Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja Siostra po mimo tego iż w każdym miejscu mialy moskitiery nawet w drzwiach balkonowych zamontowała specjalne drzwi z moskitierą zakupiła baldachim i nawet po mimo tego, że mieszka na Bawarii gdzie nie ma tego całego gówna co u Nas bo tam psikają 🙂 bo nawet nie wiesz kiedy i gdzie zawsze coś wleci 😜 ... a Jak Ty Kasiu masz zamiar co 30 min wstawać w nocy do małej to zyczę powodzenia 😜 . Wczoraj zobaczyłam sobie na grafice w google podkłady bella i podkłady hartmann i jednak obstawiam hartmanna 😁 . Większe są i wyglądają na bardziej chłonne i grubsze no i sam komfort przylepca a nie szukania po majtolach gdzie podklad hihi 😜 ... I wydaje mi się, ze jedno opakowanie 30 szt. starczy ?! Byłam u fryzjera ... Fryzjerka nie spełniła Moich oczekiwań ponieważ nie mam na końcu tego koloru jaki chciałam 😠 ale niech jej będzie 😜 w ogóle czuję się brzydsza teraz ale czego można się spodziewać po jednej wielkiej orce z 50 wałami tłuszczu pod brodą hehe 🤪 .
Zjebana ? 🙃
Wam tez dzisiaj tak ciśnienie rozpierdala system jak to powiedział dzisiaj mój starszy sąsiad hahah 🤪
Ja wiem Aniu Ja wiem 🙂 Ty to byś mogła w ogóle nie schodzić hheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka napisał(a):
Kasia te podkłady Hartmana kupiłaś MINI czy MAXI ?

powiem szczerze, że miałam ostre wątpliwości ale wyczytalam gdzieś na forum, że lepiej wziąć większe niż w sam raz albo za małe więc wzięłam te większe. dzisiaj powinnam je już mieć to jak coś to dam znać. na pewno będą od pępka do plecow ale nie mam pojęcia o skali tego wszystkiego co będzie z nas wypływało więc zapobiegawczo wzięłam te większe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
Gawinka napisał(a):
Kasia te podkłady Hartmana kupiłaś MINI czy MAXI ?

powiem szczerze, że miałam ostre wątpliwości ale wyczytalam gdzieś na forum, że lepiej wziąć większe niż w sam raz albo za małe więc wzięłam te większe. dzisiaj powinnam je już mieć to jak coś to dam znać. na pewno będą od pępka do plecow ale nie mam pojęcia o skali tego wszystkiego co będzie z nas wypływało więc zapobiegawczo wzięłam te większe...

Kasiek a ile ich zakupiłaś ? 30 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
pidi napisał(a):
Gawinka napisał(a):
Kasia te podkłady Hartmana kupiłaś MINI czy MAXI ?

powiem szczerze, że miałam ostre wątpliwości ale wyczytalam gdzieś na forum, że lepiej wziąć większe niż w sam raz albo za małe więc wzięłam te większe. dzisiaj powinnam je już mieć to jak coś to dam znać. na pewno będą od pępka do plecow ale nie mam pojęcia o skali tego wszystkiego co będzie z nas wypływało więc zapobiegawczo wzięłam te większe...

Kasiek a ile ich zakupiłaś ? 30 ?

jop. liczę, że na pobyt w szpitalu wystarczy. położna powiedziała mi, ze najgorsze są 3 pierwsze doby. no to licze, ze mi starczy przynajmniej na początek. kurde 10 na dzień? hm..... a potem to zobacze jak to będzie wyglądało i pewnie jakies podpasiory zastosuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko pokaż ten kolorek włosków 🙂.


A ja się dziś dowartościowałam 🙂. Mimo iż czuje się brzydka i olbrzymich rozmiarów (może to moja psychika a może to hormony...albo i pogoda).
Byłam dziś u męża w pracy i czekałam sobie grzecznie na dyżurce aż wyjdzie do mnie.
I oczywiście przykleiło się dwóch takich miłych panów 🙂, więc po tym wszystkim stwierdziłam, że chyba nie jestem taka pokaźna i brzydka jak dwóch takich się nie zorientowało że jestem w zaawansowanej ciąży. No chyba że lubią ciężarne 😁.

PS. Po małpowałam po Was, a co! mam być gorsza! Zrobiłam sobie delikatną henne na włosach, przynajmniej ładnie się błyszczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ja po wyjsciu do domu kupię te always na noc o których Ania mówiła bądż te zwykłe bella wielkie 🙂 nie będę się już bawiła w podkłady 🙂 itak nasi faceci musze się napatrzec wystarczajaco na wkładki laktacyjne i majtosy to trochę go oszczędzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Wy tu dalej o tych podkladach 😁 wbitke mam w ten temat bo i tak sie zafajdaja i trzeba bedzie zmieniac i tak.Ja mam Bella Mama 2 paczki do szpitala a na pozniej zwykle podpaski
na komary polecam wtyczke brise-komarzyka padaja w locie.Przy Majce uzywalismy tego i teraz pewnie tez bedziemy.
Nie wiem czy to wina cisnienia czy tego ze siedze drugi tydzien z Maja w domu, poprostu mam mega lenia i kompletnie nic nie chce mi sie robic.Najchetniej lezala bym caly dzien i przekrecala sie z boku na boku no ale przy Mlodej to nie takie latwe, jest troszke absorbujaca 😁
Z dobrych wiesci to dzwonilam do ZUSu i prawdopodobnie dostane jeszcze w marcu zasilek chorbowy za styczen 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Zastanawiam się czy są one może w aptece ... może byłyby tańsze 🤨

ja szukałam w 3 aptekach i nie było. i w jednym z artykułami dla mam i bobasów i też nie było. więc powiem szczerze olałam temat bo więcej wydalabym na paliwo jeżdżąc po mieście niż warta ta ewentualna oszczędność. poszłam na skróty i zamówiłam z all.... Ale może akurat u Ciebie się trafią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Agatko pokaż ten kolorek włosków 🙂.


A ja się dziś dowartościowałam 🙂. Mimo iż czuje się brzydka i olbrzymich rozmiarów (może to moja psychika a może to hormony...albo i pogoda).
Byłam dziś u męża w pracy i czekałam sobie grzecznie na dyżurce aż wyjdzie do mnie.
I oczywiście przykleiło się dwóch takich miłych panów 🙂, więc po tym wszystkim stwierdziłam, że chyba nie jestem taka pokaźna i brzydka jak dwóch takich się nie zorientowało że jestem w zaawansowanej ciąży. No chyba że lubią ciężarne 😁.

PS. Po małpowałam po Was, a co! mam być gorsza! Zrobiłam sobie delikatną henne na włosach, przynajmniej ładnie się błyszczą.


Zlonierze to psy na baby 😁
Ilona zrob zdjecie wlosow i wrzuc.Dlugo takie hodowalas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ładnie pojechałaś po bandzie 😜 Ilony Mąz to pies na baby hahahhaha 😁
Ja tez zawsze mialam dlugie wlosy moze nie takie jak Ilona ale dlugie a w ciazy to predzej na cipce sobie zapuszcze do kolan niz na glowie hahah 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Hahahahhahahahah Ada to weź w ogóle mniej wyjebke i leć na waleta 🤪
Szczerze ? patrz jak lece heheh 😜 nie chce mi sie ... chyba zrobię sobie drzemkę od tego systemu na głowie 😠

Agata chodzilo mi przede wszystkim o to ze co bys nie wsadzila sobie w majciochy to i tak bedziesz latac co godzine zmieniac i podmywac sie bo na poczatku strasznie duzo tego leci.No ale rozumiem Wasz entuzjazm przy kupowaniu podkladow poporodowych bo sama w pierwszej ciazy sie tak wszystkim jaralam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/p1060686a.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7034/p1060686a.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url]
A miało być coś takiego --- > https://www.google.pl/search?hl=pl&gs_rn=5&gs_ri=psy-ab&cp=6&gs_id=b&xhr=t&q=ombre+hair&biw=1280&bih=685&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.43287494,d.ZWU&ion=1&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=wdVBUYe_EYPuOu2_gaAM#imgrc=FYqWiFGs65U4OM%3A%3B78Ma9uze_B7k9M%3Bhttp%253A%252F%252F4.bp.blogspot.com%252F-RRtX11CCz1s%252FT14-vfGFzlI%252FAAAAAAAAAgM%252FpsP3hIxtqgI%252Fs1600%252Fombre-hair-trend.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbonjourdearfashion.blogspot.com%252F2012%252F03%252Fombre-hair.html%3B499%3B714 nie w pizde ni w oko to nie jest to 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
No to ładnie pojechałaś po bandzie 😜 Ilony Mąz to pies na baby hahahhaha 😁
Ja tez zawsze mialam dlugie wlosy moze nie takie jak Ilona ale dlugie a w ciazy to predzej na cipce sobie zapuszcze do kolan niz na glowie hahah 😎

Akurat nie mialam na mysli Ilony meza.
Jakas czepliwa sie Agata zrobilas.Moze faktycznie utnij sobie drzemke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Źle mnie odebrałaś 😜 ... przeciez to tylko żarty 😉
a,że psy na baby to masz racje bo mój były jest wojskowym i wiem jak oni postępują 😎 ale nie jednemu psu burek na imię 😜 / To tak jest przy pierwszej ciąży z tym jaraniem się ... Moja Siostra tez mowi po co ci to po co tamto ... ale najlepiej samemu nakupowac a później przy drugiej ciazy będzie się stukało w głowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana886 napisał(a):
atomota napisał(a):
Agatko pokaż ten kolorek włosków 🙂.


A ja się dziś dowartościowałam 🙂. Mimo iż czuje się brzydka i olbrzymich rozmiarów (może to moja psychika a może to hormony...albo i pogoda).
Byłam dziś u męża w pracy i czekałam sobie grzecznie na dyżurce aż wyjdzie do mnie.
I oczywiście przykleiło się dwóch takich miłych panów 🙂, więc po tym wszystkim stwierdziłam, że chyba nie jestem taka pokaźna i brzydka jak dwóch takich się nie zorientowało że jestem w zaawansowanej ciąży. No chyba że lubią ciężarne 😁.

PS. Po małpowałam po Was, a co! mam być gorsza! Zrobiłam sobie delikatną henne na włosach, przynajmniej ładnie się błyszczą.


Zlonierze to psy na baby 😁
Ilona zrob zdjecie wlosow i wrzuc.Dlugo takie hodowalas???


Toś mi pojechała, ja sobie podbudowałam ego 😁


Włosy hodowałam 2 lata 🙂 🙂.

Specjalnie dla Ciebie.
Przepraszam za jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
adriana886 napisał(a):
atomota napisał(a):
Agatko pokaż ten kolorek włosków 🙂.


A ja się dziś dowartościowałam 🙂. Mimo iż czuje się brzydka i olbrzymich rozmiarów (może to moja psychika a może to hormony...albo i pogoda).
Byłam dziś u męża w pracy i czekałam sobie grzecznie na dyżurce aż wyjdzie do mnie.
I oczywiście przykleiło się dwóch takich miłych panów 🙂, więc po tym wszystkim stwierdziłam, że chyba nie jestem taka pokaźna i brzydka jak dwóch takich się nie zorientowało że jestem w zaawansowanej ciąży. No chyba że lubią ciężarne 😁.

PS. Po małpowałam po Was, a co! mam być gorsza! Zrobiłam sobie delikatną henne na włosach, przynajmniej ładnie się błyszczą.


Zlonierze to psy na baby 😁
Ilona zrob zdjecie wlosow i wrzuc.Dlugo takie hodowalas???


Toś mi pojechała, ja sobie podbudowałam ego 😁


Włosy hodowałam 2 lata 🙂 🙂.

Specjalnie dla Ciebie.
Przepraszam za jakość




Hmmm no nie dziwie sie chlopakom ze cie zagadali 🤪 Kazdy zdrowy facet zwrocilby uwage na taka laske jak Ty, nawet brzuchata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona gdzie kupiłaś włosy 🤪
Agata ja Ci mówię przy drugim już będziesz wiedziała co odpuścić przy kupowaniu.

Mój mnie właśnie wnerwił też chory chodzi i się przemądrza że on chodzi i wszystko robi a ja gnije w łóżku. Wrrrr ja go chyba dzisiaj zabije....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem właśnie a poza tym tez duzo zostanie po małej 🙂 teraz zaszaleje a pozniej będę rozsądna 🙂
Ania powiedz mu, że jak nic nie robisz jak leżysz 😜 a jak ci powie,ze wczoraj tez leżałaś to powiedz mu, że tak wiem ale nie dokończyłam i dzisiaj też leżę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania wybacz chłopu, też na swój sposób przeżywa tę całą sytuację, w końcu na dniach rodzina mu się powiększy 😁
A jeśli chodzi o leżenie to powiedz mu że koleżanki z forum rozkazały Ci gnić 😎

Ilona ja pierdyka jakie masz piekne włosy.

Nie odzywałam się dzisiaj cały dzień bo leżę plackiem, tyle co małą zawiozłam i odebrałam z przedszkola. Od rana mam lekkie plamienia, w obiad było juz niby okej, a teraz znowu. Szyjka się najwidoczniej rozwiera, tylko nie mam żadnych bóli. Dzwoniłam do mojej lekarki to mówiła że mam być spokojna bo po odejściu czopu nawet miesiąc można jeszcze "normalnie" chodzić. Także mam cierpliwie czekać na skurcze, tylko jak w takiej sytuacji być cierpliwym 😮

Agata ja w pierwszej ciązy strasznie szalałam z zakupami, gdzie coś wyczytałam albo usłyszałam to musiałam to mieć 😁 A teraz mąż się ze mnie śmieje, że tak mało kupuję - ale mam wrażenie że wszystko mam, dużo po Helci zostało.

Trzymajcie się dziewczyny z nogami do góry 😁 Idę spakować w końcu walizkę, bo inaczej w nocy wogóle nie zasnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...