Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ooo ciekawe jak tam Oliczeko :-) tez juz bym chciala zeby sie zaczęło... Ale póki co to mnie wypuszczają ze szpitala na weekend zebym nabrała sił na poród. Bo termin mam na poniedziałek ale póki co nie dzieje sie kompletnie nic. Jak sie nic nie bedzie dzialo to mam sie zglosic w srode na badanie gin i usg bo moj maluch prawie 4 kg moze juz miec, a wtedy to cesarka mnie czeka...
No ale trzymam kciuki zebysmy sie wszystkie do koncs miesiaca wyrobily ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz zaczelam sie modlić o jak najszybsze rozwiązanie bo już nawet nie wstaje z łózka z bolu 😞 rozsadza mi tyłek, pachwiny, krzyż a czop jest i skurczy brak ;(

z drugiej strony leżenie chyba nie przyśpieszy tego co ma być więc może powinnam wstać i coś porobić? nie wiem tylko jak 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to teraz już na pewno zostanę na samym szarym końcu 😞 😞 😞
już jestem zmęczona tym czekaniem,zestresowana,zdenerwowana....jeszcze jutro brata synek ma chrzest.mąż jest ojcem chrzestnym ...
ach mam doła 😞.........to wyczekiwanie każdego dnia jest najgorsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, żeby was poczytać to jakaś masakra :P Tyle piszecie ostanio 🙂 I co przenosimy się na Mamusie.net? Jaka jest decyzja?

Wczoraj na wizycie patronażowej była u nas pani pediatra. wszystko ok mala przytyła z 2980 na 3360 więc powiedziała że jest dobrze karmiona 🙂 Po za tym nasza niunia ma dwa naczyniaki, jeden między brwiami a drugi obok pępuszka 😞 Czekamy pół roku czy się wchłonie, jesli nie będziemy leczyć. A i obserwujemy staw biodrowy prawy ponieważ ma mniejsze napięcie, ale mała ogólnie bardzo dobrze się rozwija i więcej nie ma objawów do niepokoju. No i pani doktor pokaząła nam także jak masować nasze maleństwo i że najlepiej kupić oliwę z oliwek taką lepszą do masażu. Poleciła także probiotyk BIOGAJA który wzbogaci florę bakteryjną przewodu pokarmowego. A co za tym idzie będzie usuwało/ pomagało usuwać szybciej gazy. narazie nie kazała stosować espumisanu bo mówi że dzieci szybko się przyzwyczają a mają same nauczyć się walczyć z gazami 🙂 Ona to tak po fachowemu opowiedziała ale o to właśnie jej chodziło 🙂

A wogóle to się zdziwiłam bo wiedziałam że położne przychodza do domu a do lekarza myslałam że będę musiala iść do przychodni a tu okazuje się że do miesiąca życia dziecka mozna ja kilkakrotnie zawołać 🙂 I to jest w ramach naszego kochanego NFZ 🙂

A mam teraz chwilę, bo mała śpi po spacerze prawie godzinnym i delektuję się kawką, narazie zbożową :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niesamowity film, porady znanego pediatry z 30-letnim doświadczeniem:

blog.zapytajpolozna.pl/niemowlak/szczesliwe-niemowle-film/

Ciekawa jestem, czy mamusie potwierdzają działanie 5 technik dr.Karp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...