Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Komsi kurde. Uważajcie na siebie. A Maxym jak się czuje?

Ann to super, że Staś takie postępy robi 🙂

laaf a cóż to za golas w Twoim avatarku? 😉 obsikał Tatusia przy okazji? 😜

Zuziaku
ciągle zapominam się zapytać... jak tam to uczulenie Zuzki? Zmniejszyło się??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Komsi to współczuje bo wiem co to jest. Ja złapałam to świństwo 2 lata temu i do dzisiaj nie jestem wstanie napić się kawy parzonej. W ten dzień wypiłam kawę rano a potem wychodziła dołem i górą naraz ( moim zdaniem była to najgorsza choroba jaką miałam ) w dodatku było mi strasznie słabo z osłabienia przy niej. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochane, no wlasnie atak gory i dolu minal, ale slabi jestesmy. Maxym na szczesie ok, kindzio gdzies wyczytal ze moge normalnie karmic, wiec karmie ale boje sie niesamowicie.
Zjadlam juz pol paki biszkoptow, troche dziwnej zupy ktora kinol zmontowal. jest juz lepiej ale potrzebuje snu.
Ann Stas to super silny chlopak, ze taki zwinny, na pewno pociecha z obserwowania go niesamowita 😉 Maxym to na razie przemieszcza sie w kojcu i doskonali umiejetnosci spiewu 😉(aktualnie)

Laaf git fotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):


Zuziaku
ciągle zapominam się zapytać... jak tam to uczulenie Zuzki? Zmniejszyło się??


tak już niema śladu po tym tłusta maść pomogła i ograniczenie owoców do zera... jedynie w kaszkach i soczkach... może faktycznie jakiś owoc ją uczulił nie wiem... ale na pewno się dowiem jak zacznie wszystko normalnie jeść jak bedzie większa :P

Komsi kuruj się kochana :*

Laaf śliczny golasek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie o dziwo Dawidos malo co sika jak jest bez pieluszki, jakis wstydliwy 😉 jak ja mu te siuranki do kubeczka zlapie to nie wiem 😜
Komsi dobrze ze Maxym jest okejos bo patrzec na takie zygank, sranka ro szkoda maluszka 🤨
Zuziaku dobrze ze ucuzlenie minelo ale proponuje zebys powolutku po jednym owocu wprowadzala, bedziesz wtedy wiedziala co ja uczula a jednoczesnie nie bozbawisz ja witamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko nie chce spać 🤢 do łóżeczka płacz do łóżka płacz tylko ręce cisza 😠 oszaleje normalnie musze poskładać ubrania i wyprasowac pieluchy nic nie jadłam jeszcze a ta mała cwaniara bawić się chce 🤢 wrrr...

a i chciałam zrobić jej zdjęcie ale jak tylko zbliżałam się do łóżeczka pipka zaraz przestawała płakać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, miałam już dawno napisać że nie mogę się napatrzeć w oczyska Dawidosa 🙂 Strasznie fajne takie okrąglutkie 🙂
No a Zuzka rzeczywiście wymiata z tą klawiaturą 🙂
U nas wieczorna kaszka weszła bez rewelacji - w sumie wygląda na to że mu w miarę smakuje ale szybko ma dosyć. Nie wiem czy zjada 10ml, na razie się tym nie stresuję bo to tylko początek, ale bierzemy pod uwagę przejście z łyżeczki na butlę jeśli się nie rozkręci w ciągu tygodnia.
A, miałam jeszcze pisać że wczoraj jakiejś rewolucyjnej zmiany w spaniu nie było po tej kaszce: pobudka o 23, potem 4 a potem 7. Czyli pierwsza przerwa nawet krótsza niż dotychczas, dopiero kolejne dłuższe. No ale pewnie na razie za mało tej kaszki jeszcze je żeby było widać jakiś efekt.
A dziadek się rozkręcił z przetworami i kombinuje już co by tu jeszcze przetworzyć 🙂 Chyba padnie na przecier warzywny typu marchewka + pietruszka + seler, może dla pewności odrobinę zakwaszony jabłkiem 🙂 Wielkiego wyboru już wśród eko warzyw nie ma, bo już po sezonie, może jeszcze czasami się trafi kabaczek, ale taki przerośnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Angela - wszystkiego dobrego na "nowej" starej drodze życia 🙂 🙂 🙂

mój Antek też już mleko w dzien bojkotuje , wciskam mu na spaniu .. już o tym z resztą pisałam ...

A my zaraz spadamy do administracji rachunki popłacić i na tapetowanie do siorki ....

Pogoda koszmarna ...bleeeeeeee !

miłego !!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziek, super fotki 🙂
Kurcze, dziewczyny, jak nocki po kaszce mają wyglądać tak jak dzisiejsza to ja dziękuję. Młody padł po kąpieli o 20:00, o 21:00 przypomniał sobie że chce drugiego cyca i znowu zasnął. Następna pobudka o 0:20, potem o 2:00 i wtedy przeciekł pampers więc trzeba było przebrać. Rozkręcił się przy tym przewijaniu z zabawą i hulał do 3:30 (zasnął przy cycu). Kolejna pobudka na jedzenie o 5:20 a o 7:10 wstał już definitywnie. Pobawiliśmy się, zjadł, a teraz znowu poszedł spać, pewnie na jakiś kwadransik jak to zwykle w ciągu dnia 😮 Padam na twarz 😠
Angela, ślicznie wyglądacie 🙂 Cieszę się że wszystko było super, dla mnie to nadal jest najpiękniejszy dzień w moim życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela a gdzie torcik dla as? 😜 mmm, musiał być pyszny 🙂 🙂
Ann po zjedzeniu 10 ml kaszki na pewno efektu nie będzie 😜 po 100 ml - owszem 😉

u nas też dziś koszmarna noc. Aga wieczorem nie chciała kaszki, a ja nie chciałam na siłę jej łyżeczki do buziaka wciskać. Więc spałam może ze 4 godziny (przy dobrym wietrze) bo Młoda cały czas się budziła (co 30-40 minut), płakała, chciała cyca, chciała na ręce itp. itd. Koszmar po prostu 😞 i tak sobie pomyślałam, że może jej nie smakuje kaszka bananowa (bo morelową bardzo ładnie jadła). Dziś spróbuję z malinową i z owocami leśnymi, tylko muszę mleko modyfikowane kupić, bo te dwie są na mleku, a nie na wodzie...

Zjem śniadanie (ciastka + kawa), zapakuję Młodą w chustę i polecę na pocztę. Kupię koperty, wrócę do domu, zaadresuję wszystko i znów z Młodą polecę na pocztę je wysłać. Niestety muszę tak na raty kombinować...

No i mam nadzieję, że się załapię na drzemkę Młodej i tez będę mogła się trochę kimnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyny ;*

Ann nie wiem czemu młody tak się zachowuje powinien po sytym posiłku spać długo a dużo go zjadł? Bo moja Zuzka (mimo że mało je) przed spaniem zjada 100ml kaszki i od 21 do 22 zasypia i śpi do 8

młoda zjadła teraz 70ml mleka i twierdzi że jest najedzona :P pewnie pobawi się chwile i zaśnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
U nas nocka calkiem udana.
Julka jest cala w kropki i juz na bank wiemy , ze to chorobsko co Jula przechodzila to trzydniowka. Musze dzisiaj jechac do mojej pracy a nie chce mi sie jak jak jasna cholera.
ok spadam na sniadanie, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...