Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Hania83 ja widzę pitola 😁

Ja tam chodzę cały czas w leginsach, ale jedne mam takie cieplejsze, a pod spodem mam takie termiczne 😁 hehehe i tak chodzę od początku ciąży, bo pracuję w pracy, w której jest ok 16 stopni i tak tu siedzę i w kozakach emu siedzę, a chodzę w innych...


A lekarz wolał się nie podejmować określenia płci 🙂Ciekawe czy masz rację, się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja też jak oglądam filmiki Poli to mam łzy w oczach, mała kruszyna, a taka dzielna. W ciąży to już w ogóle tylko bym ryczała. Kupiłam sobie detektor tętna płodu dla świętego spokoju, a może i nie 😁 chociaż stetoskop też mam w domu, używałam, znajdowałam serducho, ale i tak ważniejsze były dla mnie ruchy dziecka. Ciekawe czy rzeczywiście wykryje serce w 15tyg.


Blue a jaki model detektora sobie kupiłaś?Ja licytowałam jeden na Allegro, ale moją ofertę przebili i nadal nie mam 😞A chciałabym taki z wyświetlaczem LCD by sprawdzić jakie dokładnie maluch ma tętno ehh
Kupiłam na allegro dzisiaj właśnie z wyświetlaczem.

To może licytowałaś ten co i ja 🙂Dziś się ta aukcja skończyła 🙂W ostatnich minutach mnie ktoś przebił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja też jak oglądam filmiki Poli to mam łzy w oczach, mała kruszyna, a taka dzielna. W ciąży to już w ogóle tylko bym ryczała. Kupiłam sobie detektor tętna płodu dla świętego spokoju, a może i nie 😁 chociaż stetoskop też mam w domu, używałam, znajdowałam serducho, ale i tak ważniejsze były dla mnie ruchy dziecka. Ciekawe czy rzeczywiście wykryje serce w 15tyg.


Blue a jaki model detektora sobie kupiłaś?Ja licytowałam jeden na Allegro, ale moją ofertę przebili i nadal nie mam 😞A chciałabym taki z wyświetlaczem LCD by sprawdzić jakie dokładnie maluch ma tętno ehh
Kupiłam na allegro dzisiaj właśnie z wyświetlaczem.

To może licytowałaś ten co i ja 🙂Dziś się ta aukcja skończyła 🙂W ostatnich minutach mnie ktoś przebił 🙂


Jeśli mówisz o tym co kosztował 120zł za kup teraz a w licytacji bodajże od 80 to ten 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja też jak oglądam filmiki Poli to mam łzy w oczach, mała kruszyna, a taka dzielna. W ciąży to już w ogóle tylko bym ryczała. Kupiłam sobie detektor tętna płodu dla świętego spokoju, a może i nie 😁 chociaż stetoskop też mam w domu, używałam, znajdowałam serducho, ale i tak ważniejsze były dla mnie ruchy dziecka. Ciekawe czy rzeczywiście wykryje serce w 15tyg.


Blue a jaki model detektora sobie kupiłaś?Ja licytowałam jeden na Allegro, ale moją ofertę przebili i nadal nie mam 😞A chciałabym taki z wyświetlaczem LCD by sprawdzić jakie dokładnie maluch ma tętno ehh
Kupiłam na allegro dzisiaj właśnie z wyświetlaczem.

To może licytowałaś ten co i ja 🙂Dziś się ta aukcja skończyła 🙂W ostatnich minutach mnie ktoś przebił 🙂


Jeśli mówisz o tym co kosztował 120zł za kup teraz a w licytacji bodajże od 80 to ten 🙂


To był model BABY SOUND B. I była tylko licytacja, a kwota końcowa staneła na 89zł chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
I pomyśleć, że też kiedyś miałyśmy pitole 🤪 ☺️ http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html


Ciekawe te zdjęcia są 🤪 To nadal nie wiem co ja noszę pod sercem , bo faktycznie w tych tygodniach narzady męskie są prawie identyczne jak kobiece 😁 Dopiero od 17tygodnia się trochę różnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja też jak oglądam filmiki Poli to mam łzy w oczach, mała kruszyna, a taka dzielna. W ciąży to już w ogóle tylko bym ryczała. Kupiłam sobie detektor tętna płodu dla świętego spokoju, a może i nie 😁 chociaż stetoskop też mam w domu, używałam, znajdowałam serducho, ale i tak ważniejsze były dla mnie ruchy dziecka. Ciekawe czy rzeczywiście wykryje serce w 15tyg.


Blue a jaki model detektora sobie kupiłaś?Ja licytowałam jeden na Allegro, ale moją ofertę przebili i nadal nie mam 😞A chciałabym taki z wyświetlaczem LCD by sprawdzić jakie dokładnie maluch ma tętno ehh
Kupiłam na allegro dzisiaj właśnie z wyświetlaczem.

To może licytowałaś ten co i ja 🙂Dziś się ta aukcja skończyła 🙂W ostatnich minutach mnie ktoś przebił 🙂


Jeśli mówisz o tym co kosztował 120zł za kup teraz a w licytacji bodajże od 80 to ten 🙂


To był model BABY SOUND B. I była tylko licytacja, a kwota końcowa staneła na 89zł chyba 🙂


No to mnie rozwaliłaś to ta licytacja 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
I pomyśleć, że też kiedyś miałyśmy pitole 🤪 ☺️ http://www.baby2see.com/gender/external_genitals.html


Ciekawe te zdjęcia są 🤪 To nadal nie wiem co ja noszę pod sercem , bo faktycznie w tych tygodniach narzady męskie są prawie identyczne jak kobiece 😁 Dopiero od 17tygodnia się trochę różnią 🙂


Doczytałam, że jednak można w 16tyg. określić płeć o ile dziecko będzie w dobrym ułożeniu uff! bo chcę iść przed świętami i to będzie właśnie 16tc. Chciałabym już wiedzieć 🙂 także Haniu mamy duże szanse 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania ten termin na maja masz z usg czy terminu @ ? bo ja w 10tyg. miałam na 30 maja, a na ostatnim usg był początek czerwca.


Termin mam z USG prenatalnego. Natomiast od daty ostaniej miesiaczki mam na 02.06.

Coś w tych terminach z usg jest 🙂 w pierwszej ciąży termin z @ miałam na 17.01. a z usg prenatalnego na 10.01. no i urodziłam 07.01. tyle, że dla szpitala zawsze się liczy z @ . Nie wiem jak to jest z terminami wcześniejszych porodów, ale wszystkie moje znajome co rodziły pierwsze dzieci po terminie drugie miały w podobnym czasie. To jak pierwsze urodziło się wcześniej to drugie też? znacie takie przypadki? bo ja zaczynam mieć chore myśli, że urodzę w połowie maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha A wy ciągle o tych płciach, siusiakach i psiteczkach. Mi się dziś śniło że mam dwie córki. Może to znak, że drugi maluch to dziewusia będzie. Ja mam USG genetyczne w 16 tyg wyznaczone na 15 stycznia. Więc pewnie wtedy dowiem się co i jak. Czy wystawiać ciuszki po Poli na Allegro, żeby nazbierać kasy na nowe ciuszki dla chłopczyka, czy też dane mi będzie niczego nie kupować ha ha. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Armiatka bo ja się lubię bawić w lekarza 😉 mi też się śniła córka przed usg na którym byłam co lekarka mówiła o chłopcu. Mój mąż twierdzi,że będzie syn, bo nie mamy ciuszków a to dodatkowe koszty,więc jak znalazł by nas trochę pognębić finansowo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Godzinę temu wrocilam od lekarza... miałam umowiona wizyte ba 18.30 a weszłam po 20 ;/ wchodze a tu miełe a nawet badzo zaskoczenie lekarz trzydziestka brunecik z zarostem przystojjjjjjjjny 😉) od rau mi cisnienie skoczylo na 160/70 gdzie zawsze mialam 120/70 hehe dzidzia duza ma 6 cm mowil ze podejrzewa plec ale mi nie powie bo kiedys zdarzylo sie ze sie pomylil a na nast. wizycie wyszlo co innego 🙃 moze w poniedzialek sie dowiem bo dostalam od razu skierowanie na badanie prenatalne szczegolowe ktore robi inny lekarz to moze mi ten powie 😉 ogolnie szpital to raj na ziemi cudo poprostu jakies spotkalam polozna przy ktorej rodzilam pierwszego syna i przy okazji obejrzalam sale i sale porodowe gdzie byly porody i taka cisza nikt nie krzyczal ehhe bo po czym jak byly na znieczuleniu. dobra laski lece spac bo padam ze zmeczenia buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
hania83 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja też jak oglądam filmiki Poli to mam łzy w oczach, mała kruszyna, a taka dzielna. W ciąży to już w ogóle tylko bym ryczała. Kupiłam sobie detektor tętna płodu dla świętego spokoju, a może i nie 😁 chociaż stetoskop też mam w domu, używałam, znajdowałam serducho, ale i tak ważniejsze były dla mnie ruchy dziecka. Ciekawe czy rzeczywiście wykryje serce w 15tyg.


Blue a jaki model detektora sobie kupiłaś?Ja licytowałam jeden na Allegro, ale moją ofertę przebili i nadal nie mam 😞A chciałabym taki z wyświetlaczem LCD by sprawdzić jakie dokładnie maluch ma tętno ehh
Kupiłam na allegro dzisiaj właśnie z wyświetlaczem.

To może licytowałaś ten co i ja 🙂Dziś się ta aukcja skończyła 🙂W ostatnich minutach mnie ktoś przebił 🙂


Jeśli mówisz o tym co kosztował 120zł za kup teraz a w licytacji bodajże od 80 to ten 🙂


To był model BABY SOUND B. I była tylko licytacja, a kwota końcowa staneła na 89zł chyba 🙂


No to mnie rozwaliłaś to ta licytacja 😁 😁


Ale masakra 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Namęczyłam się dziewczynki ale udało mi się zrobić zdjęcie tego niby siusiaka z filmu...strzałką jest niby zaznaczony ten siusiak;-) zdjęcie jest od samego dołu czyli widzicie pośladki i to coś ;-)


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p1050273p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img202/7286/p1050273p.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra, łeb mi pęka... wczoraj byłam na imprezie i przedwczoraj też i wszyscy na około mnie pili, a tyko mnie głowa bolała... a ja oczywiście niepijąca-żeby nie było 😁

Znacie jakieś sposoby?Świeże powietrze i kawa nie pomogła... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Namęczyłam się dziewczynki ale udało mi się zrobić zdjęcie tego niby siusiaka z filmu...strzałką jest niby zaznaczony ten siusiak;-) zdjęcie jest od samego dołu czyli widzicie pośladki i to coś ;-)


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p1050273p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img202/7286/p1050273p.th.jpg[/IMG][/URL]


Faktycznie coś tam ma między nóżkami 🙂A czy lekraz nie powiedział Ci nic na temat płci?Według mnie wygląda na chłopczyka, ale wiadomo, że w tym okresie to dziewczynki i chłopcy wygladają bardzo podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hania83 napisał(a):
Anita0707 napisał(a):
Namęczyłam się dziewczynki ale udało mi się zrobić zdjęcie tego niby siusiaka z filmu...strzałką jest niby zaznaczony ten siusiak;-) zdjęcie jest od samego dołu czyli widzicie pośladki i to coś ;-)


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/p1050273p.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img202/7286/p1050273p.th.jpg[/IMG][/URL]


Faktycznie coś tam ma między nóżkami 🙂A czy lekraz nie powiedział Ci nic na temat płci?Według mnie wygląda na chłopczyka, ale wiadomo, że w tym okresie to dziewczynki i chłopcy wygladają bardzo podobnie.


Anita chyba właśnie coś o chłopcu wspominała 🙂 więc się zgadza, ale lekarz zapewne też patrzył od boku no i niestety na tym etapie to można mówić na 70/80% co jeszcze doczytałam to częściej pomyłki zdarzają się przy chłopcach niż dziewczynkach, ale nie wiem czemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...