Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajny motyw z tymi szkoleniami ale ja niestety mam ponad 100km do miejscowości w której odbędzie się te szkolenie 🥴
Ja już 2 razy zaobserwowałam jak porusza się mi brzusio jak dzieciątko kopie więc już lada moment i tata poczuje ruchy wczoraj biedny tyle czasu próbował zobaczyć i niestety się nie udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina czasem trzeba z facetem wprost porozmawiać czego się od niego oczekuje. Ja np. zawsze przy mężu czytam co tydzień info jak się dzidzia w danym tygodniu zachowuje plus do tego filmik http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-13.aspx to im pomaga uzmysłowić sobie co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina nie przejmuj się większość facetów dopiero po urodzeniu się dziecka okazuje miłość bo oni nie czują tego co my,oni muszą widzieć 🙂

A tak w ogóle to witam wieczorkiem 🙂
Ja dzis troszkę lepiej się czuje niż zwykle nawet pół dnia w kuchni spędziłam i lepiłam pierogi z mięsem ruskie no i koniecznie dla Nikoli uszka 🙂
Nie jestem pewna,ale chyba powoli zaczynam czuć ruchy 🙂 🙂 🙂
A jeśli chodzi o picie wody to ja też się zmuszam do tego bo mi nie smakuję choć przed ciążą piłąm tylko wodę.
A kawe jak mam ochotę to jedną dziennie rozpuszczalna z mlekiem pije 🙂

A wczoraj dodałam zdjęcie mojego brzusia 18tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach kobietki, fajnie tak poczytac Wasze wpisy, a dzis nadrabialam jakies 5 czy 6 stron, wiec jak pisalyscie o zachciankach, to tak mi sie zachcialo loda Magnum, ze jak to wyglosilam na glos, to juz tylko slyszalam zamykane drzwi od domu. Moj Kochany Maz poszedl do najblizszego sklepu kupic mi lodzika :-) pierwszy raz postanowil spelnic moja zachcianke i to nawet go o to nie prosilam :-)
widze, ze nie ja jedyna sie zmagam z piciem wody 😞 ja przed ciaza pilam minimum 1.5l wody dziennie, ale przed pierwszym usg w 9 tygodniu musialam z rana wypic naraz 0.75l a ze mialam mdlosci, to mi sie niedobrze od tego zrobilo i od tamtej pory mam wstret i nie moge sie zmusic do wody 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech dziewczyny ale Wam zazdroszczę ... w pozytywnym sensie oczywiście. Już wszystkie czujecie ruchy a ja dalej nic 😞 😞 ;(

Serduszko bije, a maleństwo nie daje znaku o sobie ...

I już się martwię czy aby na pewno wszystko jest w porządku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata spokojnie 😆
Ja jak byłam w ciąży z Hanką to ona była taka spokojna, że musiałam się do końca ciąży mocno starać aby ją poczuć. Jak dziewczyny pisały jak im brzuszki podskakują to im cholernie zazdrościłam. Za to teraz mam dziecko iskierkę wszędzie jej pełno na moment człowiek spokojnie nie usiądzie 😆 Więc może Ty też będziesz miała takiego diabełka tasmańskiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewuś,
Z Natuśką jak byłam w ciąży to ok 18 tygodnia dawała znać o sobie,
A teraz zamiast wcześniej się cieszyć to czekam z utęsknieniem .
Dzidziol nawet na usg taki spokojny,
A ja z kolei niecierpliwa ..jak podrośnie to będę go trącać i spokoju nie dam 🙂 chociaż raz w ciągu dnia 🙂
A Ty jak często teraz czujesz ruchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata nic się nie martw na pewno lada dzień juz będziesz czuć ruchy maleństwa 🙂 ja sama jeszcze na 100% nie jestem pewna czy czuję już ruchy czy mi sie wydaje,a to moja druga ciąża i w pierwszej ciąży czułam już i to dość mocne ruchy 🙂
Zjedz coś słodkiego i spokojnie połóż sie na lewym boku i spróbuj sie skupić na brzuszku 🙂 może się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo dziękuję kochane za słowa otuchy 🙂
Może mam za duży brzuchol a dzidzia za mała 🙂 Z Nati taki brzuch jak obecnie miałam dopiero pod koniec 6 miesiąca ciąży 😁
Jednak 7 lat różnicy w życiu to bardzo dużo , hehe.
Bużki dla Was 🙂
Zjadłam właśnie obiadzior i położę się na chwilę na tym lewym boczku 🙂
Obiecałam sobie, że będę cierpliwa 🙂
Macie już zalecenie badania glukozy ? (bleeeeeee)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wam fajnie dziewczyny. Mi sie wydawalo w poniedzialek, ze czuje ruchy dziecka, ale od tamtej pory nic nie czuje i juz sama nie wiem czy to bylo to. Moja polozna stwierdzila, ze bardzo mozliwe, ale powiedziala, zebym sie przy pierwszej ciazy nie przejmowala tym, ze nie umiem rozpoznac i czekala jeszcze z dwa-cztery tygodnie na wyrazniejsze znaki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...