Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Ania13 napisał(a):
Dziewczyny bratowa poleciła mi taki termometr żebym kupiła dla dziecka. Co o nim sądzicie? Nie musi to być konkretnie ten tylko chodziło jej o ten rodzaj. Może macie taki,?
http://allegro.pl/termometr-do-ucha-i-czola-babyono-nowosc-i3148095230.html
I jeszcze butelkę Dr Brown's . Co o niej myślicie?


Taki termometr to dobra sprawa, ale przecież dziecko będzie zdrowe!!! 🙂 To po co od razu ładować się w takie koszta, te termometry są ogólnodostępne, na pewno w każdej aptece, jak dzidzia zachoruje to wtedy wydasz kasę na termometr, a teraz w sumie już masz sporo wydatków! 🙂 Ja starałam się robić zakupy co potrzebuję jak urodzę i tuż po porodzie, a później to będę kupować dalej co będzie trzeba, wszystko wyjdzie w praniu i wszystko jest bardzo dostępne właściwie... już nie na kartki 😁


Ja kupiłam podobny termometr tylko z firmy Beurer. Mi się wydaje, że jest to rzecz niezbędna, nie będę miała czasu latać po sklepach czy aptekach i szukać termometru, gdy będę podejrzewała temperaturę u mojego dziecka.
Poza tym zawsze można zasugerować komuś z rodziny, jak będzie się pytał, co kupić na powitanie dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Wiecie co? Zrobiłam dzisiaj zakupy na allegro u jakiegoś uzytkownika, którego któraś z Was mi kiedyś poleciła, o to rozpisk ;/


Kolorowe pieluchy pieluszki tetrowe MEGA PROMOCJA
2,83 zł za sztukę
sztuk: 2
5,66 zł
Philips AVENT BUTELKA ANTYKOLKOWA NATURAL 125ml
18,50 zł za sztukę
sztuk: 2
37,00 zł
Sudocrem - krem na odparzenia odpieluszkowe 125g
16,99 zł za sztukę
sztuk: 1
16,99 zł
Szczotki do mycia butelek i smoczków super cena!
4,65 zł za sztukę
sztuk: 1
4,65 zł
Wielorazowe majtki siatkowe 2szt poporodowe XL
5,69 zł za sztukę
sztuk: 1
5,69 zł
ZIAJKA Masło do ciała ujędrniające po porodzie
14,49 zł za sztukę
sztuk: 1
14,49 zł
Rewelacyjne poporodowe majtki BabyOno PROMOCJA
7,15 zł za sztukę
sztuk: 1
7,15 zł
POLSKIE prześcieradło frotte z gumką 120x60cm
12,89 zł za sztukę
sztuk: 1
12,89 zł
Johnson Baby PUDER zapobiegający odparzeniom 100g
7,70 zł za sztukę
sztuk: 1
7,70 zł
Krem S.O.S. hipoalergiczny NIVEA Baby 150ml.
15,50 zł za sztukę
sztuk: 1
15,50 zł
NIVEA BABY krem ochronny na słońce Faktor 30
6,99 zł za sztukę
sztuk: 1
6,99 zł
BAIŁY JELEŃ żel do mycia butelek i smoczków 1l
6,29 zł za sztukę
sztuk: 1
6,29 zł
Poporodowe ginekologiczne podkłady dla Kobiet!!!
3,59 zł za sztukę
sztuk: 1
3,59 zł

i tak 150,- poszło w kilka minutek... ;/ Sporo już rzeczy mam,ale przeprowadzam się i chciałabym mieć już wszystko... a wiadomo na nowe mieszkanie też będą wydatki...

Dziewczyny kupujecie jakiś super extra materac? Ile to kosztuje, bo ja myślałam, że 100,-? A moja siostra mówi, że miała zwykły gąbkowy i nie jest taki drogi.... co Wy o tym myślicie?

Ale zbieg okoliczności ja właśnie dziś przeglądałam ten sklep i sobie myslę chyba wieczorem zamówię w nim co mi jest potrzebne albo znajdę inny sklep na all bo ja jakaś niezdecydowana w ciąży teraz jestem... a tu proszę tylko upewniłam się że jednak tu zamówię co trzeba 🙂

Narzekacie na swój wygląd ja też nie mogę na siebie patrzeć nóg swoich nie poznaję uda okropne zgrubiały opuchnięte normalnie nie moje nogi.... rozstępy na razie mnie nie dopadły
Twarz skroszczona oczy podkrążone normalnie postrach nocy i dnia
A do tego beznadziejny dzień dziś mam od rana towarzyszy mi płacz bo ciągle sama w domu siedze mąż do pracy rano o 21 dopiero przychodzi a ja do nikogo buzi nie otwieram tylko komp i telewizor i łózko już mam tego wszystkiego dość, teściowa na dole ale ona przecież do mnie nie zajrzy woli sobie siedzieć sama na dole a mną wogóle się nie zainteresuje jak się czuje czy może obiad mi przynieść żebym już nie gotowała bo skurcze ciągle mi dokuczają to nie nie zapyta nawet jak się czuje mogę i tydzień jej nie widzień jak ja nie zejde na dół normalnie łzy mi się cisną do oczu co za kobieta bez serca....
A do tego uświadomiłam sobie że ja nic jeszcze nie mam dla dziecka ani dla siebie człowiek uwięziony w domu nie mogę sobie wyskoczyć zacząć kupować coś bo zakaz chodzenia tylko leżeć a mąż to wiecie jak to facet mówi spoko zdążymy wszystko kupić a mnie panika i strach ogarnia bo ani koszuli nie mam do szpitala ani nic.... dobra kończe to pisanie bo się rozżaliłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry z jednej strony tak, dobry pomysł żeby komuś zasugerować, a z drugiej strony, to wrazie jak coś będziemy się dziać to nie jesteśmy same, ktoś by poleciał po termometr...

Paulinka27523 hehehe no zbieg okoliczności, ale kontakt dobry z tym sprzedawcą i przesyłka jedna 10,- więc opłaca się, jak zamawia się wiekszą ilość no i widać, że ma 99,99 % opinie pozytywnych :] Ja już dzisiaj zrobiłam przelew i czekam na przesyłkę 🙂 Co do wyglądu, to zawsze narzekałam, w ciąży jakoś tak bardzo mi się wydaje, że się nie zmieniłam, ludzie mówią mi, że na twarzy ładnie wyglądam, tylko, że mi się wydaje, że mam nieduży brzuch jak na 7 mies. i mała ma tam za mało miejsca ;/ 😁 A dzisiaj przespałam całą noc, jak nigdy, bo zawsze wstaje albo opróżnić nos, albo opróżnić pęcherz... a dzisiaj obudziłam się po 8 🙂
Paulinka współczuję tego siedzenia samej w domu, też przez to przechodziłam tylko, że ja siedziałam sama w pokoju, a w drugim pokoju co chwile goście, a ja z mojego nie wychodziłam i się dołowałam... ;/ Ale to nie ma sensu, powinno się wyjść gdzieś do koleżanki czy do miasta i wtedy humor lepszy 🙂 A teściowa, jak to teściowa, ma gdzieś synowe :p zawsze będziemy te niedobre, bo zabrałyśmy mamusiom synków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio na miejscu zamówiłam przez neta kosmetyki i różne takie tam duperelki za 200zł, ale chociaż nie płaciłam za dowóz. Najwięcej pieniędzy pochłonęły płyny do prania i płukania ubranek, bo akurat promocja była.

Nie rozumiem dlaczego po wiadomości Hani większość z was zakłada, że urodzi wcześniaka? chyba powinno być na odwrót! Powinnyście myśleć pozytywnie, a nie zakładać od razu czarny scenariusz. Co rusz jak tutaj wchodzę czytam jak jedna drugą nakręca 🤨 Hania nie chciała was przestraszyć tylko poinformować o narodzinach synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Kerry z jednej strony tak, dobry pomysł żeby komuś zasugerować, a z drugiej strony, to wrazie jak coś będziemy się dziać to nie jesteśmy same, ktoś by poleciał po termometr...

Paulinka27523 hehehe no zbieg okoliczności, ale kontakt dobry z tym sprzedawcą i przesyłka jedna 10,- więc opłaca się, jak zamawia się wiekszą ilość no i widać, że ma 99,99 % opinie pozytywnych :] Ja już dzisiaj zrobiłam przelew i czekam na przesyłkę 🙂 Co do wyglądu, to zawsze narzekałam, w ciąży jakoś tak bardzo mi się wydaje, że się nie zmieniłam, ludzie mówią mi, że na twarzy ładnie wyglądam, tylko, że mi się wydaje, że mam nieduży brzuch jak na 7 mies. i mała ma tam za mało miejsca ;/ 😁 A dzisiaj przespałam całą noc, jak nigdy, bo zawsze wstaje albo opróżnić nos, albo opróżnić pęcherz... a dzisiaj obudziłam się po 8 🙂
Paulinka współczuję tego siedzenia samej w domu, też przez to przechodziłam tylko, że ja siedziałam sama w pokoju, a w drugim pokoju co chwile goście, a ja z mojego nie wychodziłam i się dołowałam... ;/ Ale to nie ma sensu, powinno się wyjść gdzieś do koleżanki czy do miasta i wtedy humor lepszy 🙂 A teściowa, jak to teściowa, ma gdzieś synowe :p zawsze będziemy te niedobre, bo zabrałyśmy mamusiom synków 🙂

Z chęcią bym wyszła ale przeprowadziłam się po ślubie do męża a tu takie zadupie żadnej koleżanki a nawet jakby była to nie mogę bardzo ruszać się z domu normalnie czuje się jak w jakimś więzieniu... no ale nic jakoś bede musiała przeżyć aby cieplej się zrobiło to będe siedzieć sobie na dworze a teściową postanowiłam olać ona też niech sobie nie mysli że kiedyś nie będzie w potrzebie bo na pewno będzie po prostu potrzebowała żeby ktoś na stare lata do niej przyszedł porozmawiał i wtedy się przekona jak to miło jak się olewało i miało w dupie za przeproszeniem synową siedzącą z zagrożoną ciążą na górze.... może to wredne a ja nie jestem z takich osób ale jak się komuś należy to trzeba w odpowiedni sposób się odwdzięczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka27523 - nie martw się wszystko będzie dobrze, już wkrótce będziesz miała maleństwo przy sobie i na pewno nie będziesz się nudzić. Będziesz mogła wyjść z domu na spacerek, do znajomych itp. Teściowa może musi sobie przemielić całą sytuację, ale przecież sama wiesz że nie potrzenbujesz jej pomocy. Dasz sobie radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Ja ostatnio na miejscu zamówiłam przez neta kosmetyki i różne takie tam duperelki za 200zł, ale chociaż nie płaciłam za dowóz. Najwięcej pieniędzy pochłonęły płyny do prania i płukania ubranek, bo akurat promocja była.

na allegro zamawiałaś? jeśli tak podaj sprzedawcę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja ostatnio na miejscu zamówiłam przez neta kosmetyki i różne takie tam duperelki za 200zł, ale chociaż nie płaciłam za dowóz. Najwięcej pieniędzy pochłonęły płyny do prania i płukania ubranek, bo akurat promocja była.

na allegro zamawiałaś? jeśli tak podaj sprzedawcę

Oni są na allegro i mają też sklep u mnie w mieście http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11612773 i tu druga strona http://www.babypol.pl/

dużo wcześniej kupiłam kilka opakowań tego płynu http://www.babypol.pl/pl/p/ZEL-DO-PRANIA-biel-2litry-PLYN-za-50-Concertino-Baby/3430 ale widzę, że już mają tylko do białego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alla25 napisał(a):
Paulinka27523 - nie martw się wszystko będzie dobrze, już wkrótce będziesz miała maleństwo przy sobie i na pewno nie będziesz się nudzić. Będziesz mogła wyjść z domu na spacerek, do znajomych itp. Teściowa może musi sobie przemielić całą sytuację, ale przecież sama wiesz że nie potrzenbujesz jej pomocy. Dasz sobie radę.

Masz rację święte słowa. Ja dam sobie radę przeczekam jeszcze no max zostały 2 miesiące i dzidzia się urodzi i będę miała zajęcie a teściową mam gdzieś i jej dziwne zachowanie, wiecie że nawet jak jechałam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu to ona stała tyłem do mnie i słowa otuchy nie dodała nawet później nawet nie zadzwoniła do mnie ba o czym ja mówię zadzwoniła? nie zapytała swojego syna jak się czuje czy wszystko w porządku. Aj ale trafiłam na jędze......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, dziś mam gorszy dzień i nie bardzo wiem co ze sobą zrobić.
wczoraj pozno wrocilam do domku, bylam na tych warsztatach "Mamo, to ja". jejku ile to trwalo :/ jeśli ktoras się z Was wybiera to chyba jednak odradzam. przez 1,5 reklamują pra;lke Samsunga oraz soki. Potem troszkę o krwi pępowinowej (tyle co można w sieci wyczytać), o kapieli noworodka (bez szału), o wózkach (dwóch modelach za 2,5-3,5tys 🙂 ) i o fotelikach maxi cosi. A, jeszcze o diecie w ciąży i o karmieniu.. powiem tak, chyba niczego się nowego nie dowiedziałam.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie ja mam umowiona już wizyte do fryzjera na koniec maja. czyli na jakos 2-3tyg przed porodem.
rozstępy mi nie dokuczają. no i zdecydowałam się w ziacy na woskowanie okolic bikini bo nie dawałam sobie już rady 😮 jestem mega zadowolona. i wiem ze do porodu nie bed 😮 mieć kłopotu ☺️
magda86 my inwestowaliśmy w materac. pamiętam ze dwa lata temu daliśmy ok 300-400pln. po jednej stornie gryka-kokos, a po drugiej sprężynki.
zucchini ja na razie nie miałam czasu żeby zajac się kosmetykami. Dla Hani od urodzenia lecimy z nivea i pewnie maluszek tez będzie w tym kapany. zadnych sudocremow nie kupuje. jedynie do smarowania pupki te kremiki nivea ale to tez mam bo czasem używam dla córci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Dziewczyny bratowa poleciła mi taki termometr żebym kupiła dla dziecka. Co o nim sądzicie? Nie musi to być konkretnie ten tylko chodziło jej o ten rodzaj. Może macie taki,?
http://allegro.pl/termometr-do-ucha-i-czola-babyono-nowosc-i3148095230.html
I jeszcze butelkę Dr Brown's . Co o niej myślicie?


termometr jak termometr, do ucha. My mamy Brauna. Wiem ze KONIECZNIE musi być na wyposażeniu! Magda uwierz mi ze temp u tak małych dzieci zmienia się w ciągu 15minut i nie będziesz miała czasu biec do apteki po termometr jak dziecko Ci będzie leciało przez rece. 🤢
a butle Dr Browna slyszalam ze sa najlepsze, zapobiegają kolkom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/bezdotykowy-termometr-kardioline-kl80-0-reklamacji-i3135819217.html
Ja kupiłam ten termometr i uważam go za znakomity gadżet. Nie dość ze nie trzeba nic wkladac do ucha to w dodatku termometr mierzy temperature w pomieszczeniu, temperature wody oraz pokarmu ktory chcemy podac dziecku.
Fajna sprawa 🙂 polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue, masz rację, nie chciała przestraszyć ale spójrz ile z nas leżało przez zagrożenie porodem. Ja, jedna, jeszcze kolejna.. Ten strach zostaje a tu jeszcze BUM, Hania urodzila. Na szczęście to forum jest szczęśliwe i wszystkie maleństwa będą zdrowe, co do tego - to napewno się sprawdzi, bo naprawdę to forum to jakiś cud 🙂))
Ja jestem dobrej myśli, byle dbać o siebie i dużo odpoczywać 🙂)

Paulinka, nie martw się, ja też nie mam połowy rzeczy bo mój ukochany też twierdzi że mamy czas a juuuuż mnie nosi żeby wszystko mieć 🙂

Kiedy najlepiej zrobić to pranie/prasowanie? teraz uważam że to za wcześnie, przecież w 2 miesiące to wszystko się zakurzy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
Dziewczyny, jakie kosmetyki kupujecie dla Maluszka?
Ja mam tylko sudocrem na odparzenia a reszta to nie mogę się zdecydować. Napiszcie mi co macie do kąpieli, do codziennego smarowania pupy, do buzi na spacery i jaką wodę do noska?

Ja martwię się wagą mojej Małej. Rośnie ale chudziutka jest, końcu 28tc ważyła tylko 940 g. Mało troszkę 🥴


Ja jestem wierna kosmetykom Nivea.Z tej firmy mam płyn do mycia ciała i włosków w jednym,mleczko do ciała i krem do pupy SOS(ale na początek polecam maść Linomag,bo Sudocrem jest dla ciut starszych dzidziusiów podobno)Do noska też kiedyś stosowałam wodę morską Nivea,bo super rozpylała,ale potem coś nie mogłam jej nigdzie spotkać i przerzuciłam się na Marimer i Sopelek do oczyszczania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia1906 napisał(a):
http://allegro.pl/bezdotykowy-termometr-kardioline-kl80-0-reklamacji-i3135819217.html
Ja kupiłam ten termometr i uważam go za znakomity gadżet. Nie dość ze nie trzeba nic wkladac do ucha to w dodatku termometr mierzy temperature w pomieszczeniu, temperature wody oraz pokarmu ktory chcemy podac dziecku.
Fajna sprawa 🙂 polecam

Powiedz, testowalas juz go czy faktycznie dobrze działają te dodatkowe funkcje? Cena jest podobna a jak faktycznie sie sprawdza to może i lepszy będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinka27523 napisał(a):
alla25 napisał(a):
Paulinka27523 - nie martw się wszystko będzie dobrze, już wkrótce będziesz miała maleństwo przy sobie i na pewno nie będziesz się nudzić. Będziesz mogła wyjść z domu na spacerek, do znajomych itp. Teściowa może musi sobie przemielić całą sytuację, ale przecież sama wiesz że nie potrzenbujesz jej pomocy. Dasz sobie radę.

Masz rację święte słowa. Ja dam sobie radę przeczekam jeszcze no max zostały 2 miesiące i dzidzia się urodzi i będę miała zajęcie a teściową mam gdzieś i jej dziwne zachowanie, wiecie że nawet jak jechałam do szpitala z zagrożeniem przedwczesnego porodu to ona stała tyłem do mnie i słowa otuchy nie dodała nawet później nawet nie zadzwoniła do mnie ba o czym ja mówię zadzwoniła? nie zapytała swojego syna jak się czuje czy wszystko w porządku. Aj ale trafiłam na jędze......

To ja się zamienię 😁 moja wtyka wszędzie nosa. Najlepiej jak bym się jej pytała czy mogę do toalety wyjść i co ona o tym sądzi 🤪 , tesciu jest taki sam. Wszystkie rozumy pozjadali.
Dzisiaj raczej nic mi humoru nie popsuje. Wczoraj dostaliśmy zwrot Vat-u i teraz będziemy się koncentrować na zakupach dla małej, dzisiaj ekipa kończy zalewanie posadzki w salonie i 😁jutro ich juz nie będzie 🙃. W piątek zamawiam komodę dla corci i popołudniu bratowa ma mi przywieźć rzeczy po moim chrzesniaku: łóżeczko (jak będzie ok to nie będziemy kupować nowego),przewijak, podgrzewacz, ciuszki, i jeszcze kilka innych rzeczy.
Mój maz gnębi mnie o listę rzeczy dla dziecka ale ja się zebrać nie mogę. 😜 może jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie ich czerwcowe brzusie oraz dzidziusie.
Blue wiem że nachciała nastraszyć, w moim otoczeniu już 3 osoby które dobrze znam urodziły dwie w 28 jedna w 30, a teraz tu na forum. Mimo wszystko jestem dobrej myśli, mój mąż powstrzymuje mnie od zakupów bo mówi, że mamy czas, a mnie tak korci. Kupiłam tylko ciuszki bo była super okazja, po za tym przeczuwałam, że jak ja nic nie kupie to moja mama zaraz pobiegnie do sklepu, a ona już i tak dużo kupić obiecała bo wózek, wanienkę, łóżeczko jeśli go jednak nie dostaniemy itp. Myślę że pomimo wszystko urodzimy w terminie, a niektóre to nawet po, maluszki będą zdrowe, bo tak jak pisała hullu to szczęśliwe forum.
Tak że Paulinka i hullu ja też nie mam rzeczy dla dzieciaczka, więc nie stresujemy się damy radę.
Z teściową to u mnie jest tak, że ostatni raz tak dłużej to ją widziałam w święta Bożego Narodzenia. Jeszcze wtedy brzucha nie było widać. Nie interesuje się mną w ogóle, a mieszkamy w tym samym budynku tylko mamy osobne wejścia. Więc też ją olewam, jak będzie tak kobieta robić to na starość ją myszy zjedzą, bo będzie sama, choć nie życzę jej tego.
Dziś sobie pospałam, pomimo pobudek nocnych, cały czas leżałam na lewym boku i strasznie mnie bolał, a jak przewróciłam się na prawy to mała mnie tak kopała i ciągła, że bałam się że ja gniotę, więc z powrotem na lewo.
Z praniem i prasowaniem się nie spieszę, czekam na słoneczko wtedy szybko będzie schło, a co do prasowania to mam chytry plan zaprosić kogoś na kawę i dać mu żelazko we dwie będzie łatwiej i szybciej. Po za tym czeka mnie przeprowadzka tylko wszystko się przedłuża. Staram się o tym nie myśleć, mniej stresu.
UUU ale się rozpisałam hehe do dam tylko że jutro wizyta u lekarza i rejestracja do okulisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
A ja byłam wczoraj na tych warsztatach Bezpieczny Maluch. Bardzo mi się podobało, było zabawnie, ciekawie i trochę się dowiedziałam ciekawych rzeczy, np o foteliku, że ta rączka do przenoszenia spełnia jeszcze funkcję ochronną w samochodzie tylko musi być "na sztorc" postawiona a nie złożona, bo wtedy przy zderzeniu dziecko nie uderzy w fotel, że starsze dziecko w większym foteliku jak siedzi to też nie może być włączona poduszka powietrzna bo ona jest dostosowana do dorosłego i uderza w kolana a dziecko dostanie w nogi i roztrzaska mu bioderka, że na spodzie fotelika jest data produkcji, tydzień roku i rok i że fotelik nie powinien być dłużej używany niż 5 lat bo materiał plastikowy też ma swoją wytrzymałość. Było świetne spotkanie z ratownikiem. Była prezentacja mleka Enfamil, pogawędka z położną i prezentacja kosmetyków antybakteryjnych nowej na rynku firmy OsmozaCare, fajne patyczki mają na skaleczenia i nie tylko 🙂 no i oczywiście pogawędka o banku krwi pępowinowej.

A co dostałyśmy:
kupon do Smyka z 15% rabatem,
notes Quinny,
naklejkę na samochód że z nami jedzie dziecko,
czapeczkę dla dzidzi, próbkę mleka Enfamil,
masę do odbicia dłoni lub stópki dzidzi
śliniak,
myjkę-rękawiczkę,
wkładki laktacyjne szt2,
batonik energetyczny, wodę
kartę stalego klienta z rabatem 10% do ALAB laboratorium
no i pełno ulotek
A na koniec były nagrody do wygrania z losowania a bylo to m.in
fotelik maxi-cosi -główna nagroda
materac fiki-miki
różne poduszki fiki-miki
kosmetyki OsmozaCare
Bephanten
Poduszki do pływania dla dzieci
pasy dla kobiet w ciązy,
i jeszcze jakieś inne gadzety których już nie pamiętam.

Zyczę WAM miłęgo dnia a teraz jadę po wózek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapit fajnie ze Ci się spotkanie podobalo. widze ze troszkę roznilo się od tego łodzkiego. dla mnie szalu nie było bo obskoczylam już kilka tych spotkan no i w szkole rodzenia tez już wiele informacji nam przekazano 🙂
A Osmoze znam bardzo dobrze i polecam. Zwlaszcza ze moja bratanica (chrzesnica) brala udział w kamapanii reklamowej rok temu ☺️
ale bez watpienia najwięcej dostałam wlasnie tam gadzecikow, które na bank się przydadzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś się obudziłam nad ranem i stwierdziłam ze powoli pakuje jednak torbe do szpitala. tak wiem, jeszcze sporo czasu, ale chyba powoli zaczne się ogarniać. Wszystko już mam, ale ubrania w piwnicy, pieluszki schowane, kosmetyki wszystkie sa. tylko ogarnąć temat. Zwlaszcza ze w polowie maja jedziemy na wies i bedac poza domem nic nie zrobie przeiez. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
zucchini napisał(a):
Dziewczyny, jakie kosmetyki kupujecie dla Maluszka?
Ja mam tylko sudocrem na odparzenia a reszta to nie mogę się zdecydować. Napiszcie mi co macie do kąpieli, do codziennego smarowania pupy, do buzi na spacery i jaką wodę do noska?

Ja martwię się wagą mojej Małej. Rośnie ale chudziutka jest, końcu 28tc ważyła tylko 940 g. Mało troszkę 🥴


Ja jestem wierna kosmetykom Nivea.Z tej firmy mam płyn do mycia ciała i włosków w jednym,mleczko do ciała i krem do pupy SOS(ale na początek polecam maść Linomag,bo Sudocrem jest dla ciut starszych dzidziusiów podobno)Do noska też kiedyś stosowałam wodę morską Nivea,bo super rozpylała,ale potem coś nie mogłam jej nigdzie spotkać i przerzuciłam się na Marimer i Sopelek do oczyszczania 🙂


Identytko ja. Tylko Nivea. Sudokrem odradzała mi chirurg operująca Polę w Instytucie Matki i Dziecka. Powiedziała że powoduje stulejkę u chłopców, a u dziewczynek zrastanie się warg sromowych. I potem trzeba ingerować chirurgicznie. Sudocrem jest dla starszaków. Dla noworodków tylko Nivea. Ja już dla Hani mam wyprawkę szpitalną. Pampersy, chusteczki, kremiki, płyn do kąpieli, szamponik, mydełko, Nivea oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...