Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje Gunia !!!!!!
pierwsza z naturalnym porodem - bo już wątpiłam w tą formę wydobywania maluszków na naszym forum 😁
Gratulacje mamy 4 kwietniowe dzieciątko 😁 😁

Ps. ciekawe jak się tak wszystkie rozpakujecie i wpadniecie w wir karmienia i pieluchowania to kto mi pogratuluję 😮 🤪 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Aga, wielkie gratulacje! Dzielna dziewczyna 🙂

Mój monstrum waży 3435g- chyba się popłaczę. Ale za to rozwarcie zaczęło się- mówił, że na razie na pół palca. Jutro biegam po schodach.

super z wagą Małej i rozwarciem... szybko pójdzie przynajmniej później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madera29 napisał(a):
Boże. Najpierw przeczytałam, że Hania zdjęcie młodego wysłała, a później Ilonka wystawiła tego klocka i się przeraziłam, mówię niemożliwe, że to to maleństwo....
Uf, ale to na szczęście ten angielski klocek...ja obstawiam, że ta Pani wpieprzała fast foody, że wyhodowała taką kluskę.

Idę na 17tą na wizytę 🤪



Chyba nieświadomie zrobiłam Ci spóźnione prima aprilis 😁
Karolinko a masz jeszcze planowe 3 tyg przed sobą, to mała może dobić do czwóreczki z przodu 🙂
Ale masz bobaska dorodnego 🙂

Agatko nie przejmuj się nie zostaniesz sama, ja to sobie chyba zarezerwuje termin na lipiec 😁.

Dziś troszeczkę poprałam posprzątałam.
Wyprałam firanki w salonie bo już były takie uwalone że nie mogłam patrzyć. Teraz mnie czeka prasowanie 40 mkw woalu. Chyba popełnię harakiri nim to skończę prasować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla - czyzbys sie szykowala nastepna z tym rozwarciem?

A ja sie wlasnie dowiedzialam , ze kolezance wlasnie wody pomalu zaczely odchodzic i ma nasilajace sie bole plecow, wiec domyslam sie , ze sie zaczyna.

Laski, nie zostaniecie same - ja z Wami zostane! 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota -nie przejmuj sie - ja mam, dziennie pare razy tam i z powrotem i nic nie dalo. Okna tez mylam, tez nic nie dalo. Po sklepie godziny chodzilam , to tylko braxton hick'sy mialam i jedno wielkie...NIC 😜 Po prostu kochana - uwilas malemu super wygodne gniazdko! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s .....i na pilce skakalam, ananasy swieze jadlam i pikantne curry - i tez nic 😜 No w sumie seksu tym razem nie bylo (przy pierwszym byl, ale nie pamietam, zeby cos dal 😜), ale i tak sobie tego nie wyobrazam, chyba bym mojego z nerow wczesnie wzrokiem zabila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to chyba z wagą Szkrabów jedziemy na tym samym wózku 😮 tyle że ja nie wiem czy coś się zaczyna w cipce - choć Ania twierdziła, że to wiercenie to szyjka., więc może coś już tam się otwiera :/
A dziś zaczeły nagle boleć mnie pachwiny - tak z niczego po prostu bolą i chodzę rozkrakiem prawie - miała któraś, coś to znaczy czy po prostu kolejny psikus mnie trafił ?
Aha i kupiłam dziś koszulę, i 2 biustonosze do kramienia więc mam już komplet, mogę się pakować - tylko 😮 nie mam czasu jutro 😮 🤪 więc pewnie w piątek się spakuję 🙂

Ilona masaż szyjki 🙂 albo gwałt na mężu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Madzia toś mnie pocieszyła.



ojjj...zupelnie nie taki zamiar mialam kochana 😘 Sorki! 😞 Chcialam powiedziec, ze Ty pewnie jestes normalna i u Ciebie poskutkuje 🙂 Naprawde nie martw sie 😘
Wiem , latwo sie mowi, bo ja dokladnie tak samo jak Ty myslalam, kiedy zaczelo sie wielkie wyczekiwanie, wszystkie sie rozpakowywaly, tylko nie ja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Ilonka ten akurat to chyba nie wiązadła bo wiązadła to mnie ciągną już od jakiegoś czasu i to szczególnie z jednej strony. A te pachwiny to jakoś tak równomiernie bolą :/ eeeeh dziwny jest ten stan


a moze dzidzia sie obniza i wywiera nacisk tam i tym samym bol na te rejony?

ja mialam chyba slabe miesnie Kegla i czasem mialam wrazenie, ze mi dziecko wypadnie 😮, ale to raczej cos innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...