Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My byłyśmy na 2,5 godzinnym spacerku. Nogi mi mało w d*** nie wlazły, ale przynajmniej znalazłam kawałek zielonego ternu w naszych okolicach (45 minut drogi w jedną stronę) 🙂
A teraz najchętniej bym poszła spać.
Waja, widziałam na zdjęciach, że dorwałaś Julci sukieneczkę "szydełkową" - śliczna 🙂 ja w wolnej chwili wystawię ciuszki po Adze na Allegro, bo mimo, że planujemy dla niej rodzeństwo, to na pewno z chrzcinami nie będziemy czekać tak długo, jak teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kWASIEK JA JAKOS TEZ NIE MAM WENY NA PISANIE...A WOGOLE MIRECZK FOCHA STRZELIL (BO WCZORAJ OGLADNAL JEDN MECZ I ZACZAL DRUGI A JA ZAPROTESTOWALAM I FOCH) POSZEDL SOBIE NA GRILA BO OCZYWISCIE MUSI ODREAGOWAC, W DUPIE MAM JUTRO JA SIE WYPUSZCZAM A TAK WOGOLE kOMSI RAKIETA, NAŁ MÓWET 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a my byłyśmy u doktorki niestety znów tej debiklnej bo do naszej nie było już miejsc i dała idze antybiotyk na katar który ledwo się zaczoł zapytałąm czemu od razu antybiotyk przecież to tylko katarek i dopiero się zaczoł powiedziała że przez to że iga ma tą dziurkę koło serduszka to każdą infekcję musi mieć leczoną antybiotykiem żeby nie doszło do zapalenia osierdzia
Madalena Piotrusiowi też za każdym razem antybiotyk przepisują? bo już nie wiem co myśleć

a tak wogule to widze że idze już lepiej a jeszcze jej nic nie dałam i nie wiem czy ją faszerować tym antybiotykiem co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia pewnie Madalena będzie wiedziała najlepiej ale generalnie lekarze przepisuja antybiotym od razu bo boja sie odpowiedzialnosci...moja kolezanka oddala corke we wrzesniu do przdszkola i mloda przynajmniej raz w miesiacu miala jakas infekcje, chodzila do tej samej lekarki i za kazdym razem antybiotyk, przez przypadek (bo tamta byla na urlopie) poszla do innej lekarki a ta sie za glowe chwycial i powiedziala ze absolutnie nie antybiotyk a zeby dziecko zbadac przede wszystkiem pod katem alergii. co lekarz to inaczej. Mysle ze obserwuj mloda i sama bedziesz w stanie ocenic czy trzeba podawac czy nie...teraz swieta to zawsze w zanadrzu bedziesz miala recepte. To tylko rada ode mnie ale sama podejmij decyzje.

achas jeste paskudna, okropna, obrzydliwa ciotka...zapominalam o Stasiu napisac!!!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ a faktycznie różnica niesamowita sie nam ten tadek-niejadek pożeraczem zrobil 🙂 🙂 🙂super i piona dla Stasia giganta forumowego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 Ja rano byłam w Up i na zakupach, potem na spacerku z Kubusiem i robiłam zrazy, potem synek poszedł spac i kolezanka przyszła, potem znów na spacerek i do kolezanki w domku po 19 i powoli do spioszkania go wyszykowałam, dałam fleszeczke i spi, włoski zafarbowąłam te farba 10 minutowa i za nieługo ide zmywac z 5 minet 😜 no a jutro biore sie za sałatki i ciasta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia nam nie przepisują od razu antybiotyku. Nasza Kardiolog stwierdziła ze jeżeli sa to przeziębienia zwykłe to nie ma potrzeby. Problemem byłoby nawracające zapalenia płuc czy oskrzeli. Zadna doktorka a chodzędo 3 w zależności która w danym dniu jest nie kazała dać antybiotyku bez podstawie. Piotrus traktowany jest jak każde inne dziecko i waada serduszka przy przeziębieniu nie jest brana pod uwagę. Zawsze dostaje najpierw syrop. Piotrus miał juz Salbutamol Clemastin Deflegin Eurespal Pulmeo itp w tej chwili podaje mu Baktrim bo też jest przeziębiony. u nas najlepiej sprawdził się Salbutamol. Antybiotyk ma bardzo rzadko, jeżeli bo 2 syrpoch mu nie przechodzi to dopiero dostaje antybiotyk. Zadzwoń do swojej Kardiolog i zapytaj czy faktycznie tak jest. Ale jak ja kiedys zadzwoniłam do Kardiolog bo Piotrus miesiąc kaszlał to mi powiedziała ze dopiero przy zapaleniu płuc czy oskrzeli można sie martwic a tak to zeby leczyc go najpier czym słabym a potem w miare jak by mu ne przechodziło to mam do niej przyjsc to go ewentualnie zbada.

Ja jutro z rana lecena kontrole z piotrusiem czy mu przeszło. Jdna Pani doktor jest taka ze nawet jak dziecko jest zdrowe i nic mu juz nie ma to trzeba przyjść żeby ona stwierdziła czy mogę odstawić leki.
Tzn prowadzi Piotrusi jedna Pani doktor w przychodni i to z nią konsultuje powazne problemy tylko ze ona przyjmuje 2 razy w tyg a do tej co ide jutro to przyjmuje w tym samym gabinecie co tamta w pozostałe dni. A trzecia doktorka to taka starsza babcia o której wam kiedys pisałam. Ona chodzi do nas na wizyty domowe i jak juz przyjdzie to siedzi ze 2 godziny i go bada mierzy liczy czy wszystko ok ( kazała mi nawet założyc zeszyt w którym musze pisac każdy lek który mu podaje- ile dni go bierze czy jest poprawa jaka dawka i takie tam a potem jak przychodzi to sobie wszystko ogląda i stwierdza na co Piotrus idzie a na co nie, gada sobie sama do siebie co w którym leku jest itp a co najdziwniejsze to za taką wizyte kazyuje sobie zapłacic 15 zł 🤪 i jak sie jej chce dac cos wiecej to rzuca pieniądzmi i cyrki wyprawia.
[size=3]
Chce ktos kupon na 10 % zniżki przy zakupie pampersów Pampers Premium Care
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 😉

ADAM wrócił 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙂 ale jestem w 7 niebie :P hehe

Gratki dla Stasia wkońcu 😉 hihihi ja się pochwale że moja Zuzka tez została pożeraczem ale MLEKA 😁 rano potrafi wypić z 210ml i to zagęszczonego i to nie na śpiocha tylko świadomie ☺️ ale jestem z niej dumna 😉

Kwasiek jednym słowem masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No odrobinę jest już znowu gorzej z tym jedzeniem ale i tak super w porównaniu z tym co było 🙂

Mam pytanie do Was o przytulanki, szczególnie dla chłopaków. Kupiliśmy Staśkowi hipcia do przytulania przy zasypianiu ale on w ogóle nie jest zainteresowany hipciem jako przytulanką, natomiast rozpracowuje go pod kątem tego jak go rozebrać na czynniki pierwsze (odgryźć ucho, oderwać nogę itp.) Czy Wasze dzieci też tak mają?

Zuziek, super 🙂 Teraz kilka dni będziecie znowu razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Zuziaku, a cóż to się naszej Zuzce stało? 😮 mleczko posmakowało, no no! 😁 przypomniała sobie 😁 😁 A Adam już tak na "stałe" wrócił, czy na czas Świąt tylko? 🙂
ja wczoraj późnym wieczorem dostałam smsa od kumpeli, że dziś planują spotkanie takiej najbliższej paczki, ale o 14 😞 a mój mąż pracuje dziś do 15, więc dupa blada 😞 niby nie daleko, ode mnie to jakąś godzinkę drogi, więc mogłabym sobie zrobić spacerek, ale nie wiem jak Aga by reagowała, bo to już by było po jej drzemce, więc mogłaby marudę w wózku włączyć 🤢 zobaczę jak się sytuacja rozwinie i może pójdę do nich chociaż na chwilkę, Karmi pod parasolką na deptaku wypić 😉 ojj, marzy mi się... 🙂 🙂

dziś mam trochę roboty. Muszę ogarnąć do końca mieszkanie (łazienkę) i chyba dziś upiekę spody na babeczki, o takie

a resztę (mazurek, babkę marmurkową, tymbaliki drobiowe) bym robiła jutro. Chyba, że dziś wieczorem tymbaliki spróbuję zrobić, bo z tym trochę roboty jest...

Madalena, i dobrze, że za wizytę więcej nie bierze ta lekarka. Teoretycznie jej NFZ za to płaci, więc nie ma prawa brać od Was ani grosza 😉

napiszę Wam jeszcze, że dziś w nocy zrezygnowałam z karmienia Agi. I o dziwo nie było żadnego problemu. Obudziła się o 3:30, przytuliłam ją, pogłaskałam i zasnęła. Spała do 8 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

kwasiek a bardziej optymistycznych artykułów nie czytasz?

Iga walczy ze spaniem tatuś wreszcie przyszedł troszkę wcześniej więc szkoda jej pójść spać

jutro warszawa zjeżdza więc będzie zamieszanie a jeszcze sałatki muszę zrobić dukanowskie oczywiście
komsi Tobie ten sernik to jakiej grubości wychodził? bo mi to taki cieniutki wyszedł he he mogłam wziąć mniejszą brytwanke ale nie pomyślałam może następnym razem ale serniczek pyszny sama bym go zjadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja wlasnie odpoczywam przy Karmi. Wczoraj popiekłam mięsa, dzisiaj zrobiłam ciasta - mazurek, babkę piaskową i 3bita, na jutro zostaje przygotowanie święconki, sałatki warzywnej, żurku, kiełbasy białej i pieczarek do niej. Mieszkanie sprzątnięte, jutro najwyżej jak będzie potrzeba to odkurzy się, zmyje podłogi i zetrze kurze.

U Olci czekaliśmy na górną 2, a szybciej wyszły jej 2 dolne 2 hehe

Ola śpi z przytulanką owieczką z Rossmanna.

Kończę już, bo padam na pyszczek. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

nie dziewczyny Adam tylko na święta i wraca we wtorek ;*
Kwasiek coś jej się odwidziało :P a teraz wsuwa gęściówy sobie z rana i już kaszki nie wcina bo przecie to by było za dużo :P hehe ale wieczorem woli zjeśc kaszke z łyżeczki niz z butli tzn. nie kapka 😜

dzisiaj jeszcze do pracy ;* niedziela poniedziałek wolne a potem cały tydzień i majówke też w pracy ja tam się w sumie ciesze bo kasa bedzie w tym miesiącu zarobiłam 540zł mimo że pracowałam pn, czw i pt i chyba jeden weekend w sumie pod koniec teraz robie cały tydzień nie jest źle a ta kasa sie akurat bardzo przydała na święta 😉

miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czołem dziewuszki 🙂

Dawiś z Kamiśką poszli świecić jajka 🙂 ja ogarniam w kuchni i jeszcze posprzątać trzeba.

Smacznego jajeczka, mokrego dyngusa i wszystkiego naj naj z okazji Świąt

😘 😘 😘Życzonka dla Agniesi, kochanego śposzka-w końcu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękujemy za pamięć 🙂 🙂 🙂

Laaf, a żebyś wiedziała, że kochany śpioszek się z Agi zrobił 😁 😁 jedna pobudka w nocy 😎 i to niekoniecznie na jedzenie 🤪
a mi laktacja zanika 🤢 😞 😞 😞 ech... a tak lubiłam karmić piersią 😞 😞 fajnie by jeszcze było, gdyby Aga chciała pić mleko z butli. Wypije 50 ml i koniec 🤢 trzeba będzie trochę nad tym popracować, nie ma wyjścia...
[size=4]
Kochane - rodzinnych, ciepłych, radosnych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy, z dala od trosk i problemów, w super atmosferze i z pysznym jedzonkiem na stołach 🙂 Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...