Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW ja się zatrzymałam na 25 😁
A wody piję normalnie - niestety mam trudność, bo nie bardzo lubię wodę, a ogólnie jakoś tak mój organizm nie ma potrzeby pić dużo.
Karola a co tak wcześnie na nogach? hehe w tym samym czasie Ania naskrobała przed Tobą.
Sylwia dołączam się do życzeń i jeszcze żeby jak będzie już mieć tą zgagę Ktoś zniszczył cały zapas Rennie na świecie 🤪
Ada ale Ci fajnie, że już masz Szkraba na świecie i przetestujesz wózek !!!! 😮
A wczoraj mi się śniło, że urodził się Miłosz i wiecie jaką miał buzię ? (nie jestem fanką harrego pottera, ale ) jak Zgredek z tego filmu 😮 🤢 i miał na głowie taką łysinkę i pomarszczone czoło 🤢 🤢 a potem w śnie już wyglądał normalnie tylko był blondynkiem i go karmiłam cycem.
Brzuch mnie naparza przy każdej zmianie pozycji, co to będzie dalej 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
o widzisz, jam nie zauważyła 😜
Wcześnie, bo jak Paweł wychodzi do pracy to jakoś nie mogę zasnąć. To sobie opierdzielam kanapkę zawsze 😆
Też macie takie uczucie zdrętwiałej skóry na brzuchu? 🤢

Ja tez opierdzielam, jak Mąż wychodzi - tyle że on przed 8ą, a kanapkę se muszę zrobić sama :/
Ja mam w ogóle strasznie twardy ten brzuch, skóra na nim napięta jest jak na za bardzo nadmuchanej piłce, i jest taki sztywny ten brzuch. Z kolei jak pytałam lekarki to powiedziała, że pierworódki tak mają a że te brzuchy twardsze, szczególnie szczupłe jak nie ma tej warstewki tłuszczu. A ze w drugiej ciąży ten brzuch inaczej już pracuje.
Mnie naparza i to mnie 😠
Ania czekamy w napięciu razem z Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też napięty jak balon. I Gucio uciska gdzies bo strasznie rece mi dretwieja
Gawinka zapas rennie?... Ja wczoraj tej pieprzonej zgagi niczym nie mogłam zwalczyć aż płakać mi sie chciało.
A dziś od rana 38,5st i latam do kibelka jakbym jelitowki dostała... Łyknelam sobie mala colke bo jeśli
to jelitowka to u mnie colka najlepsza. Przechodzi po paru godzinach 🙂

Ania jak tam kochana? Rozpakunek nastąpi?[

Karolcia wcześniej czytałam, ze gluty z ciebie leca. Moja mama jak jej powiedziałam, ze schodzi czop to mówiła, ze jak jej schodził pierwszy raz to myslala, ze przeziebila pipole i ma katar :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dupeczki 😉 Ja tez ja tez dolaczam sie do twardych i napietych brzuchow 🤢 Moj Oli wczoraj tak wydziwial ze myslalam ze zacznie sie akcja porodowa 🤪 W ogole babeczki tez macie takie uczucie jak by Wam ktos w cipolu grzebal od srodka ? Masakryczne uczucie.
Od samego rana wkurwa mam. Nienawidze urzedasow itp itd. Dzwonie do gina zeby sie zarejestrowac prywatnie na jutro mowie Magdalena Per.... a ona Der... ja nie Per.. a ona Par... nosz kur... i baba lachem napier co za idiotka 😠 w ogole rozlaczylo nas uhhhh po za tym patrze na stoliku list niby do mnie a na nazwisko Perłowicz 😮 🤨 z ofe. Nie no nazwisko piekne z tym ze nie moje 😁 biurokracja... 😉
Ania kciuki za Was !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia współczuję zdretwialych rąk.nie mogłam spać przez to.na szczęście minęło po dwóch domach od cc.
Ania kciuki trzymam co by podjęli w końcu jakąś sensowną decyzję.
Czytałam i już nie pamiętam co 😜 ciężko za wami ostatnio nadazyc 🤔
Młoda w żłobku,młody jeszcze śpi więc lecę sie ogarnąć przed wizyta poloznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kanapki zjedzonej ukradkiem jak mąż wychodzi do pracy to się dołączam 😉 ale ja jem jak mu robię 😉 dłużej nie wytrzymam 😉 ja od 2 dni mam poranne mdłości... to nie miało być na początku ciąży? chyba się uwsteczniam 😜 🤔
pogoda z dupy silnie- jak tylko przyjdzie kurier z paczką to chyba się położę. nie mogę w ogóle zasnąć jak wstanę rano z mężem.
do grona twardobrzuszkowych dołączam również... kurde gdzie to słońce! człowiekowi chociaż żyć by się chciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka na mecie nie mozesz byc ostatnia 🙂 nie ma opcji 😁
Kasia co do mdlosci to ja sie nie znam ale gdzies wyczytalam ze jest to.jedna z oznak nadchodzacego porodu 🤪 ale moze u Ciebie sie niesprawdzi 😜
Ja znowu mam dzien sprzatania.
Wlasnie Agnieszka tez miala sie "rozpakowac" Ciekawe jak nasza Hancia i jej maly 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia Ty chyba chodzisz po sąsiadach aby sprzątać 😁 bo codzienne coś robisz. Ja jak w jeden dzień zacznę to w drugi bezrobocie.
Mdłości to faktycznie może być oznaka porodu to pewnie urodzisz w tym miesiącu 😁 😁.
Wszystkie te oznaki nadchodzącego porodu są takie długoterminowe i nie klarowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka bo ja na raty wszystko robie 😁 🤪 ha ha ha
Kasia Ilonka ma racje - prawdopodobnie urodzisz w tym miesiacu 😁 😁 🤪 😁 😁
Musze kolyske przyszkowac... tz tak w polowie... zeby moj wiedzial o co chodzi i zeby nie szukal bo on zeby cos znalesc po mimo poukladanych rzeczy i tak nie znajdzie to co trzeba :p powie ze nie ma. Wygodniacha.
My babuszki jeszcze dzidzi nie mamy przy sobie to forum az huczy a co bd pozniej ? 🤨
A mam prosbe ;p jak bd w szpitalu to nierozipisujcie sie na 30str bo w tydzien tego nieogarne ha ha ha h 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - wlasie - mozesz smialo przyjsc do mnie posprzatac, przydaloby sie 😁 Ja rzeczy TAK na raty to chyba jeszcze nigdy nie robilam. A najgorsze, ze zabralismy sie za porzadki generalne (bo pare zmian w pokoju malego, troche w sypialni, przemieszczamy itp itd), ze bajzel wszedzie a najgorsze jest, ze nie wiadomo od czego zaczac 😮 No a jak juz zaczne, to doslownie - jak mlodszy spi i jak starszy mi pozwoli 🤢 W maju chrzciny, mam nadzieje, ze do tego czasu sie wyrobimy 😁

Ej, Ania juz pewnie urodzila co nie? Bo jak rano na cc szla, to to przeciez chwila. Jej ciekawe jak sie maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...