Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję, wszystko dobrze 🙂 Poza tymi glutami boli brzuch, ale przy tym, jak młoda się kręci więc nie wiem czy uciska gdzieś czy co 🙂 No i nogi strasznie bolące i spuchnięte od kilku dni, ale to chyba normalne- wydaje mnie się 😉

A Ty czekasz na decyzję w sprawie porodu? Jest szansa, że będzie SN? Pamiętam, że z serduszkiem u Ciebie coś było nie tak, racja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie.... Ilona ucichła coś....
ja np czuje jakbym miała przenosić... 😞 moja mama swoje pierwsze dziecko - syn/brat - przenosiła ponad 2 tygodnie... ;/ oby to jakoś nie wpłynęło na mnie. chociaż siostra urodziła synka w 37 tyg... ale dzień wcześniej wyrywała marchewki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
no właśnie.... Ilona ucichła coś....
ja np czuje jakbym miała przenosić... 😞 moja mama swoje pierwsze dziecko - syn/brat - przenosiła ponad 2 tygodnie... ;/ oby to jakoś nie wpłynęło na mnie. chociaż siostra urodziła synka w 37 tyg... ale dzień wcześniej wyrywała marchewki 😜


moze to te marchewki 😜

ja wszystkiego probowalam i za cholere nic nie chcialo ruszyc 😜 A mawiaja, ze tylko jak dzidzia jest nprawde gotowa, to wtedy takie \'przyspieszanie\' moze cos dac a tak to...
Moi jak widac sie nie pchali, za wygodnie im bylo 😜 Moze to ma cos wspolnego wlasnie z plcia? Ciekawe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, na pewno to te marchewki. moja mama jak urodziła moją siostrę przed terminem to myła okna na święta Bożego Narodzenia, siostra jak wyrywała marchewki... ja starałam się też myjąc okna ale nie wyszło 😉 może dmuchanie nosa coś pomoże 😜 chociaż okazuje się, ze synek mógłby jeszcze posiedzieć w brzuszku bo w środę oddajemy samochód do lekarza 😜 także spokojnie sobie leniuchuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Mi jak te gluty się pojawiły to się obsrałam i dopakowałam to, co w torbie nie było 😁

MadziaW Twoi chłopcy się nie spieszyli? 🙂


nie bardzo 🙂 pierwszy 9 dni po terminie, a drugi 8, ale chyba tylko dlatego, ze mi wody podczas masazu szyjki odeszly 😜 tak by pewni duzej siedzial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM 🙂 niestety jeszcze nie rodzę 😞 jutro na KTG mażę o tym, żeby były jakieś większe skurcze których nie czuję hehe 😁
Ja mam torbę juz dawno spakowaną tylko nie wiem czy aby na pewno wszystko tam jest 😜
Kuba sie śmieje,ze jak wpadne z nią do szpitala to powiedzą, że lotnisko jest w Goleniowie he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
JESTEM 🙂 niestety jeszcze nie rodzę 😞 jutro na KTG mażę o tym, żeby były jakieś większe skurcze których nie czuję hehe 😁
Ja mam torbę juz dawno spakowaną tylko nie wiem czy aby na pewno wszystko tam jest 😜
Kuba sie śmieje,ze jak wpadne z nią do szpitala to powiedzą, że lotnisko jest w Goleniowie he 😁

kurcze AGATA, myślałam, że śpisz 😜 u mnie na KTG pokazują tylko tętno Bobasa. nie mam podłączonych tych kulek do mierzenia skurczów.
uśmiałam się z tą torbą Twoją ale co ja mam powiedzieć? mała walizka dla mnie i torba dla Małego... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Ciekawe czy w środę dostanę skierowanie na to badanie- zobaczymy 🙂

Jakoś dzisiaj, jak pomyślałam, że już jest kwiecień to trochę się przeraziłam, że przecież to już! I będzie nad trójka, a nie dwójka- dziwne uczucie 🙂


Tez sobie tak pomysalam... ze to kilka dni nas dzieli uhhh dygam ale i banan na buzii ;D
Agata ja szykuje torbe jak na wakacje ha ha ale co ja poradze ze tyle rzeczy potrzeba ? A do szpitala mam kawal wiec moj nie bd jezdzil w kolko ;/ 😉 dla malego tez bd osobna walizka 😁
Moj raczej sam nie.bd chcial wyjsc bo mama od kilku dni z lozka nie wychodzi ;D Wypoczywam ile moge. Cos po robie i dalej w kimono ☺️ Moj sie smieje ze syn bd spal do 10 jak mama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zniknęłam bo wpadli do nas goście 🙂.

Te bóle to są takie że boli, wczoraj miałam takie trwające 30 minut i dosyć mocne a nagle jak ręką odjął.
A teraz znów mnie w boku kuje.

W terminie niby jestem ale wg mojego lekarza to od miesiąca rodzę i urodzić nie mogę 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...