Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agus34 napisał(a):
Ewell wspolczuje pewnie sie wystraszylas....
Ale powiedz jakie objawy mialas?
Ja jutro polowkowe, troche sie denerwuje jade z kolezanka bo maz pracuje, trzymajcie kciuki za Elviska 🙂

Momentami, jak kaszlnęła, lub coś podniosłam wypływał ze mnie bezbarwny i bezwonny płyn jak woda. Poczytałam trochę i to mnie skłoniło do jechania na IP. Trzymam kciuki za Elviska 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
malina101 napisał(a):
Zaczynamy się przygotowywać do zakupu wyprawki i zastanawiam się jakie kupować te wszystkie pierwsze ciuszki, nie chciałabym żeby pieniądze były wydane na marne,a coś będzie nie praktyczne. Urodzimy jakoś w maju wtedy to już będzie ciepło więc długie rękawki czy krótkie? latem wiadomo że krótkie, ale na ten czas 2-3 tyg po urodzeniu, itd co wy o tym myślicie? To moje pierwsze dziecko, może dlatego tak przeżywam i za bardzo kombinuje 🙂 Może coś doradzicie?
hm sama niewiem ja zakładam że sezon wiosenny przydadzą się rampersy body dl i kr krękaw spodenki cienkie spioszki pajacyki niewiadomo jaka bedzie pogoda warto się też zaopatrzyć w sweterki spodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85a napisał(a):
malina101 napisał(a):
Zaczynamy się przygotowywać do zakupu wyprawki i zastanawiam się jakie kupować te wszystkie pierwsze ciuszki, nie chciałabym żeby pieniądze były wydane na marne,a coś będzie nie praktyczne. Urodzimy jakoś w maju wtedy to już będzie ciepło więc długie rękawki czy krótkie? latem wiadomo że krótkie, ale na ten czas 2-3 tyg po urodzeniu, itd co wy o tym myślicie? To moje pierwsze dziecko, może dlatego tak przeżywam i za bardzo kombinuje 🙂 Może coś doradzicie?
hm sama niewiem ja zakładam że sezon wiosenny przydadzą się rampersy body dl i kr krękaw spodenki cienkie spioszki pajacyki niewiadomo jaka bedzie pogoda warto się też zaopatrzyć w sweterki spodnie


zgadzam się z asia85a...to jest noworodek a potem jeszcze długo niemowle i warto mieć coś z długim...spodnie,sweterki.mój synek urodził się w październiku.na wiosnę miał 6-7miesięcy i było już naprawdę pięknie.więc zaszalałam i go ubrałam cieniej tak jak siebie i zaraz za 2 dni miał zapalenie oskrzeli 😞...także z tymi ciuszkami ostrożnie
rampersy czy krótkie bodziaki owczem ale coś z długim też trzeba mieć bo mogą i w lipcu być chłodne dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie!
Ja też uważam, że trzeba mieć wszystkiego po troszku. Tym bardziej, że już od jakiegoś czasu pogoda płata figle! Nie pamiętam czy to było rok temu czy dwa, ale w woj. dolnośląskim w maju śnieg spadł! I t prawda dziewczynki, że nie ma co szaleć z tymi pierwszymi ciuszkami. Ja tak poszalałam, później dużo od rodziny w prezencie córa dostała i teraz nawet niektóre z metkami powyciągałam z pudeł. Drugi dzień już to wszystko piorę, a to nawet nie połowa! Za to w pokoju jaki piękny zapach proszku i płynu do płakania dla niemowląt unosi się w powietrzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja takie klucie czuję od dzisiejszego ranka, całiy dzień leżę mam nadzieję, że wystarczy odpocząć, jeśli nie przejdzie będę dzwonić do lekarza, zastanawia mnie też to czy to nie przez kaszel, który mnie męczy od kilku dni, co wy na to dziewczyny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda mimo że będzie to maj, więc na pewno przydadzą się body zarówno na długi jak i krótki rękaw, śpioszki takie na ramiączka, skarpetki, czapeczki (nawet w lato jakaś cieniutka czapeczka jest wskazana), a także sweterki i spodenki (polecam dresowe najwygodniejsze dla dziecka) na chłodniejsze dni. Dziewczyny, nie przesadzajcie z ilością, wystarczy po kilka szt. Pamiętajcie też żeby kupić różne rozmiary, bo taki mały brzdąc bardzo szybko rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda mimo że będzie to maj, więc na pewno przydadzą się body zarówno na długi jak i krótki rękaw, śpioszki takie na ramiączka, skarpetki, czapeczki (nawet w lato jakaś cieniutka czapeczka jest wskazana), a także sweterki i spodenki (polecam dresowe najwygodniejsze dla dziecka) na chłodniejsze dni. Dziewczyny, nie przesadzajcie z ilością, wystarczy po kilka szt. Pamiętajcie też żeby kupić różne rozmiary, bo taki mały brzdąc bardzo szybko rośnie
tak racja nawet nieprzeszkadzaja dłuższe rekawki dzidzus niebdzie sie drapał i bedzie na dłużej ja mam dziewczynki z pazdziernika to mam troche rzeczy no ale nieubiere smyka w bluzeczki w kwiatuszki czy inne rzeczy jedynie musze pokupic dresiki welurkowe i polarkowe wieksze na jesien i bodziaki , ale pamietam jak pierwszy raz kupowałam wyprawke to wszystko nowe i dotej pory mam jak nowe a i bierzcie faktóry na siebie jak idziecie po ubranka bo tylko nieliczni wiedzą że można z tego podatek odliczyć , byłam dzis na badaniach zapłaciłam 60 zł za tydzień wizyta prywatna a od nastepnego miesiąca zapisałam sie do przychodni do siebie zeby niejezdzic autobusami i dobiją mnie te wizyty prywatne wiec bede chodzic na kase za tydzien ostatnia wizyta u mojej doktorki jade w celu aby potwierdzić płeć bo unas niemają usg tylko czasem doktorka przywozi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki,
melduje sie po polowkoym.
U mnie tralo to ok. godziny, wszystko jest DOBRZE 🙂
Pani chciala zrobic mi ladne fotki, ale Elwis odwrocil sie tyleczkiem, fikal tak, ze nie mogla go fajnie zlapac. Na ostatnim zdjeciu troche sie uspokoil i buzke widac troche niewyraznie, ale jest o iele lepsze niz z pierwszego USG.
Elvis jest zdrowiutki, rozwija sie ksiazkowo, wagi nie podala dokladnej, ok. 400g i 20 cm dlugosci.
A jesli chodzi o USG wewnetrzne - szew pieknie zagojony, trzyma sie dobrze, szyjka ma 4 cm dlugosci. Ponoc 3 cm jest juz dobra, co miesiac kontolne USG wew pomiar szyjki.
i okazalo sie, ze u mnie wystepuje ta cala dworoznosc macicy z przegroda - wlasnie dzis sie dowiedzialam o PRZEGRODZIE.
Babel ma ponoc troche mniej miejsca, ale nie przeszkadza to w jego rozwoju - a skoro juz raz rodzilam, to macica juz latwiej sie powieksza.
Dwuroznosc nie jest dziedziczna, wiec moja corka pewnie nie ma - tak mnie dzis uspokajano.
Zz ta przegroda....trudniej zajsc ciaze niz ja donosic- przekonywala mnie dzis Pani, nie musze lezec, mam prowadzic normalny aktywny tryb zycia, a jesli cos wyjdzie nie tak na usg wew np. szyjka zacznie sie skracac, to wowczas bede musiala sie oszczedzac.
I tyle, uff....juz moge spac spokojnie,
Buziaki i pozdrawiam bo jestem padnieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki!

Już nie śpimy bo dzisiaj o 9 mamy wizyte u ginekologa. Trochę się boimy bo nowy ginekolog ponieważ stary zrezygnował z prowadzenia praktyki... zobaczymy jak to będzie! Mam nadzieje, że zobacze się dzisiaj z moim synkiem. Ostatnio cierpie na bezsseność budze sie ok 2.30 w nocy i nie moge spac 😞 nigdy tak nie mialam...Wczoraj lekki strach ponieważ strasznie mnie coś ciągnęło w macicy..w pewnym momencie nawet chyba lekko zaplamiłam..dlatego dzisiaj jestem też ciekawa co powie gin odnośnie szyjki...szczerze troche się niepokoję.. gdyby nie to, że dzisiaj mam wizytę pewnie wczoraj już siedziałabym na IP ale postanowiłam, że jeżeli plamienie się nie powtórzy to wytrzymam do dzisiejszej wizyty... Odezwe się po wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
a ja od 2-3 dni czuję takie kłucie w dole jakby w pęcherzu czy coś...jak leżę np za długo na boku,to zaraz czuję .
czujecie też coś na "dole" czy zupełnie nic?



Odpoczywałam wczoraj całe popołudnie i wieczorem i dzisiaj już wszystko ok, żadnych plamień, więc to chyba przez zmęczenie ewentualnie kaszel. Do tego dzidziuś się rusza, robi fikołki więc chyba jest ok, a i ja czuję się już lepiej po tym antybiotyku, zobaczymy tylko jeszcze jak wyniki. I czy stan zapalny zniwelowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela gratuluję diewczynki!! 🙂

Ja właśnie wróciłam od gin. Wszystko ok młody rośnie wiek z usg zgadza się co do dnia z wiekiem z miesiączki 🙂 Kopał jak szalony na badaniu nie można było go zmierzyć takze usg trwalo bardzo dlugo zeby dal sie zlapac 🙂 Ulozony jest glowka w dol 🙂 Te bole to nic takiego aczkolwiek dostalam luteine doustnie. Ucieszylam się jak go zobaczylam jak szalona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wam zazdroszczę dziewczyny,że znacie już płeć dziecka i jesteście po połówkowym 🙂
ja mam za tydzień i strasznie się denerwuję już i nie mogę doczekać.

a ja mam dziś doła ,nerwa i wszystko razem,aż musiałam zaparzyć sobie melisy 😞
mój mąż własnie dziś się dowiedział,że do marca ma postój w pracy (pracuje przy ciężkiej budowlance,mosty,autostrady). i był przetarg na koleją budowę.no i wygrała jakaś firma z Włoch.paranoja jakaś ...nasi rodacy głodują,nie mają pracy...a dla włochów robota jest.w zeszłym roku czyli 2012 męża brygada poprawiała cały most po Anglikach ,a 2 lata temu autostradę po Chińczykach.nawet głośno było o tym w telewizji.

no i teraz mamy zmartwienie,bo jego pensja to nasze jedyne źródło dochodu i utrzymania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale dziś obkupiłam moje maleństwo! Takie te ciuszki śliczne... tzn byłam w lumpeksie 🙂 Kupiłam kilka par spodenek i ogrodniczek, bluzy i kilka śpiochów... i czapeczki i niedrapki 🙂

Najgorzej jeśli nasz Kubuś okaże się jednak dziewczynką!
bo przecież różnie bywa hihih...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Drogie Brzuszaczki 🙂
Miałam jechac na odpoczynek ale niestety stało sie inaczej...wynajmuje w Trojmiescie swoje mieszkanie nasi lokatorzy nie płacili nam za wynajem juz 3 miesiace wiec musielismy sie rozstac...do tego wszystkiego oskubali nas z takich rzeczy jak np.sztucce,odkurzacz czy garnki ...i jeszcze uciekli jak szczury nie sprzatajac mieszkania po sobie...wiec przez 3 dni malowalam sciany, myłam okna ,wieszałam firanki i ukladalam wykladziny bo wszystko bylo brudne i zniszczone...cale dwa dni spedzila na kolanach i tak uciskałam Stasia ze dopiero dzis zaczal sie ruszac ...chyba tez go bardzo wymeczylam 😞 Płakałam i zasuwałam jak glupia ale niestety nie mialam innego wyjscia ,,do tego znow mam katar bo wietrzylam mieszkanie z zapachu farby...szczescie w nieszczesciu ze teraz dobre farby do wnetrz sa malo smierdzace i nietoksyczne...jestem strasznie zmeczona i obolała ..wczoraj pojechalismy na zakupy jak wrocilismy do domu i malo co nie padłam w sklepie dobrze ze byłam z mezem...martwie sie czy z Naszym synusiem wszystko dobrze ale zycie pisze wlasne scenariusze i czasem tak to wszystko wyglada... nieciekawie 🥴
Ewela gratuluje córeczki 🙂 teraz juz sie nam chyba posypia kobitki 🙂
Agus ciesze sie ze z Elviskiem wszystko dobrze . wiedzialam ze to zuch chłopak 🙂 Duzo zdrówka dla Was 😉
Marcysiu tak to niestety w naszym kraju jest..Cudze chwalicie swego nie znacie .. pozniej jest wielkie medialne szukanie winnych ...a o naszych fachowcow sie bija za granica..takie to wszystko jest popieprzone 🥴 Trzymam kciuki zeby sie wszystko ruszyło a Ty sie nie martw bo Ci nie wolno 😠
Betty rozgladałam sie tez za ciuszkami i tesciowa mi podpowiedziala ze takiej malutkiej kruszynce nie jest wcale tak cieplo na poczatku wiec napewno dlugi rekawek i czapeczki sie przydadza...
Co do poscieli tez ogladalam to samo Zoo tez mi sie bardzo podobało i jeszcze białe owieczki ...A łozeczko chce takie zwykle tyle ze z szuflada...bardziej zastanawiam sie nad wozkiem bo maz chce czerwony a ja niebiesko szary i sama teraz nie wiem a Wam jakie sie podobaja kolory bo juz mamy upatrzone takie stabilne z dobrymi kolami 3 w 1 tylko ten kolor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcysiu86,
Nie martw sie polowkowym, pewnie wszystko bedzie dobrze, tydzien szybko zleci i bedziesz nam tu zdawala relacje 🙂
Wspolczuje z powodu zmartwien finansowych, ale glowa do gory - zaswieci slonce, zobaczysz 🙂 Tobie NIE WOLNO SIE TERAZ NICZYM MARTWIC, pomysl o Skarbie ktory nosisz, masz sie usmiechac a nie smucic 🙂
Ja staram sobie to tak tlumaczyc- ze ludzie maja o wiele gorsze problemy niz ja-tragedie, nieszczescia, choroby- dacie rade!
A my bedziemy Cie wspierac, no i o usmiech teraz prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec,
Wlasnie myslalam o Tobie, co jest ze Cie nie ma 😞
Wspolczuje z powodu nieuczciwych lokatorow, jeszcze okradli i balagan zostawili...to sie narobilas biedaczysko, a niech ich myszy zjedza!
A mialas jakas umowe, mozesz jakos odzyskac te pieniadze droga sadowa? Powinni poniesc konsekwencje prawne, nienawidze zlodziejstwa, no ale teraz juz ogarnelas sytuacje, i jak szybko.
Stasiem sie nie martw, pewnie to z przemecznia-daj mu wypoczac a odezwie sie szybciej niz myslisz.
Ja tez mysle o wozku, mam juz faworyta- Up baby vista....i tez czerwony mi sie strasznie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki jak pisze szybko na tel, to zjadam literki 🙂
Ja mam ochote na ten wozeczek, co sadzicie?
http://mbeans.com/uppababy-vista-stroller-2013.html?childid=58466&utm_medium=cse&utm_source=google&gclid=CO3S5rOQ2rQCFcyf4AodhUwAeA
Bugaboo Cameleon ogladalam w sklepie, ale taki delikatny i ma maly kosz 😞
Podoba mi sie Quinny Buzz, ale jak zobaczylam na zywca to siedzisko dla Babla takie chyba nie do konca wygodne.
Stokke XPLORY tez zwrocil moja uage, ale kolezanka ma i mowi ze fatalnie sie sklada i troche niewygodny.
No i kusi mnie ta posciel nadal 🙂
http://allegro.pl/mamo-tato-15-cz-posciel-dziecieca-90x120-haft-i2897320859.html
Dopytywalam tutaj dzieczyny, czy cala ta moskitiera sie tu przydaje - no wiec doskonala sprwa przed owadami oraz przyjemniej dziecko spi, z uwagi na ciagle wlaczona klimatyzacje w okresie letnim - no i zglupialam, bo w koncu nie wiem co robic....czy z tym czy bez....no i czy to pasuje chlopcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Agus Kochana jestes 😉 tak mielismy umowe ale Ci ludzie okazało sie ze groszem nie smierdza wiec wiecej nerwow niz to warte..najwazniejsze sie sie wyniesli i mamy spokoj ...teraz wynajely 2 studentki ktorym mieszkanie oplacaja rodzice i mam nadzieje ze bedzie bez problemu bo chodzi nam o to zeby to mieszkanie samo na siebie zarabialo bo szkoda go sprzedac...tym bardziej ze my w Wawie a mieszkanie w Gdyni..ale teraz bede spokojniejsza 🙂
Co do wozka to wlasnie ten pierwszy Twoj link przypomina ten wozek ktory bym chciala...podoba mi sie X-lander ale podobno nie wygodnie sie prowadzi.. http://allegro.pl/wozek-passo-4w1-euro-cart-gratisy-wysylka-gratis-i2880415412.html
podoba mi sie kolor ultra-violet ale widzac go na zywo jest niebieski i zastanawiam czy dla chlopca moze taki byc ..ogolnie chodzil za mna jasny wozek ..bez z ecru ale zaraz bedzie caly brudny i tyle z tego bedzie...
Co do poscieli tez ta ogladalam i powiem szczerze ze moskitiera akurat mi sie nie przyda bo mieszkam na 9 pietrze 😎 ale mieszkanie mam bardzo sloneczne i nad baldachimem sie zastanawiam zeby lepiej Myszonkowi sie spało..pozniej jak bedzie wiekszy i dno lozeczka sie obniży to sie ten baldachim zdejmie ...
http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-szuflada-posciel-haft-gryka-i2901786475.html
ta posciel mi sie jeszcze podoba w bezu... lub
http://allegro.pl/16-el-posciel-dziecieca-120x90-do-lozeczka-gratisy-i2902051378.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane!To widze,ze dla wielu z nas poczatek roku okazał sie niezbyt udany...ja po smierci psiaka chodze jak struta,zlapalam takiego dola ze nawet nie mialam sily tu zagladac..z kazdym dniem jest lepiej bo wiadomo-czas leczy rany.... 😞
W styczniu mam jeszcze troszke obowiazkow ale od lutego zaczynamy rozgladac sie za pokoikiem i w ogole 🙂 Wczoraj bylo usg polowkowe-Maluch jest juz ustawiony głową w dół i raczej sie to nie zmieni wiec za duzo nie zobaczylismy:P ale był taki momement ze widzielismy twarzyczke na 4d!Powiem Wam ze to cos fantastycznego!w ogóle mamy takiego fajnego lekarza ze na zwyklym usg zrobil nam za darmo to 4D(a normalnie kosztuje ponad 200zl) wiec mamy 3ci film z Bubusiem 😁 no i podobno chlopak na 100%,siusiak 3minimetry 😁 Wazy 465gram 🙂
podobno w 12 tc nie mogli stwierdzic ze byl chlopcem na 100% i że to,ze lekarz trafil to bym czysty przypadek,ale mi sie wydajeze oni jednak po czyms tam są w stanie rozpoznac czy to chlopczyk czy dziewczynka w tak wczesnej ciaży,wiadomo zdarza sie ze moze sie zmienic(np.Rudzielec)ale generalnie rzadko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl wiem że to prawie niemożliwe... ale lekarz powiedział że w 90% chłopiec, a moja kuzynka jest w 7 miesiącu i niedawno dowiedziała się ze to pępowina byłą a nie siusuaczek i z chłopczyka zrobiła się dziewczynka 🤪

Agus34 nie zastanawiaj sięczy to pasuje czy nie 🙂 ma się Tobie podobać i ewentualnie Twojemu mężczyźnie ;p;p nasza sypialnia jest niewielka ale bardzo słoneczna, baldachim jeszcze bardziej by ją orzytłoczył dlatego nie zdecydowaliśmy się na niego, a pościel jest rzeczywiście śliczna 🙂

Rudzielec my też wynajmujemy mieszkanie i wiem jakie to upierdliwe... z tym zawsze są i będą problemy, bo jak nie Twoje to nie poszanujesz ;/

a co do wózeczka to ja zastanawiałam się nad tymi, i bardzo podobają mi się te zielono czarne - wszystkie modele 😁 😁
http://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/ESPIRO-Atlantic/209
http://www.mulan.pl/bebetto-solaris-standard-collection-3w1-kola-pompowane.html

a ten zielony, albo morelowy
http://www.mulan.pl/x-a-x-lander-zestaw-2w1-gleboko-spacerowy-2012.html
i ten podoba mi się najbardziej i duużo osób mi go polecało 🙂

Planujemy więcej dzieciaczków, więc chcę kupić taki, żeby pasował i do Kubusia i do ewentualnej siostrzyczki w przyszłości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
KarolinaMotyl wiem że to prawie niemożliwe... ale lekarz powiedział że w 90% chłopiec, a moja kuzynka jest w 7 miesiącu i niedawno dowiedziała się ze to pępowina byłą a nie siusuaczek i z chłopczyka zrobiła się dziewczynka 🤪

Agus34 nie zastanawiaj sięczy to pasuje czy nie 🙂 ma się Tobie podobać i ewentualnie Twojemu mężczyźnie ;p;p nasza sypialnia jest niewielka ale bardzo słoneczna, baldachim jeszcze bardziej by ją orzytłoczył dlatego nie zdecydowaliśmy się na niego, a pościel jest rzeczywiście śliczna 🙂

Rudzielec my też wynajmujemy mieszkanie i wiem jakie to upierdliwe... z tym zawsze są i będą problemy, bo jak nie Twoje to nie poszanujesz ;/

a co do wózeczka to ja zastanawiałam się nad tymi, i bardzo podobają mi się te zielono czarne - wszystkie modele 😁 😁
http://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/ESPIRO-Atlantic/209
http://www.mulan.pl/bebetto-solaris-standard-collection-3w1-kola-pompowane.html

a ten zielony, albo morelowy
http://www.mulan.pl/x-a-x-lander-zestaw-2w1-gleboko-spacerowy-2012.html
i ten podoba mi się najbardziej i duużo osób mi go polecało 🙂

Planujemy więcej dzieciaczków, więc chcę kupić taki, żeby pasował i do Kubusia i do ewentualnej siostrzyczki w przyszłości 🙂[/quot


też myślę o espiro atlantic...moja sąsiadka miała i był super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A przede wszystkim dziękuję Wam kochane za słowa otuchy i pocieszenia.mąż niestety ma taką pracę,że raz jest dobrze,raz źle.2 lata było spokojnie...bez przerw,postojów i braku kasy.
mam nadzieję,że pójdzie w marcu jak ten szef obiecuje 🙂 żebym zdążyła kupić wyprawkę dla dziecka 😞.
łóżeczko mam,ciuszki też,leżaczek,fotelik do samochodu...
trzeba skombinować wózek(po synku sprzedałam,bo był niewygodny)i wiadomo dla mnie i dla dziecka te kosmetyczne i higieniczne ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Niedawno mama moja kupiła dla wnusia na allegro pake ciuszków!! 60 sztuk no przepiękne i dzisiaj przyszły!! Achh jakie perełki tylko to na troszkę wiekszego brzdaca bo od pol roczku do roczku 🙂 Juz sie doczekac nie moge jak bedzie mogl to nosic 🙂 Super sa ubranka dla maluchow ja juz wpadlam w zakupowy szal 😁 Powiedzcie mi ile wczesniej zamawialyscie wozek i lozeczko?:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...