Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co? Mam wrażenie że Stasiek mi rośnie w oczach - codziennie odkładamy kolejne ubranka które jeszcze kilka dni temu były dobre - nie sądzę, żeby się nagle wszystkie zbiegły w praniu 😮
No ale on ostatnio je jakieś zatrważające ilości, tylko mleczka jakby mniej, tak uczciwie to tankuje już właściwie tylko w nocy i może 1-2 razy dziennie, poza tym sobie tylko pociumka, trochę popije i do boju! Dziś przyspawał się do kosza z brudną bielizną i koniecznie chciał z niego wszystko wyciągać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A ja bym dużo dała za pobudkę "już" o 6 🙂 Stasiek ostatnio ustabilizował swój (i nasz) początek dnia na 5:15 😉 Sama nocka znowu niezła, ale widzę że powtarza się taki schemat, że pierwszy odcinek jest długi (dziś od 21:00 do 3:00) a potem już Stasiek wstaje co godzina. Sądzę że powody są jednak żywieniowe. Jak już wprowadzimy mleko, chyba trzeba mu będzie spróbować dawać o tej 3:00 nie cyca tylko mm, o ile zaakceptuje picie z butli.
Dziś wreszcie idę do fryzjera 🙂 Dobrego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Aga dziś spała 12 godzin 😁 jednak wdała się w rodziców 😉 wstała o 8 i teraz znów jest śpiąca 😉 😁
dziś piękna pogoda 🙂 dopiero dziesiąta, a już jest +10 stopni i cudowne słoneczko 🙂 🙂 🙂 koło 13 pójdę z Agą na spacer, tylko jeszcze nie wiem gdzie 😉 u nas tak nie bardzo jest gdzie chodzić... 🥴 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

jeszcze raz dziekujemy za zyczenia 🙂

Kwasku oficjalnie odbieramy Agusi status nocnego marka 😁 😁 😁 😁

Ann Stas chyba rzeczywiscie jest glodny, tylko jak tu nakarmic jego brzuszek zeby sie w nocy nie odzywal...nie mam pojecia....ale ale przeciez moja Kamila budzila sie do prawie drugiego roku zycia w nocy na jedzenie i tez byla niejadkiem...jakos wtedy z tym nie walczylam bo stwierdzialam ze taki jej urok...samo przeszlo ale po prawie 2 latach...chyba nic Ci nie doradze 😞

zycze milego dnia, dziewuszki i chlopaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja doła złapałam...

siedzę i ryczę.
Moja mama właśnie dzwoniła. Mąż naszej znajomej zginął wczoraj w wypadku. Dwójka malutkich dzieci (Gabrysia ma jakieś 4 latka i 1,5 roczny chłopczyk). Mieli się teraz przeprowadzać dwie ulice ode mnie. Kupili dom, wszystkie pieniądze włożyli w remont tego domu... Dziewczyna mopże 5 lat starsza ode mnie... ;(

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110416/LUBLIN/970409038
pijany kierowca. No żesz kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(;(;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
KWASIEK OSTRZEZENIE!

Lamiesz regulamin forum. Rozumiem cel bardzo szczytny, ale nie mozesz lamac regulaminu. Posty zostaly usuniete.


Wiem, zauważyłam już. No nic, chyba z 6 zł udało się zdobyć. Lepsze to, niż nic.

No, to ja se idę dalej poryczeć. Tym razem na świeżym pwoietrzu.

Jakoś dziś...
Ech.

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeczytałam regulamin. Wynika z niego m.in. że zdjęcia, które publikujemy, mogą być publikowane także w serwisach partnerskich. Zastanawiam się, skąd wiadomo, które to serwisy? W sensie, czy mamy jakąś kontrolę nad tym, gdzie jeszcze pojawią się zdjęcia, które tu sobie zamieszczamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a mu dziś byłyśmy na bilansie Iga waży 9300 i ma 71 cm wzrostu i poza tym wszystko ok

pogoda piękna byliśmy 3 godzinki na dworku i zaraz idziemy spaniusiać

kwasiek kondolencje dla rodziny 😞 brak słów po prostu

Madalena czy ty robiłaś Piotrusiowi RTG, bo nam kardiolog napisała że za pół roku mamy się zgłosić na kobntrol z prześwietleniem a dzisiaj na bilansie doktorka (nie nasza ale szczegół) powiedziała że nam nie da skierowania i nie wiem już co o tym myśleć czepiała się też czemu kardiolog symbolami popisała nie normalnie opisowo to co ona nie umie odczytać parametrów?
zdenerwowałam mnie i tyle dupa z niej nie lekarz no nie?

a jeszcze dziś zgubiłam 90zł wrrr 😠 😠 😠 poprostu taki dzień dziś że masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*
bardzo spóżnione ale szczere... ☺️
Wszystkiego najlepszego dla zięcia Księcia Dawidka i Gerardzika :P

Kwasiek moje kondolencje 😞 brak słów na takich ludzi... nie pomyśli a jedzie... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 moja teściowa miała taki wypadek tzn ona była trzeźwym kierowcą a drugi kierowaca 2,5promila ona i jej szwagierka 3 miesiąca w szpitalu połamane miednice wstrząśnienie mózgu teściowa 8 dni w śpiączce na szczęście wyszła z tego... 🥴 ale co wycierpiała to jej... 🤨

a ja wkońcu mogłam siąść spokojnie do kompa... :P
a i tak zapomniałam co miałam pisac :p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, to Iga idzie łeb w łeb z Agą 🙂 ta sama waga i ten sam wzrost 😉 się zgadały 😁

Młoda marudna. Na spacerze nawet marudziła 😮 W domu też ciągle szantażuje. Teraz się przespała trochę, ale nadal coś jej nie pasuje 🤔

Zuziaku
, to teściowa miała szczęście. Tutaj tego szczęścia zabrakło 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kubus dostaje jesc na noc i zasypia 😆 zauwazyłam,że jak chodzi to u prawej stópki idzien na palcach, to pewnie przez chodzik, dlatego juz go nie bedziemy uzywac i oddamy. A tak duzo spacerowalismy i troche nawet słonce mnie wzieło, dostałam nowy kat. z oriflame i zaniosłma pokazać kilka kolezankom, coś tam chca 🤪 zawsze moge sobei wto miejsce cos zamówic, a teraz perfum by mi sie przydał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga zasnęła. W końcu. Strasznie (!!!) dziś marudna. Rozryczała mi się jak nigdy, cała zasmarkana, czerwona, spocona. Temperaturę mierzyłam - 35,8, więc paracetamolu jej dać nie mogę (myślałam, że może ją coś boli). Viburcol nie działa. Podczas kąpieli ryk. Przy cycu spokój, ale bez cyca - ryk. na podłodze - ryk, na rękach - ryk, w łóżeczku - ryk 🤢 🤢 🤢 MASAKRA! Nie wiem czy to kwestia tego, że męża nie ma w domu, czy może mojego dzisiejszego stresu 🤢

Idę się wykąpać korzystając z chwili jej snu, bo nie wiem jak będzie później 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...