Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mada2409 napisał(a):
Ilonka rzeczywiscie Twoj suwaczek znikl 😉 Malej najwidocznej nie spieszy sie... bo jej dobrze w brzuszku 😁 Widze ze wszystkim nam doskwiera ten wyjatkowy stan... u mnie wszystko bylo by ok gdyby nie to ze jak zachce mi sie siku to brzuch twardniej, jakby maly mnie poganial :p
Ostatnio snilo mi sie ze jednak lekarze sie pomylili i ze bd miec corke 😮 a moj mowi ze nie uwierzyl by jak urodzilaby sie corka. I teraz dopiero wiem ze nie do konca nienajlepiej jest znac plec :/ Ogolnie to z zycia znam dwie takie sytuacje ;/
Madzia nie dziekujemy zeby niezapeszyc 😜
Ilonka ja tez cwiczylam zeby lepsza kondycja i zeby sie obkrecil... ale teraz to ja juz sama nie wiem... Bo to taki zolwik jak tatus, albo zapomni albo obudzi sie po wszystkim :p


nie, nie...nie dziekuj 😜 ale nie martw sie - bedzie dobrze, jakby nie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co laseczki - a ja Wam zazdroszcze 🤨 🥴 Tak samo jak tym, co wlasnie zrobily badz robia pozytywne testy ciazowe... 😞


Madziu jeszcze jednego bobaska się zachciewa??


😞 straszne to jest! Jeszcze nawet nie 3 m-ce po porodzie... Przy starszym tak w ogole ni mialam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co laseczki - a ja Wam zazdroszcze 🤨 🥴 Tak samo jak tym, co wlasnie zrobily badz robia pozytywne testy ciazowe... 😞


Madziu jeszcze jednego bobaska się zachciewa??


😞 straszne to jest! Jeszcze nawet nie 3 m-ce po porodzie... Przy starszym tak w ogole ni mialam 🥴


Najwyraźniej masz niespożyte pokłady macierzyństwa w sobie 😜
A co małż na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co laseczki - a ja Wam zazdroszcze 🤨 🥴 Tak samo jak tym, co wlasnie zrobily badz robia pozytywne testy ciazowe... 😞


Madziu jeszcze jednego bobaska się zachciewa??


😞 straszne to jest! Jeszcze nawet nie 3 m-ce po porodzie... Przy starszym tak w ogole ni mialam 🥴


Najwyraźniej masz niespożyte pokłady macierzyństwa w sobie 😜
A co małż na to??


no swierzbi mnie 😁 a malz. przerazony, ze w ogole lekarki pytalam, kiedy najwczesnie bezpiecznie po cc mozna - tylko tak teoretycznie :P On przerazil sie, bo sam fakt , ze zapytalam ponoc znaczy, ze cos mi po glowie musi chodzic :P Powiedzial, ze jesli chce jeszcze jedno, to ok..., ale ja wszystko bede musiala przy tym bejbiku robic a on tylko tulic, bo on juz jest za stary na takie rzeczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co laseczki - a ja Wam zazdroszcze 🤨 🥴 Tak samo jak tym, co wlasnie zrobily badz robia pozytywne testy ciazowe... 😞


Madziu jeszcze jednego bobaska się zachciewa??


😞 straszne to jest! Jeszcze nawet nie 3 m-ce po porodzie... Przy starszym tak w ogole ni mialam 🥴


Najwyraźniej masz niespożyte pokłady macierzyństwa w sobie 😜
A co małż na to??


no swierzbi mnie 😁 a malz. przerazony, ze w ogole lekarki pytalam, kiedy najwczesnie bezpiecznie po cc mozna - tylko tak teoretycznie :P On przerazil sie, bo sam fakt , ze zapytalam ponoc znaczy, ze cos mi po glowie musi chodzic :P Powiedzial, ze jesli chce jeszcze jedno, to ok..., ale ja wszystko bede musiala przy tym bejbiku robic a on tylko tulic, bo on juz jest za stary na takie rzeczy :P


haha dobra agentka jesteś 😜
Mój to mi zapowiedział że za 3lata kolejne bo spierniczył robotę i musi córkę dorobić bo facet bez córki to nie facet 😁
Tak więc wy też musicie córy szukać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Wiecie co laseczki - a ja Wam zazdroszcze 🤨 🥴 Tak samo jak tym, co wlasnie zrobily badz robia pozytywne testy ciazowe... 😞


Madziu jeszcze jednego bobaska się zachciewa??


😞 straszne to jest! Jeszcze nawet nie 3 m-ce po porodzie... Przy starszym tak w ogole ni mialam 🥴


Najwyraźniej masz niespożyte pokłady macierzyństwa w sobie 😜
A co małż na to??


no swierzbi mnie 😁 a malz. przerazony, ze w ogole lekarki pytalam, kiedy najwczesnie bezpiecznie po cc mozna - tylko tak teoretycznie :P On przerazil sie, bo sam fakt , ze zapytalam ponoc znaczy, ze cos mi po glowie musi chodzic :P Powiedzial, ze jesli chce jeszcze jedno, to ok..., ale ja wszystko bede musiala przy tym bejbiku robic a on tylko tulic, bo on juz jest za stary na takie rzeczy :P


haha dobra agentka jesteś 😜
Mój to mi zapowiedział że za 3lata kolejne bo spierniczył robotę i musi córkę dorobić bo facet bez córki to nie facet 😁
Tak więc wy też musicie córy szukać 😉


a co, wiecie juz , ze 2gi synus??
a co jak 3i synek bedzie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Madziu wczoraj widziała klejnoty rodzinne na USG 😉 jaja ma jak ojciec 😁
Ja to chyba na dwójce poprzestanę


😁 😁 ja jesli bym tak rzeczywiscie byla kiedys jeszcze w ciazy - podkreslam jesli - to bedde sie nastawiac na synka 😜 😉 Bo teraz mialam niemalze 99.9% przeczucie, ze dziewczynka, a okazal sie synus, ale na zadna dziewczynke bym go nie zamienila!!!! Takie kochane dziecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
Madziu wczoraj widziała klejnoty rodzinne na USG 😉 jaja ma jak ojciec 😁
Ja to chyba na dwójce poprzestanę


😁 😁 ja jesli bym tak rzeczywiscie byla kiedys jeszcze w ciazy - podkreslam jesli - to bedde sie nastawiac na synka 😜 😉 Bo teraz mialam niemalze 99.9% przeczucie, ze dziewczynka, a okazal sie synus, ale na zadna dziewczynke bym go nie zamienila!!!! Takie kochane dziecie 🙂


Ja nastawiałam się na córę i jak widać się przeliczyłam 😜
Żadna matka nie zamieni dzieciątka swego na inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Zgadza sie Hanciu 🙂

Jak nastroje przedporodwe? Boisz sie czy bardziej na luzie?

raczej na luzie, boje sie tylko potem pierwszego tygodnia w domu


ee nie boj sie, dacie rade 😉 ale szykujesz sie (i szykuja Cie) na naturalny, tak? Bo wiem, ze mialas przejscia zdrowotne w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Hancia napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Zgadza sie Hanciu 🙂

Jak nastroje przedporodwe? Boisz sie czy bardziej na luzie?

raczej na luzie, boje sie tylko potem pierwszego tygodnia w domu


ee nie boj sie, dacie rade 😉 ale szykujesz sie (i szykuja Cie) na naturalny, tak? Bo wiem, ze mialas przejscia zdrowotne w ciazy.


Chyba bardziej na cc mnie szykują bo krzyżówkę mam na jutro ustawioną i pilnują hemoglobiny by podrosła.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
U mnie jakieś gluty się ze mnie wydobywają, czy to mogą być te części czopu? 🤢


moga, bo one moga sie spokojnie pojawic na jakis czas zanim sie jeszcze porod zacznie, co nie musi wlasnie znaczyc, ze sie zaczyna, ale ze zbliza 🙂 A dziewczynki lubia wczesniej przychodzic 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
Madera29 napisał(a):
U mnie jakieś gluty się ze mnie wydobywają, czy to mogą być te części czopu? 🤢


moga, bo one moga sie spokojnie pojawic na jakis czas zanim sie jeszcze porod zacznie, co nie musi wlasnie znaczyc, ze sie zaczyna, ale ze zbliza 🙂 A dziewczynki lubia wczesniej przychodzic 😉 🙂


popieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...