Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Cimyszka gratuluję!!! duża córa Ci rośnie 🙂 lekarka w 13 czy 14 tyg. mówiła Tobie o córce? ja się zastanawiam czy u mnie też się potwierdzi to co mówiła w 13 czy może będzie córa. Dla mojej młodej lepiej by było jakby miała siostrę 🙂 a znowu mojemu mężowi to niby obojętne, ale na pewno by się cieszył gdyby był syn, bo jego koledzy mają córki to by dumny jak paw chodził hehe 🙂

Tak lekarz mi mówił, że 70% dziewczynka i proszę sprawdziło się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe jak u mnie będzie...w 12 tyg lekarz mówił że chłopak, zobaczymy teraz 24 stycznia to będzie 19 tydzień....chciałabym wiedzieć żeby mniej więcej kolory dobierać...chociaż położna mi mówiła że teraz rodziła dziewczyna i na usg do końca było widać że chłopak a urodziła się dziewczynka... 🙂 i leżała w łóżeczku w granatowych skarpetkach w samochody 😁 także może lepiej neutralne kolory wybierać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Ciekawe jak u mnie będzie...w 12 tyg lekarz mówił że chłopak, zobaczymy teraz 24 stycznia to będzie 19 tydzień....chciałabym wiedzieć żeby mniej więcej kolory dobierać...chociaż położna mi mówiła że teraz rodziła dziewczyna i na usg do końca było widać że chłopak a urodziła się dziewczynka... 🙂 i leżała w łóżeczku w granatowych skarpetkach w samochody 😁 także może lepiej neutralne kolory wybierać..


Na 3d/4d z dobrym technikiem nie ma prawa być pomyłki, wiem, bo sama widziałam jak to ujął mój specjalista "jeden i drugi półcipek" 😁 😁 😁 U mnie za każdym razem u 3 różnych lekarzy była potwierdzana płeć żaden lekarz się nie pomylił, ale to dlatego, że moja córka zawsze rozkraczała nogi. Jak dziecko się ukrywa to się zgodzę, że łatwo o pomyłkę. Też już bym chciała kupować ciuszki, ale muszę poczekać do piątku na usg, no i mam nadzieję, że łaskawie pokaże co ma między nogami 😎

Zobaczcie jak to wyraźnie widać: http://www.usgecho4d.pl/img_in/chlopiec2.jpg http://www.usgecho4d.pl/img_in/dziewczynka.jpg
Strona do zdjęć usg prześliczne są 🙂 http://www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Jak na razie to chyba przewaga jest chłopców czy się mylę?


W moim środowisku najczęściej rodzą się dziewczynki. Ostatnio w kolejce do lekarza rozmawiałyśmy między sobą i na 5 Pań 4 dziewczynki będą .
A jak jest na naszym forum z rokowaniami na czerwiec to nie wiem. 🤔

Jutro idę się kluć. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie u mnie bedzie prawdopodobnie Chlopiec 😉 i bardzo sie ciesze 😉 ale powiem Wam, ze taka oja kolezanka na USG caly czas bylo Dziewczynka i do konca dziewzynka a tu przy porodzie chlopczyk 😉 hehe

Dziewczyny a jak tam U Was ze zdrowkiem, bo mnie dopadlo przeziebienie ;( Kaszle i katar mam... okropność ;( ale jestem silna i walcze "po domowemu" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
ładne brzuszki :-))
ale wcześnie, a ja zaraz jadę się kłuć, aż mnie nosi, nie lubię pobierania krwi..:/
W każdym razie wszystkim życzę miłego dzionka ;-*


Ja już po kłuciu 🤢 tym razem nie powinno być siniaka na pół ręki. Mam nadzieje, że wyniki będą dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
Hej dziewczynki mnie dzis cos brzuszek boli wogole nie wiem czy tez tak macie pod koniec dnia ze macie taki wzdety brzuch i lekko bolący ? mnie boli jak siedze 🤨


U mnie jest podobnie rano brzuszek mały, wieczorem wzdęty i czasem kuje i ciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w nowym tygodniu 🙂
blue ja nie miałam ani razu robionego rozmazu, gdyż lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby bo wyniki są książkowe. Czytałam, że rozmaz się robi by szczegółowo określić poszczególne rodzaje komórek krwi i wykluczyć np. anemię po ich ilości.

agapit bardzo ładny brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...