Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No to Kasiu malutki musisz go podtuczyc u mnie w ciagu 2tyg przybrał 200g teraz jestem w domu to jem ile sie da oczywiscie z głowa zeby jakiejs choroby nie złapać i delikatnie co jakis czas mniam mniam
mam jeszcze parę dni (chyba) to może pare gramów mu przybedzie, ja z waga stoje i z cm tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie Asiu też przez dwa tygodnie przybrał prawie 300 g. A ja ważę 68,8 kg więc tez raczej nie dużo.
Teraz czekam na tel. od mojej lekarki bo ma dziś ustalić konkretny dzień zabiegu tak jak będzie mieć dyżur w szpitalu. Mąż będzie musiał podjechać i odebrać skierowanie. A 10 września mam już ostatnią wizytę. Aha i wymas mam czysty ... uffffff.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łoooo 😮 duży gagatek 😆 GRATULACJE 🙂

no to mamy 3 mamusie w tabelce

U Kasi będzie cięzko małego podtuczyć 🙂 ona drobna jak iskra jest.
Też mam ostatnie miejsce w karcie ciąży, ale wizyte przestawiłam na wtorek. Napisz co powiedział lekarz bo ciekawa strasznie jestem czy przypadkiem nie będziesz następna 😉 Badania zaliczyłam dzisiaj, zaś mnie w obie ręcę musiała kłuć 🤨 mam nadzieje że to już ostatni raz.

Dziś mnie wena wzięła na krokiety.... chwile przy naleśnikach postałam i chyba mi kręgosłup pęknie 🤢 to nie był dobry pomysł 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nam sie sypią maluszki 🤪
GRATULACJE 🙂
Ale fajnie na wszystkich przyjdzie czas tak ze głowy do gory 🙂
cos mi sie teraz nie dobrze zrobiło jakaś na sen jestem chyba popołudnie spedze w łózku pod kocykiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo gratulacje dla kolejnej mamy 🙂

Ania ja też dzisiaj robiłam krokiety 😁 Zajęło mi to 3 godziny, ale dałam radę 😁

Ewa super że wszystko w porządku po wizycie 🙂

Prawie skończyliśmy kołyskę dzisiaj dla Małego, Szału nie ma, ale dla nas i tak jest najpiękniejsza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo Wy już dziewczyny macie odpowiedni tydzień 🙂
Mnie prosił ginek, aby jeszcze chociaż do soboty przyhamować, żeby mieć pewność, że płucka się dobrze rozwiną 🙂
A ja zamiast leżeć to dzisiaj pograndziłam, najpierw sprzątanko z rana,później krokiety, później malowanie kołyski i jeszcze w siatkówkę trochę pograłam 🤪
A teraz własnie zaliczyliśmy przytulanko z mężem 😁
Skoro tak szybko się nie rodzi jakbyśmy chciały to chociaż normalnie żyć zaczęłam dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gusia kołyske masz na wypasie 🤪 daliście jej drugie życie 🙂

mnie też wzięło na malowanie, ale inne 😜 kupiłam farbki do malowania po ciele i zamierzam coś na brzuchu namazgrać i cyknąć fotkę na pamiątkę 🙃 , w końcu nie wiadomo czy porwiemy się kiedyś na drugi brzuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...