Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam nadzieje,ze nie Aniu 🙂 wyniki nerek mam lepsze w moczu prawie nic 🙂 żelazo troszkę prawie nic ale jednak coś poszło w górę 🙂 no i dostałam antybiotyk + mam brac dalej magnez,zelazo i nospe w razie potrzeby . Strasznie bolą mnie plecy jak juz tylko usiade a wczoraj w nocy myślałam, że nie wytrzymam chwilami z bólu . 🤢 bolą mnie normalnie żebra z tyłu ... tez tak macie ?
Kasiu Ja też takie coś czesto robię tylko i naczej 🙂 nauczyłam się tego od siostry i naprawdę jest bardzo dobre ! Łososia jak ktos nie lubi można zastąpić nawet makrelą i tez jest pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Mam nadzieje,ze nie Aniu 🙂 wyniki nerek mam lepsze w moczu prawie nic 🙂 żelazo troszkę prawie nic ale jednak coś poszło w górę 🙂 no i dostałam antybiotyk + mam brac dalej magnez,zelazo i nospe w razie potrzeby . Strasznie bolą mnie plecy jak juz tylko usiade a wczoraj w nocy myślałam, że nie wytrzymam chwilami z bólu . 🤢 bolą mnie normalnie żebra z tyłu ... tez tak macie ?
Kasiu Ja też takie coś czesto robię tylko i naczej 🙂 nauczyłam się tego od siostry i naprawdę jest bardzo dobre ! Łososia jak ktos nie lubi można zastąpić nawet makrelą i tez jest pyszne 🙂

A po co antybiotyk ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej baby 😁
Przekopałam sie przez dwa dni zaległości.
Wybaczcie że nie zaglądałam tutaj ale miałam honorowych gosci - mame i siostrę. Najwyżej możecie mnie zlać po dup... 🤪
Trochę mam wyrzuty bo wsadziłam je przed chwilą w pociąg, bałam się odwieść samochodem bo pomorze zasypane. Jeszcze mój dom jest otoczony łąką z której masakrycznie zawiewało i są mega zaspy, więc pewnie bym nawet z garażu nie wyjechała.
Pogoda jest tu straszna, dzisiaj jeszcze taki mróz 😠

Hancia pisałaś coś o wielkości ciuszków, które prasując porównujesz dla swoich dzieci. Tak naprawdę przekonamy sie jak mamy już duże pociechy kiedy przyniesiemy te drugie maleństwa do domu. Jestem pewna że przeżyję szok 🤪 Teraz Helenka wydaje mi się jeszcze taka malutka 🙂

Gawinka miło ujrzeć Twój wizerunek 🙂

Kurcze Ada, Ilona niby startujemy z tych pierwszych, a ja jeszcze jestem taka niegotowa 🤪
Zupełnie inne rzeczy chodzą mi po głowie, poród jeszcze jest w dalekiej.... przyszłości.
Mam teraz całkiem inne podejście niż 3 lata temu, wtedy na trzy miesiące do przodu byłam spakowana do szpitala, wszystko w domu dla maleństwa ułożone na tip-top, nawet łóżeczko w sypialni już było ustawione 😎
A teraz? Głowę tylko mi zaprząta fakt że Hela od poniedziałku zaczyna edukacje w przedszkolu i chyba ja się bardziej stresuje i przeżywam niż ona sama 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko Hela sobie poradzi przedszkolu. Na pewno Ci będzie trochę lżej jak Hela pójdzie do przedszkola.

Ja też jeszcze nie myślę o porodzie:|. Mój mąż wczoraj zaskoczył mnie tą myślą. W przyszłym tyg. wyjeżdża na cały tydzień i poprosił mnie czy nie mogę się przeprowadzić do moich rodziców na ten tydzień bo "jakby się coś działo". Tylko ja jeszcze o tym nie myślę:].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Ja nawet nie wiem kiedy zabiorę się za pranie wszystkiego i prasowanie a przecież już jesteśmy na takim etapie, że może stać się wszystko . A u mnie na pewno mam dzisiaj nerwice nie z tej ziemi dobrze,ze Kuba poszedł do pracy bo tak to bym mu wszystko wykrzyczała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka zła, że nic mi się nie chce z wielką chęcią bym się wyprowadziła do Mamy i miała wszystko i wszystkich w dupie !!!! Mam już dość usługiwania za wszystko co możliwe.:/ Agata to Agata tamto ... sama juz nie wiem po jaka cholere Ja tu jestem :/ zaczynam mysleć, że kiedyś nie daj boże jakbym miała się rozstać z Kubą to by mi podziękował za usługi zamiast za wspólne lata . Dzisiaj wstałam jak zawsze zrobiłam mu sniadanie,herbate bo jak nie dostanie czasem i przyjdzie na obiad to mówi, że taki głodny bo nie dostał śniadania itd . a Ja pierdolnięta mam wyrzuty sumienia 😮 a przecież kur** ma rączki więc ciężko mu zrobić ?! I to cholerne lekceważenie Mnie i dziecka usiądze sobie obok zapali fajke i mówię do niego nie pal przy mnie to mi bezczelnie powie to wyjdź ....wrrrr widzisz i nie grzmisz !!! I codziennie te je***** piwko !!! A jak by zaczeła rodzić to co kretyn po piwie mnie zawiezie ?! ... Chwilami mam ochote przyjebać mu czymś cięzkim !!! Chyba po prostu wysiadam !!! Przynieś wynieś pozamiataj !!! Proszę go od grudnia, zeby posprzątał ze mną kuchnie to ci powie, ze jest czysta 🤪 Aaaaa no nie wytrzymam az juz chce mi sie z tego wszystkiego ŚMIAĆ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Dziś na obiadek popełniłam to :
http://chabrowa-kuchnia.blogspot.com/2012/11/tagliatelle-z-wedzonym-ososiem-w-sosie.html
pyyyycha , palce lizać i czas wykonania hmm jakieś 15 minut.
Tylko chyba za dużo tych % tłuszczowych jak na mój żołądek bo troszkę mnie rozbolał, może dlatego że nie popiłam ciepłą herbatką tylko od razu wyskoczyłam z domu.

a teraz zaserwowałam sobie lody śmietankowe i Młody chce mi z brzucha wyskoczyć 🙂 🤪 czasem mam wrażenie, że jest podłączony do moich kubków smakowych 😁

Kasiu skoro polecasz to danie to ruszam pędem do sklepu i dzisiaj zagości ono u mnie jako danie główne na obiadek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
A Ja nawet nie wiem kiedy zabiorę się za pranie wszystkiego i prasowanie a przecież już jesteśmy na takim etapie, że może stać się wszystko . A u mnie na pewno mam dzisiaj nerwice nie z tej ziemi dobrze,ze Kuba poszedł do pracy bo tak to bym mu wszystko wykrzyczała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka zła, że nic mi się nie chce z wielką chęcią bym się wyprowadziła do Mamy i miała wszystko i wszystkich w dupie !!!! Mam już dość usługiwania za wszystko co możliwe.:/ Agata to Agata tamto ... sama juz nie wiem po jaka cholere Ja tu jestem :/ zaczynam mysleć, że kiedyś nie daj boże jakbym miała się rozstać z Kubą to by mi podziękował za usługi zamiast za wspólne lata . Dzisiaj wstałam jak zawsze zrobiłam mu sniadanie,herbate bo jak nie dostanie czasem i przyjdzie na obiad to mówi, że taki głodny bo nie dostał śniadania itd . a Ja pierdolnięta mam wyrzuty sumienia 😮 a przecież kur** ma rączki więc ciężko mu zrobić ?! I to cholerne lekceważenie Mnie i dziecka usiądze sobie obok zapali fajke i mówię do niego nie pal przy mnie to mi bezczelnie powie to wyjdź ....wrrrr widzisz i nie grzmisz !!! I codziennie te je***** piwko !!! A jak by zaczeła rodzić to co kretyn po piwie mnie zawiezie ?! ... Chwilami mam ochote przyjebać mu czymś cięzkim !!! Chyba po prostu wysiadam !!! Przynieś wynieś pozamiataj !!! Proszę go od grudnia, zeby posprzątał ze mną kuchnie to ci powie, ze jest czysta 🤪 Aaaaa no nie wytrzymam az juz chce mi sie z tego wszystkiego ŚMIAĆ !!!

hmm podziwiam bo ja bym chyba nie dała rady 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
A Ja nawet nie wiem kiedy zabiorę się za pranie wszystkiego i prasowanie a przecież już jesteśmy na takim etapie, że może stać się wszystko . A u mnie na pewno mam dzisiaj nerwice nie z tej ziemi dobrze,ze Kuba poszedł do pracy bo tak to bym mu wszystko wykrzyczała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka zła, że nic mi się nie chce z wielką chęcią bym się wyprowadziła do Mamy i miała wszystko i wszystkich w dupie !!!! Mam już dość usługiwania za wszystko co możliwe.:/ Agata to Agata tamto ... sama juz nie wiem po jaka cholere Ja tu jestem :/ zaczynam mysleć, że kiedyś nie daj boże jakbym miała się rozstać z Kubą to by mi podziękował za usługi zamiast za wspólne lata . Dzisiaj wstałam jak zawsze zrobiłam mu sniadanie,herbate bo jak nie dostanie czasem i przyjdzie na obiad to mówi, że taki głodny bo nie dostał śniadania itd . a Ja pierdolnięta mam wyrzuty sumienia 😮 a przecież kur** ma rączki więc ciężko mu zrobić ?! I to cholerne lekceważenie Mnie i dziecka usiądze sobie obok zapali fajke i mówię do niego nie pal przy mnie to mi bezczelnie powie to wyjdź ....wrrrr widzisz i nie grzmisz !!! I codziennie te je***** piwko !!! A jak by zaczeła rodzić to co kretyn po piwie mnie zawiezie ?! ... Chwilami mam ochote przyjebać mu czymś cięzkim !!! Chyba po prostu wysiadam !!! Przynieś wynieś pozamiataj !!! Proszę go od grudnia, zeby posprzątał ze mną kuchnie to ci powie, ze jest czysta 🤪 Aaaaa no nie wytrzymam az juz chce mi sie z tego wszystkiego ŚMIAĆ !!!


współczuje... nie dałabym długo rady. być moze mam inny charakter. rzuciłaby wszystko w cholere i wyszła. i jeszcze na odchodne z liścia łajzie bym przypieprzyła... a jeśli mamę masz niedaleko to może na otrzeźwienie dobrym rozwiązaniem byłaby taka mała przeprowadzka... ale to tylko mój punkt widzenia a jak wiadomo zależy on od miejsca siedzenia... trzymaj sie Agatko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
A Ja nawet nie wiem kiedy zabiorę się za pranie wszystkiego i prasowanie a przecież już jesteśmy na takim etapie, że może stać się wszystko . A u mnie na pewno mam dzisiaj nerwice nie z tej ziemi dobrze,ze Kuba poszedł do pracy bo tak to bym mu wszystko wykrzyczała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka zła, że nic mi się nie chce z wielką chęcią bym się wyprowadziła do Mamy i miała wszystko i wszystkich w dupie !!!! Mam już dość usługiwania za wszystko co możliwe.:/ Agata to Agata tamto ... sama juz nie wiem po jaka cholere Ja tu jestem :/ zaczynam mysleć, że kiedyś nie daj boże jakbym miała się rozstać z Kubą to by mi podziękował za usługi zamiast za wspólne lata . Dzisiaj wstałam jak zawsze zrobiłam mu sniadanie,herbate bo jak nie dostanie czasem i przyjdzie na obiad to mówi, że taki głodny bo nie dostał śniadania itd . a Ja pierdolnięta mam wyrzuty sumienia 😮 a przecież kur** ma rączki więc ciężko mu zrobić ?! I to cholerne lekceważenie Mnie i dziecka usiądze sobie obok zapali fajke i mówię do niego nie pal przy mnie to mi bezczelnie powie to wyjdź ....wrrrr widzisz i nie grzmisz !!! I codziennie te je***** piwko !!! A jak by zaczeła rodzić to co kretyn po piwie mnie zawiezie ?! ... Chwilami mam ochote przyjebać mu czymś cięzkim !!! Chyba po prostu wysiadam !!! Przynieś wynieś pozamiataj !!! Proszę go od grudnia, zeby posprzątał ze mną kuchnie to ci powie, ze jest czysta 🤪 Aaaaa no nie wytrzymam az juz chce mi sie z tego wszystkiego ŚMIAĆ !!!


Agatko rozluźnij się, może jakieś wyjście do kina? fryzjer albo kosmetyczka? Ja tak zawsze robię i mnie to pozytywnie doładowuje i mam więcej siły.


Ja na szczęście z moim mężem nie mam problemu z dzieleniem się obowiązkami domowymi 🙂. Teraz wiadomo, że gdy siedzę w domu więcej obowiązków przejęłam ja na siebie, aby go trochę odciążyć. On myje podłogi i robi mi codziennie śniadanie do łózka (chyba że nie idzie do pracy), sprząta też pralnie. Jak pracowałam robiliśmy wszystko po równo- tyle tylko że ja gotowałam bo on tego nigdy nie lubił, ale nawet razem myliśmy okna. Jak się pojawi Dzidzia to myślę że też dużo mi pomoże przy niej, bo zawsze twierdził że chciałby aktywnie brać udział w wychowaniu dziecka. A co do piwa to mój też lubi, ale obiecał (sobie) że do rozwiązania nie będzie pił alkoholu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, chyba zrobię remanent w szafie i wszystko to w czym nie będę już chodzić wystawie na szafie.

Mam całą masę ubrań które miałam 1-3 razy na sobie i są w stanie idealnym a ich pewnie już nie założę, tak to sobie zwolnię miejsce na nowe zakupy które planuje po porodzie 🙂. AAA się będzie działo 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Takie przejrzenie szafy raz w roku to dobra sprawa... zrobi sie miejsce i masz pretekst zeby kupic sobie cos nowego 😁

Mnie Hancia podsunela mysl na nowe trampki, bede szukac w weekend cosik odpowiedniego 😜

Agata Ty masz tego swojego chlopa rozpieszczone 😎 kurcze ustaw Go sobie bo kiedys sie pozabijacie 😮 Kompromis, podzial obowiazkow w zwiazku to dla mnie rzecz swieta. Jak zrobi sobie sam sniadanie to mu sie krzywda nie stanie, a za fajki jeszcze teraz jak jestes w ciazy to bym za przeproszeniem w leb strzelila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie najgorsze jest to,ze kiedys byłam silniejsza i jak coś mi nie pasowało to,to olewałam krótko mówiąc miałam wszystko w dupie i twierdziłam,że wszystko i wszystkich da się zastąpić jak mi nie pasowali ... a teraz ? jestem dupą wołową i jestem uzależniona od niego ... Dam mu dzisiaj szanse powiem mu po pracy,ze pomaga mi sprzatac kuchnie jezeli tego nie zrobi to zabiore juz spakowana walizke i po prostu wyjde . 🙂
A antybiotyk Kasiu ma działanie bakteriobójcze na bakterie wywołujące zakażenia no i ja mam go chyba na zakazenie drog moczowych bo mam niby wzsystko okej z moczem ale jeszcze zeby bylo lepiej . Moja Mama powiedziała,ze jak sie bede zle czula to mam go odstawic bo cos tam przeczytała . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest,jest rozpieszczony jak dziadowski bicz !!! 😮 ale to tyłko i wyłącznie wina rodziców ....
Jego Mama miała 40 a Tata 50 jak sie urodził jest ich 5 dzieckiem i to długo wyczekiwanym chłopcem bo sa 4 dziewczyny . Do 30 roku zycia mieszkał z rodzicami bo zadna dziewczyna nie potrafiła go ujarzmić, że tak powiem ... całe 30 lat kazdy mu usługiwał to juz taki jest a stare drzewo ciezko przesadzic na nowa ziemie . Wiec mam WIELKI PROBLEM ! Powiem Wam,ze itak duzo sie zmienil przy mnie ale Ja jestem wychowana na innych zasadach niz On i ciezko mi jest pojac,ze mozna byc kims takim .... Przyszedl juz z pracy powiedzial,ze dzisiaj robio sobie wolne bo sie nie dogadujemy ... zobaczymy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
A Ja nawet nie wiem kiedy zabiorę się za pranie wszystkiego i prasowanie a przecież już jesteśmy na takim etapie, że może stać się wszystko . A u mnie na pewno mam dzisiaj nerwice nie z tej ziemi dobrze,ze Kuba poszedł do pracy bo tak to bym mu wszystko wykrzyczała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka zła, że nic mi się nie chce z wielką chęcią bym się wyprowadziła do Mamy i miała wszystko i wszystkich w dupie !!!! Mam już dość usługiwania za wszystko co możliwe.:/ Agata to Agata tamto ... sama juz nie wiem po jaka cholere Ja tu jestem :/ zaczynam mysleć, że kiedyś nie daj boże jakbym miała się rozstać z Kubą to by mi podziękował za usługi zamiast za wspólne lata . Dzisiaj wstałam jak zawsze zrobiłam mu sniadanie,herbate bo jak nie dostanie czasem i przyjdzie na obiad to mówi, że taki głodny bo nie dostał śniadania itd . a Ja pierdolnięta mam wyrzuty sumienia 😮 a przecież kur** ma rączki więc ciężko mu zrobić ?! I to cholerne lekceważenie Mnie i dziecka usiądze sobie obok zapali fajke i mówię do niego nie pal przy mnie to mi bezczelnie powie to wyjdź ....wrrrr widzisz i nie grzmisz !!! I codziennie te je***** piwko !!! A jak by zaczeła rodzić to co kretyn po piwie mnie zawiezie ?! ... Chwilami mam ochote przyjebać mu czymś
cięzkim !!! Chyba po prostu wysiadam !!! Przynieś wynieś pozamiataj !!! Proszę go od grudnia, zeby posprzątał ze mną kuchnie to ci powie, ze jest czysta 🤪 Aaaaa no nie wytrzymam az juz chce mi sie z tego wszystkiego ŚMIAĆ !!!

mam podobnie. Z tym ze u mnie w domu wiekszosc pali a mnie to wkurwialo nawet przed ciaza. i jak ojciec dostal 2 udaru to on nie pali i reszta w domu tez nie pali. moj niby 3 lata nie pali z tego co ja wiem, ale popala. Co do piwka to moj tez lubi, ale w ciazy mowie nie pij bo dzis nic nie bedzie i sie jakos stosuje :p. Co do posilkow mak tak samo poczucie winy jak nie zrobie... moj ostatnio nawet pranie wywiesil bo powiedzial ze sie przygotowuje 🤪 lepiej zeby on prania nie wsadzal do autt.... bo to jest jeden wielki groch z kapusta :p lepiej niech tylko wywiesi bo mi juz ciezko nosic miske rzeczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lepiej zeby on prania nie wsadzal do autt.... bo to jest jeden wielki groch z kapusta :p lepiej niech tylko wywiesi bo mi juz ciezko nosic miske rzeczami.


Mój ma to samo 😁, ale tłumacze sobie to, iż jego męski umysł nie jest wstanie pojąc tak skomplikowanej czynności jak sortowanie prania 😁

Agatko pewnych przyzwyczajeń wyssanych z mlekiem matki nie da się zmienić. Przykro mi to stwierdzać, lecz to nie do końca ich wina...tylko Mamusiek. Dlatego Dziewczyny, które mają synków apeluje -włączajcie ich w prace domowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo widze ze temat chlopow na tapecie 😁 temat rzeka normalnie
Agata, wiesz co sobie mysle?ze masz podobny problem do tego ktory ja mialam bedac w 1 ciazy.cos w tym jest ze wady ktorych wczesniej nie dostrzegalysmy z nadejsciem dziecka wyostrzaja sie bo zaczynamy miec wieksze wymagania wobec facetow ktorzy za chwile maja zostac ojcami.
Niestety, moj w pierwszej roli ojca slabo sie sprawdzil, a moze i w ogole nie.zero pomocy i zaangazowania z jego strony.Nawet jak jechalam na kontrole przed porodem, to pojechalam swoim autem ktore on pozniej zabral spod szpitala jak mnie zostawili na porodowce.
No ale chlop dostal ode mnie po 2 latach od narodzin corki nauczke, odeszlam od niego na 4 miesiace i zmadrzal.Wczesniejsze jakies wyprowadzki na tydzien do rodzicow nie przynosily rezultatow.Musial poczuc ze naprawde nas traci,musi placic alimenty etc.
Na szczescie teraz jak wrocilam jest o niebo lepiej i z kazdym dniem kocham go co raz mocniej o ile sie jeszcze da 😁
Dentysta zaliczony 😁 zab usuniety, dwa szwy zalozone i oczywiscie jak juz mnie szyl to dopiero slabo mi sie zrobilo 😮 to chyba dlatego ze adrenalina mi opadla 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zobaczymy co ma być to będzie 🙂 a co do prania ? hm ... on czasami tez zrobi pranie powiesi pomyje naczynia itd. ale zawsze na odpierdol 🙃 Juz sama nie wiem czy to z nim jest jakis problem czy ze mna ze wiecznie cos mi nie w paski :P ... Wlasnie wyszłam z wanny i stwierdzam,ze moja dupa jest tak okropna,ze juz nie moge na nia patrzec :P mam ochote na cos dobrego ... tylko na co ? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamyyy 🙂

Chyba juz wiem o co chodziło wam z tym kłuciem w cipce 🙂 i chyba tez tak mam czasami nie wiem czy na tej samej zasadzie ale wlasnie niedawno miałam i pomyslałam,ze to chyba o to wam chodzi 🙂 takie kłucie dziwne jak by się chciało siku ? nie wiem jak to opisac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...