Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo wczoraj wypiłam sobie meliske ale taka z listków z ogrodka i spałam cała noc co prawda siusiu tez chodziłam i cos tam mnie pobolewało ale szybko usypiałam spowrotem 😁
zdjecie zrobiłam nowe jak coś zrobie jeszcze inaczej potem z naszymi Niuńkami zrobimy 🤪
Zaczął sie nowy tydzien co raz bardziej sie stresuje bo juz nie mam czym zajać głowy ale duzo nie zostało więc damy radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajjj dziewczyny, ciężko za wami nadążyć 🙂 znowu mnóstwo do nadrobienia miałam 🙂 serdecznie gratuluje wszystkim nowym mamusiom 🙂 dużo zdrowia dla maluszkow, a dla was dużo siły i wytrwałości!! 🙂
a propos wytrwałości, wczoraj w nocy miałam kryzys... 😞 zaryczana tłumaczyłam Kacperkowi że tak mnie cycory bolą że to koniec i że dostanie butle 😞 dziś idziemy na podciecie języka, bo się okazało, że to przez to mam tak piersi pokaleczone a nie przez złe przystawianie
Poza tym od czwartku jesteśmy już w naszym domku!!!!! 😁 Przeprowadzka tydzień po porodzie to ciężka sprawa, ale na szczęście koleżanka nam pomogła z panowaniem się i przewiezienie rzeczy. Teraz mąż z kolegami cekolują, potem malowanie, kładzie podłóg... Oj,jeszcze długa droga przed nami, ale damy radę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Za mna ciezka noc od 4 nie spie i sie stresuje 😞
Wczoraj kochalismy sie z moim i wlasnie o tej 4 cos ze mnie wylecialo,pozniej po 6 troche i o 10. Nie wiem czy to wody mi sie saczyc zaczely czy jak . Nie ma to koloru ani zapachu. Jak jeszcze raz mi poleci jade do szpitala. Nie mam skurczy . Wieczorem bardzo maly mi uciskal na miednice i krzyz ,przybieral dziwne pozycje przez co brzuch mnie bolal caly ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kami ja nie wiem, co to może być, ale położna mówiła mi, że wody płodowe mają zapach ryb, ale uwaga, nie takich starych, tylko takich świeżych, tyle co wyłowionych...
A ja mam takie pytanko. Będziecie szczepiły swoje maleństwa na pneumokoki i rotawirusy? Ja co do pneumokoków jestem zdecydowana, natomiast nad rotawirusami się zastanawiam jeszcze. Może macie jakieś doświadczenia.
Gratulacje dla Mamuś - szczerze zazdroszczę, bo moja końcówka ciąży do najłatwiejszych nie należy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną też ciężka noc 😞 Najadłam się pizzy wieczorem. W nocy strasznie mnie suszyło. Wypiłam prawie całą butelkę wody.... i co chwile do WC- siku. Do tego mały się wiercił...i w ogóle do kitu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tam spałam jak dziecko 😜 wyczekiwana gotowość pokoiku dla małego bardzo mnie zrelaksowała 😎 teraz wchodzę tam co chwile, siadam na fotelu, patrze na łóżeczko i miziam się po brzuszku 😁

tomasina fajnie że mimo bólu i remontu zachowałaś optymizm 😆

natalijka co do szczepionek to ogólnie jestem raczej na nie. tak w ogóle to teraz nie pamiętam która z tych szczepionek.... ale któraś wcale nie zabezpiecza w 100% przed zachorowaniem 😮 w mamo to ja kiedyś o tym mówili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to samo, ciężka noc. Boli mnie już kręgosłup i biodra z lewej strony. Brzuszek napięty i już mi w ogóle mega ciężko. A maleńki to wiercioszek jak nic. Najchętniej to bym leżała plackiem a tu nie da rady bo Pawełek zakatarzony więc siedzi ze mną w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila gratulacje 😉
Tomasina podziwiam Cię kochana przy tak maleńkim dziecku przeprowadzki i remonty. Jesteś Wielka 😆
U mnie noc oki. Ciężko się już chodzi, ale teraz moja córcia ma teraz fazę na mamusię i co chwila chce być przy mnie i ze mną się bawić.
Ja Hani nie szczepiłam dodatkowymi szczepionkami i nie płaciłam za żadne ona bardzo dzielnie znosiła wszystkie szczepienia bez płaczu i marudzenia. Nie miała tez komplikacji po. Chorować jak do też pory też nam mocno nie choruje bo tylko raz musiałam podać jej antybiotyk na gardełko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja coś dziś się źle czuję jakoś mnie tak mdli i w ogóle spać mi się chce jak nie wiem.
Noc jakos zleciała.
Dziś dzwoniłam do szpitala w którym bedę rodzić i w czwartek idę na ktg bo już najwyższy czas 🙂
Ja ogólnie jestem przeciwnikiem szczepień,ale na te podstawowe szczepie.
W środę mam ostatnie badania do odebrania które potrzebuje do porodu i w sumie mogę jechać wieć trzymajcie kciuki może uda mi się do niedzieli rozpakować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze we wrzesniu zadna sie nierozpakowała 😁 Ja co chwile jem ja pikole 😮
co do szczepien to ja pojde na te podstawowe własnie zastanawiam sie nad tymi płatnymi ale zobacze jak przejdzie pierwsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !!
Nie ma to jak pierwszy dzień szkoły ja moją córcie odprowadziłam do przedszkola aż mi łezki poszły a ona szczęśliwa 😁
Pogoda u nas okropna wieje i zimno a dzidzia spokojna w brzuszku. 🙂
Buziaki pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie cos dzisiaj boli i szczypie brzuch cimoszka połozna mowi ze nawet jak bede miała lekkie skurcze w miare regularne to jechac odrazu w razie co podłacza kroplówke bo to juz nie ma zartów leze cos zimno mi spiaca jestem teraz czekam na macka jak wroci z pracy. Już tętno tak nisko ze szok. A dzis dostałam z hippa miseczke i pojemniczek na jedzonko albo mleczko od połoznej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...