Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

koniecznie jutro daj znać 😁
ja dzis od 4 nie spie, kurcze nie wiem czemu ale za to jak maż poszedł do pracy to tez miałam okazje troszke popatrzeć i czuć mojego fifulca 😁
mnie za dwa tyg czekaja badania i wizyta dziwi mnie jedna rzecz bo w książeczce ciązy jest napisane ze glukoza 50g (24/28tc) a mi kazał zrobic odrazu 75 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no do picia jest miedzy 24 a 28tc może będziesz jeszcze miała bo ja dopiero 1 raz będę piła w ciązy i będę miała własnie 24tc. mam nadzieje ze nie bede miala cukrzycy bo na pierwszym badaniu miałam 98 glukozy we krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu powodzenia na wizycie 😆 TEż jestem zdania, że dobrze, że masz glukozę 75 bo jak wyjdzie wszystko oki to na 100% już nie będziesz miała powtarzanej 😆 mi wyszła dobrze na czczo 84 po godzinie 157 a po dwóch 115 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam jutro prenatalne 🙂
Zbadamy chłopczysko wzdłuż i wszerz, i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Mały leniuch z niego bo czuję go tylko kiedy zaczynam coś jeść albo przed snem leżąc na wznak 🙂
Jeśli jutro po raz 3 potwierdzi się, że będzie Bartusiek to zaczynam powoli kupować rzeczy 🙂
Jak sobie pomyślę ile tego jest to nie wiem od czego mam zacząć 🙂
Może od spisu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam wczoraj u lekarza. Wszystko dobrze, maleństwo waży 280 g. Pani doktor nie widzi na razie siusiaka ale chyba muszę poczekać na 21 i zobaczymy co wtedy wyjdzie. A ja ważę już 61 kg więc jestem 4 kg na plusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meldujemy się dziewczyny po prenatalnych ! 🙂

Bartusiek ma wszystko na swoim miejscu, przepływy w serduszku prawidłowe, wszystkie narządy pracują, no i tarczyca jest ( ufff.. bo przy tym moim hashimoto to miałam stracha, że może się nie rozwinąć)

Chłop jak Dąb - 460 gram i 17 cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nie moge się doczekać kiedy dowiem się kto tak mnie kopie 🙂 ale jeszcze musze czekac tydzień .. oby nie wypieło się dupcią .i wszystko było dobrze.bo moze to głupie ale zawsze przed wizytą się denerwuję ze cos pojdzie nie tak z dzidziusiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania powiem Ci, że widać po mnie to jego pół kilo 😁
Tak się cieszę, że wszystko ok...
Przed badaniem od rana taki stres .... aż biegunki dostałam, brzuch mnie bolał.
I puściły te wszystkie emocje po kojących słowach lekarza, że wszystko w jak najlepszym porządku.

Piszcie dziewczyny po badankach kogo nosicie w brzuszkach 🙂

Mój łobuz właśnie się wierci aż miło 🙂

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znów po wizycie na usg... NA 70 % dziewczyna 🙂 tak jak chciałam....
ale Lekarz dał mi skierowanie do ośrodka referencyjnego na echo serca, bo nie uwidoczniono naczyń śródpiersia stwierdził, że jest tak nie korzystne ułożenie maluszka, że on tego nie widzi i muszę zrobić usg tam gdzie mają do tego lepszy sprzęt.... nie wiem co to oznacza ale zaczęłam się martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio też nie mogł zbadać serduszka maluszka bo było srednio widoczne mam nadzieje ze teraz bedzie już widział co trzeba. moze ma starszy sprzed a tam maja taki ze na wylot człowieczka wybada i bedzie wszystko ok 😁

mój chłopczyk kopie jak by miał owsiki w tyłku brzuch mi cały czas lata 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra - głowa do góry ! Dużo czytałam na temat wad serduszka. Jeśli nie daj Boże taka by wyszła to kardiolodzy przeprowadzą z Tobą bardzo dokładną rozmowę na ten temat i zazwyczaj okazuje się, że nie taki diabeł straszny. Świetnie, że lekarz zapobiegawczo dał Ci skierowanie. Szacunek dla niego (bo zdarza się, że nie dostrzegają albo najzwyczajniej w świecie olewają)
Wszystko będzie dobrze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...