Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Blue napisał(a):

Mnie boli krocze od wielu tygodni, najbardziej w nocy 😞 czasami za dnia jak chodzę.

No i mnie boli, ciagnie, kłuje, jak bym siniaka wielkiego tam miała... Czy to normalne?

Niby "normalne" mówiłam o tym gince, ale czy ja wiem? w pierwszej ciąży nic takiego nie miałam, a teraz to tak piecze/rwie, że ledwo wstaję z łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Blue napisał(a):

Mnie boli krocze od wielu tygodni, najbardziej w nocy 😞 czasami za dnia jak chodzę.

No i mnie boli, ciagnie, kłuje, jak bym siniaka wielkiego tam miała... Czy to normalne?

Hej Armiatka napisz jak na turnusie, na facebook-u widziałam jak Polunia świetnie radzi sobie na spacerze. Poprostu jest słodka 🙂
Ja juz męża odprawiłam do pracy i jeszcze do 8.00 pospie i wstaje bo muszę ogarnąć dom a dzisiaj mam w zamiarze generalne porzadki 🤨 ciekawe czy dam rade, bo ostatnio to leniuchowałam.
U nas juz pada deszczyk 🤢
Milej soboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny..trochę się pocieszylam jak was poczytalam bo ja też mam takie pobolewania w kroczu..wczoraj wpisalam symptomy zbliżającego się porodu i boję się że nie dotrwam do tego 9 maja..zostało tylko liczyć że moja szyjka wytrzyma i się nie zacznie rozwierac..chyba umowie się na wtorek do gina niech podejrzy czy nie ma rozwarcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
fijolek wybacz że nie odpisałam wczesniej ale mnie nie bylo, mielismy remont i wkoncu nie pojechalismy do tego portu.. podobno bylo bardzo duzo ludzi 🙂

nic nie starcilas. bylam 10:07, około 60 numerkow było już rozdanych a mieli robic 7usg na godzine 😁 poszlam na zakupy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
armiatka napisał(a):
Blue napisał(a):

Mnie boli krocze od wielu tygodni, najbardziej w nocy 😞 czasami za dnia jak chodzę.

No i mnie boli, ciagnie, kłuje, jak bym siniaka wielkiego tam miała... Czy to normalne?

Niby "normalne" mówiłam o tym gince, ale czy ja wiem? w pierwszej ciąży nic takiego nie miałam, a teraz to tak piecze/rwie, że ledwo wstaję z łóżka.

mnie czasami cos zakłuje. ale to bardzo rzadko. nic mnie raczej nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie krocze nie boli, ale tak jak piszecie to Wasza 2 ciąża. Co do puchnięcia to nogi mi też zaczynają puchnąć, najbardziej jednak widzę po palcach i na buzi. Co do tego picia to też nie wiem ile pić. Cały czas piłam dużo ale teraz to mało co oddaję moczu i pewnie ta woda zostaje we mnie 😮 o tabletce moczopędnej można zapomnieć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniutka102 napisał(a):
chyba zaczyna mi z piersi leciec, sa bardziej obolale , a wokół sutków zrobiła mi sie brązowa otoczka. jak tam u was z piersiami?
a tak z innej beczki, oglądacie progran na tvn style O MATKO?! jest ciekawy i fajny...


Hejka ja o matko oglądam ale chyba ze dwa odcinki mi uciekły. Bardzo fajny był odcinek o ubrankach.
Co jakiś czas mi też leci z piersi ale tylko lewej a wczoraj z obu mi zaczęło lecieć więc już zaczęłam codziennie nosić wkładki laktacyjne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi leci najwięcej po nocach z piersi... ale nie używałam jeszcze tych wkładek.

Kuje mnie podbrzusze i krocze... 😞 Nie fajne to jest 😞 Krzyż też mnie boli i głowa dzisiaj coś mnie zaczyna boleć 😞

Też oglądałam ten program O MATKO 🙂 ale tylko raz, a kiedy on leci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
ja mam urodziny 27 czerwca a termin porodu na 24 wiec tez sobie prezencik zrobie 😉

ja mam termin na 27 czerwca a mój gin mówi do mnie że to akurat data jego urodzin 😉 Ja z porodem chciałabym wytrwać chociaż do czerwca tak do 36 tyg. Wtedy będę spokojniejsza o mojego Antosia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86, Ania13 u mnie to samo czuję małą jak bryka i pod ręką też, ale jak chciałabym zaobserwować to rzadko się udaje.
Ania13 "Byłam wieczorkiem z mężem w sklepie i sprzedawczyni pytała ile jeszcze do końca a ja ze 2 miesiące. Ona do mnie ze myślała ze 2 tygodnie a mi się podoba moja kuleczka i na pewno nie chce żeby był mój brzusio mniejszy".----- u mnie było odwrotnie pytało się mnie kilka osób ile do końca, a ja mówię, że ciut ponad miesiąc to się dziwią, bo dali by mi co najwyżej 5 miesiąc.
Plany na majówkę przeprowadzka, umowa podpisana, zaliczka dana. A teraz niestety muszę wykombinować do piątego maja 850 na czynsz, bo kasa na konto dopiero wpłynie po dziesiątym
Blue masz rację po 30 tygodniu ciąży nie zakładają już pasera ani szwu. Karzą leżeć, w czwartek jak byłam na wizycie to jedna z dziewczyn opowiadała właśnie o tym, ma dwoje dzieci i tak to było u niej.
Udało mi się zapisać do endokrynologa na najbliższy wtorek jupi 🤪
Mnie nic nie lecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj na TVN Styl i bodajże jutro też są same programy dotyczące porodu,dzieci itp 🙂
Ja Filipka urodziłam 10 dni wcześniej niż planowany poród i teraz tak licząc datę z 10 dniowym wyprzedzeniem to jest akurat dzień matki,moje imieniny i mojego Filipka 😁 Narodziny małej też były fajnym prezentem 😁
A żeby było śmieszniej ja jestem z 12 stycznia,mój mąż z 12 marca a Filipek zrobił mam psikusa i urodził się 13 lutego 😁 więc z miesiąca na miesiąc świętujemy urodziny 😆no tylko mała się wyłamie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jak koncert życzeń co do daty to ja poproszę na 13 czerwca, bo my lubimy 13. Ja mam 13 urodziny i 13 braliśmy ślub a maz jakby podwójna trzynastka bo 26 oczywiście każdy inny miesiąc.
Ja jeszcze mam spokój z piersiami i raczej nie mam żadnych boli poza tym jak posiedzę na krzesełku to mnie brzuch do góry boli a i ostatnio czuje brzuch taki ciężki na dole ale to naj częściej jak wstane zbyt gwałtownie. Gdyby nie ta moja grypa to okaz zdrowia 🙂 ha ha do czasu 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach jeszcze sobie troche po narzekam. Dzisiaj troche się napracowalam, posprzatalam dom, objadek naszykowalam, samochód posprzatalam i ogrodek podlałam a na koniec zakupy i o dziwo nie padlam 🤪, choć myślałam ze po tygodniu lenistwa w łóżku to nie bede się mogła ruszyć.
Mam pytanko do hullu i fijolka -czy w Łodzi obchodzi się jakoś specjalnie tzw. pępkowe. Dzisiaj przyjechał nasz sąsiad z Łodzi, ma działkę koło nas i pytał kiedy ma się szykować na pępkowe? Tak sobie pomyślałam że dopytam was ? 🙃
U nas sezon grillowy otwarty 😜, jak skończyliśmy kiełbaskę piec to zaczęła się burza i leje do tej pory. 😠
Moje brzusie spokojnej nocy życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak koncert zyczen,to ja dodam swoje, niech ta dzidzia sobie siedzi do terminu, a jak ma zamiar wyjść wcześniej,to zapraszam mojego Zuziaczka na dzień matki 🙂
A tak z innej beczki, to na wtorek mam termin wizyty, ale pojde w pon. wrazie jakby mu druczkow brakło 🙂 No i juz mam stresa przed spotkaniem z tym kretynem, a krocze mnie dalej kuje, do tego doszły "kujki" w podbrzuszu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Dzisiaj na TVN Styl i bodajże jutro też są same programy dotyczące porodu,dzieci itp 🙂
Ja Filipka urodziłam 10 dni wcześniej niż planowany poród i teraz tak licząc datę z 10 dniowym wyprzedzeniem to jest akurat dzień matki,moje imieniny i mojego Filipka 😁 Narodziny małej też były fajnym prezentem 😁
A żeby było śmieszniej ja jestem z 12 stycznia,mój mąż z 12 marca a Filipek zrobił mam psikusa i urodził się 13 lutego 😁 więc z miesiąca na miesiąc świętujemy urodziny 😆no tylko mała się wyłamie 😉

No to u mnie nieco inaczej córa z początku stycznia, mąż z początku marca a ja z końca kwietnia 😁 no i moją też urodziłam 10 dni wcześniej. Chciałabym urodzić w maju najlepiej do 20 żeby była jeszcze byczkiem jak mamusia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Jak koncert zyczen,to ja dodam swoje, niech ta dzidzia sobie siedzi do terminu, a jak ma zamiar wyjść wcześniej,to zapraszam mojego Zuziaczka na dzień matki 🙂
A tak z innej beczki, to na wtorek mam termin wizyty, ale pojde w pon. wrazie jakby mu druczkow brakło 🙂 No i juz mam stresa przed spotkaniem z tym kretynem, a krocze mnie dalej kuje, do tego doszły "kujki" w podbrzuszu 😞

Wczoraj bardzo kuło mnie w pochwie wydaje mi się, że to sprawka małej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Dzisiaj na TVN Styl i bodajże jutro też są same programy dotyczące porodu,dzieci itp 🙂
Ja Filipka urodziłam 10 dni wcześniej niż planowany poród i teraz tak licząc datę z 10 dniowym wyprzedzeniem to jest akurat dzień matki,moje imieniny i mojego Filipka 😁 Narodziny małej też były fajnym prezentem 😁
A żeby było śmieszniej ja jestem z 12 stycznia,mój mąż z 12 marca a Filipek zrobił mam psikusa i urodził się 13 lutego 😁 więc z miesiąca na miesiąc świętujemy urodziny 😆no tylko mała się wyłamie 😉

u nas podobnie z datami: 10 maja urodziny Hani, 10 czerwca rocznica slubu, 12 lipca moje urodziny 🙂 ciekawi mnie jak się Maluszek wstrzeli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...