grzechotki, swoja droga mnie tez 🙂Uwielbia za to karuzele, a mata chyba jest dla niej srednia atrakcja.Ale twarze sa dla niej nie lada gratka, moze sie wgapiac godzinami i zacieszac 🙂

Agulka moja corcia tez pcha piastke do buzi, zaczela jakis tydzien temu
Laaf wszystkiego dobrego dla Dawidka:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

dawno mnie tu nie było ;/ .... jakoś czasu nie mam , mimo że Antek nie jest absorbującym dzieckiem . Raczej "nudnym" , bym powiedziała 🙂 hi hi hi ...
Widzę że temat o zabawkach się napatoczył - mój mlody lubi i bujaczek i matę ... potrafi go zainteresować na jakieś pół godziny , potem z reguły ,jak się już naśmieje i napiszczy na te dyndoły co mu tam majtają przed nosem to zasypia .
Pochwalę się że wczoraj przespał pierwszy raz cała noc , za to ja nie wyspałam się w ogóle bo gdy nie obudził się jak zwykle po 4 godzinach , to zaglądałam co chwilę czy oddycha 😉 matka wariatka ( 6 godzin przerobił) , ciekawe jak będzie dzisiaj ... ???

kobitki ile Wasze maluchy wypijają jednorazowo mleczka , bo Mój już czasem nawet 150ml 🥴 ????

... i też piąstkę do buzi ładuje 🙂 odkrył że ma paluszki ;o)

Nie wiem jak tam u Was z chrzcinami ,ale ja przeżyłam dziś miłe zaskoczenie :0) poszliśmy zamówić chrzest , a bałam się że problemy będą robić bo przecież obydwoje po rozwodach jesteśmy ... a tu nie ! niespodzianka - jakbyśmy chcieli to ochrzcili by nawet jutro. Szok normalnie!!!! koniec końców chrzciny 28 sierpnia 🙂

Pozdrawiam Serdecznie Mamuśki i Dzieciaczki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, sto lat dla Dawidka na jego 2 miesiące 🙂

Co do antykoncepcji to brałam wcześniej inne tabletki, więc jestem przyzwyczajona, a jeżeli chodzi o spirale to musiałabym się zastanowić, a tak szczerze nie chciało mi się czekać aż dostanę miesiączkę, żeby zacząć się zabezpieczać 😁

Olcia lubi matę i karuzelkę, lubi grzechotki, zabaweczki, patrzeć na twarze, rozmawiać z nami i innymi osobami, bawić się, gaworzyć do zabawek, cmokać piąstki, paluszki lub kciuk, głaskać się po główce oraz przyglądać się swoim rączkom.

Chrzest mamy zaklepany na 26.09, jeszcze pozostaje kwestia chrzestnego, przekonać proboszcza, że prawosławny też może być ojcem chrzestnym lub świadkiem chrztu (jak kto woli), ale musimy poczekać, bo akurat wyjechał. Lokal też mamy zaklepany - na osiedlu. Będzie 2-daniowy obiad, tort i sernik, napoje, kawa i herbata oraz białe wino do obiadu.

Natka, jak widać można spotkać normalnych księży.

Ja co prawda nie miałam problemu, bo ślub kościelny mamy, ale wiecie wkurza mnie takie postępowanie księży, którzy robią problemy, bo jest się po rozwodzie, żyje się w wolnym związku itp. Ludziom różnie układa się życie i dlaczego mają przez tocierpieć dzieci i rodzice, zamiast cieszyć się, że parafia powiększa się o kolejną osóbkę to klepią głupie farmazony, lepiej niech poczytają biblię, bo chyba nie robią tego dokładnie.

Kwasiek, mój mąż ma 24.08 urodziny, już z 2 tyg. temu przyszedł zamówiony t-shirt z bohaterm ksiązki, które czyta i zastanawiam się co mogę do tego dokupić, czy jakieś kosmetyki do twarzy, może perfum/wodę toaletową, trzeba jeszcze pomyśleć.

Spokojnej nocki Mamcie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko Angela ty masz naprawdę głodomora 😉 moja mała dopiero teraz!!! zaczęła normalnie jeść za każdym razem 120ml nie więcej... a takie cyrki były glupia matka myślała że dziecko głodne i robiła 120ml a ona 80ml, 90ml sobie jadła nawet czasem 60ml jej wystarczało i ta reszta lądowała w zlewie... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem 🙂

Dawidek dziekuje za zyczenia wszystkim ciociom 🙂 😘

Moj maly zarowno w ciagu dnia jak i w nocy je 125 🙂 nie musi wiecej dojadac w nocy mimo dłużego snu 🙂

Natka ale duzi Antos jest jak po zdjatku widac 🙂

Anulka bardzo fajny pomysl z tym prezentem dla menzolka...koszulka z bohaterem ksiazki 🙂 a jaka ksiazke szanowny czyta? 🙂

Nmo my dzisiaj już konkretna date na chrzciny idziemy zamawiac a chemy 18.09 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela , a ja juz myślałam że to tylko ja mam takiego Małego Głoda w domu ... :0)

Zuziek , Twoja Mała stosuje bardzo zdrową zasadę - nie obżerać się na noc !!!! 😉

Laaf , to zdjęcie było zrobione jakieś 3 tygodnie temu ... ale faktycznie , Antek jest kawał faceta , garderobę już mu wymieniam bo powyrastał z większości ciuszków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ Mamy!!!

Tak, Tak Zuziaku , Natka ma racje, ze Twoja coreczka zna sie na tym jak zachowac smukla sylwetke i byc zgrabna kobitka i dlatego je mniejsza kolacje 🙂

U nas bylo dziko troche rano, malutka zrobila pobudke o szostej rano glosno placzac.Przypuszczam, ze chodzilo o brzuszek i o niemoznosc zrobienia kupsztala, po 30 min placzu uspokoila sie i zasnela na 1,5h pozniej jedzonko-oproznila dwie piersi i spanko do 9.30-jedzonko i zabawa do 12 a pozniej marudzenie,ze zmeczona wiec zasnela.teraz spi.
Juz sie martwilsmy, ze jest przeziebiona lub cos, bo nigdy sie tak nie zachowuje dziwnie, ale mysle, ze nic jej nie jest, znaczy mam taka nadzieje.O obudzila sie 🙂
I juz kciku w buzi, o co chodzi z tymi pistkami i kciukami w buziach naszych dzieci 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawidos tez pistke do buzki i nie raz tak nerwowo buzka na bok piastka w buzi pileuszka kolo buzi i lata mu ta raczka...nie wiem tak sie zachowuje jak jest niespokojny albo jak nie moze zasnac 😉 widac wiekszosc naszych bachorkow tak ma 🙂

Wajeczka jak nie kaszle, nie ma goraczki i kataru to napewno nie jest przeziebiona 🙂
Jak mowisz moze byc cos z brzuszkiem. Musimy pamietac ze te jelitka naszych szkrabow sa jeszcze w trakcie rozwoju i czasem moze cusik tam utknac zwlaszcza u dzieciaczkow karmionych piersia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf to u was chrzciny są w sobote?
my mamy chrzest 19 września i to na sumie

Iga dpiero 4 kg preżuciła to jak skończy 3 mce to może do 5 dobije a wzrost to jak ją mierzyli wczoraj to im wyszło 54 cm a jak sie urodziła miała 56 chyba mi sie nie skurczyła nie? i jak im tu wierzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropos ile jedzą Maluchy - właśnie odciągnęłam sobie po długiej przerwie mleko z jednej piersi i poszło prawie 110ml. Zastanawiam się, czy to znaczy, że Młody jednorazowo w nocy ciągnie koło 200ml? W dzień zadowala się jedną piersią na raz, ale wieczorem i w nocy obciąga obie. Nie za dużo to na takiego 5-tygodniowego smoka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann przypuszczalnie nie wuyciaga Ci wszystkiego z piersi...laktator ma jednak wieksza moc...

Sylwia specjalnie zamwiamy w sobote bo z warszawki ludziska sie zjezdzaja i szkoda by bylo zeby zaraz po chrzcinach musieli wracac 🙂
Igusia napewno sie nie obkurczyla, ciezko zmierzyc takw warunkach domowych 🙂
Nam wg pomiaru wyszlo 64cm. Ale napewno gdzies cos przklamuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaku to Twoja Zuzia to tak jak moja Julia dluga a drobna.Moja tez dobija do 5 kg 🙂

Musze obiad zaczac robic, ale cos weny brakuje.
Mala wreszcie zrobila kupsztala-miala dwudniowa przerwe, ale jakas podejrzana dzisiaj jest Julka, temp nie ma, nie kaszle, charczy noskiem tak jak zawsze.Chyba popadam w paranoje, dziecko ma dzien leniwca a ja panikuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Zuzia dzisiaj też niezłą bombe uwaliła 🙂 pod prysznic trzeba było iść inaczej nie było szans i bokiem też wyciekło :P hehe...

a przed chwilą miała atak płaczu... taką arie odwaliła przy teściach nie dało się jej uspokoić... bardzo rzadko się zdarza że tak płacze z 3 razy nie więcej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf laktator nie wyciąga więcej, niż dziecko, a wręcz przeciwnie 🙂
Ann młody je tyle, ile potrzebuje, nic się nie martw 🙂 jakby się przejadał, to by wymiotował. A głodny by nie zasnął. Więc chyba jest ok 🙂 🙂
Zuziaku moja Aga też dziś się zesrała po pachy 😁 😁 podnoszę ją z łóżeczka, patrzę, a na plecach plama na średnicę 10 cm. W pampersie niewiele zostało - wszystko poszło rowkiem na plecy 😁 😁 co tylko mnie utwierdziło w przekonaniu, że pampersy w rozmiarze 3 są na nią już za małe. Zostało nam 20 sztuk - jakoś je wykorzystamy i zaczniemy nosić 4 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...