Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc kruszyna 🙂
laaf nie pomoge Ci bo sama nie wiem 🤨

U mnie humor calkiem ok, czekam z niecierpliwoscia na czwartkowa wizyte u gin...
Co do kompletownia rzeczy dla dziecka to tez jestem za tym, aby powoli zacząc juz cos robic w tym kierunku.Chociaz sobie mysle, ze zaczne tak w 6 m.c powoli cos kupowac, bo na razie jakos nie czuje mocy:/
A jak dziewczynki wasze samopoczucie w pierwszych dniach nowego roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane
witaj kruszynka

a wiec ja czuje sie ok i jutro mam wizyte 🤪
zobacze mojego syneczka ktory kopie spbie jakby byl pilkarzem zostac 🙂
moj mezus tez juz wyraznie czuje ruchy
my zaczelismy kupowac w tamtym tygodniu bo po 1 maz miala wolne po 2 zeby jakos finansowo sie wyrobic potem wiec zakupilismy juz cala podstawe dla dziecka oprocz wozka (w lutym juz bedzie)
i laktatora ...
lozeczko mam i cala reszte ubranek cala szafa bo dostalam juz troche i troche mialam 🙂

a co do przesadow to w 1 ciazy pokazywalam mojej mamie gdzie ja mam te przesady i zagladalam przez dziorke od klucza przechodzilam pod sznurkami itd a moj syn jest zdrowy wiec moja mama teraz juz niemarudzi mi za uszami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Ale macie fajnie znając płeć maluszków, ja muszę czekać do 11.01 na kolejne usg- a już tak bardzo nie mogę się doczekać 🙃


U mnie w rodzinie też krąży przesąd, że niby trzeba czekać z kupowaniem ubranek itp do 7 mc. Raczej nie zamierzam sie mu poddać tym bardziej,że to musi byc super frajda 🙂 Czytając wasze wpisy myślę, że jak juz będę znać płeć to zacznę robić drobne zakupki już na początku lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przy mojej córce pierwsze śpioszki kupiłam jak byłam w 3-mc, a też się nasłuchałąm tych przesądów. Teraz nie mam jeszcze nic i nie zamierzam nic kupować (chyba że cos mi w ręce wpadnie i zauroczy 🙂 ) Wszystko mam dostać od koleżanek, być może w międzyczasie wyjdzie czego brakuje to będziemy nadrabiać. Na razie skupiam sie na zdrowiu malucha, bo jeszcze nie jestem pewna czy czuję te ruchy czy to moja wyobraźnia...Wizytę mam w połowie stycznia USG jakoś później (jeszcze nie mam terminu). Nie powiem jestem ciekawa co tam sie dzieje, czy mam facecika czy babeczke:laugh:
Uciekam, mój mąż bierze mnie na spacer 😁
Sporo mnie kosztowało namówienie go:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Angela napiszcie już po wizytach jak poszło i jak prezentowały się wasze pociechy przed mężami i dziećmi 🙂
Ja mam nadzieję dowiedzieć się o płci dziecka już w środę. Chociaż moja mama śmieje się, że będzie chłopiec bo nie mam smaku na słodycze:P ciekawe czy się sprawdzi. Już nie mogę się doczekać na tę wizytę 🙃

Mój Nowy Rok zaczął się bardzo ciężko i mam nadzieje, że to tylko początek a później już będzie łatwiej.
A o kupowaniu rzeczy dla naszego szkrabika też nie myślałam bo mój mąż chce to zostawić na koniec:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak,tak-Ania i Angela czekamy na relacje 🙂Ja mam nadzieje, ze dowiem sie o plci dziecka juz w czwartek.Mąz jest nastawiony na syna ja zupelnie nie mam zadnych przeczuc czy w brzuszku siedzi chlopczyk czy dziewczynka.Ciagnie mnie i zarówno do slodkiego jak i do kazdego innego smaku:P
Dziewczynki powiedzcie mi czy wybieracie sie na USG 3d lub 4d jezeli tak to w ktorym tyg?

Agulka pamietaj zaczal sie zle zeby potem moglo byc tylko lepiej 🙂
Ostanio maz stwierdzil, ze tez jest za zakupami dla dziecka miesiac przed porodem, ale nic z tego...ja go jeszcze przekonam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Słonko!! bliźnięta haha, niezły początek 🙂 Jak to mówią podwójne szczęście - podwójny balast :laugh:
Najpewniej płeć sprawdzać po 20 tc ponoć najbardziej wiarygodny odczyt, nie mam pojęcia jak jest w przypadku bliźniąt, może wcześniej a może później...
Waja myślałam od 3d lub 4d...zostawiam sobie to na późniejszy okres. Ponoć super widać dlatego wolałąbym jak maluch będzie większy.
Ale za to dzisiaj zapisałam się do szkoły rodzenia 🤪
Przy szpitalu w którym będę rodzić 🙂
A zajęcia zaczynają sie.....1 marca:laugh:
Mam czas ale zapisy już prowadzą 🙂
Wracam do pracki ale mam Was na oku (brzuszek cały czas wlączony 🙂 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja jak ostatnio rozmawiałam z moją lekarką o USG 3 lub 4d to mówiła coś o 20 tc, więc zostały mi jeszcze 3 tygodnie 😉 a zastanawiałyście się, które USG wybierzecie 3d czy 4d??
To jest niesamowite mieć nagranie swojej dzidzi np. na DVD a potem odtwarzać sobie to w domu 🙂

Szkoła rodzenia- myślała, że zostawie ten temat do 26 tc, ale chyba tez zacznę się rozglądać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja już wróciłam z wizyty, z synkiem wszystko dobrze, teraz usg dopiero za 2 miesiące 😞 a ja bym mogła oglądać Go za każdym razem, no ale takie wymogi. Wyniki wszystkie ok. Teraz mam na mocz. wizyta kolejna 1.02. To teraz czekać trzeba dalej 😉 Moja kolezanka wczoraj urodziła dziewczynkę miała 56 cm i 3480 wagi 😉 duża panna, oby czas szybko leciał do porodu 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka dokladnie po 26 tc ale chce chodzic tam gdzie bede rodzic a teraz juz tam sa zapisy. Szkoła jest na 7 tyg. dlatego teraz jest kurs a kolejny wlasnie od marca. Wszystko zalezy gdzie idziesz, szkól jest wiele 🙂
Angela gratulki, fajnie wiedzieć że wszystko jest w porządku, domyślam się że chodzisz na kase chorych stad te wymogi. Ja w przyszłym tyg. ide do gin i mam nadzieje chociaz posluchac malucha:laugh: A synus jaki dlugi jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Slonko w ciazy mnogiej ruchy na pewno sie odczuwa szybciej niz w pojedynczej(nawet jezeli jest to Twoja pierwsza ciaza),nie jestem pewna zeby tak wczesniej.
laaf- i jaka szkole rodzenia wybralas, czyzby na Klinikach?a z pierwszym dzieckiem tez chodzilas do szkoly rodzenia?.Wyslalam do Ciebie wiadomosc, ale nie wiem czy doszla;/
angela- dobrze ze z maluszkiem wszystko ok 🙂

Co do usg 3-4 d to juz sie wywiedzialam, ze najlepiej zrobic je w 20-22 tyg.Bo wtedy wszystko jest najlepiej widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sadze Słonko ze Waja ma racje, bliznieta czuc predzej, nie wiem natomiast czy 15 tydz. to nie za wcześnie.
Waja szkola rzeczywiscie przy klinikach, dzisiaj gadalam z babeczka ale niestety oddzial zamkniety ze wzgledu na grype to ze zwiedzaniem musze poczekac. Z Kamila nie chodzilam do szkoly rodzenia (wtedy bylo to prawie nieznane tak jak USG). Szlam na porod nic nie wiedzac i jak sobie przypomne ta bezradnosc, niewiedze jak lagodzic bol, wogole nierozumienie co sie dzieje z moim cialem podczas porodu to ja dziekuje bardzo. Teraz zamierzam sie porzadnie przygotowac. Tym bardziej ze wiem co mnie czeka a nie jest to relaks w spa:laugh:
Maila przeczytam w domu ( w pracy prywatne poczty mamy zablokowane:P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Gosiaczku 🙂
Każdy zawsze jest mile widziany, im nas wiecej tym lepiej 🙂
Angela ja mialam 2 razy USG nastepne bede wiedziala po widzycie u gin 12.01. ale Cie rozumiem. Dopóki nie czuje sie regularnych ruchów zawsze się mozna zastanawiać czy tam wszystko w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...