Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej,
U nas wszystko wskazuje że te słabe noce wynikały ze słabego jedzenia w ciągu dnia. Jak Stasiek je porządniej, od razu zaczął lepiej sypiać - dziś były pobudki na cyca o 1:30, 4:15 a potem już początek dnia o 5:18 😉 Wczoraj jednak zjadł tę kaszkę mimo ryków (zmęczenia). Mąż się śmiał w kąpieli że ma tak wypchany brzuszek że pewnie tym razem będzie spał na plecach, ale on twardziel jest 😉
Jest tylko jeden skutek uboczny tego lepszego jedzenia - Stasiek dostał takiego doładowania że sobie nawet nie byłam w stanie wyobrazić, że może być jeszcze 3 razy bardziej aktywny niż był wcześniej 😉 No i karmię go właściwie non stop bo teraz najrzadziej co 2 godziny zaczyna marudzić że jest głodny co oczywiście nie oznacza że w krzesełku cokolwiek wtedy tknie 🤪

Magda, pomysł fajny, ale jego powodzenie zależy pewnie od zwyczajów w Waszej rodzinie. U mnie w rodzinie było tak przyjęte z imieninami, że jak ktoś zadzwonił z życzeniami to się go zapraszało (oczywiście nie wszystkich) i to działało bo wszyscy wiedzieli że mają sobie ten dzień rezerwować, ale u mojego męża nikt by w takim trybie nie przyszedł bo by się czuli nie szanowani takim zaproszeniem w ostatniej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agulka83 napisał(a):
Kwasiek chyba spróbuje podczas snu... a tak się zastanawiam czy cały płyn który tam wlewam musi wyparować???? czy wystarczy tak 10-15 min wdychać?


ja dawalam caly pojemniczek i trwalo to okolo 10 min., zalezy czym masz inhalowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann cudnie ze Stasienk sie opamietal i zaczal jesc 🤪 🤪 a ze aktywny bardziej no coz...chlopak ma tyle do zrobienia 😜 😉

uciekam juz bo musze wczesniej byc w pracy (jak zwykle zaleglosci nawarstwily 🤢), milego dnia czercoweczki i lipcoweczki..achas no i majoweczki (zapomnialam o Agusi) ☺️ ☺️ ☺️

😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja dałam 1/3 pojemniczka a po 15min płyn jeszcze był 🤔

Mam dzisiaj mega marude... pupa dalej na maxa odparzona aż widać zdarty naskórek ☺️ 😮 😲 nic nie pomaga. A zostawiłam ją samą na moim łóżku i znowu się posikała. Co z tego że pieluche miała podłożoną jeśli wszystko było poza nią... ale nareszcie poszła spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello,wczoraj bylam troszeczke "zmeczona"... wino szwagra roboty... ☺️

Sylwia na dukan dieta. pl jest przepisow mase, i wlasnie tam robilam sernik mniamusny byl, a chlebek mi nie wyszedl bo nie wyrosl, wygladala jak dlugasna kroma chleba bo w keksowce pieklam, ale smaczne to bylo i tak bo zawsze to cos innego 🙂
Jakies spadki wagi juz masz? ja jak wroce bede msuiala sie troche zlapac za jaja i sery 🙂wczoraj probowalam, na snaidanie jaja na obiad jaja i na kolacje chcialam jaja, no ale szwagier narobil na dole golabkow i wez tu jaja jedz... no za wiele pokus tu na mnie sie czai 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek widz w tym, że inhalator mamy pożyczony z przychodni i nie ma tam czegoś takiego jak regulacja siły. To jest najprostszy sprzęt. Mamy sobie kupić bo ponoć to świszczenie to efekt alergii więc inhalować trzeba się znowu dłuższy czas.

A pupa to po tych chusteczkach. Już ich używam jeśli tylko muszę a tak to używam czystej wody. Jeśli mi się uda tego mojego focha wyciągnąć do apteki to może kupie od razu jakieś inne. Marysia nawet siedzieć teraz nie chce i wcale się jej nie dziwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann Stasiek sie rozkreca a nie mowilam, ze jeszcze sie zdziwisz jak szybko wskoczy do fotelika 🙂 Brawo Stasiek!!!

Sylwia, w 1,5miesiaca 9kg 🙂 ale ja sie "spaslam" w ostatnim mieisacu karminia czyli w grudniu, mlody zaprzestawal jesc piers, a ja wtrynialam tyle samo ile przed odstawianiem...ja produkowalam on nie zjadal i sie odkladalo... wiec ogolnie to koniec listopada i grudzien i dowalilam masy, a potem od 3stycznia dieta i jakos w polowie lutego bylo 61-60kg 🙂 ze stru 69,6kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Marysi 😉

My bylismy u pediatry i niestety charczy mu w oskrzelach 😞 z antybiotykiem mam poczekać do poniedziałku a teraz mam mu podawać Baktrim i Mucosolwan.
Ja tez sie kiepsko czuje a w dodatku mam robotę i tradycyjnie bede przynajmniej do 23.00 robić bo mam 7 wiency a maz nie wcześniej niz o 18 mnie zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Majki 🙂 Widać ręczniki były silną motywacją 🙂

Magda, ech, ale Was męczą te choróbska, mam nadzieję że się obędzie bez antybiotyków.

A Stasiek wsunął dziś dotychczas: kaszkę (80ml), pół słoika jogurtu, pół żółtka, pół małego słoika zupy jarzynowej Hippa, 1/3 dużego słoika risotta marchewkowego z indykiem, półtora klopsika z indyka i ryżu, do tego sporo grahamki i kajzerki (sam sobie jadł z miseczki). Nie licząc mleka oczywiście 🙂 Jutro startujemy z dodawaniem mleka do kaszki. Dziewczyny, ale się cieszę, Stasiek zaczął jeść 🙂 🙂 🙂 Może nadal nie takie porcje jak wynika z tabelki ale jak na niego to i tak bardzo dużo 🙂
Po obiedzie dostał znowu spida i zaczął biegać dookoła po pokoju - nie do jakiegoś celu tylko dla samej radości biegania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann cieszymy sie razem z Tobą ze Stas już tak ładnie je 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jak teraz spróbuje jeszcze innych smaków to co chwilę będziesz słyszała mnaim mniam 🙂

Jejku pogoda u mnie jest masakryczna az by sie tylko spało a tu mam tyle na głowie ze ani mi myśleć o drzemce 🥴, a tak słaba jestem ze od razu chyba bym zasneła.
piotrus własnie zasnął a ja idę przygotować dodatki do wiency.

Tak dzisiaj stwierdziłam ze strasznie przydała by mi sie spacerówka. Ostatnio jeźdze samochodem z Piotrusiem a potem go musze na rekach trzymac a tak bym pojechała samochodem i tylko wyciągła spacerówkę z bagażnika i heja na zakupy a tak z dzieckiem na rekach to nic sie nie da zrobić. W poniedziałek wziełam nosidełko i po 30 minutach wymiękłam bo On juz jest za ciężki na nosidełko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Majki! 🙂 🙂 🙂 dupsko ma odparzone, to w końcu je ruszyła z miejsca 😁 😁 😁 😉

Ann, no to całkiem łądnie Stasiek sobie dziś pojadł 🙂 🙂 zdecydowanie więcej, niż Aga 😁 😁 bo Aga rano pół jajka na miękko i odrobinę chlebka, na obiadek 3/4 słoiczka risotto i dwa razy cyc. I w sumie nic poza tym 🤔 teraz śpi, jak wstanie, to jej jakiś deserek dam. No i może trochę naszego obiadu dostanie 🙂
Madalena, w nosidełku?! Pudzian by wymiękł, a co dopiero Ty!
Za pół godziny ma do nas przyjść doradca finansowy (jakiś kolega mojego męża - zmienił pracę i chce na nas przećwiczyć parę rzeczy).

A ja lecę sobie kawkę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madalena to ile Piotruś waży? to wogule nie macie spacerówki?

ja też myśle o spacerówce bo ta ciężka i powietzre mi z kółek uchodzi co się dopompouje to na drugi dzień już kicha i nie ma kto tego zrobić i jak się wkr.. to zamówie na allegro a nie będę się prosić ostatnia kuroniówa jeszcze wpłynęła na konto więc jak m nie zrobi przez tydzień to zamówie

Kwasiek kobietko ja to ma 20 kg do zrzucenia ale pierwsze dni to się masakrycznie czułam i prawie się nie ruszałam a teraz zaczynam porządki świąteczne to może szybciej ta waga będzie spadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...