Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

no byłam bylam wszystko jest oki mam filmik zdjecia ale mały zesrus sie wierci. ale na 100% nie widać co jest za 3 tyg wszystkie badania i badania połówkowe wszystkie narządy wewnętrzne zbada i już bedzie widać czy jest loluś czy cimoszka 🤪

a na rostepy to faktycznie te z rossmana sa podobno dobre ja smaruje sie balsamem Dove tym zwykłym i mam te rostepy z przed ciązy (gwałtownie tylam i chudłam) ale nowych nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no moja też pierwsza ale wydaje mi się że damy radę (z małą pomocą) 😜 ja po połowie sobie będę robiła liste i kompletowała pomalutku wszystko żeby już potem nie przeciskać się między półkami 😁
wczoraj zapytałam czy na pewno jest jedno bo brzuch mam taki duży 🤪

tak tak koniecznie Gosiu daj znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina są takie gotowe listy co będzie potrzebne przy narodzinach pierwszego dziecka. Grunt to nie szaleć. Zanim coś kupisz warto pomyśleć czy na pewno jest niezbędne teraz kuszą młode mamy takimi pierdołami że głowa boli. Ja szalałam i kupowałam a potem, oddawałam wyrzucałam itp.
Kupiłam cały zestaw butelek z TT moje dziecko było na piersi dopóki nie dowiedziałam się o 2 ciąży a z tych butelek które kupiłam dziecko nie chciało pić więc tylko zawalają. Smoczki z tej firmy też sie nie sprawdziły a kupiłam 2 zamiast 1. Nakładki sylikonowe tez kupiłam na piersi i się nie przydały, nożyczki z tej firmy to tez porażka 😠 Więc kupę kasy wydałam niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam dużo rzeczy po bratanicy. wózek, łóżeczko, podgrzewacz na butelki, laktator, ciuchów mam bardzo dużo, pieluchy tetrowe, śliniaki (wygotuje sobie wszystko)
a nowe kupie pościele (na allegro), smoczki, butelki (avent małe), wanienke, temometry, ocinaczki, cos do czyszczenia noska, co do kosmetyków to najpierw poprosze położną o próbki, no i pampersiaki 🤪
nie wiem co tam jeszcze... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂

Ja już jestem po glukozie i na szczęście udało sie 🙂 tak się cieszę,że mam to za sobą 🙂 teraz tylko byle wyniki były dobre bo ja nie chce cukrzycy 😞

U nas od rana sypie śnieg normalnie nie ma po co z domu wychodzić.

Jeśli chodzi o listę rzeczy to Ewelina popatrz na innych wątkach tam widziałam dziewczyny mają 🙂
Ja jak poznam płeć to zacznę kupować ubranka pomału,kosmetyki to raczej na później zostawię,wózek pewnie w sierpniu kupię.
Łóżeczko i wanienkę mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Długo się nie odzywałam, bo samopoczucie było kompletnie do bani.
Teraz na szczęście wszystko minęło jak ręką odjął. 🙂
W międzyczasie miałam robione badania prenatalne i test Pappa. Całe szczęście tym razem wszystko prawidłowo (poprzednią ciążę poroniłam, co było okropnym przeżyciem)
Teraz już brzuszek mi się zaokrągla ładnie, ale martwi mnie jedna rzecz. Otóż nie czuję jeszcze ruchów a piszą, że w kolejnej ciąży kobiety czują już nawet od 14 tygodnia ciąży.
A jak u Was ?
Maleństwa już dają znać o sobie ?
Pozdrawiam Was cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, zapomniałabym 🙂
Kupiłam na allegro detektor tętna płodu. Powiem Wam, że bardzo mnie uspokaja, Jeśli któraś przyszła mama tak samo martwi się jak ja, to świetny sposób na uspokojenie nerwów 🙂 Kupiłam najtańszy i działa bez zarzutów.
Na ostatnim USG lekarz powiedział, że chyba będzie synek 🙂
Moja 7 letnia córa poczuła się rozczarowana bo liczyła na siostrę 🙂
Teraz czekamy na potwierdzenie płci na wizycie 19 kwietnia 🙂
A Wy już znacie płeć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Agata fajnie,że jesteś 🙂 Ja też jestem w drugiej ciąży i jeszcze ruchów nie czuję i mam nadzieję,że wszystko jest ok
A jeśli chodzi o płeć tez nie znam 23 kwietnia mam USG mam nadzieje,że dzidzia pokaże bo już tak się niecierpliwię co tam się skrywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...