Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Angela1987 napisał(a):
Chyab nie chce mi sie jej czytac, ale przez 3dni napewno mozna, ale czy po 3 dniach ile przerwy...


szczerze ... ja zawsze czytam ulotke bo każdy lek moze miec inne konsekwencje...


Ja też zawsze czytam ulotkę i Angela lepiej przeczytaj, bo różnie to może być z dawkowaniem, a po co potem mieć problem i to jeszcze z malutkim dzieckiem.

Olcia dzisiaj znowu usnęła bez cycusia 🙂 Bardzo mnie to cieszy, konsekwentnie powtarzane czynności o stałych porach wyrabiają przyzwyczajenie u maluszka.

Madalena, cieszę się, że z serduszkiem Piotrusia już lepiej i widzisz wszytko dobrze u niego ze zdrówkiem się układa.

Laaf, Sylwię mdli, bo od poniedziałku jest na dukanie. Ja nie orientuje się przez jaki etap jedzeniowy teraz przechodzi, ale tak organizm reaguje.

Sylwia, super, że praca nad budową domu idzie do przodu, czas szybko leci, nie obejrzycie się jak już będziecie się do niego wprowadzać 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Laaf, miło mi, że zauważyłaś, że mnie nie było 😉 siedziałam cały dzień u rodziców, bo miałam parę spraw do załatwienia w mieście.
I po kolei - Angela, lepiej naucz się czytać ulotki 🙂
Laaf, gratulacje dla Dawidka! 🙂
Ann, ucałuj ode mnie Staśka i życz mu szczęścia i zdrówka 🙂
Madalena, bardzo (!) się cieszę, że dziurka zarasta 🙂 🙂 🙂 🙂
Komsi współczuję opryszczki. Mnie zajady ostatnio zaatakowały i ni cholery pozbyć się dziadów nie mogę 😠
Sylwia a jesteś pewna, że te mdłości to od Dukana...? 😉

A teraz co u nas...
Test ciążowy negatywny (wczoraj robiłam) 🙂
Ktoś mi zakosił przesyłkę z nową kartą do bankomatu 😠 a razem z kartą był PIN... 🤢 przesyłka wysłana miesiąc temu... 🤢 na szczęście włamania na konto nie było, kartę dziś zablokowałam i wszystko powinno być ok 🙂
Aga właśnie zjadła na kolację paróweczkę, kromkę chlebka i popiła mlekiem z kleikiem ryżowym 😉 za parę minut będę ją usypiać 🙂

kolorowych snów kobiety! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki kochane mdli mnie chyba po tej diecie bo po upojnej nocy napewno nie bo dopiero mi się okres skończył a od tamtej pory tylko raz ale brałam tabsy yasminelle już bo nie karmie więc dzidzi nie będzie

na diecie jestem dziś 3 dzień i podobno te pierwsze 3 dni najgorsze i dziś już troszke lepiej tylko pić mi się chce masakrycznie i latam siusiu co chwile jak w ciąży he he jak się opompuje wody i coli light bo to jedyna przyjemność jaką wolno ze słodkich rzeczy he he chociaż już mi powoli ochota na słodkie przechodzi bo 1 dnia to masakra do kawy 5 słodzików wrzuciłam a dziś 2 i 1,5 kg mniej 🙃 a jeszcze 18,5 kg bym chciała więc zaciskam zęby i nie daje się
szczerze mówiąc to 2 raz jestem tak naprawdę na diecie opracowanej przez kogoś pierwsza była kopenhadzka i teraz dukan a tak to głównie mż ale mało skutkowało

co do budowy to ja też się ciesze że wreszcie coś zaczyna być widać i ciesze się że cieszycie się razem ze mną i całuski za to dla was 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
tylko kuźwa cisza z kredytem i od dziadków pożyczamy kase i z tego co się sprzeda na allegro działamy ale kaska się kończy jutro mąż zadzwoni do tego z open finanse ale w sumie co on może zrobić musi czekać na decyzje z banków a tak nam się wydaje że pewnie mają sporo wniosków bo te warunki się zmnieniają ale nas to w sumie nie bardzo dotyczy bardziej tych w mieście że nie wolno będzie kupić z rynku wtórnego

się rozpisałam dzisiaj iga śpi mąż mi zapachniał ogórkiem bo wsówa kanapki a mi przyniósł jogurcik naturalny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet nie wiecie dziewczyny jak bardzo się ciesze ze serduszko Piotrusia ma się już lepiej 😁 😁 😁 😁 😁

Kwasiek jaka dajesz paróweczkę Agniesi? Tż chciałabym mu dac ale nie wiem jaka sa takie w słoiczach po chyba 9 albo 12 mieiącu ale chyba nie taka dajesz?

Angela widzę że dostałas po uszach za nieczytanie ulotek a kiedys tez nie czytałam ale od kiedy zażyłam lek zawierającą substancje na która jestem uczulona czytam co piszą. Jestem uczulona na kwas acetylosalicylowy ( po zażyciu dostaje krwotoku ).

Ann cieszę ze ze znalazłaś sposób na Twojego Kochanego niejadka i powiem Ci że od małpuje od Ciebie tan sposób bo Piotruś nie chce jeść mięsa.

No, no u Kwaska fałszywy alarm to kto wie Sylwia może u Ciebie to mdłości nie od Dukana jak zasugerowała Kwasiek 😜

Piotrusia znów cos boli bo po podaniu nurofenu złote dziecko a wczesniej plakał i płakał nawet na rękach sie nie uspokajał 🤨 może to zęby. a coś mi sie wydaje ze pójdą mu 3 górne bo już dawno miał sine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

U nas 1 pobudka, więc bardzo dobrze, a Olcia wstała po 6.

Mamuśki, właśnie miałam też spytać się jakie paróweczki podajecie maluszkom - pewnie zwykłe? Ja zastanawiam się czy kupić dla Oli takie w słoiczku dla dzieci czy lepiej zwykłą lub też są takie zwykłe malutkie niby przeznaczone dla dzieci, ale co one też tam mają to można za głowę złapać się. Muszę sprawdzić jeszcze te w słoiczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. Laaf ja tez czy tam ulotki zawsze, ale nie pamietam do ile dni, ale codziennie mu nie daje, jeszcze sie iei zdazyło, zebym codziennie dawała przeciwbólowy.A niei lubię czytać ciagle tego samego, wiem co tam pisze. Tak tylko pytałam czy codziennie mozna dawać, czy wy tez dawałyście jak dzieciom dokuczały zeby, czytam zawsze czy to przeciwbólowy czy inny. Więc nie panikujta 😜
Madalena fajnie,ze z serduszkiem juz ok.
Sylwia wytrwałosci na dukanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Ja o nocce nie bede pisac bo standardowa 😉

Kwasku a co to za bank ktory wysyła karte razem z pinem 😮 😮 😮 😮, najczesciej jest tak ze osobno karta osobno pin a w moim to tylko karta a aktywuje przez net albo prze telefon.

co do parowek...generalnie czytalam zeby nie podawac ponizej roku zycia bo czesto-gesto polowa skladnikow to sa tluszcze i inne "E" ale ja sie nie trzymam tego bo Dawisiowi swojego czasu dawalam parowki cielece, zaprzestalam bo skorka byla ciezka do rozkrawania...teraz podaje mu indycze bo sa mieciutkie. Oczywiscie kupuje te zdecydowanie drozsze i pytam o sklad (min. 65-70% powinno byc mieska). Nie wyobrazam sobie nie dawac mu parowek bo je uwilebia 🙂 🙂 🙂

Sylwia a jak dlugo czekacie na decyzje? ja przez posrednika jakis 1miesiac (a tez prowadzilam dzialalnosc)

Piotrus zdrowego serdeuszka przede wszystkim, buziolki dla Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
Wszystkiego najlepszego i zdróweczka dla Piotrusia na 10 miesięcy życzą Zuzka i ciotka Monia :*

Laaf dokłądnie to samo robie i Zuzka uwielbia parowki i to chyba jedna rzecz którą nigdy nie pogardzi 😮

a ja zaraz się zaczynam szyować do pracki 😜
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wszystkiego naj naj dla Piotrusia 🙂 i oczywiście super że z serduszkiem coraz lepiej 🙂

Marysia mi wczoraj zasypiała o 19 a kiedy zobaczyła babcie i tatę, którzy dopiero weszli do domu odżyła i o 21 usnęła bez problemu. Pierwszą poważną pobudkę mieliśmy o 2:30 na dmuchanie noska, smarowanie maścią wygrzewającą i ... cholerną kłótnię 😞 Jak już pisałam źle się czuje (coś to przeziębienie nie chce mi przejść) a m. nie mógł zasnąć od tej 3 więc poszedł przed kompa. Marysia też nie mogła spać więc ja co chwile do łóżeczka zaglądałam żeby smoka podać to to i tamto. W końcu doszłam do wniosku, że skoro tata nie śpi to może zająć się małą (zwłaszcza, że włączył sobie grę), a ja się wygrzeje pod pierzynką. Mogłam tego nawet nie proponować i byłby spokój i zgoda a tak to znowu problem. Wzięłam Maje do siebie i było tak cieplutko, że ja spałam do 8 a mała do 8:30 🤪 🙂 a tatuś wyprowadził się obrażony na kanapę bo przeze mnie wszyscy są chorzy 🙃. I znowu będzie tydzień z fochem...

A zła jestem też na firmę pampers. Od jakiegoś czasu korzystamy z chusteczek nawilżonych sleep &play. Wszystko było ok dopóki nie zmienili ich na podobne ale o połowę tańsze. Zastanawialiśmy się dlaczego i o to efekt mamy w postaci mega odparzonej pupy. Takie sznity zrobiły się Marysi na pupie że aż mi jej szkoda. Smarowałam wczoraj bepanthenem i zasypałam mąką ziemniaczaną. Trochę to zeszło ale do zdrowej skóry to jeszcze daleko. Nie mam jak odstawić tych chusteczek bo na zastępstwo innych nie mam chyba że pupa za każdym razem wyląduje pod bieżącą wodą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja moja bo to ja chciałam iść pieszo w niedziele do Kościoła i do tego zaraziłam Marysie i on też źle się już czuje... ech szkoda gadać. Nawiasem mówiąc nie pamiętam kiedy byłam chora tak jak teraz, a nienawidzę jak mi się z nosa leje i w gardle drapie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉

u nas nocka fantastic 🙂 Aga zasnęła w przeciągu 15 minut 🤪 obudziła się koło 1:30, wstała w łóżeczku, podeszłam do niej, pogłaskałam po główce, położyłam i... spała do 6:30 🤪 wtedy dałam jej cyca i spałyśmy do 9 🤪
życie jest piękne 😎 😎 😎 🤪
[size=3]
Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia! 😘
Agulka, ten Twój mąż to jakiś nie teges 🤢

A co do parówek, to ja daję Adze Morlinki - wieprzowe paróweczki dla dzieci. Mają 78% mięska 🙂 i są malutkie (w opakowaniu jest 6 sztuk), więc jedna paróweczka idzie na jeden posiłek 🙂 niestety nie pamiętam ile kosztowały... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf, żebyś Ty wiedziała, jak my się cieszymy 😁 😁 😁 a tak w ogóle to chyba niebawem kupię u Ciebie jakąś bieliznę, bo karmię Agę tylko 2-3 razy na dobę i już mam placki, więc chyba trzeba zacząć w jakiś push-up je upychać 😁 😁 😉

idę położyć Agę, bo bardzo marudna jest...
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, kobitki 🙂
Najlepszego dla Piotrusia przede wszystkim 🙂

A u nas zaskoczenie, bo okazało się nagle z prześwietlenia na które moja mama się ledwo dała wypchnąć (bo już zdrowa więc po co) że ma zapalenie płuc 😲 Właśnie jadą do szpitala 😮
To jej kurcze prezent wnuczek zrobił 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...